PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
narkotyki (a punk)
Autor Wiadomość
onufry zagłoba

Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 15
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   narkotyki (a punk)

prosze obczaić:
http://www.narkoslang.pl/slowniczek_wyrazen.html

az mi sie łezka w oku zakręciła.
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

No dobra, ale o co chodzi?
Ja nie ukrywam mam od dawna styczność z dragami - wszystko dla ludzi jeśli zna się umiar i specyfik który ma się zamiar zarzyć :old:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

też nie czaję o co chodzi w temacie. Niektórych z tych określeń nigdy nie słyszałem i trudno mi sobie wyobrazić aby ktoś ich używał w ogóle typu "plastusiowy pamiętnik" na hasz.
No i nie zgodzę się, że dragi są dla ludzi. Walenie po żyłach albo fukanie białego non toper to raczej głupi pomysł na skończenie życia a niestety zabawy z tymi specyfikami się kończą zazwyczaj w trumnie po mocnym zeszmaceniu i zniszczeniu organizmu. Ciekawe ile jest osób które spróbowały fety/heroiny raz i nigdy więcej. Wątpię w istnienie takich ludzi.
 
 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

temat o niczym . a po co ten slownik . nic nie rozumie
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

Chyba POLICJA załozyła ten temat zeby nas nawiedzać i sprawdzac , co to kogo obchodzi co robimy po godzinach :punk: :punk: :punk: :punk:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
onufry zagłoba

Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 15
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

temat założyłem, bo brak było do tej pory tematu związanego z narkotykami. sprawa warta poruszenia na forum, bo szykują się pierwsze zmiany w polskim prawie w strone liberalizacji.
przygotowywana obecnie nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dopuszcza możliwość posiadania małych ilości różnych substancji na własny użytek. celem ustawodawcy jest skuteczniejsze ściganie handlarzy.
prawo wydaje się mieć spore luki / niedociągnięcia - absolutnie nie legalizuje narkotyków. daje jednak policji i prokuraturze oprócz kija również i marchewkę, czyli możliwość odstąpienia od czynności jeśli skruszony delikwent wyda swojego 'handlarza'.
do sytacji czeskiej czy holenderskiej wciąż dużo brakuje, ale myślę, że ogólny kierunek wydaje się słuszny.
 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

onufry zagłoba napisał/a:
ogólny kierunek wydaje się słuszny.

chodzi ci o to
onufry zagłoba napisał/a:
skruszony delikwent wyda swojego 'handlarza'

to nie jest sluszny kierunek chyba ze dla sprzedawczykow :old:
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

http://prawo.gazetaprawna...narkotykow.html czytajcie na zdrowie.

jak jasno wynika z tego artykułu to nie jest tak, że oni nam pozwolą mieć przy sobie sztukę trawy i jak mnie przetrzepią i znajdą 2 blanty to powiedzą "idź sobie stary spal to w domu i niech ci na zdrowie idzie" tylko zwiną mnie, bedą maglować skąd mam a dopiero jak się skurwię i wpierdolę dilera to mnie puszczą i umorzą sprawę, więc to równie dobrze mogłoby się dziać bez żadnych ustaw bo i teraz czasem z "plastycznymi", bojaźliwymi osobami psiarnia wchodzi w takie układy. Tyla że nie oficjalnie.

Dodam jeszcze w temacie, że widać jak psy są zorientowane na polskim "rynku" skoro w proponowanej tabelce 20 g trawy to na własny użytek, nie słyszałem jeszcze żeby ktoś kupował 20 sztuk na raz tylko dla siebie, trzeba być ułomem i nie szanować swojej wolności. Ja byłbym za legalizacją 1g trawy na łeb i by starczyło. Reszta dragów mnie nie obchodzi bo uważam je za gówno i w życiu nie brałem.
Ostatnio zmieniony przez ko0niu Czw 09 Wrz, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

no czyli tabela nie potrzebna bo policjant nie bedzie mogl wtedy sam interpretowac przepisu jak mu sie podoba
no i gra to jest Polska :dupa:
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

policjant jak policjant bardziej bym tu uważał na inwencje twórczą prokuratora. Policjant i tak z tego co tam czytam będzie miał prikaz cię zwinąć :]
 
 
onufry zagłoba

Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 15
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

tak,wygląda na to, że chęci może i były dobre,ale będziemy mieć kolejny bubel prawny i duże pole do nadużyć. będą równi i równiejsi.
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

nic się nie zmieni, oprócz tego, że psy będą gorliwiej namawiać do sprzedawania ludzi a pewnie znajdzie się grupa frajerów, którzy na to przystaną.
 
 
skunx

Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 159
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

punki to ćpuny
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

Cytat:
szykują się pierwsze zmiany w polskim prawie w strone liberalizacji.
Chyba żartujesz. To co szykują to jakaś kpina, nie krok "w stronę liberalizacji".
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

ko0niu napisał/a:
Ciekawe ile jest osób które spróbowały fety/heroiny raz i nigdy więcej. Wątpię w istnienie takich ludzi.


Heroiny może nie ale paliłem raz crack i nigdy więcej :cool:
Ponad to nie mam problemów z odstawieniem np. amfetaminy na czas nieokreślony - uwierz mi że są wyjątki od kosmicznych teorii że jak już raz się wejdzie w świat narkotyków to nie można z niego wyjść
Z tą heroiną to trochę przesadziłeś mi się wydaje :eeek:

Liberalizacja? Śmiech na sali :zongler: :zygi:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:
ko0niu napisał/a:
Ciekawe ile jest osób które spróbowały fety/heroiny raz i nigdy więcej. Wątpię w istnienie takich ludzi.


Heroiny może nie ale paliłem raz crack i nigdy więcej :cool:
Ponad to nie mam problemów z odstawieniem np. amfetaminy na czas nieokreślony - uwierz mi że są wyjątki od kosmicznych teorii że jak już raz się wejdzie w świat narkotyków to nie można z niego wyjść
Z tą heroiną to trochę przesadziłeś mi się wydaje :eeek:

Liberalizacja? Śmiech na sali :zongler: :zygi:


"Odmawiam walki na rozum z osobą nie uzbrojoną"
_________________
Może być?
Może być?
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

A więc po co zaczęłeś :?: Próbujesz mnie skompromitować, sprowokować czy uważasz się za lepszego bo nigdy w życiu niczego nie spróbowałeś :?:

:dupa:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

ko0niu napisał/a:
Ciekawe ile jest osób które spróbowały fety/heroiny raz i nigdy więcej. Wątpię w istnienie takich ludzi.
Przykro mi, kolejny raz popisujesz się znajomością "prawd absolutnych", które są natychmiast podważalne.
Otóż ja znałem wiele osób które próbowały po razie, dwóch fety, koki czy nawet hery, i nie skończyły na dworcu.
Nawet sam jestem jedną z nich. :glupek:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

powiem tylko tyle, że jest, jak pisze Stan :cool: znam też kilka takich osób, zarówno jeśli idzie o koks, jak i o amfe, ale też i mefedron.
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

tak zwyczajnie, nie znam takich osób, dlatego wątpię, a moje odczucia są tym bardziej radykalne, że moja była jak się okazało miała problem z białym. Inny kolega zaczął wciągać a potem pruł po kablach kompot jak pojebany(teraz został etatowym alkoholikiem), inny znowu nabawił się całkiem ciekawych lęków i po odstawieniu gówna jakim jest amfetamina, średnio zapatrywał się na opuszczanie swojego pokoju przez dość długi okres czasu. Inna znajoma tak się wkręciła w zabawę z białym proszkiem, że zaczęła to traktować jak poranną kawę bez mała i tak na okrętkę przez prawie cały jeden rok swojego życia.

Jeśli chodzi o twarde dragi mam bardzo radykalne podejście właśnie ze względu na parę radosnych historii sprzed paru ładnych lat.
 
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

Cytat:
A więc po co zaczęłeś :?: Próbujesz mnie skompromitować, sprowokować czy uważasz się za lepszego bo nigdy w życiu niczego nie spróbowałeś :?:


Nie irytuj się. :grin:

W zasadzie jesteśmy bardzo podobni
BadMotherfucker napisał/a:
Ja nie ukrywam mam od dawna styczność z dragami -

tyle,że ja nie ukrywam,że od dawna nie mam styczności z dragami,a patrząc na to z perspektywy, twój zachwyt środkami odurzającymi jest niepokojący.Mam wielu kumpli,którzy tak jak ty twierdzą,że nie muszą ,że czasami, ale regularnie trwa to już kilkanaście lat.Impas trwa,ja to nazywam po imieniu-uzależnienie.Ale mogę się mylić ponieważ zrzuciłem ciężką zbroję rozumu. :grin: Jestem goły.
_________________
Może być?
Może być?
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

"Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia" :limo:

Cytat:
Nie irytuj się. :grin:


Przepraszam, ale irytuje się bo po prostu nie lubię kiedy ktoś używa moich słów bez dodania nawet cienia własnego komentarza.

Uzależniony jestem od tytoniu - jest to moje jedyne uzależnienie z którym w dodatku próbuję z różnymi skutkami walczyć
Lubię dobrego jointa, czasem kręskę dla przyspieszenia obrotów, grzyby żeby zasmakować interesującego tripa, kwas żeby doznać innego wymiaru seksu albo ciekawej rozkminy ze swoją żoną. Próbowałem też innych rzeczy, ale mimo wszystko podchodzą mi tylko wyżej wspomniane, powiedzmy "klasyczne" dragi.
Miałem swego czasu mały problem z kokainą, ale nie ruszam już od kilku lat i jest w porządku

Jeszcze mam na tyle zrozsądku żeby umieć rozgraniczyć uzależnienie i chęć poczucia się inaczej od czasu do czasu :geek:
Tak - trwa to już kilkanaście lat i jest mi z tym dobrze. Regularnie? Niepowiedziałbym :cool:
No chyba że marihuana, ale ją palę bo palę i chuj :dupa: Akurat z panią M. jest mi w życiu dobrze
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:
"Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia"

A prócz narkotyzowania chce ci się z tego powodu czasem płakać.Kurwa ja to mam,kiedy jest mi bardzo źle to nie narkotyzuję się tylko ryczę jak dzieciak.Muszę iść do lekarza może zaleci mi jakieś proszki. :lol:
_________________
Może być?
Może być?
 
Lidka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

ja piernicze,a co to za róznica czy legalne czy nie jeśli nic to nie zmieni?? wydasz nie pojdziesz (może) siedzieć. a jak nie wydasz to bekniesz. I tak było jest i bedzie. Nie widze tu żadnych zmian. Co do twardych narkotyków to znałam nawet ludzi którzy z nałogu wielkiego wyszli i żyją do dziś jak ludzie,a nawet maja rodziny i nie biorą. Wszystko jest Twoim wyborem bo do niczego nikt Cie nie zmusi.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2010   

Cytat:
Jeśli chodzi o twarde dragi mam bardzo radykalne podejście właśnie ze względu na parę radosnych historii sprzed paru ładnych lat.
Też mam twarde podejście – nie biorę.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12