PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
The Damrockers - Nie chce mie sa
Autor Wiadomość
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010   The Damrockers - Nie chce mie sa

No dobra, wczoraj dostałem płytę w swoje zniecierpliwione ręce. Mocny punkt wydawnictwa to książeczka, fajny pomysł, ciekawa kolorystyka. Tutaj brawa dla Łukasza bo wyszło bardzo ok, rozdrażniło mnie że opakowanie płytki przyszło do mnie już z pęknięciem (wina poczty pewnie a jednak wkurwiające). Co do aspektu muzycznego, pierwsze przesłuchanie nie pozostawiło mnie ze szczęką na podłodze tak jak to było przy jedynce Damrocków. Oczywiście, nie było już elementu zaskoczenia i powiewu świeżości związanego z tekstami po kaszubsku, wrażenia nie mogły być równie mocne.
INTRO - tak wkurwiającego się nie spodziewałem, równe 30 sekund irytacji zanim zacznie się "Jo w porządku jem" nawiasem mówiąc dobry numer.

Drugie, trzecie i czwarte przesłuchanie albumu wyłania powoli moich faworytów, takie mocne punkty płyty. Jako fan staroci wyłowiłem już w promomixie, że pojawi się cover "Terminal Love" Boysów i się nie zawiodłem, bardzo fajne wykonanie, odbiegające od oryginału (i dobrze), gitary mocniej, troszkę szybciej. Fajna interpretacja. Faworyt No 2 to tytułowy numer oraz doj poku mie.
Irytującym momentem płyty jest Iggy Pop, kawałek byłby może i fajny gdyby nie "Uon chcioł byc jak IDŻI (ja pierdole) POP" nie mogę słuchać tego numeru przez to faux pa.
Ostatni kawałek "Biołe Brele", fajno kończy płytę, podoba mi się ze względów muzycznych, to jak się kończy(zarazem zamykając płytę) i to co nam panowie zafundowali około 1:40 (właśnie sprawdziłem) tego kawałka, takie smaczki cieszą bardzo. Pomimo, iż na krążku zamieszczono 13 numerów każdy w okolicach 2/3 min płyta kończy się szybciej niż bym się spodziewał (ale to chyba znak, że się dobrze słucha).

Generalnie płyta dostaje ode mnie 4 i pół na 5 możliwych pankpointów.

HOLA HOLA!! Zapomniałbym o prezencie od chłopaków, o bonusowym kawałku nie figurującym na okładce, mianowicie "Jada do miasta" które to miałem przyjemność pierwszy raz usłyszeć na żywo we Ustce i nie przypadł mi specjalnie do gustu. Teraz kiedy mam go na krążku, nie jest źle, a nawet przebojowo muszę stwierdzić po którymś tam przesłuchaniu.

Jak wrażenia pozostałych posiadaczy krążka?
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010   

Jestem mocno zdystansowany do płyty przez wydawcę i spór który jest do dziś niezakończony...
Wydanie - tu mam pewne zastrzeżenia - chyba ze tylko ja to widzę. Płytka przyszła bez żadnej folijki, w dziwnym pudełku. Nie spotkałem jeszcze tak cieskiego plastiku... chyba że naprawdę tylko ja to widzę... aha i naklejka na cd jest jak drukowana w nero...

---
to nie jest chłopaków wina - nie można poprzez to negować całej płyty. Muzycznie jest miodzio. Spodziewałem się większego ognia i urywania kawałka mojej dupy, tak jak mam przy słuchaniu debiutu - lekko się zawiodłem. Płytka po mojemu znacznie różniąca się od jedyneczki - ale to nie zmienia faktu że jest bardzo dobra. Jestem zadowolony i szczęśliwy. Chętnie wybiorę się na gig posłuchać kawałków na żywo.

nie wyrobiłem sobie jeszcze faworytów - ale mam podobnie jak pank koń - "idźi" jest słabiutki - w sumie taki nie pasujący do całej płytki.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010   

a wiecie ze taki temat juz jest ?
jutro ten zamykam więc jak chcecie to sobie posty ''przeklejcie''

tu ---> http://forum.punkserwis.o...der=asc&start=0
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010   

Może lepiej zamknąć temat z niusów :) ?
tutaj debata o płycie - faktycznej płycie którą już mamy
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010   

Ja tej płyty długo mieć jeszcze nie będę, nie zamierzam z RB zamawiać.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010   

Podesłać Ci :) ?
Zgrałem sobie do empeczy w dobrej jakości ;) bo słucham z pc
Daj znaka :)
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010   

mnie możesz podesłać, bo ja oryginał dopiero w marcu zakupię, choć mam nadzieję, że będę miał okazję to zrobić na jakimś gigu, bo bardzo nie lubię zamawiać za pośrednictwem poczty ;/
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Ja tej płyty długo mieć jeszcze nie będę, nie zamierzam z RB zamawiać.


Wiesz, zawsze możesz zamówić z JJ od Dzidka.
 
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lut, 2010   

ko0niu napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Ja tej płyty długo mieć jeszcze nie będę, nie zamierzam z RB zamawiać.


Wiesz, zawsze możesz zamówić z JJ od Dzidka.


Yeah :lol:
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lut, 2010   

Poczekam aż będzie na torrentach, a Damrockersom postawię parę piw za te 20 zł jak się spotkamy, proste.

;-) ;-)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lut, 2010   

baaardzo dziwnie się takiego posta czyta znając twoje poglądy na ściąganie płyt. ;-)
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

a co jest nie tak z RB? chodzi o to opóźnienie w wydaniu tej płyty, czy o coś więcej? o ile można wiedzieć oczywiście, bo nie wiem, czy chodzi o jakąś aferę, cz zwykłe porachunki osobiste
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

Jeśli już, to porachunki osobiste, he he, natomiast ten post powyżej był mocno z przymrużeniem oka.
Nawet nie umiem ściągać z torrentów. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

Może nie do końca porachunki osobiste... po prostu zamówiłem paczkę w grudniu... dostałem wybrakowaną w połowie lutego - zero odzweu, kontaktu - a na koniec jeszcze zjeba, że to pewnie moja wina :)
Wszystko już jest wyjaśnione i załatwione - i już mi przeszły fochy na rb:)

---
Moim faworytem z płyty pomału staje się : "ZATANCUJ JESZ ROZ"
Z każdym jednym jej przesłuchaniem utwierdzam się w przekonaniu że jest dobra, że już mi tak nie przeszkadza to chujowaciałe pudełko, że warto było wydać te :shock: 22 zł :!:
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

No wiesz, ja osobiście na to chujowe pudełko już nie patrze, szczególnie że jest pęknięte odkąd je dostałem, zgrałem sobie na kompa w bezstratnym praktycznie formacie .ogg i słucham z sąsiadami, bardzo mi ten materiał siadł. Ale z tego co widzę po odezwie w necie i tym ilu znajomych ma tą płytkę (może z 10 - 15 osób) część ludzi olała, zbojkotowała to wydawnictwo. Moim zdaniem niesłusznie, płyta dobra w chuj a to co tam naodpierdalał wydawca to już nie od chłopaków zależało. Takie moje zdanie.
 
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

Stan napisał/a:
Nawet nie umiem ściągać z torrentów.

Ktoś tu jest kłamczuszkiem :kiss:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

Foxy 68 napisał/a:
Stan napisał/a:
Nawet nie umiem ściągać z torrentów.

Ktoś tu jest kłamczuszkiem :kiss:
Poważnie nie umiem. :razz: :smile:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12