PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Rola "Żydów" w polityce
Autor Wiadomość
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   Rola "Żydów" w polityce

Temat pod rozprawkę dla pisarzy amatorów...Jest takie przysłowie "Jak bida to do Żyda",które ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.Elity by uniknąć odpowiedzialności wynajmują sobie "Żydów" do różnych nieprzyjemnych czynności,wykorzystując ich jako instrumenty.Gdy coś poszłoby nie tak,zawsze winny jest przysłowiowy "Żyd".To swego rodzaju "mikoryza" elit z Żydami.Można takiego zrobić premierem czy nawet prezydentem i robi posłusznie to co mu karzą.Wyklętych np.zabijali Żydzi,bo nie wypadałoby by swoi to robili itd...Może jednak nie będę się wymądrzał w tematach historycznych,a zobrazuje to na przykładzie moim i Wiecha.Mając do załatwienia jakiś lewy interes,mogący nieść za sobą pewną odpowiedzialność,zlecam go Wiechowi.Oczywiście minimalizuje skutki i o wszystkim informuje "słup" gdyż go lubię.Mógłbym tego nie robić ,wsadzając go niejako na minę i też bym żył.Ale nie na tym polega współpraca.Poza tym kto by ufał takiemu.Nasze sprawki są na tyle błahe,że nawet gdybyśmy się rozstali Wiechu nie miałby czym mnie szantażować,moglibyśmy się co najwyżej pośmiać.Powiedzmy,że ktoś mógłby ode mnie nie kupić towaru z racji,że widział mnie gdzieś jak stałem samochodem ,a Wiechu z kibla coś wyciągał.To oczywiście nie ma żadnego wpływu na działalność firmy,w której do kontaktu bezpośredniego z żywnością go nie dopuszczam.Namawia mnie czasami do złego ale to ja decyduję co robimy.Większa skala współpracy niesie za sobą poważne konsekwencje.By nie przynudzać rozwinięcie pozostawiam chętnym z pierwszego zdania...
_________________
Może być?
Może być?
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2015   

temat zalatuje postawami antysemickimi....
Ja to widzę tak... Polak jako człowiek o niezbyt wygórowanych ambicjach i skupiony na własnym tylko nosie znalazł sobie jako chłopiec do bicia zasymilowane społeczności Żydowskie. Swoje niepowodzenia zrzucał na ludzi którzy zajmowali się pracą i handlem....
Stwierdzenie, że rządzą nami Żydzi itp ma trochę racji. Przecież przez tyle lat nasze geny się pomieszały. W każdym z nas jest trochę Żyda :old:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12