PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
UKRAINA CO SADZISZ O JEJ POLITYCE WOBEC UE
Autor Wiadomość
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   UKRAINA CO SADZISZ O JEJ POLITYCE WOBEC UE

Taki temacik czy dobrze ze UKRAINA Nie weszla do UNI EUROPEJSKIEJ i czy rewolucja jest dobra dla nich.
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Wejście do UE przez Ukrainę to jeszcze odległy temat.
Moim zdaniem z jednej strony ludzie nie chcą starej władzy (protesty) ale nie chcą diametralnych zmian (Juszczenko szybko przestał być prezydentem) Sadzę, że tam by się przydał ktoś z młodszej ekipy który ma bardziej otwarty umysł.
 
KoDeR76

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 30
Skąd: teraz Kędzierzyn Koźle
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Nie oglądam telewizji (prawie miesiąc nie widziałem żadnego serwisu informacyjnego) czasem coś usłyszę w radiu jak zapomnę przełączyć. Nie czytam o polityce w gazetach, ani na stronach WWW.
Mimo tego jak słyszę Ukraina i Polityka to moje zdanie jest takie, im daleko jest do polityki, a przynajmniej demokratycznej, Polsce troszkę bliżej. :punk:
 
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Fakt Rosja łapę trzyma tam mocno miedzy ich jajami i oddechu braknie a spoleczenstwo szanse miało i znowu spierdolilo Cienko ich widzę !!!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Byłem u instruktora,na temat Ukrainy wypowiedziała się jego żona."A niech tam się nawzajem powybijają,za to co robili w czasie wojny".Kobieta pochodzi z tamtych stron,nawet chyba część rodziny padła ofiarą banderowców.Chodziła dziś ubrana w pulower z każdym innym guzikiem,w tym jednym złotym.Na piersi przypięte miała dwie agrafki,masowała się po nich,kiedy puszczała brąchę do wiadra.Pomyślałem,że jedną wyłudzę i tak zrobiłem i mam przypiętą w okolicy serca na katanie.Mówię do niej,że będzie do żgania Wiecha w dupę.
Moje zdanie na temat Ukrainy przedstawię obrazowo.Kiedy kupuję np.kolorowy telewizor,nie łażę po sąsiadach,którzy mają czarno-białe i nie zachwalam jaki to mam luksus.Odwiedzą mnie to sami zobaczą i zdecydują czy też chcą mieć.Jeśli sąsiad z żoną wywołają o to awanturę,bo jeden chce,a drugi nie, też nie będę się wpierdalał,to nie moja sprawa.
_________________
Może być?
Może być?
 
KoDeR76

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 30
Skąd: teraz Kędzierzyn Koźle
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

@ZLY PUNKS

Ruskie trzymają ich za jajca i to nie od wczoraj

@michał ze wsi 2

UPA sporo zrobiła złego, można się na to wypiąć, Jak kto woli, jakby moich wybili to też bym to miał gdzieś. Moich jednak Ruskie do łagrów wywieźli. W dodatku sam jestem w 1/4 Ruskiem :-)
 
 
wojsko


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 29
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014   

Wypowiedz mojej matki:
Wysłać tam tylko polskich kiboli, będą mieli się jak wyżyć . :bejzbol:


Humorystycznie też tak sądzę, ale ukrainscy mają o co walczyć.
_________________
,,Punk nie umarł, rock wciąż żyje, metal rządzi, człowiek gnije.''
 
BiteItYouScum

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 107
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 01 Cze, 2014   

Ukraina to doskonały przykład jak nie robić rewolucji. Ogłupiały, zwieśniaczały motłoch wylazł na ulicę popierał tandetne populizmy od lewa do prawa, rozjebali system i teraz chuj ich wszystkich strzelił. Najlepiej na tym syfie wyszła Rosja, bo mogli sobie w tym romantycznym chaosie przejąć Krym i zachód zamknął mordę. Teraz radośnie harcują tam jak muchy na gównie te faszystowskie, banderowskie skurwysyny i jakieś inne reakcyjne barachło z prawego półdupka polityki nienawidzące Polaków. Oczywiście polskie i zachodnie media pierdoliły kocopoły o Hitlerze Putinie, straszyły III wojną światową i wichrzyły jak naćpany skurwysyn. Nasze polityczne kurwy też tam się lansowały jak świnie w błocie, robili sobie "selfie" z tym syfem na ulicach, Kaczyński stał tam jak debil obok banderowców, a media prawicuchowe pokroju Republika TV wysłały tam chorego umysłowo krzykacza z mikrofonem. Wszyscy tylko unikali dyskusji o tym, że połowa ludzi na Ukrainie to Rosjanie, którzy mentalnie są związani z Rosją, a nie sztucznym, dzikim tworem jakim jest Ukraina. Zachód miał przez tyle lat wyjebane na ten kraj i tylko Moskwa się trzymała za rękę z Ukrainą. Teraz nagle wszyscy sobie o niej przypomnieli, chuje zakłamane. Niehc lepiej Ukraina nie wchodzi do UE, bo standardy cywilizacyjne, które u nich (i na wschodzie Europy) obowiązują przypominają ten burdel na bałkanach. Teraz bohaterska Rzeczcebulowa Wolska, będzie finansowo wspierać ten rozjebany kraj, a Polacy mogą się w dupę pocałować. Tyle o de mnie.

Dobry temat, ZŁY PUNKS. Jest o czym pogadać.

:eeek:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12