PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
KONWENT A na cd / winyl
Autor Wiadomość
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lis, 2013   KONWENT A na cd / winyl

KONWENT A - Czerwien i biel (CD/LP)
PREORDER * PREORDER
WSZYSTKIE PŁYTY ZAMÓWIONE PRZED PREMIERĄ WYSŁANE ZOSTANĄ W PIĄTEK 6 GRUDNIA.

KONWENT A to punkowa kapela powstała w 1983 roku w Gdańsku i mimo tego, że istniała zaledwie cztery lata skutecznie zaistniała na polskiej scenie zarówno za sprawą niezapomnianych koncertowych hitów takich jak "Arena krwawych walk", "Wpadam do knajpy", "Monitor Rządowy", "W imieniu prawa", "Proszę księdza", "Czerwień i biel" czy "Stalowe nerwy" jak i za sprawą tego, że była bodaj pierwszym polskim zespołem punkowym, którego znakiem rozpoznawczym była wokalistka.
Zespół do dziś elektryzuje fanów punk rocka, którzy nigdy nie doczekali się studyjnego albumu swoich ulubieńców. Muzycy zespołu wyemigrowali z Polski ale w ub. roku trzon KONWENTU A i twórcy większości repertuaru - wokalistka Żaneta Mikulska i gitarzysta Robert Paczkowski spotkali się w Whetstone Music Studio w Londynie.
Nagrany wówczas album zatytułowany "Czerwień i biel" zawiera niemal wszystkie największe przeboje Konwentu z lat 80. ub. stulecia i stanowi realnie kolejny w historii polskiej sceny punk długogrający debiut zespołu, który w czasach swojej największej aktywności nie miał ani okazji ani możliwości aby zarejestrować profesjonalnie swoje nagrania i przekazać je fanom w postaci płyty.

Obecnie, za sprawa Jimmy Jazz Records kolejna biała plama na mapie polskiego punk rocka zostaje zamalowana….
Album „Czerwień i biel” wydany został w formacie CD oraz LP. Premiera płyty będzie miała miejsce 7 grudnia 2013 ale już od dłuższego czasu informacja o niej elektryzuje wszystkich tych, którzy znają zespół sprzed lat.

Płyta winylowa dostępna jest na czarnym i czerwonym kolorze winylu w limitowanym, numerowanym nakładzie i do końca roku dostępna będzie jedynie na stronie wydawcy.

Nakład płyty winylowej to 512 sztuk, w tym 200 na czerwonym winylu.
Pierwsze 200 sztuk LP zakupionych w sklepie Jimmy Jazz Records zawierać będzie gratisowy dodatek w postaci CD „Czerwień i biel” wydanego w wersji kopertowej…..
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Lis, 2013   

Niestety przekombinowali :evil:

Stare kawałki były zajebiste pomimo kompletnego braku talentu vocalnego panny która tam się udzielała. Był pałer, fajna muza i ciekawe teksty.


Niestety na nowych aranżacjach przekombinowano z efektami.

Posłuchajcie sami bo w necie są dostępne fragmenty 4 kawałków :

http://www.jimmyjazz.pl/p...-PREORDER-.html

Jak można było tak zjebać "Stalowe Nerwy" . Po co ta gitara w tle ? I gdzie się podział pałer ?!?!

I wszystko to po fajnie zapowiadającej się nowej wersji "Wśród Nocnej Ciszy"
KONWENT A - Wśród Nocnej Ciszy


Pomimo przekombinowania z tą płytą , czekam na następną zrobioną już z właściwą siłą rażenia. :punk:
 
Przybysz


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 175
Wysłany: Pon 25 Lis, 2013   

Słyszałem to pierwszy raz jak miałem 12 lat, ta slynna koncertowke ze szczecina z kasety. Ciekawe jak teraz wyglądają. Nie znalazlem necie fotek z ich tego spotkania po latach. Moze wolą nie pokazywac
 
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Lis, 2013   

^^ koncertówka szczecin 86 zajebista , polecam również konwent a - the best of

Już sam nie wiem ile lat te nagrania mam. Wiem jednak że nie zamienię ich na KONWENT A - Czerwień i Biel :razz:
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 26 Lis, 2013   

loscrudos napisał/a:
Pomimo przekombinowania z tą płytą , czekam na następną zrobioną już z właściwą siłą rażenia.

Uznajmy to za ćwiczenia.
_________________
Może być?
Może być?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13