PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Młodość FREDA K.
Autor Wiadomość
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   Młodość FREDA K.

Siema - jesli ktos chce to czytac - to warto, jesli nie - niech spierdala bo jest leniwą kurwą.


"słabi szukają pocieszenia szarego zycia w osobach takich jak ja... w tym, ze jestem zdolny do zrobienia czegos czego oni nigdy nie zrobią"
- Fred K.

Pierdoliłem szkołę od młodzienczych lat do chuja wafla.

Darłem mordę na lekcjach, rzucałem ławkami w kumpli, biłem kolegów, tzn tych którzy byli pizdami - nie mówię o tych słabszych, bo tych nie biłem, silniejszych też nie - nie w tym rzecz ile kto miał siły - biłem tych najbardziej zjebanych z których śmiała się cała klasa, najchętniej zajebałbym szmaciarzay. Teraz co niektórzy powyrastaki na jebanych śmiesznych ludzi, radykalnym katolikiem np jest jeden z nich inny podobnie jakiś zjeb, mogłem chujów bardziej wychoać ale teraz jak spotykam napierdale fangę na ryło i spierdolę a później się chujom usprawiedliwię ze pijanym był.

Nie uczyłem się wcale, miałem w duupie szkołe i pierdoliłęm ją w chuj - a chodziłęm do podstawówki leonida teligi na trójkącie we Wrocławiu - rozpierdalałem ją po chuju fest i rysowałem kutachy kredą na drzwiach pokoju nauczycielskiego. Wypierdolali mnie do pedagogów bo pragneli wysłać mnie do szkoły specjalnej ale ja byłem grzeczny jak chuj i ponadprzeciętnie inteligentny - bo byłem inteligentnym dzieckiem, tylko srałem na nauczycielstwo - nawet kiedy podchodziłem do tablicy i wiedziałem wszystko w 100% co mam odpowiadać robiłem se jaja z nauczycielki i rysowałem kutasy na tablicy. Cudem przechodziłęm na dopach (wtedy "MIERNYCH") z klasy do klasy. Poprzez zachowanko byłem idolem klasy (każdej - bo przenosili mnie non stop z jednej do drugiej żebym się uspokoił - nic to nie dało - zdobywałem nowych sympatyków i napierdalałem kurwy, szukałem kozłów ofiarnych w klasach i wypromowywałem ludzi, z których polewały całe roczniki) - czy to ŻLE? NI CHUJA DO KURWA WAFLARZA. To piękna sprawa - jesli ktoś jest PIZDĄ trzeba go powyzywac zeby stał się normalny albo wypierdalał - takie kurewki co dają se w kachę dmuchać wyrastaja na największych skurwysynów bo mają słabą psychę - na fanatyków religijnych, fanatyków poglądowych, na tyranów, ludzi brutalnych, którzy zwykle odgrywają się na świecie i innych za to jak byli traktowani, na ludzi mało kreatywnych i wgl cweli, których należy zajebać. Tak wiec dokuczanie pizdą w szkołach jest 1000% prawe, bo z mojej perspektywy dokuczającego takim spierdolonym pizdom było w 100% prawdziwe więc powiem wam jakie rzeczy decydują o tym komu bede dokuczał w chuj w szkole - jest to bycie PIZDĄ życiową, co przenosi się także na wyglad np oblesne grubasy i inne cipy były pojeżdżane i opluwane codziennie i jestem dumny mając już 23 lata na karku prawie z tego jak dopierdalałem od podstawówki fujarom. Nigdy nie dokuczałem słabszym tylko z tego powodu ze są słabsi!!!! a sądzi się tak że tacy jak ja dopierdalają ludziom bo są słabsi - tylko najgorsze kurwy tak robią - ja nigdy nie dopierdoliłem słabszemu dlatego ze jest słabszy - nawet z gejem słabszym ode mnie sie kumplowałem za dzieciaka i wiedziałem o tymz e lubi chłopców juz w gimnazjum a nawet pod koniec podstawowki ale myslicie ze cos mu zrobiłem? kolo był w mojej kurwa super lidze!!!! bo był zajebistym gościem, dotąd trzymamy kontakt, zadawałem sie z drechami ze szkoly i zawszebroniłem słabszych, którzy byli spoko i dopierdalałem tylko takim cwelom pizdom co stoi i cichutko przemyka pod ścianą, ani kurwa be ani kurwa me, stoi jak cipa jebana albo kurwa taka pizda - okularki, morda rozdziawiona i kurwa szmaciarz ułomne poglądy np patrzy na mojego kumpla mowi ze jest pedalem albo ze jezus na króla polski ale taki przyklad, glownie takie schamatyczne kurwy co po szkole z nami nie wychodziły - bo ja na blokowiskach zawsze szalałem po szkole z kumplami i kurwa nie zlicze godzin ile sie wybawilismy za dzieciaka i takie szmaty co z nami nie wychodziły, tylko na takie sie czekało jak gdzies szedl po osiedlu to kurwa but na morde cwelowi i chuj hehehehe i tak ma byc z pizdami kurwa jak szmaciarze to zajebac kurwa i skopać w chuj. HEHEHEHEH.
Wracając do tematu, pomimo tego ze byłem skurwysynkiem ale zajebistym dzieckiem wszyscy mnie kochali...oprócz nauczycieli. Tak własnie dotrwałem do liceum.
Dostałem się do niego i już w pierwszym roku wypierdololi mnie z niego za sposób bycia. Wiecie co zrobiłem? Wkurwiłem się na nauczyciela, przez którego głównie wyjebali mnie ze szkoły - nasrałem do słoika i wbiłem do szkoły i wrzuciłem mu do torby (autentyk). a do rury wydechowej napchalem mu gliny.
Chciałem to powtórzyć innym raem przynosząc akurat do szkoły GNÓJ. ale nauczyciele się skapneli, gnój jednak zdążyłem wylać (bo kumpel mnie ostrzegł) i przejął słoik. Była niezła afera, ale spierdoliłem oknem. Ponoc zawiadomili polismenów czy chuj tam wie kogo ale nigdy wiecej o tym nie slyszałem. W nastepnym roku (2006) poszedłem do innego liceum. Przyjęłi mnie choć było troche trudno ze srednią 3.1, ale za to z testów miałem humanistyczny 85% i matematyczno-przyrodniczy 90%, wiec dlatego zostałem przyjety - wytłumaczyłęm ze nauczyciele mnie nie lubili i dlatego wlasnie mialem srednią tak niską. choć jak na mnie to w chuj wysoko bo wczesniej jak miałem w obsranej dupencji cały rok szkolny to ze srenią 2.1 sie przechodziło z klasy do klasy, albo 2.0 wazne ze się zdawało, reszta to sraka w chuju waflarza
W szkole wykorzystałem swą inteligencję i uczyłem się ponad miarę. Oczywisćie nie obyło się bez odpierdalania w klasie , imprezowania i rozpierdalania kmiotów. Stałem się idolem klasy bardzo szybko - wczesniej byłem klasowym klałnem i posmiewiskiem przez pierwsze 2 tygodnie, ale jak zobaczyli ze jestem duzo bardziej hardkorowy niz jakis tam zwykly jebany klałn to nabraliw chuj respektu - do tego zauważyli, ze potrafię strzelić w mordę bez zapowiedzi tego co mnie podkurwi podczas przerwy, lub robic inne hardkory - najbardziej nienawidziłem Sylwii z mojej klasy, była taką pierdoloną kurwą, która mnie mega wkurwiała i zawsze jej dopierdalałem - wszystkie kolezanki (wiekszosc - oprocz kumpeli Sylwusi) mnielubiło ale nie ona, uwazała się za mega wielka panne i gwiazdkę i ponizała tez wiele dzeiewczyn w klasie, dlatego tez nie byla zbyt lubiana - ale bardzo ladna blondi trza przyznac, odpierdalałem zawsze jaja i wyzywałem ją po chujarza fest, a ona mnie. Kiedyś naplastyce malowaliśmy farbami i postawiłem jej na łbie kubek z brudną wodą iz aczałem taniec. Ona nie skminiła ze chce goz abrac i nagle wstała przestraszona co jej polozyłem a kubek - JEB oblał ją cały brudną wodą - a miała jak zwykle białe ubrania. Rozpłakała się i ganiala mnie płaczac w wsciekłosci po klasie. nauczycielka mnie zjebała ale wytlumaczyłem sie ze zrobiłem to niechcący.
Było sporo takich akcji i nienawidzilismy sie cały pierwszy rok. W drugim i ja i ona bylismy najbardziej kontrowersyjnymi osobami w klasie. Ja - pojebus, ona pojebana. Nauczycielka nazala jej siedziec ze mną na domiar złego na matemie bo ogarniałem a ona akurat nie - i mialem ja poduczyc. na poczatku protestowalismy i rozpierdalalismy sie np jak odeszła malowałem jej kutasy w zeszycie, a jak ja odeszłem ona sklejała mi książkę z matmy lakierem do paznokci, po pewnym zcasie zaczelismy nagle jednak normalnie się dogadywac (SIC!) a wkrotce spotykalismy sie w gronie kumpli i zawsze po sobie jechalismy ale coraz bardziej przyjacielsko - wkurwiało mnie to ale z czasem - JA PIERDOLLĘ - zaczelismy z sobą normalnie gadac, usmiechac sie do siebie. Aż do czasu imperzy, na ktorej oboje sie spotkalismy i wyladowalismy u mnie w lozku. Pierdolilismy się całą noc, było zajebiscie bo wiedziałem ze rucham wrogą mi laske ale jednak czulem sympatię, było zajebiscie jak z zadną inną. Od 2 w nocy do 8 rano. Poszlismy spac o swicie (byl luty). Od tej pory bylismy parą, zabujalismy sie w sobie, bylismy zwiazkiem najbardziej popierdolonych i kontrowersyjnych ludzi w szkole. KURWA! było zajebiscie. trwało tak do 3 klasy, pozniej matura i inne pierdoly ją wylaczyly z naszych spotkan - a ja mialem wyjebane bo i tak nie uczylem sie na mature - bylem inteligentnym dzieckiem i wiedziałem ze zdam bez zadnej nauki (tak tez się stalo) z czasem nasze relacje pogorszyly się i wyjebałem się na nią a ona na mnie.
Przyszły studia - wybrałem dziennikarstwo, na pierwszym roku odpierdalałem tyle co nie odpierdoliłem przez zaden rok poprzedniej szkoly i zostałem wypierdolony. Przeniosłem się do innej szkoły, z uniwerka wrocławskiego na dolnośląską szkołę wyzszą - jedyna deskę ratunku... odpierdalałem połowicznie, choc jakos przestało mi się chciec. siedziałem i patrzylem z dystansem na zjebów myślących ze są kontrowersyjni / smieszni. Nie chciałem miec takich przyjaciół, gdy zapraszali mnie na jakies popijawy zwykle odmawiałem bo gardziłem i nagdal gardze chujami silącymi sie na kontrowersyjnosc - JA byłem bardziej kontrowersyjny kiedys przez jeden dzien niz oni daliby radę w rok. Tak minely 2 lata studiow. Obecnie jestem na trzecim i natura FREDA K. wrocila do mnie, zdałem sobie sprawę ze zaczynam znów wkraczac w zycie z usmiechem, z BUŃCZUCZNOSCIĄ, nadal PIERDOLE SZKOLĘ (nauczycieli, oceny i inne tego typu sprawy i przede wszystkim NADAL gnoje lamusów i odpierdalam takie jaja że kiedy wychodze podcza sprzerwy rpzed szkołe czuje ze wszystkie usta dziesiątek osób przed szkoła milkna a oczy zwrocone są na mnie - ja jednak nie czuje sie jakas gwiazdą czy inny syf, mam w dupie takie rzeczy ze strony innych ludzi - dla mnie sa zjebai i słabi szukają pocieszenia szarego zycia w osobach takich jak ja... w tym, ze jestem zdolny do zrobienia czegos czego oni nigdy nie zrobią, wolą ludzi takich jak ja - ktorzy robią to za nich a oni patrza w ukryciu w razie czego niczego nie tracąc. wiem i jestem pewny, ze reprezentują wszyscy typ człowieka, który zawsze bedzie patrzył z ekranów telewizorów i komputerów na tych wszystkich, którzy coś osiągają badz nie boją się byc sobą w 100% mimo okolicznosci. Nigdy nie beda tacy jak ja - zdolni do tego co ja i zawsze bedą uwazac mnie za psychopatę lub swira, wytykac palcami, wolą miec do tego dystans, stac bezpiecznie z boku i nie wychylac się. Wolą być tymi, którzy nigdy nie beda zmieniac swiata.


FRED K.
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

HAHAHAHA specjalnie przeczytałem całość żeby stwierdzić to co wiedziałem już przed tym gównem. TY I TEN TWÓJ ŻYCIORYS JAK I INNE POSTY SĄ CHORE. Jedno zdanie zaprzecza drugiemu. Jeżeli to prawda co piszesz a nie żaden fejk to Ci współczuję trotów zamiast mózgu. Chciałem napisać jak najbardziej konstruktywnie, ale więcej nie da radę.
Ps. Wytłumacz mi co rozumiesz przez to, że ktoś jest PIZDA i SŁABY, tylko tak dokładniej ;)
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
Szapi


Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 116
Skąd: łorsoł
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Taaaak... Hyyymmm, a tak w ogóle to po co to napisałeś?
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Szapi napisał/a:
a tak w ogóle to po co to napisałeś?
:!:
Zapomniałem dodać najważniejszego
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
Lewa

Dołączyła: 29 Wrz 2012
Posty: 43
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

masz jakieś pojebane podejście do wszystkiego Fred. Kogo uważasz za pizdę i ciotę? Kogoś kto jest cichy i się nie wychyla...? (tak bynajmniej zrozumiałam)
_________________
Wy "normalni", przyzwoici
Wy zadbani, pracowici
Wy wszechmocni, wszechwiedzący
oto Wy
ludzie
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Troche to smierdzi samouwielbieniem i nie wierze ci chyba za bardzo poleciales po bandzie PANIE JANIE .Szkoda szkoda bo tym textem spierdoliłes swój wizerunek w moim oczach :mad: :mad:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

HAHAHAHAHA zapomniałem pany jany dodać, że to co napisałem nie jest przeznaczone dla osób, które były BITE w szkole przez osoby takie jak JA, czyli FRED KA!!!!

kudłaty - wybacz, jeśli byłes tzw "pizdą" w szkole i byłeś okładany to nie wina mych trotów zamiast mózgu ale czegoś w twoich postawach panie janie 8-) zbyt często się bałeś w życiu i zbyt często uciekałeś.

suchy693 - nie wierze, chyba chodzi o to by być sobą a nie dbać o wizerunek? FRED K. nigdy nie dba i nie bedzie dbał o wizerunek, najwazniejsze byc SOBĄ nawet jesli się jest największym PSYCHOLEM I PAJACEM. to własnie jest lepsze od udawania swego WIZERUNKU W ŚWIECIE. taki jestem i nikt ani nic tego nie zmieni.

nie rozumiem czemu przeszkdaza moje samouwielbienie pany jany 8-) nikomu nie każd emnie wielbić, każdy może wielbić sam siebie, lub osoby, które lubi/kocha. Natomiast ja uwielbiam dużo osób, w tym siebie. 8-) Zajebistosć Freda K. na tym polega. Poza tym myslałem ze to forum zrzesza ludzi przynajmniej czesciowo uwazających ze bycie sobą jest wazne, wiec nie warto spinac posladów i uciekać przed FREDEM K. w popłochu (wychodzi kto udaje panków) tylko przedstawić rózne swoje historie z życia, fajnie się to czytuje naprawdę jeśli ktoś miał ciekawe doświadczenia w życiu. Warto. 8-)

Pozdro ALL.
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
Kapitan Parówka

Dołączył: 01 Lis 2012
Posty: 6
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

...
Ostatnio zmieniony przez Kapitan Parówka Czw 15 Lis, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
awareness


Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

This story change my life . :misiek:
_________________
"Kiedyś zrodzi się Świadomość, boska idea buntu, zrodzi się nieposłuszeństwo w obronie resztek Człowieczeństwa..."
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

FRED K. napisał/a:

kudłaty - wybacz, jeśli byłes tzw "pizdą" w szkole i byłeś okładany to nie wina mych trotów zamiast mózgu ale czegoś w twoich postawach panie janie 8-) zbyt często się bałeś w życiu i zbyt często uciekałeś.
jeżeli już dochodziło do jakiegoś bicia w szkole to nigdy nie dostałem wpierdolu. A Ty nadal mi nie wytłumaczyłeś co rozumiesz przez nazywanie ludzi pizdami i słabymi.
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

jesli nie podoba wam sie historia mego zywota to akceptuję to, nie musi się wam podobac, w sumie tego się spodziewałem bo jak mowia "jest cie chwala to mozesz wiedziec ze nie jestes na swojej drodze zywota, lecz na ich" wiec dziekuje 8-) tym, którym się podobało to spoko, inni widocznie nie wyobrażają sobie żyć tak jak ja 8-) a historia powyzsza jest prawdziwa, jesli ktos ma watpliwosci mozna sie dowiedziec od osob z wroclawia ktore mnie znaja wystarczy spytac kogos z wroclawia o freda a na bank ktos mnie zna (mowie oczywiscie jesli ktos pma kumpli wsród panków czy skinów z wro), zreszta czasem bywam jak jest cieplej na rynku jak zarabiam to zawsze mozna podejsc i sie przekonac ;-)
Ale założe się że nikt stąd nie może się pochwalić podobną opowieścią ze swego żywota, zaznaczam ze nie chodzi o przygody tylko o swój sposob bycia, bo jesli ma to warto się podzielic jak juz mowilem 8-)

Kapitan Parówka napisał/a:
Piszesz, że młóciłeś osoby ogólnie pojęte jako zapaskudzone kompleksami. Ale wybacz - z tych wypocin zajechało taką hipokryzją i stulejarstwem, które wywołują uśmiech politowania na twarzy

:lol:
ochłoń panie janie 8-)
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
Szrama


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 47
Skąd: Metropolia Olsztyn
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

FRED K. napisał/a:
bo przenosili mnie non stop z jednej do drugiej żebym się uspokoił - nic to nie dało
jejku, ale jesteś fajny. Normalnie musisz rzygać zajebistością :wall:
_________________
Ekstaza, Ekstaza- to cię poraża
Ekstaza, Ekstaza- zabije cie
Ekstaza, Ekstaza- już nie uciekaj
Ekstaza- i tak dopadnie Cię
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Szrama napisał/a:
jejku, ale jesteś fajny. Normalnie musisz rzygać zajebistością

Nie zrozumiałaś istoty mojej opowieści.

To opowiesc o ciekawej osobie jaką jestem - dlaczego ciekawej? choćby dlatego że żaden z was nie ma podobnych doświadczeń - siedział zawsze cicho jak mysz w dupie. :lol: ale kilka osób z forum jest KLAWYCH to prawda pany jany, znam ich osobiscie i wiem, ze stać ich na życie PO SWOJEMU :!: 8-)


Zachecam do dzielenia się ciekawymi doświadczeniami. A hejterom radzę zaparzyc melisę, nie warto na mnie najeżdżać tylko dla tego że być może w swoim życiu kiedyś gnoiłem was w szkole, lub podobni mi robili to samo 8-) Pozdrawiam wszystkich!
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

A Ty nadal nie odpowiadasz mi na pytanie :roll: Ehh znałem takich ludzi, którzy robili rozpierdol na szkole myśląc, że wszyscy ich lubią i są fajni a tak naprawdę każdy ich miał w dupie i byli pośmiewiskiem. Imponowali jedynie ludziom na swoim poziomie intelektualnym... Współczuję tylko Twojej matce, bo wychowanie Ciebie musiało być trudne chyba, że tez Cię miała w dupie ;-)
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

kudłaty - wszystko masz w texcie na serio Tobię trzeba tłumaczyc drugi raz? 8-) no dobra skoro chcesz to juz Ci tłumacze.

pizdą więc nie był dla mnie ktos z kogo zwykle się polewają w klasach np wyrozniajacy sie ludzie ubiorem itd, geje, słabsi, ci co sobie pozwolą ITD. zawsze broniłem tego rodzaju osoby. Pizdą był natomiast dla mnie zawsze ten, kto np był schamatycznym dałnem, działał wg schematów by przypodobac się koleżkom, czepial sie slabszych a spierdalal przed silniejszymi (u mnie nigdy nie decydowalo to ile ma sily ten komu dojebie, zdarzylo sie ze wyskoczylem do goscia i dostalem wpierdol ale nigdy sie nie poddawalem i zawsze mu dopierdalalem jak mnie wkurwil az pasowal), pizdą byli tez czesto ci co mieli po prostu taki sposob bycia, ktory sam sprowadzal na nich cale zlo, zwykle nikt inteligentny - do madrych mialem szacun, kurwa nie potrafie ci tego wytlumaczyc stary, sa po prostu ludzie, ktorzy wkuriwja jak ich blizej poznacz i koniec.
SLABY = glupi, nudny, przestraszony, bojazliwy, tępy, zasciankowy, brzydki ITD ITD, zwykle cechy wspolne. Czasami bylo tak ze ktos obrazal mego kumpla (sąsiada z boku) z nizszej klasy ktory byl GOTHEM. ja mialem wyjebane na sposob bycia innych ale komus to usilnie przeszkadzalo, jak sie dowiedzialem lub zobaczylem ze ktos po nim jedzie z tego powodu to stawal się moim celem a jak sie nim stal to juz automatycznie zostawal PIZDĄ do lania i tyle choc w tym przypadku akurat było inaczej - zaczałem sie z gosciem kumplowac bo zaczelismy na krav mage swego czasu razem chodzic i razem trenowac i sie z czasem zakumplowalismy, ale teraz juz od 3 lat go nie widzialem.. 8-) o cos jeszcze chcesz spytac to pytaj, ale z szacunkiem, na żywo w twarz mi mów co chcesz bo zawsze bedzie jakas reakcja i bedziemy wiedziec i ja i ty z kim gadamy ale po co jechac po kims personalnie na forum - nie jestem takim zjebem by jechac po kims bo to dziecinada - mozna powiedziec ze się nie podoba moja historia, nie urzekła do wafla pana jana i chuj 8-) ale jak chcesz bawic się w docinki czy wjazdy na mamę, to zapraszam do mnie na żywo na osiedle (kosciuszki 188) mi to powiedz w twarz o ile się odwarzysz i tyle, forum powinno byc od wymiany zdan poglądów, mozecie mowic ze głupie, że jebnięte ale zadne wjazdy nikomu nie są pany jany potrzebne 8-)

pozdro ALL.
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

FRED K. napisał/a:
nie wierze, chyba chodzi o to by być sobą a nie dbać o wizerunek? FRED K. nigdy nie dba i nie bedzie dbał o wizerunek
i dlatego wypisuje na forach internetowych przydługie anegdoty o swojej zajebistości mówiąc o sobie w osobie trzeciej

:ziew:
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Widzisz- wystarczyło solidnie napisać co i jak i wszystko jasne i by sie bez spamu obyło. Ja tez broniłem i bronie słabszych, ale nie uważam tego za cos czym trzeba sie chwalić na forum bo to nic niezwykłego. Ten tekst z matką nie był żadnym pojazdem tylko jeżeli interesowała ją Twoja przyszłość to na pewno płakała przez to co jej robiłeś swoim zachowaniem w szkole itd
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
Szapi


Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 116
Skąd: łorsoł
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

FRED K. napisał/a:
Ale założe się że nikt stąd nie może się pochwalić podobną opowieścią ze swego żywota, zaznaczam ze nie chodzi o przygody tylko o swój sposob bycia, bo jesli ma to warto się podzielic jak juz mowilem 8-)

Na tym forum zarejestrowanych jest 8371 osób, myślę, że znajdą się wśród nich osoby, które można nazwać socjopatami lub osobami nieprzystosowanymi społecznie. Ale widać byłeś pierwszym, która tak obszernie postanowił się tym podzielić z innymi.

Lewa napisał/a:
masz jakieś pojebane podejście do wszystkiego Fred. Kogo uważasz za pizdę i ciotę? Kogoś kto jest cichy i się nie wychyla...? (tak bynajmniej zrozumiałam)

Na miłość bogów, a ty znowu z tym bynajmniej :mrgreen: (wiem, czepiam się, ale wstąpiłam swego czasu do zakonu poprawnej polszczyzny i mam rangę husarza ortografii da bum csss)
 
Kapitan Parówka

Dołączył: 01 Lis 2012
Posty: 6
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

...
Ostatnio zmieniony przez Kapitan Parówka Czw 15 Lis, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
Lewa

Dołączyła: 29 Wrz 2012
Posty: 43
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Szapi napisał/a:
Na miłość bogów, a ty znowu z tym bynajmniej :mrgreen: (wiem, czepiam się, ale wstąpiłam swego czasu do zakonu poprawnej polszczyzny i mam rangę husarza ortografii da bum csss)


kurde, mam problem z tym słowem :D
ale za milionowym razem w końcu napiszę poprawnie :D
_________________
Wy "normalni", przyzwoici
Wy zadbani, pracowici
Wy wszechmocni, wszechwiedzący
oto Wy
ludzie
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

Zawsze na długiej pauzie musiałem złapać jakiegoś szaraka, żeby mu dojebać. Kiedyś nie mogłem znaleźć nikogo, i tak się wkurwiłem, że zacząłem tarmosić sam siebie. Wkurwiłem się na siebie za to zacząłem się sobie stawiać. To mnie podkurwiło jeszcze bardziej i wyjebałem sobie z całej siły z dyni. Po tym zemdlałem i nie wiem już co sobie robiłem. Obudziłem się cały posiniaczony, ale szczęśliwy
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

FRED K. napisał/a:
Kiedyś nie mogłem znaleźć nikogo, i tak się wkurwiłem, że zacząłem tarmosić sam siebie

Ty nie masz żadnych problemów psychicznych? :o
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
Szapi


Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 116
Skąd: łorsoł
Płeć:
Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

Cytat:
wyjebałem sobie z całej siły z dyni

nieźle wygimnastykowany jesteś
 
mrowazerowa

Dołączyła: 14 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Gliwice
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Właśnie dzięki temu wpisowi, wielu użytkowników miało okazję rozwinąć swoją wyobraźnie i dowiedzieć się dokładniej kogo jeszcze nosi ten świat. Jeśli chodzi o mnie to bardzo dziękuję za udostępnienie twojego zajebistego życiorysu, uczyniłeś moje życie lepszym. Aby nie pozostać dłużną też kiedyś opowiem wam historię o zaczarowanej królewnie śnieżce i jej krasnoludkach, których biła :grin:
_________________
“ A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki."


https://www.youtube.com/c...E9fPLzvrgyKcBmw Odważ Się Żyć
 
Dupa

Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 7
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Aha przeczytałem srając w kiblu i gówno mnie to obchodzi.

A tak serio oprócz tego, że gówno mnie to obchodzi to był jeden typeczek co go tępiliśmy strasznie bo zgrywał kozaka a dostawał w pizdę od wszystkich pisał po forach internetowych różne anonse typu jak rozpierdala innych, że jebac pizdy. Wiecie taki ziomek co w życiu sobie nie poradzi, w pizdę od wszystkich bo jest kretynem i nie potrafi normalnie gadać tylko kozak chociaż wie, że już dostał w pizde od kogoś ze sto razy, potem siada komputerek i przez neta terminator mu się załącza.

A tak to przypadkowo to napisałem, dalej gówno mnie obchodzi ta cała historia
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12