PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: suchy693
Wto 13 Gru, 2011
09.12.11 (piątek) [WROCŁAW] 1125, Whitman, Collina, Dintojra
Autor Wiadomość
CORE-PORATION2

Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 57
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011   09.12.11 (piątek) [WROCŁAW] 1125, Whitman, Collina, Dintojra

CORE-PORATION

zaprasza na koncert z cyklu 100% HARDCORE!

Zagrają:

1125
ekstraklasa polskiego hardcore Złotów

WHITMAN
Silesia hc/punk

COLLINA
punk / hc 3miasto

DINTOJRA
hardcore lokal power


9 grudnia (piątek) 2011
Wrocław, Klub Strefa Zero, ul. Ruska 47A
drzwi: 19.00, start: 20.00
wstęp: 25 PLN

WIĘCEJ:
http://www.myspace.com/coreporation
http://www.core-poration.pl

Info o zespołach:

1125 to jedna z najlepszych i najbardziej zasłużonych ekip hardcore w polskim kraju. Zespół powstał w Złotowie w 1997 roku. Dla niedoinformowanych: nazwa zespołu zainspirowana została refrenem piosenki "Kontrola" zespołu REJESTRACJA; sama zaś liczba 1125 nawiązuje do numeru więźnia - Alexa, głównego bohatera kultowej powieści „Mechaniczna pomarańcza”. Po dłuższej przerwie kapela znów odwiedzi Wrocław i udowodni, że nie ma sobie równych w klimatach hardcore!
Więcej: http://www.myspace.com/1125hc

WHITMAN to ekipa kumpli z nieistniejącej śląskiej załogi ROTTWEILER, którzy wrócili do korzeni, czyli ostrego hardcore/punka po linii amerykańskich wypierdalaczy spod znaku SOCIAL UNREST czy TOXIC REASONS. Grają szybko i bez zamulania a teksty, które są ich dobrą stroną, walą punkowo w ryj! Bardzo dobre przetarcie przed atrakcją wieczoru!
Więcej: http://www.myspace.com/whitmansxa

COLLINA o sobie: „Jesteśmy kapelą hard core punk z Gdyni. Powstaliśmy w 2008 roku. To wszystko, biografie niech sobie piszą poprzebierani metalowcy.” Prosto i dobitnie, jak ich muza i teksty.
Więcej: http://collinahc.pl/

DINTOJRA to w żargonie kryminalnym złodziejski sąd; krwawa rozprawa, wyrównująca porachunki w świecie przestępczym. Lepiej im nie podpadać! W składzie muzycy z wrocławskich hardcore/punk bandów SELF RESPECT (r.i.p.), NONSENS czy FORCE MY HAND (r.i.p.).
Więcej: www.myspace.com/dintojra

ZAPRASZAMY!
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

o której godzinie dokladnie rozpocznie się koncert?

nie wiem czy ten klub nie będzie za maly chociaż cena nie jest niska co może odstraszyć wiele osób i może to będzie akurat zaletą!
Nie przepadam natomiast czekać za dlugo na koncert tymbardziej że nie slyszalem kapel ktore pojawią sie jako dwie pierwsze i obawiam się że jak przyjde później to się nie zalapie na ich wystep
Strefa zero - nie posiada ani jednego normalnego piwa!!! I to jest ból to jest problem!!!
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
dj77

Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 3
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Gru, 2011   

dlaczego cena jest tak wysoka?
 
CORE-PORATION2

Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 57
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Gru, 2011   

electropunk napisał/a:
o której godzinie dokladnie rozpocznie się koncert?

Strefa zero - nie posiada ani jednego normalnego piwa!!! I to jest ból to jest problem!!!


Planowo koncert rozpocznie się chwile po 20. Zatem jak ktoś chce zobaczyć Dintojrę to lepiej się nie spóźniać.

Co to jest normalne piwo? Może Bartek ? :) Mąją Warkę, Żubra, jakieś czeskie... Nie kumam skad ta reklamacja.
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011   

Strefa Zero - na taki koncert jest jednak za mala knajpa! Jak się o siebie ludzie nadmiernie ocierają to dochodzi do agresji heh! Nieważne. Ważne jak wypadly kapele

Dintojra - dziwna nazwa. Nie moja bajka nie rozumiem takiego grania. Ja się wychowalem na pop kulturze heh
Collina - muzycznie calkiem wporządku da się sluchać ale jakoś nie przepadam za dresiarzami a z tym sobie skojarzylem chlopaków z tego zespolu. Wczesniej nie znalem ani jednego kawalka tylko kilka pozytywnych opini z forum zachecilo mnie do wysluchania tego proejktu. Brak wyrazistości są mi zatem obojętni!
Whitman - jak mi się coś podoba to tak jest i już! i nie jestem obiektywny! Zajebiście! I takie zespoly powodują że jeszcze chce się sluchać punk rocka!
1125 - grają nieźle ale ostatnim razem w Madnessie bardziej mi się podobalo. Nie lubie tloku!
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13