PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
umrzecie w pracy i nikt nie podniesie glowy
Autor Wiadomość
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   umrzecie w pracy i nikt nie podniesie glowy

http://www.polskieradio.p...ura-bada-sprawe

Wiadomo, że lekarz pracował piątą dobę z rzędu.

Jak powiedział zastępca prokuratora rejonowego w Głubczycach prokurator Artur Piela, w tej sprawie wszczęto już postępowanie przygotowawcze, na początku tygodnia przeprowadzono sekcję zwłok zmarłego.

- Jak poinformowali nas biegli, na wyniki sekcji - podanie przyczyny śmierci - będziemy musieli poczekać co najmniej półtora miesiąca. Równolegle prowadzone są inne czynności - rozpoczęły się przesłuchania m.in. dyrekcji tego zakładu opieki zdrowotnej, lekarzy, pielęgniarek - powiedział Piela.

Prokurator dodał, że postępowanie prowadzone jest pod kątem zarzutu dotyczącego nieumyślnego spowodowania śmierci. Nie chciał odnosić się do informacji dotyczących m.in. czasu pracy lekarza i sposobu organizacji dyżurów w szpitalu. Zaznaczył, że postępowanie koncentruje się obecnie na ustaleniu przyczyn śmierci. Od informacji zebranych na tym etapie zależeć będzie decyzja o ewentualnym dalszym kierunku śledztwa.

Dwie umowy o pracę

O śmierci lekarza poinformowały w poniedziałek regionalne media, m.in. Radio Opole. Jak podawały, 52-letni anestezjolog pracował w głubczyckim szpitalu od dwóch lat - na podstawie umowy kontraktowej. Nie było zastrzeżeń do jego pracy, przez współpracowników uważany był za miłego człowieka i dobrego fachowca.


Kraj który nie tylko zabija wolną myśl w III-ciej rzeszy swoich poslusznych obywateli ale takze powoduje smierc tych co niosa pomoc potrzebujacym. Moim zdaniem przelala sie miara akceptacji dla komercyjnych praktyk niekomercyjnego rządu.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

No i jaki z tego wniosek naprawiaczu świata panie Jankujanuszu :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
sXe HC


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 285
Skąd: Toruń
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

suchy693 napisał/a:
No i jaki z tego wniosek

...zeby pierdloic naprawianie kraju w ktorym jak sam piszesz zabija sie niosacym pomoc i isc na piwo :>
_________________
--->http://www.lastfm.pl/user/SoMeii<---
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

sXe HC, pytasz o wniosek? Taka refleksja z mojej strony. Jeśli grupa ludzi chce dyktowac innym reguły rynkowe czy komercyjne wpierw niech zarobi sama na siebie. Po prostu jesli te reguły nie stosują sie do rządu i administracji to niech przestaną je narzucać takim instytucjom jak szkoły, szpitale uslugi publiczne (komunikacja) itp.

Pokazcie mi jeden rząd po tzw przemianach gospodarczych, który zarobił na siebie na komercyjnych zasadach konkurencji rynkowej. Ja takiego nie znam i nie wierze liberałom co zmiany zaczynaja od zasiadania u wladzy.
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Drogi janku_januszu poza paroma Twoimi wypowiedziami w tamatach z muzyką wszystko co piszesz zakrawa o młodzieńcze nie dojrzenie do życia w społeczeństwie.
Mając te zapewne 30+ lat zdajesz sobie sprawę (a przynajmniej powinieneś) z tego jak ten świat wygląda, co jest wykonalne a co nie a gdzie mamy do czynienia z jawnym absurdem na który jednostki takie jak my wpływu nie mają
Nie ubliżając Twojej inteligencji, Twoim chęciom zorganizowania prawdziwej społecznej rewolucji ani nie umniejszając Twoich praw do pisania na tym forum zgodnie z regulaminem.

Proszę - NIE DZIEL SIĘ Z NAMI SWOIMI REFLEKSJAMI POPRZEZ TWORZENIE TEMATÓW KTÓRYCH NAWET CZYTAĆ SIĘ NIE CHCE

Wydawaj ziny, idź z tym do ludzi na ulicy, protestuj, manifestuj, bądź CZYNNYM AKTYWISTĄ a nie INTERNETOWYM WOJOWNIKIEM - tu nawet nikt na serio nie bierze tego co piszesz. Pomijając fakt że 50% osób uzna że nie istniejesz to kolejne 50% ma to w dupie lub zdaje sobie sprawę z tego że Twoje wywody do niczego nie doprowadzą.

Jednak jeśli nigdy nie próbowałeś to posłuchaj kogoś kto zjadł 5 lat swojego krótkiego jeszcze życia na podróżach ze wszelkiej maści aktywistami i OLEJ SYSTEM zamiast PRÓBOWAĆ GO ZMIENIAĆ

Mam nadzieję że ten post przysłuży się nam wszystkim, dziękuję i pozdrawiam
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Badmaderfuker ja bym tego za huj lepiej nie napisał wiec podpisuje sie pod twoim postem 2/3 rękoma /rękami /nogami ba nawet kutasem :bananik: :bananik: :bananik:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Kutasem lepiej nie bo zdobędą Twoje DNA :!:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Raz kozie śmierc czasami warto zaryzykowac :>
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

BadMotherfucker napisał/a:


Proszę - NIE DZIEL SIĘ Z NAMI SWOIMI REFLEKSJAMI POPRZEZ TWORZENIE TEMATÓW KTÓRYCH NAWET CZYTAĆ SIĘ NIE CHCE

Wydawaj ziny, idź z tym do ludzi na ulicy, protestuj, manifestuj, bądź CZYNNYM AKTYWISTĄ a nie INTERNETOWYM WOJOWNIKIEM - tu nawet nikt na serio nie bierze tego co piszesz. Pomijając fakt że 50% osób uzna że nie istniejesz to kolejne 50% ma to w dupie lub zdaje sobie sprawę z tego że Twoje wywody do niczego nie doprowadzą.



Może zastanów sie dlaczego tego czytać sie nie chce. Bo mi to wydaje sie jasne. Dlaczego?
Na ziny, akcje koncerty benefity i uświadamianie był już czas. Tego czasu kazdy miał sporo. To wszystko już było. Teraz czas na wybudzenie sie i bycie ukształtowanym odpowiedzialnym i konsekwetnym majac na uwadze to co sie wynioslo ze swych doświadczeń przez lata.

Przeciez zmiany sie zaczyna od siebie. Rozgladam sie i mam cos takiego jak w dawnym tekscie kolaborantow:

"..i kiedy swoich ludzi szukam to widze ze nie ma ich juz tutaj.."
Powtórka z konca lat 80-tych? Emigracje masowe zniszczyły całkowicie chęci do zmian jakie kazdy nosil w sobie. Ale czy na pewno i do końca?
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

janek_janusz napisał/a:
Ale czy na pewno i do końca?


Czy w Polsce czy w Europie czy gdziekolwiek na świecie patrząc z perspektywy historii - wszelkich działań rewolucjonistów, "wojen pokojowych", manifestacji: TAK
Wszelkie takie działania próbujące "naprawić świat" i "dające lepsze jutro" kończą się pogromem wśród społeczeństwa. W rewolucjach giną tysiące, dziesiątki tysięcy ludzi i rodzą się terroryści oraz tyrani. W wojnach pokojowych giną niewinni ludzie aby amerykanie mięli pieniądze. Na manifestacjach zawsze jest więcej policji która koniec końców pacyfikuje napierający tłum.

Otwórz człowieku oczy i zobacz co dzieje się w Egipcie, w Grecji w Londynie - pogrom zaczyna powoli ogarniać cały świat a powodem tego bałaganu są fanatycy Twojego pokroju którzy chcą natychmiastowych zmian.
Co przyniosły te bitki? Płonące budynki, śmierć protestantów, turyści boją się wyjeżdżać na wycieczki krajoznawcze w obawie o to że coś może im się stać
Kto za to zapłaci ? Rząd ? Skąd weźmie pieniądze ? OD NAS
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Mój drogi. Nie odchodź proszę od tematu. Temat nie odnosi sie wyłacznie do lekarzy. Pociagami kierują przepracowani maszyniści powodujący wypadki bo zmęczenie. W transporcie drogowym jest to samo. Gówno kogo to zajmuje dopóki nie zginą ludzie. Tylko czy da sie przeliczyć takie życie na PLN-y?

Przywilejem punkowej mlodziezy jest nienawidzic pewnych idiotycznych spraw. Jest to cnota, żeby odrzucać głupotę która wyżej od życia człowieka ceni rozne odmiany ideologii.
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

janek_janusz napisał/a:
Pociagami kierują przepracowani maszyniści powodujący wypadki bo zmęczenie.

Jeśli pijesz do tego wypadku, który zdarzył się ostatnio pod Piotrkowem, to przyczyną katastrofy było dwukrotne przekroczenie dopuszczalnej prędkości, a nie żadne przemęczenie.
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

naciski na maszynistę
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

100% Hate napisał/a:
janek_janusz napisał/a:
Pociagami kierują przepracowani maszyniści powodujący wypadki bo zmęczenie.

Jeśli pijesz do tego wypadku, który zdarzył się ostatnio pod Piotrkowem, to przyczyną katastrofy było dwukrotne przekroczenie dopuszczalnej prędkości, a nie żadne przemęczenie.

Mógłbym Cie spytać co robisz gdy kondycja Ci siada a masz dojechać jeszcze pare km samochodem?
Poza tym interesowałem sie jak to wygląda w srodowisku ludzi prowadzacych rózne składy (osobowe, towarowe, konserwacja) na koleji. Ciecie etatów nastapilo zaraz po cięciu tras i obcinaniu składów i rozkładów. Dzis albo robisz 200-300 % albo .. i zaczyna sie problem bo życia nikomu nikt nie wróci. Teraz są wakacje ale nauczyciele także sa pod podobna presją czasu i braku zmienników. Skutek?? Uwalone matury..
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Ja mam takie pytanko?? Janekjanusz ty pracujesz juz czy jeszcze sie uczysz [raczej nie bo 36 lat masz] i jak wyglada twoja walka na powaznie z systemem ??? Czy tylko udzielasz sie na forum jako wirtualny wojownik jak to jest z toba w prawdziwym życiu??? Moze wydajesz jakąs gazetke rewolucyjną czy urzadzasz spotkania na których przekonujesz innych do swoich racji polityczno-społecznych?? :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez suchy693 Wto 16 Sie, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

janek_janusz napisał/a:
Mój drogi. Nie odchodź proszę od tematu.


Temat mnie szczerze mówiąc GÓWNO obchodzi bo to już nie moja wina że gość chciał pracować ponad normę żeby mieć jeszcze większą kasę niż i tak dostaje jako lekarz.
Życie i zdrowie nie przeliczalne na PLN'y ? Najwyraźniej pan doktor uważa inaczej

Po drugie nie generalizuj - pracodawców WYMAGAJĄCYCH pracy ponad normę jest marny odsetek a takiej pracy chwytają się ludzie którzy nie mają wyjścia co najczęściej jest konsekwencją złych decyzji podjętych w młodości

Ty albo jeszcze nie wiesz nic o życiu bo jesteś na utrzymaniu rodziców albo zatrzymałeś się w komunie i widzisz wszystko zza żelaznej kurtyny
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

suchy693 napisał/a:
Ja mam takie pytanko?? Janekjanusz ty pracujesz juz czy jeszcze sie uczysz [raczej nie bo 36 lat masz] i jak wyglada twoja walka na powaznie z systemem ??? Czy tylko udzielasz sie na forum jako wirtualny wojownik jak to jest z toba w prawdziwym życiu??? Moze wydajesz jakąs gazetke rewolucyjną czy urzadzasz spotkania na których przekonujesz innych do swoich racji polityczno-społecznych?? :old:
mnie też to strasznie interesuje :> :> obawiam się jednak, że się nie dowiemy, janek janusz jest mistrzem w udzielaniu wymijajacych, ogólnikowych odpowiedzi :green: zaraz powie że zmieniasz temat albo że walka z systemem to obowiązek każdego oświeconego człowieka i na tym temat się skończy :roll:
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Pytanie nie do mnie, ale się wtrącę, otóż:

Cytat:
jak wyglada twoja walka na powaznie z systemem


Cytat:
Moze wydajesz jakąs gazetke rewolucyjną czy urzadzasz spotkania na których przekonujesz innych do swoich racji polityczno-społecznych??


I nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli to ma być bardziej prawdziwą walką (ok, zapewne w tym jest trochę ironii), niż pisanie postów na forum, to w sumie czemu? Zasięg i skuteczność taka sama :)
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Nie obchodzi cie zanim nie bedziesz potrzebowal pilnie lekarskiej pomocy.
BadMotherfucker napisał/a:
janek_janusz napisał/a:
Mój drogi. Nie odchodź proszę od tematu.


Temat mnie szczerze mówiąc GÓWNO obchodzi bo to już nie moja wina że gość chciał pracować ponad normę żeby mieć jeszcze większą kasę niż i tak dostaje jako lekarz.


W jednym przypadku tak w innym nie. Inaczej spojrzałbyś na problem jeśli to byłoby twoje mieć pracę albo nie mieć żadnej. W tym drugim wypadku kazdy dobry fachowiec wyjedzie i bedzie jeszcze gorzej bo po nim zostaną alkoholicy pijący w pracy.
http://nasygnale.pl/kat,1...ml?ticaid=6cda7
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Zajmujesz się czymś poza odszukiwaniem sensacji oraz dopasowywaniem ich do swoich teorii ?
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
kawkader


Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 448
Skąd: ToruŃ
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Budyń różnica jest duża. Na tym forum są ludzie przeważnie wtajemniczeni i 'świadomi' jeśli można tak powiedzieć (mowa o systemie, a nie wyczerpanym lekarzu). A gazeta lub jakieś spotkania mogą trafić do normalnych ludzi, którzy może zainteresują się myśleniem.
_________________
Miej wyjebane, a będzie Ci dane.
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

janek_janusz napisał/a:
100% Hate napisał/a:
janek_janusz napisał/a:
Pociagami kierują przepracowani maszyniści powodujący wypadki bo zmęczenie.

Jeśli pijesz do tego wypadku, który zdarzył się ostatnio pod Piotrkowem, to przyczyną katastrofy było trzykrotne przekroczenie dopuszczalnej prędkości, a nie żadne przemęczenie.

Mógłbym Cie spytać co robisz gdy kondycja Ci siada a masz dojechać jeszcze pare km samochodem?

Na pewno nie zapierdalam 150 km./h tam gdzie jest ograniczenie do 50.
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

jesli tak to tylko dobrze o robie swiadczy.
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

kawkader napisał/a:
Na tym forum są ludzie przeważnie wtajemniczeni i 'świadomi' jeśli można tak powiedzieć (mowa o systemie


to jest bardzo odważna teza, zdajesz sobie z tego sprawę? ;-)
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

a w co wtajemniczeni? też się chcę bawić
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13