PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
nagroda od prezydenta - uscisk dloni hipokrytów
Autor Wiadomość
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011   nagroda od prezydenta - uscisk dloni hipokrytów

http://www.nigdywiecej.or...d=557&ItemId=13

4.06.2011

‘Wasza praca jest bardzo potrzebna Polsce. Dziękuję!’ – powiedział prezydent Bronisław Komorowski, wręczając Marcinowi Kornakowi, prezesowi Stowarzyszenia ‘NIGDY WIĘCEJ’, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.

4 czerwca prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z okazji Dnia Wolności z działaczami organizacji pozarządowych – zasłużonymi w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Wśród odznaczonych znaleźli się m.in. Janina Ochojska, Jerzy Owsiak oraz Marcin Kornak.

‘Odznaczenie, jakie otrzymałem z rąk Pana Prezydenta, jest dla mnie wielkim zaszczytem. Myślę, że w ten sposób Pan Prezydent podkreślił, jak ważne jest przeciwdziałanie rasizmowi i ksenofobii w Polsce.


Szkoda ze pan Kornak dzis mysli juz tylko lokalnie. To smutne. To ze ideały i czyny sa wyrzucane dziś w błoto. To upokarzające dla ludzi walczacych z rasizmem żeby przyjmowac odznaczenia od glowy kraju, który prowadzi ofensywe wojenną z inna kulturą. Naprawde przykre.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011   

janek_janusz napisał/a:
To upokarzające dla ludzi walczacych z rasizmem żeby przyjmowac odznaczenia od glowy kraju, który prowadzi ofensywe wojenną z inna kulturą

i myślisz, że ta ofensywa wojenna jest spowodowana właśnie tym, że to jest inna kultura?
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011   

Chodzi o metody ale też i o myślenie. Szanuje organizacje pozarzadowe jesli nie kleją sie zbytnio do takich ludzi jak naczelnik sil zbrojnych. To chyba zrozumiałe, że niczego z tymi ludźmi dopóki ich metodą jest zabijanie a nie wykorzystano metody dialogu.

"Wasza praca jest bardzo potrzebna Polsce. Dziękuję!"

"Myślę, że w ten sposób Pan Prezydent podkreślił, jak ważne jest przeciwdziałanie rasizmowi i ksenofobii w Polsce. "

Jesli komus wydaje sie takie zjawiska zwalcza sie w granicach panstwa to tylko sie ośmiesza. Gdyby takie symboliczne nagrody byly obecne na miedzynarodowym gruncie.. bylby to sens.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Pon 06 Cze, 2011   

janek_janusz napisał/a:
Jesli komus wydaje sie takie zjawiska zwalcza sie w granicach panstwa to tylko sie ośmiesza.

od czegoś trzeba zacząć, prawda?
janek_janusz napisał/a:
To chyba zrozumiałe, że niczego z tymi ludźmi dopóki ich metodą jest zabijanie a nie wykorzystano metody dialogu.

niczego z tymi ludźmi co?
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
HoyBoySong

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 24
Płeć:
Wysłany: Pon 06 Cze, 2011   

Wojna w Afganistanie nie ma nic wspólnego z rasizmem. Inna sprawa czy jest słuszna czy nie, ale to nie jest rasizm.
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

Rotten82 napisał/a:

janek_janusz napisał/a:
To chyba zrozumiałe, że niczego z tymi ludźmi dopóki ich metodą jest zabijanie a nie wykorzystano metody dialogu.

niczego z tymi ludźmi co?

Niczego bliżej z nimi. Sorry Rotten ale czy Ty nie widzisz ze to sa wychowankowie PRL-u?
Oni sluzyli cccp i nadal sluzą tyle ze master jest dzis w usa. Wszytsko tymi samymi metodami.
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

Yogurt, wrociles! :shock: :strach:
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
Cyb


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 307
Skąd: WLKP/BDG
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Cze, 2011   

zapewne nie znajdzie się nikt, kto by mi wytłumaczł, dlaczego krzyż oficerski daje się cywilom?
_________________
Limitations are limitless
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Cze, 2011   

Cytat:
kto by mi wytłumaczł, dlaczego krzyż oficerski daje się cywilom?

:lol:

"Oficerski", "komandorski", "kawalerski" etc. to ranga orderu. Nie ma wiele wspólnego ze służbą wojskową. ;-)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Cyb


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 307
Skąd: WLKP/BDG
Płeć:
Wysłany: Pią 17 Cze, 2011   

dzieki : D
tak czy siak chujowe te nazwy maja, ale co ja tam wiem
_________________
Limitations are limitless
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12