PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Aneta
Pią 19 Sie, 2011
Temat o wszystkim... 2
Autor Wiadomość
rasowyczop

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 86
Skąd: miasto krówek
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Gru, 2014   

kurwa rzadko patrze na pudełko z ludzmi ale wczoraj w nocy cos tam oglądałem no i tak patrze i nawet to fajne było ale zaczął się blok reklamowy i po 20minutach miałem dosyć tabletek na wątrobę i okazyjnych pralek i darmowych kredytów no i kurwa teraz nie wiem kto zabił bo wyłączyłem pudełko z ludzmi.........jak ktoś wie kto zabił to niech napisze bo zżera mnie tera robak ciekawości.


u mnie w mieście 20tysi mieszkańców na jednej głównej ulicy jest 8 banków i w całym mięście 3 biedronki ,tesco lidl i kilka innych gówien. a to wszystko w mieście gdzie jest 20tysięcy mieszkańców.....jestem skołowany z lekka .a jak ostatnio wracałem z lodowiska to chciałem się gdzieś zatrzymać coby dwie cytryny kupić to nigdzie przed żadnym z tych pierdolnikow nie było miejsca żeby zaparkować ,fakt że jężdze busem no ale kurwa tak sie nie da żyć nawet mając te tabletki na wątrobe z reklamy
_________________
"Jadąc na motorze w ciągu 5 minut przeżywa się tyle, co inni przez całe życie."- Burt Monro
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Gru, 2014   

a pan.k Mikołaj już idzie !!!!!!!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Sob 13 Gru, 2014   

rasowyczop napisał/a:
kurwa rzadko patrze na pudełko z ludzmi ale wczoraj w nocy cos tam oglądałem no i tak patrze i nawet to fajne było ale zaczął się blok reklamowy i po 20minutach miałem dosyć tabletek na wątrobę i okazyjnych pralek i darmowych kredytów no i kurwa teraz nie wiem kto zabił bo wyłączyłem pudełko z ludzmi.........jak ktoś wie kto zabił to niech napisze bo zżera mnie tera robak ciekawości.


u mnie w mieście 20tysi mieszkańców na jednej głównej ulicy jest 8 banków i w całym mięście 3 biedronki ,tesco lidl i kilka innych gówien. a to wszystko w mieście gdzie jest 20tysięcy mieszkańców.....jestem skołowany z lekka .a jak ostatnio wracałem z lodowiska to chciałem się gdzieś zatrzymać coby dwie cytryny kupić to nigdzie przed żadnym z tych pierdolnikow nie było miejsca żeby zaparkować ,fakt że jężdze busem no ale kurwa tak sie nie da żyć nawet mając te tabletki na wątrobe z reklamy

Trzeba było z babą grzecznie siedzieć to by ci opowiedziała.
Kupiłem to gówno niemieckie,może pochodzi,zobaczymy?Na dzień dobry do zrobienia linka przy biegach,alternator{może szczotki?} poza tym dziura do zaspawania w podłodze i umyć.Byłem u instruktora,gadaliśmy o warszawie.Stoi w starym chlewie po sąsiedzku,chlew grozi zawaleniem.Stary kiedyś wyspawał przy niej blachy,właściciel to jakaś jego rodzina ale niby pojebany.Na razie to można o niej śnić.Pierwsza wersja z dzieloną przednią szybą.Nagabuję by chociaż zapytał przy okazji co by za nią chciał.Jakby mnie było stać to wezmę i zabezpieczę.Przyjdą lepsze czasy to odnowię i przeróbkę zrobię.
https://www.youtube.com/watch?v=H9390MjZNco
_________________
Może być?
Może być?
 
rasowyczop

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 86
Skąd: miasto krówek
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   

Nie wiem co ludzie widzą w Warszawie tosz to flet jest pierwszej ligi.zeby to polskie jeszcze było ,hujnia z grzybnią i psu w dupe.
Miałem dobry dzień dzisiaj i ogólnie fajnie jest ,bardzo fajnie.
_________________
"Jadąc na motorze w ciągu 5 minut przeżywa się tyle, co inni przez całe życie."- Burt Monro
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

rasowyczop napisał/a:
Nie wiem co ludzie widzą w Warszawie tosz to flet jest pierwszej ligi.zeby to polskie jeszcze było
Żeby lubić Warszawe trzeba się tam urodzić w 3 pokoleniu a nie wpadac na zakupy czy pracy tylko szukac ten kto nie chodził tam do przedszkola i szkoły podstawowej nie skuma tego miasta nic a nic :old:
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

ZŁY PUNKS napisał/a:
Żeby lubić Warszawe trzeba się tam urodzić w 3 pokoleniu a nie wpadac na zakupy czy pracy tylko szukac ten kto nie chodził tam do przedszkola i szkoły podstawowej nie skuma tego miasta nic a nic

My tu o samochodzie akurat gadamy... ;-)
rasowyczop napisał/a:
zeby to polskie jeszcze było ,hujnia z grzybnią i psu w dupe

Pabieda była wzorcem.Co widzę w Warszawie?Zabytek i tyle.Wóz o którym piszę ma sporo braków.Żeby to odpalić kupę kasy potrzeba albo chęci i pomysłu.Niby tam jest silnik {taki jak od Żuka},jednak chcąc to użytkować na co dzień zeżre cię paliwo.Myślałem dopasować do niej jakiegoś diesla nowszego...Niemniej na razie to tylko sny o Warszawie.
Zabrałem się ze szwagrem za Polo,okazało się,że niemiec ma popieprzoną stacyjkę,a przez to najprawdopodobniej kłopot z ładowaniem i rozrusznikiem.Pozatym polikwidować trzeba wycieki oleju i wody{puszcza uszczelka przy termostacie}.Pospawać zgnilec na koniec i jeździć.Linkę od lewarka na razie chyba trzeba będzie odpuścić bo nie idzie dostać.Może samemu coś zmontuję.
Ps.A u mnie dzień jak co dzień,rano zawiozłem dzieciaki do szkoły.Po boisku kręcił się Nikodem.Coś tam do moich starszych pierdział,potem przyszedł za nami koło zerówki gdzie chodzi mały.Coś tam też zagadywał ale nie wyraźnie i nie pamiętam co.Pytałem się jakie lekcje mają,mówił że z panią Magdą,nie sprecyzował jednak czy matematykę czy polski.Opiekunka wyganiała go do swojej klasy ale nie chciał iść.Zapytałem swoją babę co to za gagatek,mówiła że to szkolny rojber.Ponoć w kiblu całował dziewczyny czy dziewczynę,przeklina po za tym i ogólnie jest bardzo niegrzeczny.Chodzi do pierwszej klasy.
Wczoraj kozę wyprowadziłem na dwór.Poplątała nogi w linkę,przewróciła się,beczała.Na szczęście Łatek to zauważył i zaczął głośno szczekać,że coś jest nie tak.Rozplątałem,leżała nie chciała się podnieść.Wziąłem ją z kobietą i przeniosłem do szopy.Tak wstała na nogi jednak jest jakaś smutna.Staje przy ścianie i gapi.Wieczorem wziąłem ją wygłaskałem i przytuliłem,pogładziłem po brodzie,trochę jej przeszło,nawet wodę zaczęła pić.Myślę ją do kozła{do Wiecha brata}zaprowadzić może jej się nadda.Gdyby się okociła było by jej raźniej.
Wstąpię też dziś do Jasia zobaczyć co słychać.Zajebał się chłop kredytami,pewnie mu to ciąży ale nic nie mówi.
A co w górach słychać,śnieg już jest?...
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
rasowyczop

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 86
Skąd: miasto krówek
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

Chodze codziennie na lodowisko i mam do czynienia tam z dziećmi w sumie,jestem załamany jakie to słownictwo mają 12-13sto latkowie.Kurwa co drugie słowo i zauważyłem że to raczej dziewczynki przodują w tym procederze .
_________________
"Jadąc na motorze w ciągu 5 minut przeżywa się tyle, co inni przez całe życie."- Burt Monro
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 17 Gru, 2014   

A jak po wyborach?U nas jeden harcerz z promocji niby złożył wypowiedzenie,jak się okazało że jego przełożonym został gość którego kiedyś wypierdolił{pewnie ze strachu przed zemstą albo nie chciał dać satysfakcji tamtemu}.Na jego miejscu bym się tak nie spieszył,różnie bywa,może będzie jeszcze potrzebny.
Wyprowadziłem dziś kozę,doszła już do siebie,poskubała trochę zielonego.Króliczki powoli wyłażą z gniazda,myślałem,że są cztery,a najstarszy chłopak zaglądał i pięć niby naliczył.Cztery białe i jeden szary po ojcu.Podoba mi się królica jak mnie atakuje.Nie lubi jak zaglądam do klatki.
_________________
Może być?
Może być?
 
rasowyczop

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 86
Skąd: miasto krówek
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Gru, 2014   

Poznałem na targu jedną niezłą miotłe,sztywna 28semka,hardkor większy niż ja, coś z tego będzie grubszego wiem to.
_________________
"Jadąc na motorze w ciągu 5 minut przeżywa się tyle, co inni przez całe życie."- Burt Monro
 
rasowyczop

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 86
Skąd: miasto krówek
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Gru, 2014   

łożeszkurwa
http://youtu.be/GZqXkx3r_5U
_________________
"Jadąc na motorze w ciągu 5 minut przeżywa się tyle, co inni przez całe życie."- Burt Monro
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 23 Gru, 2014   

rasowyczop napisał/a:
Poznałem na targu jedną niezłą miotłe...

No i co z tą miotłą?...
U nas choroby,do wyboru do koloru,jaką chcesz.Instruktor chory,Wiechu chory,ja chory,dzidzia chora.Wypiliśmy wczoraj z Wiechem ciepłej wódki,złożył mi pewne ruskie urządzenie.Nie umiał doczytać i myślał,że jest to lutownica,a jak byk pisze,że to wyrzygałka do drewna.Złożyliśmy polówkę,coś tam jeszcze fiksuje ale jechać się da.W wiosce instruktora ostatnio co dzień jakiś wypadek.Na szczęście nikomu nic się nie stało,co na cztery wypadki w trzy dni można nazwać cudem.Dziś tir wypierdolił w betonowy płot u Juzia.
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Gru, 2014   

:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 23 Gru, 2014   

https://www.youtube.com/watch?v=FLQhvruimfs
_________________
Może być?
Może być?
 
rasowyczop

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 86
Skąd: miasto krówek
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Gru, 2014   

[quote="michał ze wsi 2"]
rasowyczop napisał/a:
Poznałem na targu jedną niezłą miotłe...

No i co z tą miotłą?...
Przed świetami dużo sprząta wiec na razie stagnacja
_________________
"Jadąc na motorze w ciągu 5 minut przeżywa się tyle, co inni przez całe życie."- Burt Monro
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

rasowyczop napisał/a:
Przed świetami dużo sprząta wiec na razie stagnacja


A pomagasz jej trochę?Trzeba pomagać...
Tina się znowu oszczeniła.Niestety jak znalazłem gniazdo cztery już zaziębione były,jednego tylko ogrzewała brzuchem.{z drugiej strony po problemie}Wziąłem ją do domu,do puki nie odchowa będzie siedzieć.Dzwonił Jaruzel,mówił że Pidżamy ostatnio słucha,wspominał też Klonowe Objawy{miał kiedyś zespół}i korci go reaktywacja.Pytał mnie czy mam jakieś kontakty.Mówię,że jakieś tam mam. Gadał też,żebym coś do roboty mu znalazł.Jakieś duperele dorywczo powymyślam,a więcej pracy będzie na wiosnę jak zaczną brzęczeć.
Ps.Nie pamiętam czy wspominałem już jak kiedyś o mało co za skrzypce bym poszedł siedzieć?
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

Ps.2 Dostałem wtedy dwa lata w zawieszeniu.Już dawno po sprawie.
A co myślisz o tej Pidżamie?Mnie ten zespół nigdy nie przekonał.Nie podobała mi się nazwa ani muzyka.Próbowałem się do tego przekonać ale coś zawsze mnie odpychało od nich,nie wiem co?
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

michał ze wsi 2 napisał/a:

A co myślisz o tej Pidżamie?Mnie ten zespół nigdy nie przekonał.Nie podobała mi się nazwa ani muzyka.Próbowałem się do tego przekonać ale coś zawsze mnie odpychało od nich,nie wiem co?
ja wole taka :punk:
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 29 Gru, 2014   

ZŁY PUNKS napisał/a:
ja wole taka


Dobra,mniejsza z tym.
Poznaliśmy się już trochę,może czas na poważniejszą rozmowę?Powiedz mi co się dzieje z tym Owsiakiem?W co on wdepnął?Jak to widzisz,bo szczerze mówiąc mam trochę mętlik w głowie.Pewne sprawy mirzę swoją miarą i niestety nie klei się ten gość na wzór filantropa?...
Ps.Może to jakiś Janosik współczesny czy z jaką postacią go porównać?
_________________
Może być?
Może być?
 
rasowyczop

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 86
Skąd: miasto krówek
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Gru, 2014   

Jak ja się ciesze szczerze że nie musze nigdzie na sylwestra iść,nie powiem lubie balet ale niekoniecznie wtedy kiedy przepisy nakazują.
_________________
"Jadąc na motorze w ciągu 5 minut przeżywa się tyle, co inni przez całe życie."- Burt Monro
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 30 Gru, 2014   

A co będziesz słuchał?U mnie poleci na pewno to
https://www.youtube.com/watch?v=PwRMZSGKH38
chyba że prąd wyłączą albo wieża się spali.
_________________
Może być?
Może być?
 
rasowyczop

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 86
Skąd: miasto krówek
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Sty, 2015   

świetnie mi się rok zaczął
_________________
"Jadąc na motorze w ciągu 5 minut przeżywa się tyle, co inni przez całe życie."- Burt Monro
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 05 Sty, 2015   

U mnie też nie najgorzej.W sylwestra zjadłem starego śledzia.Trochę srakę dostałem,podobnie jak i moja poczwara.Jakoś to przeżyliśmy,gorzej z owsikami,nie wiem co z nimi...
Dziś zakopałem niemca w błocie.Sam by nie wylazł,Igła 360-tką musiał wyciągać.Dobrze że tam był,bo pustkowie.{Choć zjawił się tam niespodziewanie mój dawny kumpel z którym co prawda nie żyję dziś w najlepszych stosunkach ,może się to zmieni,zobaczymy.Mało kto odpierdalał takie numery jak on}.Kiedy wyciągnął,wziąłem jeszcze raz przeszkodę tylko bokiem i dał radę za pierwszym razem.Coś tam się urwało,chrzest jednak musiał być.Byłem na budowie z ferajną{mają "Pana Kleksa" czytać w szkole ale się coś nie kwapią},byłem trochę tu i tam.Postawiłem na nogi instruktora,trochę mu jeszcze ciężko utrzymać równowagę,bądźmy jednak dobrej myśli że zacznie łazić. Jaruzel dzwonił,od środy zaczynamy działać.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 09 Sty, 2015   

/
ZŁY PUNKS napisał/a:
[:

Zrobiłem busa,rozrusznik był w tragicznym stanie.Kupiłem drugi i założyłem ale bendiks przeskakuje czasami.Nie musisz się jednak martwić,w starym jest dobry to przełożę.Z dwóch zrobię jeden.
Byłem u instruktora,dał małemu na urodziny dwa złote z Czesławem Niemenem.Wspominał jak w Poznaniu był kiedyś po muzułmanów.Przyjechali do nas na jakieś szkolenie do Oćwieki.Mówił,że nikt po nich jechać nie chciał,a jego z knajpy wyciągnęli po piwie w dodatku.Było ich ze dwudziestu wszyscy opędzlowani na krótko.Dwóch wspominał,że nawet u niego na chacie było i chlali.Syryjczyk i Algirczyk,ponoć nawet go wysyłali do Michalskiego po barana{sąsiad wtedy hodował,słyszeli przez okno jak beczą} ale nie poszedł bo chcieli w garażu u niego go obrabiać.Znaczy podciąć.Baba instruktora mówiła że się bała i nie spała wtedy.Mówili,że nawet później z pół roku jeszcze korespondowali ze sobą.Nie pytałem jak kontakt się urwał.Pewnie każdy się swoimi sprawami zajął.
Naskrobałem trochę kitu,nawiązałem bliższy kontakt i współpracę z Jaruzelem.Na razie drewno,później coś na budowie może będziemy grzebać.Mówił,że Roman się koło niego zaczął kręcić.
A co w kraju słychać?Coś chcą zamykać czy mi się przesłyszało?
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 11 Sty, 2015   

...Z tymi kontaktami i korespondencją często jest podobnie.Byłem dziś u instruktora jego współmałżonka wspominała jak jej rodzina ukrywała Żyda w czasie wojny.Nazywał się Sas i był jakimś lekarzem.Ukrywali też jego córkę.W czasie ewakuacji przebierali go za księdza i tak przemycali z miejsca na miejsce.Bojąc się Ruskich szli za frontem za żołnierzami polskimi.Jakoś dotarli do Krakowa i tam widzieli się po raz ostatni.Babie się marzy spotkanie z tą dziewczynką i powspominanie dawnych czasów,a instruktor ironizuje,"było minęło" jakoby tamci akurat myślą czy martwią się jej losem.Mniejsza z tym,"było minęło"...
Przeleciałem dziś przez Paryż,jadąc od teścia.Wspominał przy kawie jak w wojsku na ćwiczeniach okopywali stację nadawczą i ciągnik gąsienicowy,który ją ciągnął.Nawiązał do tego,że niby gdzieś w Polsce atrakcją wosp był przejazd podobnym pojazdem.
Jaruzel się jutro znowu do mnie wybiera coś będziemy dalej robić.
_________________
Może być?
Może być?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13