PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Świniopas - Eat Pizza Or Die
Autor Wiadomość
maliniak


Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 112
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   Świniopas - Eat Pizza Or Die

Info ze strony Jimmy Jazz:

W naszym sklepie pojawił się właśnie album śląskiej kiej formacji ŚWINIOPAS, która zdobyła sobie już spore uznanie i rozgłoś głownie w środowsku fanów gitarowej siarki z rejonów hardcore/thrash. Zespoł atakuje ośmioma świerzymi kawałkami, które na płycie uzupełnia w formie bonusa wydana w 2008 roku własnym sumptem grupy EP-ka "Pig'em all" zawierająca 6 nagrań....
Wydawcą płyty jest firma Rude Buttons, która ostrzega, że: "Świniopas...To nie jest nazwa kapeli.... to ostrzeżenie przed zawartością krążka, która naciera na słuchacza niczym rozwścieczony, śmierdzący i toczący ohydną pianę z ryja wieprz. "Eat pizza or die" to kawał niczym nie odtrutego bezkompromisowego thrashu, żywcem wyrwanego z końca lat osiemdziesiątych. Trzynaście wyrwanych ze świńskich jelit numerów na długo pozostawi smród w twoim odtwarzaczu. Jeśli masz osteoporozę, skręcisz kark już w połowie pierwszego numeru. Jeśli nie... masz szansę usłyszeć jak się on kończy."





P.S.

Wie ktos czy Rude Buttons jeszcze funkcjonuje? Niby plyte wydali ale na ich stronie nie ma o tym ani slowa tylko informacja "RUDEBUTTONS NA JAKIŚ CZAS ZNÓW ZOSTAJE ZAWIESZONE".
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

Z tego co wiem to Szman walczy i poprawia błędy na stronie, jest w fazie, że tak powiem "testowej" i zamierza to chyba reaktywować, przynajmniej tak ogłaszał na fejsbuku niedalej jak przedwczoraj. Ale ręki se nie dam uciąć, nie gadałem z nim już kawałek czasu :hmm:
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 30 Lis, 2010   

Rudy Baton funkcjonuje tak jak wszystko w tym kraju, czyli na pół gwizdka i w permanentym zawieszeniu.
Skoro wydał płytę, to chyba istnieje, tylko co to za życie.....? :lol:

Kapela zajebista, okładka bezadziejna, płyta podejrzewam będzie super.
Na żywo jest również bardzo si.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Wto 30 Lis, 2010   

okładka gancka, muzyka też, się kupi pewno.
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
szman

Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 5
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

Cześć wszystkim więc kilka zdań teraz ode mnie :

maliniak napisał/a:
Wie ktos czy Rude Buttons jeszcze funkcjonuje?


Funkcjonuje za dużo powiedziane, formalnie zawiesiliśmy działalność, z powodu dużego zusu, i zwolnienia mnie z pracy. W momencie gdy uda mi się znaleźć stałą pracę, prawdopodobnie RudeButtons zacznie funkcjonować na normalnych zasadach.

maliniak napisał/a:
Niby plyte wydali ale na ich stronie nie ma o tym ani slowa tylko informacja "RUDEBUTTONS NA JAKIŚ CZAS ZNÓW ZOSTAJE ZAWIESZONE".


Po wydaniu Damrockers - gdzie jaka sytuacja była każdy wie i pamięta. Wydałem Świniopasa - bo chciałem sprawdzić czy uda mi się wydać płytę w 100% ze swoich pieniędzy - nie z PREORDERÓW itp. Sama płyta jak i kontakt z zespołem to bajka w przypadku Świniopasa.
Co do strony - z nią jest największy problem tak samo jak z domeną...

ko0niu napisał/a:
Z tego co wiem to Szman walczy i poprawia błędy na stronie, jest w fazie, że tak powiem "testowej" i zamierza to chyba reaktywować, przynajmniej tak ogłaszał na fejsbuku niedalej jak przedwczoraj. Ale ręki se nie dam uciąć, nie gadałem z nim już kawałek czasu :hmm:


Tak jak napisałeś walczę, zmieniam system sklepu, wygląd, zmieniłem mieszkanie i mam w nim pomieszczenie na mini magazyn, ale najważniejsze nie to gdzie i jak - najważniejsze żebym sam się zmotywował tak jak na początku działania.

Stanzberg napisał/a:
Rudy Baton funkcjonuje tak jak wszystko w tym kraju, czyli na pół gwizdka i w permanentym zawieszeniu.
Skoro wydał płytę, to chyba istnieje, tylko co to za życie.....? :lol:


Dzięki Stan za strzał w 10tke z RudeButtons :old:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12