PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
MIejsca na koncerty w Krakowie
Autor Wiadomość
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2010   

Ty chyba raczysz żartować. naukowa to spoko knajpa? Na pewno nie nadaje się to na koncerty... Mała w chuj, akustyka z dupy, brak sceny na którą nie wpadałaby bawiąca się publika i zakaz hałasowania po godz 22, po prostu miód malina....

Jest naprawdę wiele więcej lepiej nadających się do tego knajp.
 
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2010   

Zgodzę się co do części z tych zarzutów - brak sceny i mało miejsca, i konieczność kończenia o 22.

Natomiast zdecydowanie nie zgodzę się co do akustyki. Chyba że coś się zmieniło na gorsze. Drewniany strop i podłoga, kotary, zasłony itp. sprawiają że akustyka jest bardzo dobra. Grałem tam kilkanaście razy.

Jak kapela się dobrze ustawi to nawet jest trochę miejsca.

a Jak znasz jakieś lepsze knajpy to powiedz - mi przychodzi na myśl tylko Face2Face na paulińskiej.

Imbir jest do dupy, jaskinia z zawsze najebanym akustykiem który wie lepiej.
i kupa innych gdzie jest jebana jaskinia w której nie rozróżnisz dźwięku instrumentów i nie zrozumiesz ani słowa z tego co śpiewa wokalista nawet jeśli sala nabita po brzegi.
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2010   

Forty kleparz chociażby, akustyką bije ten lokal na łeb większość knajp nadających się na koncert, nie mówię już nawet o rotundzie bo to na duże gigi. Nawet lochness jest dla mnie knajpą lepszą niż kawiarnia, przynajmniej mam się jak ruszyć i może na koncert przyjść więcej niż 50 soób. Face to face też daje radę :)
 
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2010   

Na fortach kleparz nie byłem, przyznaję się.
Jednak akustyka Naukowej jest bardzo dobra, w przeciwieństwie do większości knajp gdzie są niczym nie wytłumione kamienne ściany.

Na duży koncert najlepsze w tej chwili miejsce to Fabryka na Zabłociu. Póki co był tam jeden gig punkowy, było spokojnie, kto wie może będzie coś więcej, bo miejsce 4x większe niż Loch Ness, i ma 10x tyle kibli.

Loch Ness który jest jednak okropnym klubem jeśli mają tam grać "duże" kapele.
Szatnia/Kibel/Wyjście w jednym ciągu komunikacyjnym, totalny dramat... :/
dawałby radę na koncerty mniejszych kapel, około 100 osób. Jednak warunki jakie tam dyktują od razu skreślają takie koncerty (zdaje się że "wynajęcie klubu" to jakiś 1000 zł...).

W tym momencie jakbym miał robić koncert, to chyba Face2Face jest najlepszy. Tyle że właściciel lekko zawieszony.
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2010   

Cytat:
Na fortach kleparz nie byłem, przyznaję się.

polecam, fajna knajpa. i na browara i na koncert :)


Szo napisał/a:
(zdaje się że "wynajęcie klubu" to jakiś 1000 zł...).


jeśli chodzi o lochness to zgadza się, tylko pomnóż tę/tą (Stan, wypowiedz się proszę, która wersja poprawna :wink: ) kwotę razy 3 ;]


Fabryka jest bardzo ok, fakt, ale jeśli chodzi nam o ten sam koncert (zło konieczne, ostatnia mineta itd), to przepraszam cię (bo chyba miałeś z tym coś wspólnego?), ale akustyka była lekko z dupy. poza tym ledwie kilkadziesiąt (w porywach) osób na sali, a zaduch jak na 1000. ale to akurat kwestia nie włączonej klimatyzacji. później zgnębiłam ochroniarza i poszedł włączyć.
a kibli faktycznie dostatek, choć ja mam obawy gdy do niego chodzę, bo jest kurwa wysoko :D a barierka mizerna :P

Szo napisał/a:
Ale kary są tylko dla rozklejających

no proste :)

to tak samo jak niektórzy dają sobie mandat wcisnąć za "czujkowanie" :lol:
 
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

Koncert oczywiście, nie wypalił, chodziło mi o samo miejsce. Z organizacją miałem tyle wspólnego, że zobowiązałem się usiąść za stołem mikserskim, a w pożyczanie pieców innym kapelom zrobiliśmy wrobieni :D (nigdy więcej...!)


Przy większej ilości osób byłaby lepsza akustyka, no i obiecali że za jakiś czas dołożą jeszcze wytłumienia na sufit. Wtedy powinno być już nie najgorzej.

Póki co jak dla mnie króluje face2face a forty muszę stestować (minus że są parę minut dalej od centrum i dla niektórych ludzi ma to znaczenie)
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

trzeba być palcem robionym, żeby nie pójść na koncert ze względu na to, że dojeżdża się 3 minuty autobusem od dworca. Tak na dobrą sprawę można się zebrać ekipą pod galerią krakowską i przejść się z buta pod forty, to jest 15 minut drogi spacerem. Nie brałbym tu lokalizacji pod uwagę jako minus.

CHUJOWA miejscówka to jest proszę ja was KWADRAT. Byłem tam raz, na Uk Subs i Vibratorsach w tym roku, wracałem z buta do domu godzinę ponad bo nie miałem kurwa żadnego nocnego w swoją stronę :/ Rano na 8:00 szedłem do pracy, słodko.
 
 
kamienicacudow


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 30
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

Naukowa ma świetną akustykę. Wieeeelee kapel sobie ją chwaliło. Mijesca faktycznie jest nie wiele, ale za to jak bawią się 4 osoby, to masz wrażenie, że cała sala się bawi :cancan: . A jesli chodzi o face2face, to chuj im na grób. Koleś zgodził się na naziolski koncert. Jeśli ten koncert się odbędzie, to moja noga tam więcej nie postanie.
Co do skuteczności plakatów, to myślę, że w dzisiejszych czasach klejenie plakatów na mieście nei ma już takiego znaczenia. I tak najwięcej osób dowiaduje się o imprezie z internetu i poczty pantoflowej. Vide prefabet fest, gdzie wydrukowanych było 3 (słownie trzy) plakat, a przyszło koło 350 osób.
_________________
D.I.Y. or Die!
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

nic się nie bój, koleś dostał wypowiedzenie, więcej już nic tam nie zrobi.

i my (UV) się stamtąd też wynosimy.

koncerty nasze zostaną przeniesione do sports pub'u i/lub rotundy czy innych klubów :)

panu darkowi z f2f osoboście, kilkakrotnie tłumaczyliśmy, że "źle robi", przedstawialiśmy masę argumentów przeciw, ale niestety nie skumał. zresztą trzeba być debilem, żeby w dzielnicy żydowskiej robić taki koncert.
Ostatnio zmieniony przez magdalenik Sob 25 Wrz, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

naukowa jest ok. tylko zbyt wcześnie trzeba kończyć imprezy ;/
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

Czyli jednak TEN koncert będzie w krk w face2face......pojeb, gość chyba sobie nie zdaje sprawy co robi tak naprawdę. No cóż, chuj mu w krzyż w takim razie.
 
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

tak, dziś się ma odbyć.

http://www.lastfm.pl/even...ife?ac=unicestw
 
 
ameb-x


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 299
Skąd: gw/wro
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

zespoły nsbm to chyba największe wynaturzenie jakie można sobie wyobrazić. nie są oni takim zagrożeniem jak true boneheadzi, bo dla tych sierściuchów ns to jest zwykła gówniarska podjarka na bycie "złym". nie mniej jednak, chuj im do gardeł i uryna na grób. najlepszą metodą na hasło reklamujące koncert - "anti life" byłoby dla nich strzelić sobie w łeb.
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

magdalenik napisał/a:
tak, dziś się ma odbyć.

http://www.lastfm.pl/even...ife?ac=unicestw


:zdziwienie: niezly gig :eeek:
 
 
kamienicacudow


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 30
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

W taki sam sposób wykończył się lost highway. Zresztą LH miał wcześniej dziwną przygodę. Znajomy wyleciał tam z roboty za koszulkę Good nigh white pride, więc tamto miejsce od początku było podejrzane.
_________________
D.I.Y. or Die!
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

Ciekawe czy dziś na zmianę właściciel da w face2face swojego barmana, który jest mulatem..... :crazy:
 
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

magdalenik napisał/a:
tylko pomnóż tę/tą (Stan, wypowiedz się proszę, która wersja poprawna :wink: ) kwotę razy 3 ;]

tę kwotę pomnóż
tą kwotą operujemy


tę z biernikiem (kogo? co?)
tą z narzędnikiem (kim? czym?)
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

heroina napisał/a:
magdalenik napisał/a:
tylko pomnóż tę/tą (Stan, wypowiedz się proszę, która wersja poprawna :wink: ) kwotę razy 3 ;]

tę kwotę pomnóż
tą kwotą operujemy


tę z biernikiem (kogo? co?)
tą z narzędnikiem (kim? czym?)
Otóż to. :idea:
Tzn. lata używania przez matołów zamiennie "tę" i "tą" spowodowały, że ta druga, niepoprawna forma też jest dopuszczalna. :mad:
Wydzielam topic, tak BTW.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

Bardzo fajny klub na koncerty jest w Drukarni na podgórzu
Z tego co wiem do tej pory punk rockowe koncerty tam się jeszcze nie odbywaly Natomiast odbywaly się w starej drukarni na mikolajskiej.
Na podgórzu bylem na kremlowskich kurantach i to byla jak narazie jedyna moja wizyta w sali koncertowej w drukarni (chyba nie za często odbywają się tam jakiekolwiek koncerty). Z tego co wiem to sale na dole najczesciej wynajmowane są na zorganizowane imprezy zamknięte (jakby nie bylo jest to bardziej neutralne towarzystwo dla klubu niż koncert skierowany do określonej muzycznie grupy osób).
Oczywiście miejsce zdecydowanie lepsze od f2f.
Nie bylem w fortach więc nie mogę porównać.
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

w drukarni byłem na dr hackenbushu i było całkiem ok, tyle, że dość mały klubik.
 
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

Stanzberg napisał/a:
heroina napisał/a:
magdalenik napisał/a:
tylko pomnóż tę/tą (Stan, wypowiedz się proszę, która wersja poprawna :wink: ) kwotę razy 3 ;]

tę kwotę pomnóż
tą kwotą operujemy


tę z biernikiem (kogo? co?)
tą z narzędnikiem (kim? czym?)
Otóż to. :idea:
Tzn. lata używania przez matołów zamiennie "tę" i "tą" spowodowały, że ta druga, niepoprawna forma też jest dopuszczalna. :mad:
Wydzielam topic, tak BTW.


Nie rozpędzałbym się tak z tymi matołami, bo w sumie jest to naturalne dla języka, że upodobnienia miały, mają i będą miały miejsce (tylko w j.pol. te samogłoski nie zginęły, a były we wszystkich jęz. słowiańskich). Ale w piśmie jest tak, jak być powinno - w mowie natomiast obie formy są dopuszczone.

Co do naziolskiego koncertu - w Pozen miało być chyba U Bazyla, ale nie wiem czy się odbył, bo jakoś mi ten temat umknął.
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

W bazylu za to ponoć część chłopaków z ochrony miało jakieś skłonności do prostowania prawej ręki, ale ja odebrałem ich jako konkretnych gości. Nie ukazywali swoich zamiłowań robiąc ochronę na punkowym koncercie, czyli w sumie profeska i nie ma się do czego przyjebać. ;-)
 
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

Widocznie rzadko bywałeś.
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

no rzadko rzadko, nie powiem bo bardzo daleko do poznania.
 
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010   

ko0niu napisał/a:
W bazylu za to ponoć część chłopaków z ochrony miało jakieś skłonności do prostowania prawej ręki, ale ja odebrałem ich jako konkretnych gości. Nie ukazywali swoich zamiłowań robiąc ochronę na punkowym koncercie, czyli w sumie profeska i nie ma się do czego przyjebać. ;-)


jakby oceniać ich po plejliście, jaką sobie zapuszczali po naszym gigu, jak ludzie już się zwinęli, to naziole :P Słyszałem wiele, a nie wbijam tam za często na gigi, tym bardziej, że punkowych gigów już tam prawie nie ma. swoją drogą ciekawe dlaczego, hehe ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13