PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Wokal pilnie poszukiwany!
Autor Wiadomość
Iravan

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: Chełmża
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   Wokal pilnie poszukiwany!

Cześć

Od jakiegoś czasu szukamy wokalisty/wokalistki. Materiał koncertowy gotowy - wysyłam próbki na priv. Jesteśmy z Torunia i okolic. Mail został założony tylko do kontaktu z nowymi ludźmi: newband77@gmail.com Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana - wal. Każdego zaprosimy na próbę. Posiadamy własną salkę/studio. Nasze wymagania to:

- chęć zrobienia czegoś fajnego z (myślę ;) ) fajną ekipą
- wegetarianizm

Pozdrówki serdeczne

Etat jeszcze wolny :)
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

cóż za bezczelna dyskryminacja mięsożerców. Nietolerancja STOP! :punk:
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

Moze nie chcą zeby wokalista wpierdalał parówki bo zadławi się i koncert szlag trafi ,inna sprawa jest z wokalistka- moze nie chcą zeby :mrgreen: robiła parówki :> ;-)
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

albo mają 100 kartkowy zeszyt tekstów o rzeźniczych bestialstwach i trochę słabo jak typ to śpiewa wpierdalając swojską. :old:
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

a może po prostu mają jakieś teksty o wegetarianiźmie i nie chcą wyjść na hipokrytów jak paulus?
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

Właśnie to napisałem powyżej
 
 
SantaClaus


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 587
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

Jak można mięsa nie jeść ??



Tak przy okazji:

(_8(|) ----> Homer Simpson :bananik:
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

normalnie, ja tam się nie wpierdalam ludziom w talerze a i sam sobie czasem robię vegeweek i nie żrę padliny, ot tak dla odtrucia od antybiotyków którymi szpikuje się kury. Nie zmienia to faktu, że bawi mnie dieta jako kryterium przyjęcia do kapeli.

"Młoda kapela z Krakowa w klimatach HC/ Punk poszukuje garowego z dobrym warsztatem, własnym zestawem. Dodatkowe wymagania:
Musisz lubić bigos!"
:lol:
 
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

Rotten82 napisał/a:
a może po prostu mają jakieś teksty o wegetarianiźmie i nie chcą wyjść na hipokrytów jak paulus?

ale to jest również kapela sXe jak zauważyłem a o byciu sXe nic nie pisza w wymaganiach hmm
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

nie ma też słowach o skórzanych butach ani kurtkach :/ musiałbym chodzić na próby boso bo przy produkcji literalnie wszystkich moich butów, nawet kapci, zginęło zwierze.
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

Cytat:
bawi mnie dieta jako kryterium przyjęcia do kapeli.
Skoro kapela ma być np. vege sXe, to jak mają się dogadać z kimś, kto nie widzi nic złego we wpieprzaniu kiełby....? ;-)

Zawsze są jakieś kryteria, zawsze.
Może czasem ukryte i niewypowiedziane, ale nie przyjmie się do kapeli gościa w musztardówach z przetłuszczonymi włosami, który fascynuje się melodyjkami z Nintendo i umie je grać na klawiszach, nie przyjmie się laski która robi tipsy i najbardziej w życiu lubi Dodę i chodzić na randki w galeriach handlowych, kolesi którzy mogą grać tylko w niedzielę między 20 a 22, bo kiedy indziej pracują w biurze ubezpieczeniowym albo grają w golfa itd. itp.

Ci tylko chcą kogoś kto nie je mięsa, bo dla nich to obciach – co w tym dziwnego....?
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Iravan

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: Chełmża
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

Cześć

Może się wypowiem, bo dyskusja się zrobiła, aż miło. Tak, to jest po prostu nasze kryterium. Skoro od 15 lat nie jem mięsa, koledzy z zespołu również, skoro prowadzimy taki a nie inny styl życia to co w tym dziwnego, że chcemy mieć kogoś takiego w ekipie? Przecież w konia ani na siłę nikogo nie ciągniemy aby darł u nas mordę :faja: Nie mamy też sraczki ze znalezieniem takiej osoby. Jak się znajdzie to się znajdzie. Jak nie to zaczekamy. Jeśli ktoś je mięso, jego sprawa. Jeśli nie je - to również jego sprawa. Nie wpierdalamy się w czyjeś życie z buciorami. Jest wolność - więc jeżeli chcemy przekazać w naszych tekstach takie a nie inne wartości - robimy to. Są ludzie, dla których gramy. Nic na siłę. Dzięki za zrozumienie - niedawno znalazłem to forum. Jesteśmy bardziej oldskulowi niż internetowi heh ;) Dodam, że etat za mikrofonem jeszcze wolny. Może macie znajomych "z klimatu" którzy chcą się sprawdzić. Więcej info zawsze na priv.

Pozdro dla Wszystkich
 
Iravan

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: Chełmża
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

ko0niu napisał/a:
normalnie, ja tam się nie wpierdalam ludziom w talerze a i sam sobie czasem robię vegeweek i nie żrę padliny, ot tak dla odtrucia od antybiotyków którymi szpikuje się kury. Nie zmienia to faktu, że bawi mnie dieta jako kryterium przyjęcia do kapeli.

"Młoda kapela z Krakowa w klimatach HC/ Punk poszukuje garowego z dobrym warsztatem, własnym zestawem. Dodatkowe wymagania:
Musisz lubić bigos!"
:lol:


Kooniu - wegetarianizm jak również sXe to nie dieta - to styl życia. Dlatego jest to kryterium, jeżeli chodzi o wspólne granie a tym samym przekaz zespołu. Tolerancja a głupota to dwie różne kwestie. My nie dyskryminujemy nikogo, powiem więcej, każdego szanujemy. Ale nie oznacza to, że z każdym chcemy grać. Kiedy szanujesz swoją sąsiadkę nie oznacza to, że musisz z nią chodzić do kościoła co niedzielę ;) Więc zastanów się czasami co napiszesz, zanim klikniesz "wyślij" ;)

Pozdro
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

że SxE to styl życia to się zgodzę, tyle, że współcześni zaiksowani przeważnie nie do końca kumają ideę i uważają spożycie jednego, dwóch piw czy jednego kielona dla towarzystwa za złamanie straight edge. Wegetarianizm to dla mnie dieta i tyle, nie obchodzi mnie czy ktoś nie je bo się mięsa brzydzi, bo mu żal zwierząt czy dlatego, że mu nie smakuje, jego sprawa. Tak więc luzik, do nikogo nic nie mam, zadaję się z wieloma wegetarianami, jedyne co mnie tu rozbawiło to kryterium przyjęcia do kapeli, pierwszy raz się spotkałem z czymś tak (dla mnie) kuriozalnym.


Stan: naprawdę, nie rozumiem, jak można stwierdzić "jedzenie mięsa to obciach" obciach to jest kraść, dawać dupy za pieniądze, przyznawać się w Polsce do nazizmu i komunizmu i jeszcze parę innych rzeczy w moim mniemaniu, ale na pewno nie znajduje się na tej liście jedzenie czegokolwiek (wyłączając ludzkie zwłoki i ekskrementy) :hmm:
 
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

ko0niu napisał/a:
wyłączając ludzkie zwłoki
radykalni weganie rozpoczęliby teraz z Toba dysputę czym się różnią ludzkie zwłoki od zwierzęcych :mrgreen:
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

moja ex uważa że trzymanie psa na łańcuchu można porównać do gwałcenia dziecka,
tego samego typu argumenty :zongler:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

hogata napisał/a:
ko0niu napisał/a:
wyłączając ludzkie zwłoki
radykalni weganie rozpoczęliby teraz z Toba dysputę czym się różnią ludzkie zwłoki od zwierzęcych :mrgreen:


odparłbym, że kanibalizm to głupi pomysł ze względu na zawarte w ludzkim mięsie priony, które mogą cię zabić. Świnie, kurczaki i krowy wpierdalam odkąd mam PRZYSTOSOWANE DO TEGO ZĘBY (kły) i nic mi nie jest, jestem okazem zdrowia, miesiąc temu robiłem dogłębne badania wszystkich narządów wewnętrznych i krwi. :jacko:
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

Cytat:
Stan: naprawdę, nie rozumiem, jak można stwierdzić "jedzenie mięsa to obciach" obciach to jest kraść, dawać dupy za pieniądze, przyznawać się w Polsce do nazizmu i komunizmu i jeszcze parę innych rzeczy w moim mniemaniu
Właśnie : w Twoim mniemaniu. Co nie oznacza, że nie ma ludzi którzy się przyznają do nazizmu, dają dupy, kradną, i nie uważają tego za obciach.
Oraz w drugą stronę, są tacy, którzy mają jeszcze inne poglądy na wiele spraw. Świat nie jest sformatowany pod jeden rodzaj ludzi.

Też nie szukałbym ludzi pod kątem wegetarianizmu, ale ja nie mam kapeli vege sXe. natomiast szukając ludzi do ramones bandu, napisałbym, że muszą lubić Ramones i nienawidzić Led Zeppelin, kapujesz? A to tylko gust muzyczny, tak jak rodzaj diety.

Zresztą, wegetariańskie sXe to styl życia, jak ktoś już to napisał.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

ko0niu napisał/a:
hogata napisał/a:
ko0niu napisał/a:
wyłączając ludzkie zwłoki
radykalni weganie rozpoczęliby teraz z Toba dysputę czym się różnią ludzkie zwłoki od zwierzęcych :mrgreen:


odparłbym, że kanibalizm to głupi pomysł ze względu na zawarte w ludzkim mięsie priony, które mogą cię zabić. Świnie, kurczaki i krowy wpierdalam odkąd mam PRZYSTOSOWANE DO TEGO ZĘBY (kły) i nic mi nie jest, jestem okazem zdrowia, miesiąc temu robiłem dogłębne badania wszystkich narządów wewnętrznych i krwi. :jacko:
oj oj a gdzież tu kwestie etyczne mój piękny panie raz przeczytany na punk forum? :misiek: nie no,generalnie mam na to wyjebane,jestem za leniwa na "nawracanie" świata :zongler:
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

A salceson mogę jeść?
_________________
Może być?
Może być?
 
Iravan

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: Chełmża
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

Michał, na moje to możesz zjeść nawet telewizor :wall:
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Wrz, 2010   

zrobiliśmy sobie dysputę nie w tym temacie. Koniec, jak coś będę miał do dodania to piszę w wegetarianizmie.
 
 
Iravan

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: Chełmża
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

ko0niu napisał/a:
zrobiliśmy sobie dysputę nie w tym temacie. Koniec, jak coś będę miał do dodania to piszę w wegetarianizmie.


Racja - dzięki :) Z mojej strony prośba - jeżeli znacie kogoś, kto chciałby dołączyć i sprawdzić się na scenie - proszę o kontakt. Sprawa jest pilna, gdyż ruszamy z koncertami. W chwili obecnej gitarzysta obsługuje mikrofon - potrzebne jest jednak wsparcie, żeby ogień szedł z głośników ;)

Pozdro
 
Iravan

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: Chełmża
Płeć:
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010   

up ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13