PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Podpisz petycję
Autor Wiadomość
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   Podpisz petycję

Zapoznajcie się z tematem.

'' Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals oraz Straż dla Zwierząt zwracają się z apelem o zamknięcie
Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Małoszycach , powiat Nowa Wieś Lęborska prowadzonego przez firmę Bajer
należącą do
Sławomira T.


Zwracamy się do Państwa z apelem o wsparcie i pomoc tym, które nie mogą bronić się same - zwierzętom zamykanym w pseudoschroniskach i przytuliskach

Wszystkie osoby, które znają los zwierząt przetrzymywanych w miejscach szumnie nazywanych "schroniskami", które w żaden sposób nie przypominają miejsc schronienia dla zwierząt, mają świadomość, jak trudno udaremnić jest działalność tego typu placówek.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o poparcie petycji w sprawie likwidacji jednego z tego typu miejsc.
Prosimy o zapoznanie się z treścią petycji i podpisanie jej poprzez poniższą stronę internetową.
Dzięki Państwa poparciu być może żadnemu zwierzęciu w tym konkretnym miejscu krzydwa się już nie stanie.

Głos dużej grupy osób nie może zostać nie zauważony. Pomóżmy raz na zawsze zamknąć Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Małoszycach, w powiecie Nowa Wieś Lęborska.
Prowadzone przez firmę Bajer.
Miejsce, w którym cierpienie zwierząt nie robi na nikim wrażenia.
Prosimy gorąco o pomoc i dziękujemy za poświęcenie kilku minut dla cierpiących tam zwierząt.

PROSIMY PODPISZ PETYCJĘ''


http://www.petycje.pl/pet...?petycjeid=5290 petycja - podpisanie przez internet




11 marca 2010 r. inspektorzy OTOZ Animals wraz z lekarzem weterynarii w odpowiedzi na napływające zgłoszenia
przeprowadzili w schronisku interwencję. Na miejscu zastaliśmy wychudzone, chore psy z zapadniętymi bokami, wymagające
natychmiastowej pomocy. Udało nam się uratować zgodnie z art 7 Ustawy o ochronie zwierząt 16 psiaków, które obecnie pod
naszą opieką wracają do zdrowia. Skierowaliśmy do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa znęcania się nad
zwierzętami przez właściciela schroniska. Zwierzęta były bardzo głodne, rzucały się na karmę. Suki przebywały w boksach
razem z psami, zwierzęta zdrowe z chorymi. Nie izolowano również zwierząt agresywnych , przez co słabsze doznawały
pogryzień. Dzięki ukazaniu dramatycznej sytuacji zwierząt w schronisku przez media sprawa bardzo poruszyła opinię
publiczną.
www.tvp.pl/publicystyka/m...0032010/1446447


http://strazdlazwierzat.com.pl/

zwięrzęta są tam trzymane w tak skandalicznych warunkach że nie chcę tego opisywać

__

darujcie sobie dyskusję że lubię / nie lubię psów/kotów...
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

hehe ciekawa akcja bo inez twierdzi że straż dla zwerząt to straszna ściema
poza tym nie rozumiem jak firma może prowadzić schronisko, firma jest po to żeby zarabiać, a nie potrafię sobie wyobrazić że można na zwierzętach zarabiać i ich nie krzywdzić :zongler:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Mecenas napisał/a:
inez twierdzi że straż dla zwerząt to straszna ściema


może jakieś konkrety ? :zongler:
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

to nie jest pytanie do mnie, ja to mam w dupie ale jakl chcesz to ci zarzucę linikiem
http://www.tomaszmatkowsk...-obrocy-zwierzt
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

różnie to bywa
wiadomo

o tej sprawie słyszałam
ale nie ma co szkalować całej straży dla zwierząt
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

ja też o rzeczonej słyszałam wiele niepochlebnych opinii,w tym koleżanki która tam działała.ale nie wiem na ile to wszystko prawdziwe,sama nie miałam styczności
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

jak już bede miał dom z wyjebanym ogródkiem to jego metodą zgarne sobie konika bo zawsze marzyłem o własnym wierzchowcu :glupek:
 
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

co za zjebany kod potwierdzający-znak ni to 9 ni to q,trochę jak urwane A ale żadne z tych.cztery razy musiałam tam wchodzić
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Sob 14 Sie, 2010   

z jednej strony miałabym ochotę się pod tym podpisać, ale z drugiej - co będzie ze zwierzakami po zamknięciu schroniska? bo nie znalazłam info. jeśli przeoczyłam, to proszę mnie poprawić.


nie wiem czy lepsze chujowe warunki czy śmierć :|
bo obstawiam, że część psów tzw dobrzy ludzie pozabierają do domów, część może da się ulokować w innych schroniskach, ale czy dla każdego się miejsce znajdzie? słabsze i brzydsze pewnie do uśpienia pójdą.


jeśli macie wieści jak to ma wyglądać, po ew zamknięciu schroniska, dajcie znać.
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

pewnie bęzie tak jak napisałaś..
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 18 Sie, 2010   

jeśli na terenie jakiejś gminy likwiduje się schronisko to wójt ma obowiązek zapewnić im miejsce, na ogół wysyła się do innych schronisk, ale ponieważ wszystkie są przepełnione to w praktyce wygląda tak, że dane schronisko przyjmuje je wraz z kasą na nie, po czym są usypiane, gmina pozbywa się problemu, właściciel schroniska zyskuje kasę
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13