PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Wolność ekonomiczna, eurosceptycyzm.. debata wielokierunkowa
Autor Wiadomość
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Wto 08 Wrz, 2009   

r27 napisał/a:
dziś olbrzymim zagrożeniem jest totalnicatwo instytucji państwowych i "unijnych'

Tzn? Przerażający zakaz używania słów mama i tata, czy zakazy palenia publicznego?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Wto 08 Wrz, 2009   

UE jest cool, bo ze strony UE przyjdzie rozluźnienie przepisów dot. aborcji prędzej czy później. Czyżby to było to, co chcesz powiedzieć? :)
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Wto 08 Wrz, 2009   

Sam o. Dyrektor korzysta z srodkow U.E. :lol: hipokryta :?:
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Wto 08 Wrz, 2009   

bnr napisał/a:
UE jest cool, bo ze strony UE przyjdzie rozluźnienie przepisów dot. aborcji prędzej czy później. Czyżby to było to, co chcesz powiedzieć? :)


Nie. Chcę po prostu wiedzieć, jakie ewentualne regulacje unijne, które by obowiązywały lokalne/narodowe rządy, są totalniackie. Nawet nie twierdzę, że nie są.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009   

-dyrektywa ściekowa ograniczajaca radykalnie gospodarczy system budowy domów
- zakaz używania tradycyjnych żarówek
- nakaz wprowadzenia podatku katastralnego
- ujednolicenie stawek podatkowych
- nakaz wprowadzenia akcyzy na paliwa stałe

to pierwsze jakie mi przyszły do glowy
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009   

Kontrol Mind napisał/a:
Sam o. Dyrektor korzysta z srodkow U.E. :lol: hipokryta :?:


czemu hipokryta?
analogicznie ja będąc przeciwnikiem ucisku fiskalnego nie pownienem korzystać z ulgi na dzieci

rydzyk jak twierdzi odbiera tylko "zagrabione", tak jak rodzice korzystajacy z ulg na dzieci 'odbierają' co im aparat państwowy zabrał w podatku dochodowym
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009   

r27 napisał/a:
-dyrektywa ściekowa ograniczajaca radykalnie gospodarczy system budowy domów
- zakaz używania tradycyjnych żarówek
- nakaz wprowadzenia podatku katastralnego
- ujednolicenie stawek podatkowych
- nakaz wprowadzenia akcyzy na paliwa stałe

Jak wszyscy powszechnie wiemy od zakazu używania określonego typu żarówek do totalitaryzmu dzieli nas tylko nakaz używania pasów w samochodzie!
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009   

I nakaz jazdy w dzień na światłach :lol:

Rydzyk to nie hipokryta ma poprostu takiego stajla że walczy z szatanem jego bronią :lol:
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009   

Cytat:
Jak wszyscy powszechnie wiemy od zakazu używania określonego typu żarówek do totalitaryzmu dzieli nas tylko nakaz używania pasów w samochodzie!


tylko tyle z tych paru punktów zrozumiałeś?
cieszysz sie że multikorporacje przy pomocy swych lobbystó ZMUSZAJĄ ciebie do zakupu ich drogich towarów?

rozumiem też iż okradanie społeczeństwa z owoców jego pracy to też nie jest element totalitarny?



co innego gdyby UE zakazała skrobanek..wtedy byś dziecko drogie sraczki dostał i byś krzyczał "faszysći!"

totalitaryzm nie polega na tym że ktoś chodzi w brunatnej koszuli czy czerwonym krawacie, polega mna tym iż władza TOTALNIE KONTROLUJE TÓWJ STYL ŻYCIA a do czegos takiego zmierza UE,
ja wiem że współcześni polscy anarchisci tego nie są w stanie zauważyć bo mentalnie tkwią w piaskownicy, wolą walczyc o pustostan należący do kogos innego zamiast sie zastanowić czemu nie są w stanie wybudować sobie domu jak czynili to ich dziadowie
zazwyczaj są dziadami kościelnymi którzy niczego się w życiu nie dorobili więc przychylnie patrzą jak władza pozbawia własności tych ludzi którzy całe życie na nią ciężko zapracowali

chętnie korzystają z socjalu nie widząc nic złego w tym iz komuś te pieniądze zrabowano

ot taka lewacka tępota (nie wszyscy ale większość) która nie potrafi spojrzeć na pewne sprawy z poza swojej piaskownicy
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009   

Cytat:
Rydzyk to nie hipokryta ma poprostu takiego stajla że walczy z szatanem jego bronią


kolejny "najważniejszy wróg" polskiego panka czy anarchisty :lol: :lol:

albo czytelnika GW czy widza TVN....nawet nie wiesz jaka mam polewke kiedy moji rówieśnicy całkiem serio zaczynają dyskusje o "zagrozeniu jakie niesie rydzyk"
a jak się zapytać ile co miesiąc odpalają haraczu na obsługę OFE to za chuja we wsi ząden nie jest w stanie powiedzieć choćby w przyblizeniu

sa tak samo głupi jak ta owsiakowa młodzież co na woodstoku słucha z uwagą co ma im do powiedzenia balcerowicz..a potem wraca do swoich małych miasteczek z 25% bezrobociem i za chuja nie kapuje o co kaman
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009   

r27 napisał/a:
rozumiem też iż okradanie społeczeństwa z owoców jego pracy to też nie jest element totalitarny?



Raz, "okradanie społeczeństwa"? Co? Plis, mister, polisz plis, du nat spik inglizee. Rozważanie tego, czy można okraść społeczeństwo (czyli, czy ono to społeczeństwo właśnie może coś posiadać) jest zapewne pocieszne, ale szczerze jebią mnie interesy społeczeństwa. W najlepszym wypadku mogę uszanować interesu innych ludzi i to też dosyć pasiasto i w kratkę. Interesów gwałcicieli np. nie szanuje w ogóle.

Dwa - oczywiście, że wyzysk nie jest cechą totalitaryzmu jakąś istotną, tylko brak swobód przyznanych jednostce. Nie jesteśmy wolnościowym rajem. Nie w porównaniu z mokrym snem jakiegoś anarchokomunisty/pacyfisty/libertarianina. Ale nie mieszkam w rejonie świata w czymkolwiek przypominającym politycznie mi Koreę Północną. Albo oświeć mnie.

r27 napisał/a:
totalitaryzm nie polega na tym że ktoś chodzi w brunatnej koszuli czy czerwonym krawacie, polega mna tym iż władza TOTALNIE KONTROLUJE TÓWJ STYL ŻYCIA a do czegos takiego zmierza UE


Tak, nawet zakazali mówienia tata i mama, prawda?

r27 napisał/a:
co innego gdyby UE zakazała skrobanek..wtedy byś dziecko drogie sraczki dostał i byś krzyczał "faszysći!"

No bo jak już to wiele razy dowiodłeś, swoboda matki nie cierpi na fakcie, że musi w swoim ciele utrzymywać swoim ciałem przy życiu coś/kogoś, co nie czuje, nie myśli, nie ma żadnych celów życiu i bardzo Ci przypomina Żyda, stąd nie tylko jest przesadnym nazwać prolajfersa faszystą, on walczy o wolność. Stworzenia, które nie może być za chuja wolne.

I tak w ogóle, r27, ja wiem, że Tobie nie mieści się w głowie pojęcie ewolucji poglądów, ale do jakich anarchistów zwracasz się nawiązując do mojej wypowiedzi? Do mnie? To może jednak zastanów się, co to znaczy, gdy ktoś napisze gdzieś, że już tak anarchistą to on się bynajmniej nie poczuwa być. Już coś łapiesz? Blisko? Ciepło?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009   

r27 napisał/a:
a jak się zapytać ile co miesiąc odpalają haraczu na obsługę OFE to za chuja we wsi ząden nie jest w stanie powiedzieć choćby w przyblizeniu

jesli jeszcze wprowadza wiek emerytalny od 70 roku zycia to ofe sobie moga rownie dobrze pobierac danine jak szeryf z nottingham

jaś napisał/a:
Tak, nawet zakazali mówienia tata i mama, prawda?

sorry, ale przez tą ironie nie potrafie zrozumiec, czy taki zakaz (mimo ze nie stanowi sedna totalitaryzmu) by Ci przeszkadzal, czy uznalbys to za cos wartosciowego.

do totalitaryzmu w stylu KRLD sie nie mamy szans zblizyc, bo szczytom wladzy to sie absolutnie nie oplaca. mimo wszystko kazde bezsensowne ograniczenie i kazda bezsensowna regulacja to krok w niewlasciwa strone.
tak jak potrafie zrozumiec podsmiechiwanie sie z ludzi robiacych z unijnych debilizmow najskrajniejszy totalitaryzm, tak nie czaje jak mozna te debilizmy faktycznie popierac. [stad tez to moje pytanie o mame i tate]
_________________
Brains :!:
 
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

gooy napisał/a:
sorry, ale przez tą ironie nie potrafie zrozumiec, czy taki zakaz (mimo ze nie stanowi sedna totalitaryzmu) by Ci przeszkadzal, czy uznalbys to za cos wartosciowego.

Oczywiście, że to jest ironia. Ale nie w tym sensie, że haha, rzeczywiście takie coś było, ale to wypadek. Bo tego nie było kurwa. NIEKURWABYŁO. Ale to nie przeszkodziło ogólnopolskiej gazecie, częściowo sponsorowanej ze środków budżetowych, wydrukować twierdzenie Terlika, że było.

gooy napisał/a:
do totalitaryzmu w stylu KRLD sie nie mamy szans zblizyc, bo szczytom wladzy to sie absolutnie nie oplaca. mimo wszystko kazde bezsensowne ograniczenie i kazda bezsensowna regulacja to krok w niewlasciwa strone.

Ale które to są te bezsensowne? Wytłumacz mi, czemu mam dafać faka, bo np. nie będę mógł zapalić fajki na przystanku? Bo najpierw palacze, potem płody, a na końcu Żydzi, a powinno być odwrotnie i skończyć się na pierwszym kroku? Bo jeśli nie (proszę, napisz, że nie, proszę, plis, phulezeeee), to dopóki mogę u siebie zajarać, wali mnie to. Hm, swoją drogą, ostatnie fajki spaliłem w sobotę, hurm... Nałogu, powiedz mi, czego chcesz?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

r27 napisał/a:
kolejny "najważniejszy wróg" polskiego panka czy anarchisty

albo czytelnika GW czy widza TVN....nawet nie wiesz jaka mam polewke kiedy moji rówieśnicy całkiem serio zaczynają dyskusje o "zagrozeniu jakie niesie rydzyk"
a jak się zapytać ile co miesiąc odpalają haraczu na obsługę OFE to za chuja we wsi ząden nie jest w stanie powiedzieć choćby w przyblizeniu

sa tak samo głupi jak ta owsiakowa młodzież co na woodstoku słucha z uwagą co ma im do powiedzenia balcerowicz..a potem wraca do swoich małych miasteczek z 25% bezrobociem i za chuja nie kapuje o co kaman


Wszystko o.k. to co piszesz ale poza jednym wyjątkiem którym jest Rydzyk. Dla mnie nie jest on wielkim zagrożeniem ale nierozumiem ludzi którzy łykają jak pelikany jego propagande. Pomijając już to jaki to nieokrzesany burak , homofob,itd.
Wiesz ile w przybliżeniu rocznie około 5 lat temu płacił tylko za ubezpieczenie samochodu :?:
Nie musisz odpowiadać. Jakies 100 000 zł rocznie. Znasz biznesmena którego stać na to :?: Gdyby Rydzyk ze swoim królestwem wielkością dorównywał U.E. to dopiero byś zobaczył jak wielki haracz byś płacił na jego kaprysy.
I czy jego urzędnicy robią większe przewały czy U.E.

Jeśli uważasz że kraj potrzebuje wielkiego wodza a la Piłsudski który wyprowadzi kraj na prostą to źle ulokowałeś swoje uczucia.
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

Cytat:
Wiesz ile w przybliżeniu rocznie około 5 lat temu płacił tylko za ubezpieczenie samochodu


5 lat temu pomykał audi A6, sprowadzoną z Niemiec (pewnie roczna, max 2letnia)...warta ok 100 tys zeta..full pakiet OC/AC w najdroższym PZU to ok 10 tys zł.

tyc podałeś wartość OC/AC od tego maybacha...sęk w tym iż ów maybach wart niby milion (stąd też ubezpieczenie 100 tys) to była dziennikarska kaczka

Cytat:
Znasz biznesmena którego stać na to


cały ranking 100 najbogatszych Polaków "wprost"

póki co tadeusz żyje z dobrowolnych wpłat i mam w dupie to że jakieś stare baby zamaist wnuczkom dają jemu..ich wybór....
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

Cytat:
Dwa - oczywiście, że wyzysk nie jest cechą totalitaryzmu jakąś istotną, tylko brak swobód przyznanych jednostce


ograbienie z własności to SEDNO KAŻDEGO TOTALIZMU.....następnym krokiem jest pozbawienie wolności

najważniejszymi swobodami człowieka są swobody EKONOMICZNE...bez tego nie da się funkcjonować

dlatego też ludzie emigrują do Dubaju gdzie nie ma żadnych swobód demokratycznych ,pederastycznych , abrorcyjnych itd ale za to można godnie zarabiać

kiedy władza cię ograbia to ogranicza twoją wolność, proste jak drut
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

r27 napisał/a:
Cytat:
Dwa - oczywiście, że wyzysk nie jest cechą totalitaryzmu jakąś istotną, tylko brak swobód przyznanych jednostce


ograbienie z własności to SEDNO KAŻDEGO TOTALIZMU.....następnym krokiem jest pozbawienie wolności

najważniejszymi swobodami człowieka są swobody EKONOMICZNE...bez tego nie da się funkcjonować

dlatego też ludzie emigrują do Dubaju gdzie nie ma żadnych swobód demokratycznych ,pederastycznych , abrorcyjnych itd ale za to można godnie zarabiać

kiedy władza cię ograbia to ogranicza twoją wolność, proste jak drut


You've made my day. Mogę Ci tylko, z dzikim śmiechem, powiedzieć: SPIERDALAJ DO DUBAJU.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

jaś skoczowski napisał/a:
Ale które to są te bezsensowne?

te rozne kuriozalne normy europejskiego banana, czy tez co mozna nazwac wodka a co winem, albo chocby ostatnio te zarowki.

jaś skoczowski napisał/a:
Bo najpierw palacze, potem płody, a na końcu Żydzi

jak chcesz znizac rozmowe do takiego poziomu to poszukaj sobie maila do ripo.

Cytat:
dlatego też ludzie emigrują do Dubaju gdzie nie ma żadnych swobód demokratycznych ,pederastycznych , abrorcyjnych itd ale za to można godnie zarabiać

w zeszlym tygodniu dwie rodziny zamowily bagazowego żuka i prosiły kierowce o podwozke do dubaju :lol:
_________________
Brains :!:
 
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

Cytat:
SPIERDALAJ DO DUBAJU.


Cytat:
w zeszlym tygodniu dwie rodziny zamowily bagazowego żuka i prosiły kierowce o podwozke do dubaju


jak widac nei macie pojęcia o czyym piszecie
tu nei jest mowa o emigracji na "zmywak' ale o emigracji z UK, Polski , niemiec, australii wykształconych ludzi do pracy w emiratach..inzynierowie, informatycy, architekci
ktoś bez wykształcenia nie ma szans by dostać tam pozowlenie na pracę

i ci lduzie jadą, zarabiaja olbrzymią kasę i mają w dupie to że nie ma tem demokarcji itd

jasio to głupek ..jak o czyms nei map ojęcia to wali pierdoły ale ty gooy najpierw coś na ten temat poczytaj a potem się kompromituj
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

gooy napisał/a:
jak chcesz znizac rozmowe do takiego poziomu to poszukaj sobie maila do ripo.

Dobsz, już jestem grzeczny, po prostu jakoś tak
r27 napisał/a:
jak widac nei macie pojęcia o czyym piszecie
tu nei jest mowa o emigracji na "zmywak' ale o emigracji z UK, Polski , niemiec, australii wykształconych ludzi do pracy w emiratach..inzynierowie, informatycy, architekci
ktoś bez wykształcenia nie ma szans by dostać tam pozowlenie na pracę

Jak widać, masz specyficzny sposób pojmowania wolności, taki, który skłania Cię do stwierdzenia, że jeżeli wąska grupa wykształconych specjalistów gdzieś ma dobrze, to to jest wolny kraj. Otóż, miśku: gdybym był informatykiem może też wyjechałbym do Dubaju. I w ogóle, może bym nie tracił na Ciebie czasu?
gooy napisał/a:
te rozne kuriozalne normy europejskiego banana, czy tez co mozna nazwac wodka a co winem, albo chocby ostatnio te zarowki.

Ej, ale co do wódki to nie było głupie, tylko to była zwyczajna gra interesów narodowych, nie? Chodziło o możliwość używania marki? Nie chodzi o to, że to popieram, chodzi o to, że to nie tak, że głupia unia-głupia unia-głupia, tylko Niemcy i ktoś tam jeszcze też chcieli, co by ich producenci mogli produkować wódkę nie będącą wódką?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

Cytat:
że jeżeli wąska grupa wykształconych specjalistów gdzieś ma dobrze, to to jest wolny kraj. Otóż, miśku: gdybym był informatykiem może też wyjechałbym do Dubaju.


czytaj ze zrozumieniem..otóż pare postów wyżej stwierdziłeś że wolnośc ekonomiczna nie ma znaczenia a teraz sam piszesz że chętnie byś wyjechał do Dubaju ale nie masz odpowiedniego wykształcenia ...stąd wniosek że jednak przedkąłdasz wolności ekonomiczne nad wolności skrobankowo-demokratyczne

innymi słowy kpienie z tego iż "ucisk fiskalny" nie jest oznaką totalniactwa to robienie z siebie idioty
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

Oeessuu... to ja inaczje napiszę - rozumiem informatyka, który tam spierdala i któremu nie zależy ani na prawie kobiet do aborcji, ani na wolności słowa i na mnóstwie innych rzeczy. Co nie zmienia faktu, że to nie moja bajka, to raz, a dwa, że w takim miejscu to najwyżej ten informatyk może być wolny. Podejrzewam, że ja choćby w Chinach bym nie mógł, bo pyskaty jestem.

I zaczynam wierzyć w to, że zaliczenie przez Ciebie kogoś do grona idiotów wyróżnia tego kogoś, tak całkiem pozytywnie.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Kontrol Mind


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 87
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

r27 napisał/a:
póki co tadeusz żyje z dobrowolnych wpłat

żebrak :?: :lol:
widzę że jesteście na Ty więc wymiękam. Nie ma sensu kontynuować. :faja:
_________________
Jak wam powiem to mi nie uwierzycie a jak zapytam to mi nie odpowiecie.
www.youtube.com/watch?v=ec3U0noM9o8
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

r27 napisał/a:
jak widac nei macie pojęcia o czyym piszecie
tu nei jest mowa o emigracji na "zmywak' ale o emigracji z UK, Polski , niemiec, australii wykształconych ludzi do pracy w emiratach..inzynierowie, informatycy, architekci
ktoś bez wykształcenia nie ma szans by dostać tam pozowlenie na pracę

no ale daj spokoj, jaka to w ogole jest skala :?: ile tych ludzi tam jedzie :?:
pewnie ilosciowo porownywalnie z wolonatariuszami w sudanie.

Cytat:
Ej, ale co do wódki to nie było głupie, tylko to była zwyczajna gra interesów narodowych, nie? Chodziło o możliwość używania marki? Nie chodzi o to, że to popieram, chodzi o to, że to nie tak, że głupia unia-głupia unia-głupia, tylko Niemcy i ktoś tam jeszcze też chcieli, co by ich producenci mogli produkować wódkę nie będącą wódką?

jakos dopoki sie EU za to nie wziela to temat praktycznie nie istnial
_________________
Brains :!:
 
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009   

Cytat:
ile tych ludzi tam jedzie
pewnie ilosciowo porownywalnie z wolonatariuszami w sudanie.


ile? przecież 90% kadry inżynierjnej, technicznej, informatycznej itd to są biali europejczcy

setki firm z UK się tam przenosi ..w ich największych liniach lotniczych emiratelines (jedne z największych linii na swiecie) latają w obsłudze sami biali europejczycy

Dubaj wybudowali europejscy inżynierowie i architekci

ale mniejsza o to..

chodiz wtym wszystkim o to że podstawą wolnosci jest WOLNOŚĆ EKONOMICZNA a nie jakieś swobody demokratyczne itd czy skrobankowe

rozumie to lewica, prawica, liberałowie i socjaliści ..tylko każdy ma inną receptę by ją osiągnąć

NIE ROZUMIEJĄ DZIECI POKROJU JASIA..

Cytat:
żebrak
widzę że jesteście na Ty więc wymiękam. Nie ma sensu kontynuować.


no tak..zapewne bys owlał mieć takasytuajce jak w Niemczech gdzie miesięcznie przymusowy podatek na kościół to ok 100 euro

owsiak też jest żebrakiem i co? problem jakiś?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13