PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Polityczny kompas.
Autor Wiadomość
Jebak Leśny


Dołączył: 21 Mar 2004
Posty: 52
Skąd: Sosnowiec
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Lis, 2004   

jest to serwis konserwatywny, a konfederaci byli konserwatystami. To jedyne podobienstwo, ktore ja widze.
_________________
YELLOW PRIDE WORLD WIDE
 
 
Joker


Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 6
Skąd: warszawka
Wysłany: Wto 16 Lis, 2004   

No, domyślałem się,że zacznie się wyzywanie od rasistów ale chciałem Cię skłonić byś wyrażał się jasno. W końcu się udało.
Nie chodzi mi o rasizm tylko o konserwatyzm, szacunek do własnej ziemi i tego typu 'niepunkowe' wartości.
http://bezuprzedzen.pl/clintonland/flaga.html
Tutaj dobry tekścik o fladze dla zainteresowanych
_________________
Wolnomyśliciel myśli
Chociaż wolno...
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Śro 17 Lis, 2004   

Joker napisał/a:
Nie chodzi mi o rasizm tylko o konserwatyzm, szacunek do własnej ziemi i tego typu 'niepunkowe' wartości.
:-D "Niepunkowe" to bardzo celne okreslenie. Jak spojrzec uwazniej "Socjal Libertarian/Authoritarian 2.31", czyli jestes chyba jedynym "Authoritarian" na tym forum :-P
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
Szczeniak


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 8
Skąd: Azerska SRR
Wysłany: Czw 18 Lis, 2004   

Witam. To ja sie panstwu przedstawie ;-)

Your political compass
Economic Left/Right: -4.00
Social Libertarian/Authoritarian: -6.26

Nie podoba mi sie ten test. Niektore pytania sa tendencyjne, az chcialoby sie autorowi zamiast (dis-)agree powiedziec cos wybitnie slowianskiego :mrgreen:
_________________
Życie stało się lepsze, towarzysze,
życie stało się weselsze.

Józef Wissarionowicz Stalin
 
beszambelan


Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 280
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lis, 2004   

o kurde. widze że mamy nowego oszołoma.

tylko błagam. niech nikt w ramach riposty nie wstawia sobie avatara z hitlerem ;)
_________________
 
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lis, 2004   

ło kurwa :shock:
a wiesz drogi szczeniaku (jakże trafna ksywa), że Twój idol znajduje się w podobnym rożku, ale u góry i był gorszy od faszystów i wymordował znacznie więcej ludzi od Hitlera, Musoliniego, Franco, Pinotcheta i innych razem wziętych? i jak jakikolwiek Polak może mieć chuja Stalina w awatarze i podpisywać się jego słowami i to z jaką hipokryzją.... :evil:
chyba że to prowokacja a jeśli tak to gówniarska, nieudana i niesmaczna, szczególnie w Polsce. :evil:
 
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lis, 2004   

nie spinaj sie tak elirian bo ci pikawa pierdolnie :lol: to pewnie jufkrast sie postanowil z nas ponabijac, albo poprowokowac
 
eh?


Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 13
Wysłany: Czw 18 Lis, 2004   

Economic Left/Right: -6.25
Social Libertarian/Authoritarian: -2.05
ułaaaaa :o
TE WYNIKI SĄ NA PEWNO SFAŁSZOWANE! :lol:

[ Dodano: Czw Lis 18, 2004 8:49 pm ]
eli: spadaj mi od rożków kochanie! :evil:
_________________
;]
 
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Czw 18 Lis, 2004   

:roll:
 
 
Szczeniak


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 8
Skąd: Azerska SRR
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

elirian napisał/a:
ło kurwa :shock:
a wiesz drogi szczeniaku (jakże trafna ksywa), że Twój idol znajduje się w podobnym rożku, ale u góry i był gorszy od faszystów i wymordował znacznie więcej ludzi od Hitlera, Musoliniego, Franco, Pinotcheta i innych razem wziętych?


Masz racje "podobnym", roznie sie od niego tylko jednym drobiazgiem :evil: - zapatrywaniem na sprawy wolnosci.

Nie rozumiem dlaczego poczules sie zmuszony dokonania Stalina przedstawic w relacji do wyczynow pana H. i reszty ekipy. Statystyka by wystarczyla :mrgreen:

Nie wiedzialem, ze na awatarach umieszcza sie idoli, zaraz zmienie i wstawie tam Mandaryne :mrgreen:

Cytat:
i jak jakikolwiek Polak może mieć chuja Stalina w awatarze i podpisywać się jego słowami i to z jaką hipokryzją.... :evil:
chyba że to prowokacja a jeśli tak to gówniarska, nieudana i niesmaczna, szczególnie w Polsce. :evil:


Skoro jakis tak robi, to oznacza, ze mozna.

Zamiast tylu przymiotnikow mogles uzyc jednego: punkowa. Ta subkultura jesli ktos juz nie pamieta opiera sie wlasnie na kiczu i obskurze. Tu nie ma miejsca dla "artystow", jest za to dla blaznow z wypaczonym gustem ;) .


Joker, nie wiedzialem, ze polscy patrioci nosza dzis obce sztandary ;) Ale ja sie nie czepiam, byc moze jestes bardziej konserwatysta niz patriota :twisted: ;)
_________________
Życie stało się lepsze, towarzysze,
życie stało się weselsze.

Józef Wissarionowicz Stalin
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

Szczeniak napisał/a:
Joker, nie wiedzialem, ze polscy patrioci nosza dzis obce sztandary ;)
Aha. To taka moda od kiedy dowodca najbardziej "elitarnej" jednostki polskiej armii zrobil sobie fotke z flaga USA na irackim polu naftowym :evil:
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

woności??? :shock: :x
no w sumie masz rację. za Hitlera jak nie byłeś Żydem albo zasranym komuchem mogłeś żyć sobie spokojnie w Niemczech, nikt nie ingerował w całe Twoje życie(poza życiem politycznym i debilną propagandą), a za Stalina cokolwiek byś nie zrobił, cokolwiek byś miał/nie chciał oddać(i umrzeć z głodu), cokolwiek byś nie robił(i tak jesteś reakcjonistą i wrogiem rewolucji) pakowali kulkę w łeb albo do kołchozu. jeśli spojrzymy na to z tej strony, to rzeczywiście różnią się diametralnie pod względem wolności, za Hitlera była znacznie większa :twisted:
bo ja do wolności nie zaliczam pedałów, tolerancji albo aborcji(btw. za "liberalnego stalina" była kara śmierci za aborcję) ale niepodważalne prawo do własności oraz dowolnego nią dysponowania :evil:
 
 
Joker


Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 6
Skąd: warszawka
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

[quote="Szczeniak"]
elirian napisał/a:
ło kurwa :shock:


Joker, nie wiedzialem, ze polscy patrioci nosza dzis obce sztandary ;) Ale ja sie nie czepiam, byc moze jestes bardziej konserwatysta niz patriota :twisted: ;)

Do flagi polskiej przyznałaby się mniej więcej połowa forumowiczów (może nawet więcej). A konfederatka odróżnia mnie jako jedynego konserwatystę.
Poniał?
Ciekawe, że ze swoim avartarem czepiasz się innych. Ale tak to już jest jak chce się zmienić temat :)
_________________
Wolnomyśliciel myśli
Chociaż wolno...
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

prosiłeś o statystyki ofiar(bez ofiar wojny, ale z ludźmi zamordowanymi w wszelkich obozach koncentracyjnych, pracy, etc):
ZSRR - 20mln, Chiny 65 mln, Europa śr-wsch 1mln Korea 3,4 mln, Kambodża 2 mln, Wietnam 1 mln, Afganistan 1 mln, Ameryka łacińska 0,15 mln Afryka 1,7 mln
Niemcy - 10 mln, Włochy 1 mln
 
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

statystyka jest stronnicza....ruscy mieli wiecej czasu niz hitlerowcy zeby ludzi do obozow pakowac.
 
Szczeniak


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 8
Skąd: Azerska SRR
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

Joker napisał/a:
Poniał?
Ciekawe, że ze swoim avartarem czepiasz się innych. Ale tak to już jest jak chce się zmienić temat


Da, przyjalem do wiadomosci. Nadal jednak uwazam, ze historia Polski rozni sie od tej amerykanskiej, stad tez stanowiska zachowawcze(polskie i am.) nie sa tozsame.

Nie chodzi o awatar tylko strone, do ktorej dales link. Dlaczego moj jest taki, a nie inny napisalem juz wyzej. Ja nie czuje potrzeby wyrazania siebie symbolami, a nawet przeciwnie.

MS dobrze wiedziec ;) , choc nie jest to dobra wiadomosc.

elirian napisalem "roznie", ja się różnię od Stalina, a nie Stalin od Hitlera.

Nadal nie rozumiem dlaczego tak uporczywie chcesz dowiesc, ze Hitler nie byl wcale taki zly. Dla mnie to byly warte siebie kanalie.

Co wliczasz do wolnosci to Twoja sprawa, zrozum jednak, ze nie dla kazdego filozofia jest ekonomia, a wolnosc tylko wlasnoscia. Parametr "Social Libertarian/Authoritarian" ma tu duzo do powiedzenia. oczywiscie jesli uznac jego wiarygodnosc.

Za statystyki dziekuje, tylko potwierdzaja moje zdanie.

pozdrawiam :)

ps. Czy ktos posiada informacje jak ten test punktuje odpowiedzi?
_________________
Życie stało się lepsze, towarzysze,
życie stało się weselsze.

Józef Wissarionowicz Stalin
 
beszambelan


Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 280
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

>>>Czy ktos posiada informacje jak ten test punktuje odpowiedzi?

raczej mądrze, bo powstawał długi czas z tego co czytałem. a konkretnie jak to chyba nikt nie wie ;)

i zmien tego avatara, proszę. :|
_________________
 
 
Tp

Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 34
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

mysle ze szczeniak chcial raczej prowokowac tym avatarem(co mu sie udalo( niz pokazywac ze jest komuchem 8)
 
beszambelan


Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 280
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 19 Lis, 2004   

no masz rację, z kilkoma pytaniami sobie nie poradziłem. ale !

wyraznie napisałem w którymś z wczesniejszych postów, że częśc pytań zmieniła się od czasu, kiedy je przetłumaczyłem.
_________________
 
 
Szczeniak


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 8
Skąd: Azerska SRR
Wysłany: Sob 20 Lis, 2004   

Awatar zmienilem, bo wlasciwie mi na nim nie zalezalo. Ten jest rownie sympatyczny ;) Pewnikiem tez go zmienie niedlugo, jak znajde cos ciekawszego :twisted:

Gauer, rzeczywiscie prowokacja sie udala, ale na punkowym forum nie powinna :|

Koniu, nie lubie bananow :wink:
_________________
Życie stało się lepsze, towarzysze,
życie stało się weselsze.

Józef Wissarionowicz Stalin
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Lis, 2004   

Szczeniak napisał/a:


Gauer, rzeczywiscie prowokacja sie udala, ale na punkowym forum nie powinna :|


Dlaczego nie?
_________________
Dead Press
 
Koniu
Moderator


Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 156
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Lis, 2004   

...bo tutaj każdy powinien załapać że to prowokacja zwykła....ale jebać to :)
_________________
Hell yeah! Sun City Rockers!
 
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Lis, 2004   

Zrobcie sobie jeszcze statystyke, kto sie dal nabrac ;-)
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
michass


Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 165
Skąd: Głogów / Zielona Góra
Płeć:
Wysłany: Pią 17 Gru, 2004   

Economic Left/Right: 3.12
Social Libertarian/Authoritarian: -0.36
Najbliżej mam do Gerharda Schroedera i Paula Martina (premiera Kanady jeśli ktoś go nie zna).

Wydaje mi się, że coś zmienili, bo kiedyś miałem nieco inny wynik (niemalże sam środeczek, z malutkimi minusikami).
 
 
beszambelan


Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 280
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 17 Gru, 2004   

może ty się zmieniłeś ;-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13