PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» U┐ytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Nastŕpny temat
Trend
Autor WiadomoŠ
MZW try

Do│▒czy│: 26 Gru 2019
P│eŠ:
Wys│any: Nie 03 Maj, 2020   Trend

Zauwa┼╝y┼ée┼Ť pewnie,┼╝e s─ů miejsca w sieci gdzie pr├│buje si─Ö deprawowa─ç...Znalaz┼éem na przyk┼éad taki trend,w kt├│rym rzekomi przypadkowi internauci robi─ů zdj─Öcia butelek po alkoholu,kt├│re niby wypili przed ekranem komputera.Zach─Öcaj─ů przy okazji do spo┼╝ywania i kozacz─ů. Nie radz─Ö tego robi─ç,ma┼ée dzieci ju┼╝ s─ů przestrzegane przed niebezpiecze┼ästwem zwi─ůzanym z r├│┼╝nymi podejrzanymi typami w sieci.Nie ma ┼╝adnych postaw,by wierzy─ç takowym osobom,mo┼╝liwe ca┼ékiem,┼╝e butelki te wcze┼Ťniej zbieraj─ů z koszy,po kim┼Ť kto wypi┼é,znosz─ů do domu i fotografuj─ů.Niekt├│rzy,by doda─ç wiarygodno┼Ťci nalewaj─ů do nich, do po┼éowy wody,┼╝e niby co┼Ť jest.Kiedy Ci─Ö czasami wci─ůgn─ů,do rzekomego "towarzystwa",nabijaj─ů si─Ö zwykle z Twojej g┼éupoty.Uwa┼╝aj wi─Öc..!
Ps.Depresja mnie dopad┼éa i troch─Ö m─Öczy┼éa.Przesz┼éo mi po tym jak spali┼é si─Ö ostatnio komputer,zasilacz od anteny net i telewizor.Wszystko to przypomnia┼éo mi,┼╝e jestem na w┼éa┼Ťciwej drodze.Troch─Ö pom├│g┼é w tym Bolek,bo nie dokr─Öci┼é dobrze zerowego przewodu w skrzynce w bezpiecznikach.Dwa by┼éy pod┼é─ůczone pod jeden korek i zacz─Ö┼éy si─Ö sma┼╝y─ç.Anten─Ö wymieni┼é serwis za darmo,telewizor Oko mi naprawi┼é,w sumie te┼╝ za frajer.Zawioz┼éem mu w─Ögorza chocia┼╝,kr─Öc─Ö teraz troch─Ö w─Ögorzy...B─Öbny te┼╝ s─ů na swoim miejscu ale o tym kiedy indziej. Telewizor naprawi┼é i wyt┼éumaczy┼é co si─Ö sta┼éo,a mianowicie kiedy poluzowa┼éy si─Ö te przewody z dw├│ch r├│┼╝nych obwod├│w,przez urz─ůdzenie np.szlifierk─Ö k─ůtow─ů,w piwnicy ,przep┼éywa┼é tylko pr─ůd i szed┼é na gniazda w domu sumuj─ůc si─Ö i daj─ůc jakie┼Ť 400 V.Musia┼éo co┼Ť spali─ç,inaczej by─ç nie mog┼éo.Komputer sam zrobi┼éem,znaczy wymieni┼éem zasilacz,kt├│ry dosta┼éem od Tomka.Jedynie b─Öd─Ö musia┼é naci─ů─ç p├│┼║niej kable i dolutowa─ç wtyczki do DVD bo w nowym s─ů za kr├│tkie.
Rybak też stał na węgorze,ile złapał nie wiem ale wiem,że przy okazji bobra utopił w przestawie na tamie...Wypadek,musiał wleźć do worka gdyby tamten co pięć minut sprawdzał wszystko, do tego by nie doszło ale tak nie jest.No nic przepraszam...

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Mo┐esz za│▒czaŠ pliki na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: