PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» U¿ytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Nastêpny temat
Trend
Autor Wiadomo¶æ
MZW try

Do³±czy³: 26 Gru 2019
Posty: 39
P³eæ:
Wys³any: Nie 03 Maj, 2020   Trend

Zauważyłeś pewnie,że są miejsca w sieci gdzie próbuje się deprawować...Znalazłem na przykład taki trend,w którym rzekomi przypadkowi internauci robią zdjęcia butelek po alkoholu,które niby wypili przed ekranem komputera.Zachęcają przy okazji do spożywania i kozaczą. Nie radzę tego robić,małe dzieci już są przestrzegane przed niebezpieczeństwem związanym z różnymi podejrzanymi typami w sieci.Nie ma żadnych postaw,by wierzyć takowym osobom,możliwe całkiem,że butelki te wcześniej zbierają z koszy,po kimś kto wypił,znoszą do domu i fotografują.Niektórzy,by dodać wiarygodności nalewają do nich, do połowy wody,że niby coś jest.Kiedy Cię czasami wciągną,do rzekomego "towarzystwa",nabijają się zwykle z Twojej głupoty.Uważaj więc..!
Ps.Depresja mnie dopadła i trochę męczyła.Przeszło mi po tym jak spalił się ostatnio komputer,zasilacz od anteny net i telewizor.Wszystko to przypomniało mi,że jestem na właściwej drodze.Trochę pomógł w tym Bolek,bo nie dokręcił dobrze zerowego przewodu w skrzynce w bezpiecznikach.Dwa były podłączone pod jeden korek i zaczęły się smażyć.Antenę wymienił serwis za darmo,telewizor Oko mi naprawił,w sumie też za frajer.Zawiozłem mu węgorza chociaż,kręcę teraz trochę węgorzy...Bębny też są na swoim miejscu ale o tym kiedy indziej. Telewizor naprawił i wytłumaczył co się stało,a mianowicie kiedy poluzowały się te przewody z dwóch różnych obwodów,przez urządzenie np.szlifierkę kątową,w piwnicy ,przepływał tylko prąd i szedł na gniazda w domu sumując się i dając jakieś 400 V.Musiało coś spalić,inaczej być nie mogło.Komputer sam zrobiłem,znaczy wymieniłem zasilacz,który dostałem od Tomka.Jedynie będę musiał naciąć później kable i dolutować wtyczki do DVD bo w nowym są za krótkie.
Rybak też stał na węgorze,ile złapał nie wiem ale wiem,że przy okazji bobra utopił w przestawie na tamie...Wypadek,musiał wleźć do worka gdyby tamten co pięć minut sprawdzał wszystko, do tego by nie doszło ale tak nie jest.No nic przepraszam...
_________________
...
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Mo¿esz za³±czaæ pliki na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12