PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» U¿ytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Nastêpny temat
Religia w praktyce
Autor Wiadomo¶æ
MZW try

Do³±czy³: 26 Gru 2019
Posty: 39
P³eæ:
Wys³any: Pon 09 Mar, 2020   Religia w praktyce

"Wyszukiwarka Twittera
Zobacz nowe Tweety
Rozmowa
Piotr Wielgucki
@Matka_Kurka
Amen. Nie trawię tej paranoi i nienawiści do pieszych. Kierowca musi mieć 18 lat, skończyć kurs, zdać egzamin i siada za kierownicą pojazdu, z którym pieszy nie ma szans. A pieszy, to 8-letnie dziecko, 75-letania babcia i cała grupa bezmyślnych nastolatków. Trzeba myśleć za nich!
Cytuj Tweeta

Jan KaniaFlaga PolskiSymbol sto punktów
@janeksk
· 12 g.
W odpowiedzi do @Piotr_McGee @akris58 i@Matka_Kurka
Jeśli hamowanie jest desperackie to oznacza, że kierowca mandarynek i nie zna przepisów obowiązujących od wielu wielu lat. "Zbliżając się do przejścia zachowaj ostrożność i dostosuj prędkość(a w razie potrz. zatrz. się) tak aby umożliwić przejście pieszemu znajdującym się na pdp"
11:54 PM · 8 mar 2020·Twitter Web Client"
Przepraszam za temat,niemniej proszę przynajmniej przeczytać,bo wcześniej czy później wielu dotknie to samo...
Wczoraj na twiterze pewnego przyjeba znalazłem dyskusję,którą ów wyartykułował jeszcze,a ja wkleiłem u góry.Wczoraj też byłem zawieźć mandarynki starszej pani i o mało nie doprowadziłem do tragedii na pasach.To nie jedyny przypadek gdzie z pozoru obcy ludzie,bo nawet nie mam pojęcia kim oni są,bądź "coś" ich ustami wypomina mi bądź zarzuca rzeczy które zrobiłem w przeszłości,wczoraj czy dziś.Odbieram to jako zarzut ale mogę się mylić,bo może to przestroga lub jeszcze coś innego.Nie mówię,że akurat ci robią to w jakimś celu,możliwe,że owo "coś" ich wykorzystuje i są zupełnie tego nawet nieświadomi,niemniej jeśli coś takiego istnieje,to można stwierdzić,że jest jednak grupa,która potrafi nad tym panować,a znając naturę człowieka,można przyjąć,że część będzie wykorzystywać to dla dobra,a część dla zła.
W moim przypadku wina leży bezsprzecznie po mojej stronie.Jechałem pewnie nie za szybko,jednak słońce ustawiło się pod takim kątem,że oślepiło mnie i nie widziałem wchodzących na pasy ludzi.Dodatkowo po mojej prawej stronie,zasłonił ich zwalniający obok by ich przepuścić i ostatecznie zatrzymujący się pojazd.Właściwie tylko dzięki temu,w pierwszej chwili zorientowałem się,co może się święcić i na wszelki wypadek zacząłem desperacko hamować.Faktycznie wleźli już na pasy,dzięki mojemu refleksowi,możliwe,że przestraszył ich pisk opon i zwolnili kroku,a nawet gdyby to nie pomogło,to pojazd wytracił na tyle impet,że może by zaraz nikt nie zginął.Dupa seicento po zatrzymaniu znalazła się tuż za pasami.Mandat jak najbardziej mi się należał,jednak nie było na szczęście żadnej pałki w pobliżu.To jednak nie jedyna rzecz i przestępstwo,które wczoraj popełniłem,te jednak zostały pominięte,nie mówiąc już o dobrych uczynkach...
Mianowicie owe "media" nie postawiły mi zarzutu,że samochód którym jechałem właściwie nie powinien wcale tak daleko jeździć ze względu na stan techniczny.Tyle,że ja w swojej sprawie nie jechałem,a instytucje i osoby,które bardziej obowiązkowo i ustawowo powinny się tym zająć,a nadto mające dobre samochody,wypięły się dupą.Podobnie nie usłyszałem zarzutu,że poruszałem się w szpitalu,objętym zakazem wstępu,szykowanym na koronawirusa,w dodatku po oddziale obserwacji i diagnostyki gruźlicy i chorób płuc,mając dzieci w aucie.Oczywiście owe instytucje zawiodły z tego samego powodu,mając to w dupie.Mogłem oczywiście mieć też,wtedy też nie byłoby zagrożenia na pasach i w ogóle świat byłby inny.Nie ważne...
Lompy i mandarynki dostarczyłem.Pani w bardzo ciężkim stanie,chyba się ucieszyła bo stwierdziła tylko,że najważniejsze,że mandarynki są.Panie też prosiły mnie,ponieważ leżały na sali dwie,bym zasłonił rolety przed słońcem,w czym też im usłużyłem.
To wszystko jest nie ważne,to są pierdoły,to co tu piszę ale co Suchy myślisz o tym zjawisku,o którym napisałem?Jest to dość intrygujące i ciekawe,ale i kuszące...
_________________
...
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Mo¿esz za³±czaæ pliki na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12