PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Lumpeks w warszawie
Autor Wiadomość
envere

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   Lumpeks w warszawie

Znacie moze jakiegos lumpa w warszawie, gdzie mozna znalesc sporo punkowo-podobnych ciuchow, glownie o spodnie mi chodzi?
I druga sprawa. Slyszalem, ze sporo z punkow chodzi w damskich rurkach i jest dobrze. Jakby posiadacze owych spodni mogli sie wypowiedziec, czy rzeczywiscie da sie w takich chodzic i jaj za bardzo nie obcieraja.
 
skunx

Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 159
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

nie ma takiego lumpa gdzie znajdziesz ciuchy punkowo-podobne, wszędzie masz prawie to samo. Nie noś rurek nie bądź pedał.
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

ja chodze w rurkach i nie czuje sie pedalem, wrecz przeciwnie, jak widze inny rodzaj spodni to stwierdzam, ze sa pedalskie, a nie ma nic bardziej frajerskiego niz bojowki wpuszczone w glany.
co do lumpow to tak jak skunx napisal, chcesz cos fajnego to musisz chodzic i szukac
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

Właściciele lumpeksów nie sortują ciuchów na "punkowe" i "niepunkowe". :)
Poza tym punk to nie moda, w odpowiednich okolicznościach i w garniturze będziesz wyglądać punkowo.

Do dziś nie wiem co to są rurki, ale jeśli zwężane spodnie, to mam kilka par. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
envere

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

Co do rurek juz postanowilem, pedalem nie jestem, a to co inni sobie beda myslec mam gleboko w rzyci. Wazne, ze dziewczyna wie, ze wole ją niz kolegow. :razz:
A jak wkoncu jest z tymi damskimi rurkami na meskich nogach (i genitaliach)?
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

To co określamy jako "damskie rurki" to często spodnie unisex.

Męskich kraciaków na bank nie znajdziesz bo ostatnie produkowane pary są z okolic lat 90' - '00 (no chyba ze masz farta do lumpeksów)
Jeśli nie odpowiada Ci noszenie "damskich" spodni to kup materiał i idź do dobrego krawca :razz:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
MłodaDezerterka

Dołączyła: 23 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: Częstochowa
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

Cytat:
to kup materiał i idź do dobrego krawca

Tą opcję wybrałam ja zamówiłam materiał Tartan(z angielskiego nic innego jak szkocka krata) zamówiłam wówczas 2 m materiału (z tego co pamiętam za 1 m 20 zł).A że DIY to nie moja działka (dwie lewe ręce do zrobienia najłatwiejszej pracy plastycznej ) zapłaciłam 50 zł i mam wymarzone spodnie za drugie 50 szkocką spódniczkę(damską :mrgreen: ) :bananik:
Wyszłam na przystępną cenę jak na standardy internetowych punko ciuchów. :lol:
 
 
książe

Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 16
Płeć:
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

Krwawica księcia to były damskie gatki :P
_________________
Jestem Jaki Jestem i się kurwa nie zmienię :P
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

MłodaDezerterka napisał/a:
Cytat:
to kup materiał i idź do dobrego krawca

Tą opcję wybrałam ja zamówiłam materiał Tartan(z angielskiego nic innego jak szkocka krata) zamówiłam wówczas 2 m materiału (z tego co pamiętam za 1 m 20 zł).A że DIY to nie moja działka (dwie lewe ręce do zrobienia najłatwiejszej pracy plastycznej ) zapłaciłam 50 zł i mam wymarzone spodnie za drugie 50 szkocką spódniczkę(damską :mrgreen: ) :bananik:
Wyszłam na przystępną cenę jak na standardy internetowych punko ciuchów. :lol:


ja na jakiś allegrach za 20zł miałem z przesyłką spodnie. Ostatnio dziewczyna mnie zaciągnęła na jakieś babskie wymiany ciuchów i przytuliłem fajną kamizelkę jeansową, może katankę się zrobi, albo zostawię na lepsze lata (brzucho się po zimie nie mieści :lol: ) i jakieś spodnie w kratkę, za frajer. A co do lumpów to pod warszawą jest lepiej, tutaj żaden hipster nie wykupi kraciaków, co zajrzę to jakiś lonsdale wpadnie albo fred perry.
 
MłodaDezerterka

Dołączyła: 23 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: Częstochowa
Płeć:
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

Wajch wow! a ja szukam wszystkich tych łachów które wymieniłeś i za cholerę niczego nie udało mi się wytropić.Kiedy i gdzie bym nie poszła nie mają nic raz trafiłam na bluzę z Lonsdale dla małego szkraba. :razz:
Widać miasto stołeczne i okolice lepiej zaopatrzone od miasta okupowanego rok w rok przez pielgrzymów :hmm:
Pewnie masz więcej szczęścia albo ja nie umiem polować na ciuchy(cwane bestie :mrgreen: )Może przy następnych wycieczkach na lumpexowe safari uzbroję się w lornetkę i muszkiet. :bejzbol:
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

W czestochowie znalazlem od cholery ciuchow freda perrego, bena shermana, czy tam lonsdala. Robilem sobie czasem tourne po lumpach zamiast isc do szkoly. W dniu dzisiejszym 90% odwiedzanych przeze mnie wtedy lumpow juz nie istnieje, ale chociazby na welnopolu(na pelcerach)jest joltex czy jakos tak. niegdys to stalo w polnamie kolo marcpolu na 1000leciu, tam trzeba bylo sporo pogrzebac zeby cos znalezc, ale tam znalazlem swoja pierwsza harringtonke, w ktorej latalem przez hmmm ... chyba 7 lat.
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
qwerek

Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015   

najlepszy lumpek jaki znam to Werona mają tam wysokiej jakości odzież używana
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12