PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
83 Ściana Wschodnia Zine#19 juz jest!
Autor Wiadomość
lukasz

Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 94
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   83 Ściana Wschodnia Zine#19 juz jest!

Nowy numer Ściany Wschodniej już można zamawiać!

Na 48 stronach numeru dziewiętnastego (format a4, druk cyfrowy, twarda okładka) możesz przeczytać mnóstwo ciekawych artykułów i są to spostrzeżenia nt. aktualnych spraw, które dzieją się w Polsce m.in. „Bój to jest ostatni... o dusze lemingów”, głośna ostatnia sprawa o Katarzynie W czyli „Danse macabre z celebrytką Katarzyną Wu”, o narodowej kupie czyli o nowych technikach walki z lewactwem „Nazi kupa w geja, Żyda, lewaka”, obszerny art o piłce nożnej, kibolach i antyfaszystach na stadionach „Polscy fanatycy antyfaszyści”, jak i pozostałe arty również warte uwagi. Udało mi się namówić ekipę do napisania raportu z londyńskich ulic i ostatecznie po długim oczekiwaniu dostałem jakże ciekawy tekst! Również w tym issue publikuję obszerny artykuł o scenie w Amsterdamie ze wskazaniem informacji o kapelach, wydawnictwach, squatach i miejscówkach związanych ze sceną hardcore-punk, które działają obecnie/działały i do tego wszystkiego prezentację zdjęć z gigów, akcji antyfaszystowskich czy bendów. W zinie jako kolumnista pierwszy raz gości Krawat znany z anarchistycznego pisma „Inny Świat”. Oprócz tego kolumny piszą redaktorzy zine 83 Ściana Wschodnia. Pojawiają się również komiksy, rysunki, notki o grupach O.D.R.A, ANEMJA, przepisy wegetariańskie Pawła z Krzeczowic - które obudzą Was do życia z zimowego letargu, recenzje muzyki, „Obcinacz do paznokci” czy rubryka filmowa-recenzje filmów czyli „Awangardowy seans filmowy”. Do tego numeru przepytany został Lech „Lele” Przychodzki - osoba, która m.in. jest związana z ruchami ekologicznymi, „Ruchem Społeczeństwa Alternatywnego”, z ekipą "Double Travel", "Mail art", zaprzyjaźniona z działaczami Stowarzyszenia Biedaszyby czy współpracująca z pismem „IŚ”. Kolejny ciekawy wywiad, który został przeprowadzony do tego numeru to rozmowa z Jakubem/Związek Syndykalistów Polski m.in. o umowach śmieciowych, działalności ZSP, współpracy ze stowarzyszeniem Akcja Lokatorska, o odradzającym się faszyzmie, obronie praw lokatorów. Uzupełnieniem w Ścianie są wywiady (Ściana Wschodnia jest czymś więcej niż zinem muzycznym!) z zespołami i tu pojawili się chłopaki z THERE IS NO TOMORROW i dopełnieniem do rozmowy są zdjęcia z Bejrutu autorstwa Adama Sokoła. Wywiad z warszawskim The LINE jest tłumaczeniem interview, który oficjalnie pojawił się w marcowym numerze „Maximum Rocknroll”. Jest i rozmowa z Patto z zespołu APPÄRATUS - crust punx z Kuala Lumpur/Malezja. To chyba na tyle, z resztą co tu dużo pisać. Starzy czytelnicy na pewno się nie zawiodą na treści a Ci którzy nie widzieli zina niechaj sięgają. Ściana Wschodnia ma już 10 lat więc wstyd nie znać tej bibuły. Wspieraj scenę niezależną i kupuj ziny!
Zamówienia: uta83(at)o2.pl, scianawschodniazine.pl, facebook.com/83scianawschodniazine

 
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

przeoczyłem czy po prostu nie ma ceny? :smile:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
lukasz

Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 94
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

k_u_dlaty napisał/a:
przeoczyłem czy po prostu nie ma ceny? :smile:


ok, sorry 10,5 razem z poczta
 
 
BiskupCzasu


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 202
Skąd: Zawiercie
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 26 Kwi, 2013   

fajnie iwedzieć że jeszcze istnieją jakieś fanziny drukowane :)
_________________
Needle in My Cock and I Can't Can't FUCK!

https://www.facebook.com/...383147158469801
 
 
lukasz

Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 94
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią 26 Kwi, 2013   

BiskupCzasu napisał/a:
fajnie iwedzieć że jeszcze istnieją jakieś fanziny drukowane :)


akurat ten nieprzerwanie od 10 lat :jupi:
 
 
BiskupCzasu


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 202
Skąd: Zawiercie
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 26 Kwi, 2013   

ja jestem pankiem dopiero od wczoraj więc mam prawo nie wiedzieć ;)
_________________
Needle in My Cock and I Can't Can't FUCK!

https://www.facebook.com/...383147158469801
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12