PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Marsz Niepodległości 2012
Autor Wiadomość
awareness


Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   Marsz Niepodległości 2012

A więc wchodzę dziś na facebooka i przypadkowo weszłam na fanpage pt. ' NIE dla Marszu Niepodległości' - no i pierwsza myśl która mnie naszła to pewnie cały fanpage hejtów między prawicą i lewicą .
Pisze z góry iż mam poglądy lewicowe aczkolwiek nie widzę wszędzie nazizmu i faszyzmu . Nie widzę nic złego w marszu jeśli jest on bezpartyjny organizowany przez władze miasta , ktoś ma poczucie patriotyzmu idzie w marszu jest OK , ale jak widzę MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKĄ CZY OBÓZ NARODOWO RADYKALNY to mnie szlak na miejscu trafia oby dwie organizację nacjonalistyczne ( Nie mylmy patriotyzmu i nacjonalizmu )) , ONR był nie raz nie dwa oskarżany o nazizm i faszyzm , a z kolei MW to chyba najgorsze co może być jak widzę ich idee utworzenia państwa katolickiego to mnie skręca .Ja rozumiem ,że nie każdy ma takie same poglądy jak ja ale ludzie żebym od razu dostawała po mordzie od jakiegoś pseudoskina POZDROWIENIA ! - coś takiego tylko utwierdza mnie w przekonaniu moich poglądów , niemniej jednak jestem lewakiem i patriota jednocześnie - MAGIA . Wybieram się na Marsza ze względu na to ,że chce pooglądać ( że tak brzydko określę ) bandę kretynów vs bandę kretynów . A wy co sądzicie o tym całym marszu ?
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

Znajdę 100 lepszych zajęć na ten czas. W tamtym roku siedziałem na kacu w domu, w tym pewnie popiję sobie z dziewczyną. Nie chce mi się chodzić krzyczeć ani po tej stronie, ani po tamtej. A organizatorzy mogliby się zmienić.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

Ja zazwyczaj w dniu marszu siedze z kolegami u mnie na chacie, gramy na xboxie, pijemy wodke i co jakis czas przelaczamy na wiadomosci, co by popatrzec czy sie bija. ogolnie blizej mi do wziecia udzialu w marszu niepodleglosci niz w blokadzie, ale nie usmiecha mi sie spacerek ramie w ramie z niektorymi postaciami, wiec sobie takie zabway najnormalniej w swiecie odpuszczam i tradycyjnie ograniczam sie do wywieszenia przez okno bialo czerwonej flagi
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

A ja to pierdolę jadę na Kubę :grin:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

Ja jeżeli miałbym iść to tylko w marszu, a że u mnie nie ma to tak jak Roten- flaga za okno i wyjebane. :old:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
oipunk80


Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 64
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

_________________
Waruś
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

popieram wymowę tego plakatu w 100%, ale te nogi to jak z auschwitz
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

I znów jak co roku ONR i MW wychodzą z czeluści, psując zakładany pozytywny charakter tego marszu.
Z takimi organizacjami to jest to kolejny raz żałoba narodowa i wstyd przed światem.
 
Kapitan Parówka

Dołączył: 01 Lis 2012
Posty: 6
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

...
Ostatnio zmieniony przez Kapitan Parówka Czw 15 Lis, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

rok temu bylem z łysymi kolegami na marszu - syf niestety. bialo-czerwona flage wieszam bo szacunek do swojego kraju i kultury mam, ale nie oszukujmy sie - 99% osob bioracych udzial w marszu to dałny jak chuj i po prostu wstyd pokazac sie wsrod nich :cool:
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Większość ludzi, którzy idą w marszu to normalni ludzie chcący normalnie uczcić 11.11 a reszta to nop, onr, mw itd. oraz ci co chcą się ponapierdalać bo sie koksu nażarli i to wlasnie ta reszta wszystko niszczy :old:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13