PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Homoseksualiści bez szans na własne potomstwo?
Autor Wiadomość
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

100% Hate napisał/a:

Niby dlaczego? Dwoje ludzi się kocha, nikomu nie robią krzywdy, wszystko odbywa się za zgodą obu stron - zupełnie jak w związku homo. To, że akurat są dla siebie bratem i siostrą to czysty przypadek - podobnie jak to, że homoseksualista kocha się w mężczyźnie, a nie kobiecie.


Fakt bzykania rodzeństwa czy rodziców nie jest tożsamy z bzykania osoby tej samej płci. A że etyka czy moralność nie muszą opierać się o reguły tylko o fakty, to nawet jeśli co do zasady Ci ludzie robią w jakimś sensie to samo, to jednak faktycznie tego nie robią. Np. można jeść tylko owoce i tylko mięso, ale to do razu nie znaczy, że to są moralnie takie same czynności (stąd jeśli jedzenie owoców jest złe, to nie pociąga za sobą, że jedzenie mięsa jest złe). Jak odrzucisz twierdzenie kogoś, kto powie Ci tak: "pedał nie musi kochać kogoś, kto jest z nim spokrewniony tak jak siostra, brat lub rodzic, stąd nie robi tego, co kazirodca. Jeśli sprzeciwiasz się pedalstwu, nie sprzeciwiasz się kazirodztwu, a tylko ono jest złe, a pedalstwo jest ok, bo tylko związki z rodzeństwem i rodzicami są złe"? Chodzi mi oczywiście to zbicie argumentu, nie "chuja wiesz, siedź cicho".
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

Rotten82 napisał/a:
Marchin napisał/a:
W przypadku homo nie ma ew. dzieci. :razz:

nie wiem czy wiesz, ale od tego się dyskusja zaczęła ;)


Tyle że mi chodziło o ew. potomstwo wynikające z seksu a nie jakieś klony chuje-muje czy co to tam było. ;-)
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

Biały napisał/a:
Ja mówię pass, gadanie dłużej w tym temacie nie ma już dla mnie najmniejszego sensu.
Bardzo dobre rozwiazanie tego problemu ,popieram w 100% jestem za!! :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

Generalnie chyba prawie wszystko zastało tu już napisane, ale jeszcze dodam coś od siebie.

Winter, na początek dobrze byłoby żebyś zakminił różnicę między prawami podstawowymi a prawami specjalnymi, bo jeśli tego nie zakminisz, to w ogóle nie ma o czym gadać.

Jeśli twierdzisz że homoseksualizm to choroba psychiczna i porównujesz go do schizofrenii, to dopiero w ten sposób domagasz się dla homoseksualistów specjalnych praw, które im jako osobom zdrowym się nie należą.
A może ty należysz do jakiegoś lobby biednych homoseksualistów, którzy mają gdzieś prawa podstawowe i wolą renty, ulgi itp.?! :lol:

To już przywoływane przez kogoś związki kazirodcze nie muszą się domagać legalizacji swoich związków, dlatego, że jako rodzina mają wszystkie te prawa o które chodzi homoseksualistom, plus możliwość posiadania własnych dzieci.

Z kolei przywoływana kwestia normalności, to już w ogóle śmiech na sali, to jest pojęcie tak względne, że trzeba być nienormalnym, żeby wyjeżdżać tu z czymś takim. :lol:
_________________
Biały ludzki samiec
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

Mechanik napisał/a:
:

Pan szanowny podkłada bombę?A zegarek nastawił?Żeby nie zapomniał.
_________________
Może być?
Może być?
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

[img]Fundacja Trans-Fuzja walcząca o prawa transseksualistów chce uchylenia przepisów, które uniemożliwiają im służbę w wojsku. Wystąpiła w tej sprawie do ministra obrony narodowej Bogdana Klicha – informuje tvp.info. MON zapowiada, że rozważy tę propozycję. Służbę transseksualistów, czyli osób nie akceptujących swojej płci, uniemożliwiają rozporządzenia ministra obrony na temat orzekania o zdolności do służby czynnej i zawodowej. Wynika z nich, że transseksualizm powoduje trwałą niezdolność do służby i powoduje przyznanie tzw. kategorii E. Dotyczy to także tych transseksualistów, którzy nie przeszli operacji zmiany płci. Służyć w wojsku nie mogą też obojnacy, czyli osoby posiadające jednocześnie męskie i żeńskie narządy płciowe.[/img] Jeszcze jedni walczą o swoje prawa :> ........pacyfisci oczywiscie są :crazy:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Homoseksualiści będą mogli zostać rodzicami zastępczymi i prowadzić rodzinne domy dziecka. Tak zadecydował sejm, odrzucając poprawkę senatu do ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej. Za odrzuceniem poprawki było 231 posłów, przeciw - 170, a 11 wstrzymało się od głosu. Jestem w szoku i jestem przeciw :strach: :zygi:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
sXe HC


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 285
Skąd: Toruń
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

totalny idiotyzm ogółem do homosów nic nie mam ale to troche przegiecie...
wyobraźcie sobie że macie dwóch tatusiów :zygi: i musicie to ukrywać aby mieć kumpli (tak tak 0 tolerancji) :oops: :oops: przejebane życie + zjebana psycha...
_________________
--->http://www.lastfm.pl/user/SoMeii<---
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Cytat:
Jestem w szoku i jestem przeciw


może nie jestem w szoku bo różowy reżim ma się dobrze jak widać ale niech spierdalają! :evil:
_________________
Wnuk Koryntu
 
Prompto


Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 200
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011   

mnie nie przeszkadza orientacja ludzi - dopóki się z tym nie afiszują - nie lubię nawet jak łazi gość i ślini się na dziewczyny po mieście - tak samo widoku homoseksualistów - jak ktoś tak bardzo lubi afiszować swoją seksualność - homo czy hetero - to na bajki dla dzieci się może nie koniecznie nadaje - ale też podkreślam, że widok dwóch 'kochających się' tatusiów jest tak samo traumatyczne dla dzieci jak sex rodziców hetero - chodzi o podejście - a dodatkowo - o potrzeby dzieci - tak mnie wnerwia nastawienie homo - bo on chcą dzieci - chcą być szczęśliwi - tylko czemu nikt nie pomyśli czego chcą dzieci i czy są w stanie się zdrowo wychować w domu gejów np? :bejzbol:
 
HoyBoySong

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 24
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011   

Zgadzam się z przedmówcami. Nieźle pojebało Platformę. Stad już tylko krok w kierunku homoadopcji. Jestem lewicowy a tu okazuje się, że bardziej prawicowy niż Platforma:p Podobnie jak koledzy powyżej nie mam nic do homosi, jestem tolerancyjny, ale szkoda mi tych dzieci, które będą wyśmiewane przez rówieśników. Ciekawe co na to Niesioł i Gowin?
_________________
Moje marzenia to dla innych kiepski żart, mówią wciąż o mnie pierdolnięty.
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

http://www.youtube.com/watch?v=39CPWyN9G10

dobre podsumowanie :twisted:
_________________
Wnuk Koryntu
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Śro 15 Cze, 2011   

HoyBoySong napisał/a:
Ciekawe co na to Niesioł i Gowin?

chuj z nimi. odebrać im raz na zawsze dopływ gotówki przymusowo odbieranej biedakom i wtedy stawiac pytania tego rodzaju.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Na Ukrainie powstają kościoły dla gejów i lesbijek. Dwa takie działają już w Doniecku i Kijowie - poinformował w piątek w swym wydaniu internetowym anglojęzyczny tygodnik "Kyiv Post".

Ukraińcy o nietradycyjnej orientacji seksualnej zakładają własne kościoły, gdyż nie znajdują wsparcia w większości wspólnot chrześcijańskich, działających na Ukrainie - czytamy w artykule.

Nabożeństwa w Kościele Gejów, Lesbijek, Transseksualistów i Biseksualistów (GLTB) w Doniecku i Kijowie odprawiane są w prywatnych mieszkaniach. Uczęszcza na nie 15-30 o



Szef kijowskiej grupy GLTB Wołodymyr Ponomarenko twierdzi, że ruch gejowski ma wielu sympatyków zarówno wśród duchownych prawosławnych, jak i katolickich. Jak mówi działacz niektórzy księża, wbrew oficjalnemu stanowisku swych Kościołów, przychodzą na spotkania chrześcijan-homoseksualistów.

W Doniecku nabożeństwo w kościele gejów i lesbijek odprawia Roman Zujew, który sam jest homoseksualistą. Biblia homoseksualistów nie potępia - podkreśla w rozmowie z "Kyiv Post". :shock:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
HoyBoySong

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 24
Płeć:
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

W Polsce też chyba jest kosciól gejowski. Chyba Niemiec go założył. Niech sie modlą jak chcą, jesli bóg jest i jeśli jest miłosierny to miłuje również ich.
_________________
Moje marzenia to dla innych kiepski żart, mówią wciąż o mnie pierdolnięty.
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Taa i oni chcą równouprawnienia?!
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

HoyBoySong napisał/a:
W Polsce też chyba jest kosciól gejowski. Chyba Niemiec go założył. Niech sie modlą jak chcą, jesli bóg jest i jeśli jest miłosierny to miłuje również ich.

czczą wielkiego kutafona i przyjmuja jego ciało do ust :glupek:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
HoyBoySong

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 24
Płeć:
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Mecenas napisał/a:
HoyBoySong napisał/a:
W Polsce też chyba jest kosciól gejowski. Chyba Niemiec go założył. Niech sie modlą jak chcą, jesli bóg jest i jeśli jest miłosierny to miłuje również ich.

czczą wielkiego kutafona i przyjmuja jego ciało do ust :glupek:



Haha i modlą sie słowami: "Kto rano wstaje temu pan bóg daje":p
_________________
Moje marzenia to dla innych kiepski żart, mówią wciąż o mnie pierdolnięty.
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

to sie "doczekali" ci co uwierzyli. Oto gdzie laduje inicjatywa obywatelska. Obywatelskie podejscie wg partii władzy.
http://www.innastrona.pl/...e-decyzja-sejm/

Wiadomo już też, że związków partnerskich nie ma wśród zaproponowanych przez Grzegorza Schetynę 60 ustaw, nad którymi prace powinny zostać zakończone w tej kadencji Sejmu
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Przeczytałem link,uzasadniający projekt-stary pedał,Ryszard Kalisz :lol: .
_________________
Może być?
Może być?
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

kosciol gejowski? to troche pojebane jak dla mnie, tzn mam wyjebane na boga i jemu podobnych ale śmieszne robic kosciol specjalnie dla jakiejs grupy z konkretna orientacją, chore w chuj. no ale to nie wina gejow tylko spoleczenstwa debili, ktore wytyka gejow palcami, jakby nie wytykali i traktowali normalnie a nie jak odmiencow bo maja w glowach zaprogramowany cykl zycia i nienawidza bo sie boja wszelkich innosci, jakby to bylo normalne to nikt nie robilby z tego czegos pojebanego jak teraz te wszystkie parady, koscioly dla gejow i inny syf, a kto jest temu winien? nie geje tylko spoleczenstwo jebanych debili. jakby rownouprawnienie mieli to by nikt nie wprowadzal zadnych projektow tego typu. proste i logiczne. 8-)
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13