PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: suchy693
Śro 19 Wrz, 2012
BRUTAL SOUND FESTIVAL - WARSAW 2012
Autor Wiadomość
yarethh


Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 94
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 21 Sie, 2012   

BRUTAL SOUND FESTIVAL
http://brutalsound.pl/

UWAGA !!!!!! UWAGA !!!!!!! UWAGA !!! UWAGA !!!

======== INFO NOCLEGOWE ==========


POLE NAMIOTOWE
na terenie Fonobaru
- ILOŚC MIEJSC OGRANICZONA !!!
rezerwacje mailem z dopiskiem POLE NAMIOTOWE w tytule
iza@fonografika.pl


HOSTEL FESTIWALOWY
5 minut od Fonobaru (nocuje tam również część zespołów)
pokoje 2 osobowe - 40 pln os osoby za noc
pokoje 2 i 3 osobowe - 45 pln od osoby za noc
rezerwacje mailem z dopiskiem AKADEMIKI w tytule
iza@fonografika.pl

HOSTELE

pełna lista warszawskich hosteli :
http://twojehostele.net/warszawa/


UWAGA !!!!!! UWAGA !!!!!!! UWAGA !!! UWAGA !!!
_________________
Label / Booking / Events / PR / Marketing
FONOGRAFIKA II ONIT AGENCY II FONOBAR
e-mail :jarek@fonografika.pl
e-mail :pr@onitagency.pl
http://fonobar.pl/
http://fonografika.pl/
http://www.facebook.com/ONITAgency
 
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Jest takie powiedzenie że Polacy zawsze mają PECHA
Euro 2012- największe wydarzenie sportowe w Polsce, wymarzona grupa , staraliśmy się jak nigdy ale pecha mieliśmy jak zawsze
Brutal Sound Festival - można przyznać że nie było wcześniej tak dobrego zestawu kapel w jednym miejscu w Polsce - no i wszystko byłoby pięknie do momentu aż Buzzcocks weszli na scenę - a tu ZONK - czy to przypadkiem ktoś nie podłożył nam konia trojańskiego. Smutek, żal, złość i niedowierzanie że taki festiwal, takie fajne miejsce świetna scena ba nawet pogoda dopisała, po prostu okoliczności sprzyjały (można rzec że Bóg zawsze był z punkami ;-) ) i akurat na tym zespole poległa akustyka - czy to nie jest PECH? A może to był ŻART? Pewnie znowu jakiś lewak lub konserwatywny pank chciał ze wszystkich zakpić.

Aby tego było mało - bardzo dobry występ Cockney Rejects został przerwany w momencie tak niespotykanym jak lądowanie samolotu relacji Londyn - Warszawa zaledwie po 20minutach od startu. To musiał być PECH albo ŻART!

W punk rocku nie powinno się kłamać! - a tym było usprawiedliwienie organizatorów krótkiego występu Cockney Rejects. Już wiem że lepiej jeździć pociągami niż samolotami heh! to na pewno była kpina i żart. A przecież wiemy że każdy żart i kpina z ludzi kończą się późniejszymi oświadczeniami w internecie lub nawet ze sceny!

Mimo wszystko warto się wybrać na Brutal Sound Festival - uważam że można było uniknąć wpadek i w następnym roku ich nie będzie.

Podobał mi się koncert ADHD Syndrom pomimo wielu zastrzeżeń co do oryginalności ich muzyki. Był czad była energia - chyba emocje poniosły Franka bo dal z siebie naprawdę sporo na tym występie
Eye For An Eye - bardzo wysoki poziom - przynajmniej w przypadku tej kapeli Polacy nie mają pecha - Oni zawsze grają na bardzo wysokim poziomie
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

electropunk napisał/a:

Eye For An Eye - bardzo wysoki poziom - przynajmniej w przypadku tej kapeli Polacy nie mają pecha - Oni zawsze grają na bardzo wysokim poziomie

Pewnie dlatego im wyłączyli mikrofon :mad:
Co to Buzzcocks'ów to było nie porozumienie jakieś z tym dźwiękiem, myślałem, że tylko ja tak myślałem, bo przygłuchy na jedno ucho.
No i późniejszy występ, długi :P
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Pierwsza cz. zdjęć ...

http://www.facebook.com/m...41637890&type=1
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Czekam na fotki z koncertu Buzzów, zrobiłaś mi i dziewczynie :cool:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Nie wiem czy nie jest to najlepszy w tej chwili festiwal w Polsce, choć ewidentnych wpadek było sporo – szczególnie z brzmieniem. Nigdzie jeszcze nie widziałem tak chujowo nagłośnionego koncertu – mówię o Discharge, nie dziwię się też że ktoś znienawidził Buzzcocks po zmęczeniu (to jest złe słowo – bardziej pasuje ból i fizyczne cierpienie) ich 1/3 występu (potem było już spoko).
Na szczęście fest uratowali miejscowi: najlepsze kapele to jak dla mnie Werwolf i Hard To Breathe, choć zapamiętam na zawsze też reprę Trójmiasta: Collinę i Aptekę.
Reszta tak sobie; jeszcze EFAE tradycyjnie ekstraklasa, ADHD Syndrom całkiem spoko, ale potem długo długo nic.
Występów zagraniczniaków nie wpisuję w ranking, bo i Bad Co. i Cockeney'e zagrali zajebiście (tych drugich widziałem 3 numery, z czego 1 w pogo, bo się zagadałem). Paru kapel nie widziałem w ogóle (Crime Tango, Inkwizycja, Punk Rock Gang), albo z premedytacją olałem (Still X cośtam, Sold Out, Sedes – którego wytrzymałem 3 numery i nara).
Zajebiście podoba mi się formuła uzbierania na jednym feście kapel z różnych muzycznych bajek (w życiu nie poszedłbym na gig Apteki choć w końcu słucham), mimo że parę razy mi zazgrzytało – nienawidzę ska-polo jakie grają Podwórkowi, a TPN25 z przewagą mega sucharów międzykawałkowych nad muzyką odnaleźliby się raczej na wiejskim festynie.
Schizmy też nie cierpię, ale OK – niech fani metalu mają swoje 5 minut. Wolałbym jakiś dobry crust, albo ska – ale porządne, nie wieśniackie.
Ogólnie impreza na zajebisty plus mimo, że nie znoszę tego klubu – nie wiem o co chodzi, ma negatywną energię i najczęściej średnio się tam bawię. Tym razem było na szczęscie inaczej, chociaż jestem z przymusu 100% xSEx, a wiadomo jaka jest zabawa na trzeźwo.

Z niecierpliwością czekam na przyszłoroczną edycję, oczywiście wierzę że zagra Cock Sparrer i Toy Dolls, bo inaczej nie opłaca się żyć.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
kawkader


Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 448
Skąd: ToruŃ
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Czyli że Schizma to metal? :eeek: No i żałuj Sold Outs ;-)
_________________
Miej wyjebane, a będzie Ci dane.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Stanzberg napisał/a:
chociaż jestem z przymusu 100% xSEx

ja ci zazdroszczę, na alko nie spojrze pewnie ze 2 lata
Werwolf i Apteka w piątek, Podwórkowi i Cockneye w sobotę - zajebiście, reszta albo tylko poprawnie albo nie widziałem albo nie pamiętam
z powodów zdrowotnych wolałbym żeby w przyszłym roku Brutal był w Jeleniej Górze albo w Szczecinie :zongler:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Sie, 2012   

kawkader napisał/a:
Czyli że Schizma to metal?

i do tego jeszcze chujowy
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Śro 29 Sie, 2012   

W takim razie proszę o wytłumaczenie mi różnicy między hc a metalem :geek:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
kawkader


Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 448
Skąd: ToruŃ
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Śro 29 Sie, 2012   

żartujecie.
_________________
Miej wyjebane, a będzie Ci dane.
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Czw 30 Sie, 2012   

wajch napisał/a:
Czekam na fotki z koncertu Buzzów, zrobiłaś mi i dziewczynie :cool:


no to weź w tym albumie zobacz, oznacz się :P bo ja to Cię chyba osobiście nie znam :>
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Sie, 2012   

Aneta napisał/a:
wajch napisał/a:
Czekam na fotki z koncertu Buzzów, zrobiłaś mi i dziewczynie :cool:


no to weź w tym albumie zobacz, oznacz się :P bo ja to Cię chyba osobiście nie znam :>

No nie, tam się przedstawiliśmy sobie :lol: . Ale już mnie oznaczyli ładnie, dzięki :) .
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Sie, 2012   

Wiadomo, że Schizma gra HC, ale ponieważ nie lubię, to żartobliwie nazywam to metalem. :twisted:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Sie, 2012   



czyżby pankowa abstynencja? :twisted:
_________________
Wnuk Koryntu
 
Szymix
Moderator

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 254
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Sie, 2012   

właśnie, ktoś wyjaśni o co z nimi chodzi?

edit:
przeczytałem na hc.pl. Co za chuje :O
_________________
"Chodź i posadź ze mną kwiaty, kwiaty wolności"
............................

http://www.myspace.com/rejestrswirow
 
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Sie, 2012   

ORGANIZATOR: napisał/a:
"backstage organizatorów w którym był plecak (nie backstage dla kapel który był na przeciwko za kotarami ) był zamykany na klucz, a jeśli był otwarty to ktoś z organizatorów w nim zazwyczaj był, członkowie Discharge jako ostatni mieli kontakt z nami i tym miejscem (dwóch z nich nawet tam spało po koncercie) plecak zniknął chwilę po tym jak wyjechali do hotelu , nikt inny po nich tam nie wchodził bo nikogo już w tej części klubu nie było - przez telefon nie przyznawali się że widzieli taki plecak a organizatorka dzwoniła do każdego z nich po kolei , po odebraniu pokojów hotelowych do których dostęp mieli tylko oni i obsługa hotelu poszarpany i pusty plecak znalazł się w jednym z pokoi - policja po zatrzymaniu zespołu do wyjaśnienia pojechała do hotelu przeszukała pokoje i znalazła w nich część mniej wartościowych rzeczy - jeżeli ktoś wierzy że jakaś tajemnicza siła przeniosła ten plecak bez ich wiedzy do ich własnego pokoju i doszukuje się prowokacji to ręce opadają - okazali się zwykłymi złodziejami i czy to jest ich hobby czy choroba dla mnie żadna różnica , "rozumiem" gdyby na chleb nie mieli ale dostali grube euro za występ więc nie wiem po chuj to zrobili - sprawa jest karna bo rzeczy policja wyceniła na ponad 2500 pln , z dołka zostali wypuszczeni bo polska policja nie ma prawa przeszukać bagaży (tylko kontrola osobista) i aktualnie zajmuje się tym policja UK"
_________________
Wnuk Koryntu
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 31 Sie, 2012   

Ich motyw wychodzi dalej niż moje granice pojmowania.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Sob 01 Wrz, 2012   

Generalnie wciąż nie mogę się otrząsnąć, takiej afery jeszcze nie było.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Sob 01 Wrz, 2012   

Na początku myślałem ze to jakiś żart O.o Kurwa kolesie zarabiają grubą kasę i do tego kradną. Nawet jakby przy barierkach czy cos plecak leżał to by nikt go tak sobie nie zajebał a oni... To ludzkie pojęcie przechodzi :bejzbol:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
kawkader


Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 448
Skąd: ToruŃ
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2012   

OLD PUNKS SHOULD DIE :!: :limo:
_________________
Miej wyjebane, a będzie Ci dane.
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2012   

Już rzygam złodziejstwem...

Ale tego jeszcze się poszukuje. https://www.facebook.com/...&type=3&theater



A tu tak btw...
http://www.placdefilad.co...-sound-festiwal
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14