PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: suchy693
Nie 09 Paź, 2011
GOOD NIGHT WHITE PRIDE FEST VII - 8.10 Warszawa
Autor Wiadomość
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Pewnie chodzi o to, że Anale grają też po juwenaliach itp. ;)
Jak dla mnie spoko, bo ja akurat potrafię jechać 200 i więcej km na zajebistą kapelę, jak jest za 50 zł. Skład na prawdę dobry - nawet jakby było drożej, to i tak mógłbym to zrozumieć. W końcu rozumiem, że tacy Angelic Upstarts muszą też za coś tam dolecieć, kimać, jeść itp.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Cytat:
ja akurat potrafię jechać 200 i więcej km na zajebistą kapelę, jak jest za 50 zł.
ja potrafię pojechać tyle nawet na chujową kapelę :glupek:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Spoko skład.ale i tak nie pójdę. Wsparłem lewe skrzydło rok temu i na najbliższe 10 lat styka :lol: ;-) chyba,ze Templars zaproszą za rok. :cool:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Mecenas napisał/a:
Cytat:
ja akurat potrafię jechać 200 i więcej km na zajebistą kapelę, jak jest za 50 zł.
ja potrafię pojechać tyle nawet na chujową kapelę :glupek:
:grin: Święta racja.

Angelic Upstarts w Radiu to jest pozycja obowiązkowa, do bijatyki o bilety zostały niecałe 2 tygodnie, wszyscy lokalni, scenowi celebryci zrobią wszystko żeby tam być! :grin:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Cóż za zaskoczenie, dobry koncert w Warszawie nie odbywa się w Środę bądź Wtorek ale w Sobotę. Rozważam poważnie przybycie w związku z powyższym faktem ;-)
 
 
gnwpfest

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 10
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Dziś rozpoczynamy przedsprzedaż biletów! Możecie je kupic w dwóch miejscach na terenie Warszawy: Klub Punkt & Radio Luxembourg ul. Górczewska 67 (otwarte codziennie od 17 do ost. Klienta). Sklep Luka Bandita ul. Chmielna 2 (otwarte od poniedziałku do piątku 11-19, sobota 11-16). Można także dokonac zakupu przelewem internetowym. Szczegóły na http://gnwp.pl/
_________________
http://www.myspace.com/gnwp_fest
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Już mamy. :twisted:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
sHo

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 489
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Stanzberg napisał/a:
Już mamy. :twisted:


serio już masz?
_________________
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

Najzupełniej serio, nabyłem w poniedziałek, pierwszy dzień przedsprzedaży. :faja:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

w luce są
 
gnwpfest

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 10
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

http://www.youtube.com/watch?v=7SGXM1RL6wM

up!
20 dni!
_________________
http://www.myspace.com/gnwp_fest
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

Wie ktoś jak sprawdzić czy są jeszcze bilety, albo wie czy są? ;>
 
sHo

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 489
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

wajch napisał/a:
Wie ktoś jak sprawdzić czy są jeszcze bilety, albo wie czy są? ;>


jakby brakło biletów to by było info - więc można założyć że są bilety!
_________________
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

No to trzeba kupować :bananik:
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

Sala pomiesci miliony fanów a jak nie to pewnie otworzą drugie przejscie do przylegającej knajpy :> :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011   

Ciekawe czy z biletami będą takie cyrki jak przy pożegnaniu Złodziei Rowerów. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Juz niedługo szykujta sie na :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

No i po imprezie dla mnie osobiscie bardzo udana pierwszych kapel nie pamietam bo i nie ma o czym pisac. Eye for an eye zagrali zywiołowo i z wykopem , Volxsturm fajnie tylko żeby nie ten jezyk niemiecki, Analogsi o nich się mówi na miescie ze to juz nie to że odcinają kupony itp.... gówno prawda porwali publike spiewem i tańcem w młynskim kole -jak zwykle w swietnej formie. Gwiazda wieczoru Angelic Upstarst chociaż juz dziadki ale mieli kopa na scenie troche nie zgadzam sie z ich textami bo jak to sie ma spiewac ze czerwona flaga powiewa zawsze i wszedzie a potem zagrac Solidarity ale .....warto było ich znów zobaczyc ..I jeszcze jeden plus że człowiek spotkał wielu starych punkowców z lat 80 :jupi: :jupi: Ich punkrock zakonserwował dobrze no i mnie tez :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

Świetny koncert, żałuję że nie przyszedłem wcześniej, ale liczyłem na tradycyjną obsuwę i... się przeliczyłem. Księgowym to nie będę.

Stare, poczciwe Radio Luxembourg przeszło metamorfozę przepoczwarzając się w słusznych gabarytów tancbudę! Myślałem, że darmowa sauna będzie w cenie biletu, a tu zaskoczka: mimo sporej ciżby żaden morświn nie nasączył mnie swym potem, nikt nie wylał mi na łeb zaplutego browara, nie obmacywał narzeczonej korzystając z tłoku etc. Czyli: miejsce było. W powietrzu czuć grube dolary wydane na nagłośnienie, teraz nikt z artystów już nie powie że słabo zagrał, bo nic nie słyszał albo akustyk popił. Nic z tych rzeczy, solidne, potężne, selektywne brzmienie, że aż boję, się co tam by się działo przy jakimś crust/grind feście: taki Doom sporo by stracił gdyby teksty dało się spisać spod sceny.
Przejdźmy do najmniej ważnej kwestii wizyty, czyli muzyki.

Volksturm: niemiecki, kwadratowy oi. Gdyby neandertalczycy umieli ciosać krzemienne gitary, pewnie tak właśnie by grali. Nazwa świetnie się nadaje na miano dywizji SS i takie budzi odczucia, tekstów na szczęście nie zrozumiałem. Niemcy próbowali jak mogli nadać temu graniu jakiś melodyjny wyraz, ale piętno urodzin za Odrą jest nad wyraz trudnozmywalne.
EFAE: totalne zmiażdżenie, zespół wciąż w szczytowej formie, porywa, rozrywa na kawały i wypluwa. Oczywiście jestem fanem i zdradzę, że w grudniu nagrywają kolejną płytę.
Analogsi: następny świetny występ. Wprawdzie ich propozycja muzyczna rusza mnie coraz mniej, ale nie da się ukryć, że stare numery wciąż się bronią a kapela umie je po mistrzowsku zdetonować na koncercie.
Angelic Upstarts: występ, który w pamiętniku wspomnień zapisałem złotym atramentem. Rewelacyjna mimo wieku forma, same największe hity i dwa covery na bis. Gitary grają, sala szaleje w przerwach skandując "antifa, antifa", bramkarze udaremniają skoki na scenę (pierwszy raz coś takiego widziałem w Radiu). Jedyny minus, jak wspomniał Suchy to ten nieszczęsny numer "Powiewaj czerwona flago", chyba dość wycierpieliśmy od czerwonych skurwysynów, żeby tego już nigdy nie słyszeć.

Niemniej jednak jedno z niewielu w 101% udanych wydarzeń, miliardy spotkanych znajomych, świetna atmosfera i najnowsze plotki, czyli to po co w ogóle się zjawiam na takich spędach.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

Analogsi grali nowy kawałek Pył do Pyłu ?
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

loscrudos napisał/a:
Analogsi grali nowy kawałek Pył do Pyłu ?


Grali jakiś nowy kawałek, ale nie pamiętam jaki tytuł :oops:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13