PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Post Regiment
Autor Wiadomość
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

Chodziło mi jedynie o Mechanika ;-)
Tamci panowie faktycznie ciekawe rzeczy mówią
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

Ale Mechanika też jest ciekawa ;)
 
czaka


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 119
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

nie ciągnie mnie do tego zespołu nie odpowiada mi za bardzo ich gra.
_________________
nadchodzi koniec.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Szo napisał/a:


Rotten82: u nas z kolei El Banda ok. 5 lat temu przyjechała 21:55 - więc nie zagrała koncertu (można było grać do 22:00) - raczyli wyjechać z Warszawy ok. 17:00.
Oczywiście domagali się kasy od organizatora.

Jak dla mnie totalna porażka,
biorąc pod uwagę, jak ta kapela zgrywa zaangażowaną, scenerską, jak to się kieruje zasadami DIY itd. Jak widać ma to małe pokrycie w rzeczywistości.


hmmm, ja widzialem kilka koncertow el bandy, choc niekoneicnzie 5 lat temu, tylko bardziej wspolczesnei, delicje tez, i nie mam nic do zarzucenia ekipie - nie wiem jak z tym krakowem bylo, ewentualnei dla ciekawskich el blanco z el bandy jest zalogowany hc.pl, mozna do neigo napisac priv, do teog nei trzeba rejestracji czy logowania. nie wiem jak z ta kasa, czy ja dostali, o co chodzi z naleganiem i czy w ogoel wiedzieli ze przed 22a musza zagrac, bo taki jest wymog klubu. jak dla mnei wina najprawdopodbniej lezy po obu stronach - i zespolu, i organizatora. generlanei robienie tendencji z jednego wydarzenai a sprzed 5 lat, nawet jesli prawdziwego, jest smieszne i malostkowe

estetyke pomijam, bo jesli ewolucje PR uznac za "radykalizacje", to nie wiem czemu tyle osob sie jaralo "CzarZły"? czy "tragedia wg post regimentu" miala byc dla kazdego? w ogole co to za idea "przystepnosci"? uwielbiam jedynke Postow, ale docenaim ich kazdy album, nawet te wczesne romantyczne demowki - prawda ze sa przystepne? a jednak nei chcialbym by caly czas tak grali.
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
elblanco

Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 7
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Akurat tak sie składa że na tym forum też jestem zarejestrowany :) Nie wiem skąd kolega Szo ma informacje żebyśmy rzekomo żądali kasy za niezagrany koncert w Krakowie. Akurat było odwrotnie, organizator - Gajwer pytał nas czy chcemy zwroty, sam osobiście odpowiedziałem mu żeby nawet nie żartował. Pewnie koledze Szo cos sie pomylilo, bo nie chce mi sie wierzyc ze wypisuje takie rzeczy z premedytacja...Mysle ze Ci, ktorzy maja z tym problem zrobia najlepiej jak zapytaja sie bezposrednio Gajwera....
A do Krakowa przyjechaliśmy z opóźnieniem bo akurat na trasie wydarzył sie wypadek i dwie godziny staliśmy w korku. A wyjezdzalismy nie o 17-ej tylko koło 15.... czyli tak jak w tym dowcipie - "to wszystko prawda za wyjątkiem ze nie w Moskwie, tylko w Leningradzie, nie rozdaja tylko kradna i nie samochody ale rowery..." :)
Ja tylko dodam ze potem wielokrotnie gralismy w Krakowie i jakos ciagle Gajwetr chciał nam jednak robic koncerty, wiec moze jednak nie jestesmy az takimi chujami...
A co do Czestochowy to za pierwszym razem spierdolił nam sie pod Cieszynem samochod i nie moglismy dojechac, za drugim razem chyba ktos z nas sie rozchorowal dopiero za trzecim razem udalo sie zagrac...
Dobra dosyc tych wyjasnien po latach :) Wysoki sadzie, czy moge jezcze czuc sie czescia sceny? :) zartuje, i tak mam na takie opinie wyjebane :)
_________________
Everything you know is wrong!
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Dobre historie. :lol: :lol: :lol: :lol:

Żale po latach na forum, niesnaski i plotki: lubię to. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Ludzie, ja nie mam do nikogo żalu, bo jak zauważyliście, nie ja robiłem ten koncert 5 lat temu.

Dzięki za wyjaśnienia - mój błąd, pamięć zawiodła, a raczej poleganie na opinii osoby z zespołu w którym grałem wtedy na tym koncercie. Korzę się i przepraszam :)
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Cytat:
estetyke pomijam, bo jesli ewolucje PR uznac za "radykalizacje", to nie wiem czemu tyle osob sie jaralo "CzarZły"? czy "tragedia wg post regimentu" miala byc dla kazdego? w ogole co to za idea "przystepnosci"? uwielbiam jedynke Postow, ale docenaim ich kazdy album, nawet te wczesne romantyczne demowki - prawda ze sa przystepne? a jednak nei chcialbym by caly czas tak grali.


A ja bym chciał żeby nagrali przynajmniej jeszcze ze 2 płyty w stylu jedynki albo demówek. Chociażby kawałki z pierwszej demówki te które nie znalazły się na jedynce, w porządnych wersjach.

Idea przystępności polega na tym, żeby żebyś był w stanie zrozumieć teksty podczas słuchania muzyki z płyty.

radykalna idea przystępności polega na tym, że jesteś w stanie zrozumieć cały tekst podczas słuchania z płyty i ponad 50% podczas koncertu.

Skrajny radykalizm przystępności polega na zrozumieniu ponad 90% tekstu podczas koncertu.

Niestety ten trzeci nawet przy dobrych chęciach kapeli, trudny do zastosowania ze względu na głupotę i ignorancję organizatorów koncertów, i właścicieli knajp.
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

No i wszystko jasne.

A jeśli idzie o "przystępność" jedynki czy dwójki, to w moim wypadku zacząłem właśnie od dwójki. Usłyszałem "Wielki las" i od tamtej pory wszystko mi się we łbie wywróciło - dopiero później szukałem więcej Postów i niedługo później kumpel przyniósł do szkoły. Nagranie było w lekko spierdolonej i "nieprzystępnej" wersji ze względu na uszkodzenia nośnika, ale słuchałem kawał czasu.
 
elblanco

Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 7
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Szo napisał/a:
Ludzie, ja nie mam do nikogo żalu, bo jak zauważyliście, nie ja robiłem ten koncert 5 lat temu.

Dzięki za wyjaśnienia - mój błąd, pamięć zawiodła, a raczej poleganie na opinii osoby z zespołu w którym grałem wtedy na tym koncercie. Korzę się i przepraszam :)


ok, spox, sprawa zamnknieta. pozdrowionka.
_________________
Everything you know is wrong!
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

elblanco napisał/a:
co do Czestochowy to za pierwszym razem spierdolił nam sie pod Cieszynem samochod i nie moglismy dojechac, za drugim razem chyba ktos z nas sie rozchorowal dopiero za trzecim razem udalo sie zagrac...

kurwa oczywiście musieliście zagrać akurat na tym koncercie na który się nie wybrałem :lol:
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
elblanco

Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 7
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 15 Lut, 2011   

Rotten82 napisał/a:
[
kurwa oczywiście musieliście zagrać akurat na tym koncercie na który się nie wybrałem :lol:


nosz, kurwa widzisz jak to jest ... :) a propos, już sobie przypomniałem - za drugim razem w Cz-wie nie zagraliśmy bo sie rozpadliśmy kilka dni wczesniej :)
_________________
Everything you know is wrong!
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lut, 2011   

Jak się tak czyta Wasz opis na np. "Independent" porówna z tym co piszesz i co miało miejsce to wychodzi że jesteście co najmniej 3ma różnymi kapelami :lol:

"Banda przyjaciół" - Tu nie zagraliśmy bo samochód się zepsuł, tu nie zagraliśmy bo ktoś chory, tu się rozpadliśmy i znowu razem gramy

Drugiego samochodu zorganizować nie można, chorego zastąpić kimś ogarniętym też nie no i przy okazji można przecież na parę dni się rozpaść :twisted:

Ja nic więcej w tym temacie nie powiem, ale swoje zdanie na ten temat zdążyłem sobie wyrobić :faja:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
elblanco

Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 7
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 15 Lut, 2011   

czasami zycie weryfikuje to co sie pisze w internecie... :) a mi sie juz dalej nie chce tlumaczyc i wyjasniac wiec zakonczmy juz te dygresje na temat el bandy w temacie o post regimencie i niech stanie na tym ze nie jestesmy pankowi bo od czasu do czasu ktores z nas sie rozchorowuje a jak nam padnie samochod to nie dojezdzamy na koncerty, bo przeciez w 7 osob z calym backlinem w trasie to inni by nawet stopem smigneli i to nie z Cieszyna do Czestochowy tylko nawet na Hel i z powrotem :)
_________________
Everything you know is wrong!
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lut, 2011   

Ja bym się nie sugerował tym, co piszą bo za El Bandą nie nadążysz, hehe :) Ja od siebie życzę wszystkim członkom, żeby reaktywacji było zawsze więcej niż zawieszeń ;) i możemy wrócić do Postów ;>
 
muttley

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 96
Płeć:
Wysłany: Śro 16 Lut, 2011   

garage112 napisał/a:
Członkowie tej kapeli grali jeszcze gdzies oprócz post regimentu :?:

Oprócz wyżej wymienionych to Nika nagrała jeszcze cover Ramones z Coalition jest to na składaku Pasażera ostry dyżur i z Kometami cover Dezertera jest na składance Niema zagrożenia jest Dezerter
 
eleanorrigby

Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Zduńska Wola/Łódź
Płeć:
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

A ja mam takie pyatnie, czy nie ma może ktoś akordów do utworów Post Regimentu? W necie nie ma tego za wiele...

A co do samego zespołu, to uważam go za jedna z najlepszych punkowych grup w Polsce. Jeśli nie najlepszą, ale za mało słyszałam, żeby tak mówić;)
 
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

muttley napisał/a:
garage112 napisał/a:
Członkowie tej kapeli grali jeszcze gdzies oprócz post regimentu :?:

Oprócz wyżej wymienionych to Nika nagrała jeszcze cover Ramones z Coalition jest to na składaku Pasażera ostry dyżur i z Kometami cover Dezertera jest na składance Niema zagrożenia jest Dezerter

Oznacza to ni mniej ni więcej że nie straciła głosu od czasu zawieszenia działanosci post regimentu.
 
Pineska

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 5
Płeć:
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   Re: Post Regiment

No szkoda ze nie graja, dzisiaj malo jest takich kapel, ale zawsze mozna cos znalesc ;-)
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

A cycki gdzie :?: :bejzbol:
W regulaminie powinna być adnotacja - każda kobieta w pierwszym poście powinna pokazać cycki w celach identyfikacyjnych :old:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

BadMotherfucker napisał/a:
W regulaminie powinna być adnotacja - każda kobieta w pierwszym poście powinna pokazać cycki w celach identyfikacyjnych :old:

żebyśmy wiedzieli, czy przytakiwać jej opiniom, czy móc je krytykować, tak jak to mamy w zwyczaju robić ;]
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Pineska

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 5
Płeć:
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

BadMotherfucker, Za mloda jestem zeby pokazywac cycki :razz:
Chyba ze to nie bylo do mnie :mrgreen:
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

Do Ciebie :cool:
Wiek nie ma znaczenia - jesteś kobietą to cycki muszą być :old:

Prokuratura omija to miejsce szerokim łukiem !
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Pineska

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 5
Płeć:
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

A co jesli sie jest kobieta a cyckow nie ma?
:?
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   

Tym bardziej jest to zjawisko które trzeba obejrzeć :shock:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12