PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lolitta
Pią 29 Paź, 2010
27, 28.10.2010 - Wa-wa, Stodoła - KULT
Autor Wiadomość
pani dj

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   27, 28.10.2010 - Wa-wa, Stodoła - KULT

KULT jest jedną z najciekawszych grup na polskiej scenie muzycznej. Charakterystyczne brzmienie oraz krytyczne wobec politycznej rzeczywistości teksty sprawiły, że zespół wyróżniał się już od początku działalności.

Po raz kolejny Kult rusza w trasę - jedyne w Polsce, nie finansowane przez nikogo prócz fanów regularne tournee po naszym kraju. 25 lat na scenie i ciągła ewolucja, wieczne poszukiwanie i krążenie między stylami muzycznymi okraszone ciągle aktualnymi tekstami Kazika to właśnie Kult.

27.10.2010 / środa / support: Plagiat199
ceny biletów: 49zł (przedsprzedaż), 55zł (od 21.10)

28.10.2010 / czwartek / support: Le Moor
ceny biletów: 49zł (przedsprzedaż), 55zł (od 21.10)

Punkty sprzedaży biletów: Sklepy Media Markt i Saturn, Bileterie Empik oraz punkty sprzedaży Ticketpro (http://www.ticketpro.pl), na terenie całego kraju oraz w kasie klubu Stodoła (ul Batorego 10, 22 825 60 31, czynna: pn-pt 9:00-21:00, sob 9:00-14:00)

Wejście do klubu od godz. 17.30.

W kasie klubu dostępne także bilety kolekcjonerkie! :)

www.stodola.pl
Ostatnio zmieniony przez Lolitta Wto 19 Paź, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

gdyby to był jeszcze poland to by się forumowicze rzucili,ale dziś to z punka kult nie ma niczego ;-) ale ja i tak w spodku będę :mrgreen: (drożej się nie dało ? :/ )
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

no wlasnie... chyba im sie juz calkiem w dupach popierdolilo
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

ale to odnośnie tego,że taki z kultu punk jak ze mnie czy odnośnie ceny biletu :> :misiek:
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

A w dupie to mam KULTOWO nie chodze juz na nich od 1998 r :razz:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

ja bym się z chęcią przeszedł ale nie za takie pieniądze :roll:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

Mecenas napisał/a:
ja bym się z chęcią przeszedł ale nie za takie pieniądze :roll:


Panie szanowny,co to ma znaczyć?Ja koncerty za które płaciłem mógłbym na palcach policzyć.Przez płot,okno czy wyjście ewakuacyjne,pod stołem który jednocześnie był bramką,sposobów jest mnóstwo,schowany za zasłoną.Jednym z moich ulubionych,oprócz na "krzywy ryj" jest wstęp na plakietkę.Kiedyś znalazłem w Podkowie Leśnej "TOTALNY ROZPIERDOL SYSTEMU" bez nazwiska czy zdjęcia ,sam napis,wziąłem do Bydgoszczy,przypiąłem pokazuję ochroniarzowi- ten czyta :totalny rozpierdol systemu,słyszy głośną muzykę i myśli sobie ,że muzyk przyjechał i robi co?Wpuszcza mnie bez żadnych pytań.Jak nie masz pieniędzy to trzeba głowę wykorzystać.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

pani dj napisał/a:
W kasie klubu dostępne także bilety kolekcjonerkie! :)


Ktoś kolekcjonuje to walają się u mnie bilety z Wielkiej Orkiestry z Krakowa{pognieciony,znaleziony}bo wlazłem tyłem pamiętam{1999} i Dezerter z Bydgoszczy {1993},który niestety musiałem kupić gdyż nie szło się wkręcić.
_________________
Może być?
Może być?
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

Cytat:
Ja koncerty za które płaciłem mógłbym na palcach policzyć.Przez płot,okno czy wyjście ewakuacyjne,pod stołem który jednocześnie był bramką,sposobów jest mnóstwo,schowany za zasłoną.Jednym z moich ulubionych,oprócz na "krzywy ryj" jest wstęp na plakietkę.Kiedyś znalazłem w Podkowie Leśnej "TOTALNY ROZPIERDOL SYSTEMU" bez nazwiska czy zdjęcia ,sam napis,wziąłem do Bydgoszczy,przypiąłem pokazuję ochroniarzowi- ten czyta :totalny rozpierdol systemu,słyszy głośną muzykę i myśli sobie ,że muzyk przyjechał i robi co?Wpuszcza mnie bez żadnych pytań.Jak nie masz pieniędzy to trzeba głowę wykorzystać.
_________________
Właśnie takich cieciów nienawidzę najbardziej, przy okazji kop w ryj się należy.
Ekipa robiąca koncerty najczęściej dopłaca, żeby ten czy ów band mógł przejechac pół Polski i zagrać, a tacy frajerzy jak ty sprawiają, że koszty są dużo większe.
Wbilem się na krzywy ryj na dosłownie kilka koncertów w życiu, ale żaden nie był punkowy, a co dopiero scenowy. Nie rozumiem, jak można robić taki syf, przyklaskuję napierdalaniu takich klientów na bramce.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

Jak robiliśmy Bachora i Headhuntersów w Jarocinie, to ludzie nie chcieli zapłacić niecałej dychy za trzy kapele i pytali nas czy ich nie wpuścimy za free albo narzekali, że za drogo :crazy:

a co do Kazika: ceny, jak zawsze, są ostro z dupy. Lepiej już jechać na jakiś wakacyjny festiwal dla małolatów, bo zobaczy się więcej kapel, a wloty kosztują niewiele więcej niż samodzielny gig Kazika.
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Właśnie takich cieciów nienawidzę najbardziej, przy okazji kop w ryj się należy.

Milcz jak do mnie mówisz.
Miałem szmal to nigdy nikomu nie żałowałem,sknery ze mnie nie rób bo nigdy nim nie byłem.Zazdroszczę ci ,że zawsze na wszystko cię stać.Właściwie nic nowego,"Janka Muzykanta" też pewno byś kopnął w ryj za skrzypce.Twoja sprawa,uważaj tylko byś któregoś dnia nie grał już tylko dla samego siebie,żeby ktoś nie MUSIAŁ cię słuchać .
Stanzberg napisał/a:
Ekipa robiąca koncerty najczęściej dopłaca, żeby ten czy ów band mógł przejechac pół Polski i zagrać, a tacy frajerzy jak ty sprawiają, że koszty są dużo większe.

Ekipa dopłaca,bo chce coś zrobić, trudności mobilizują do działania,a udany koncert rekompensuje straty.Ale czy ty to zrozumiesz?Ty zawsze musisz być do przodu,broń Boże stratny.Jak byś miał za swoje pół Polski jechać wystąpić to byś miał w dupie,czyż nie?Hipokryzją zaczyna śmierdzieć.Przez takich frajerów koszty są jeszcze większe niż przeze mnie.Przecież ty wcale lepszy ode mnie nie jesteś.
Jak kiedyś będę miał okazję na wasz koncert przyjechać to za huja nie zapłacę.
_________________
Może być?
Może być?
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

michał ze wsi 2 napisał/a:
Ekipa dopłaca,bo chce coś zrobić, trudności mobilizują do działania,a udany koncert rekompensuje straty.Ale czy ty to zrozumiesz?

ja nie rozumiem tego co napisałeś. sądzę że Stan również ;)

milosc studentow do kultu jest zaiste przeogromna i jak to milosc nieracjonalna, no ale dzieki temu "tournee" sie "samofinansuje" :mrgreen: brakuje tylko dopisku, ze kult jest kapela diy
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Cytat:
Ja koncerty za które płaciłem mógłbym na palcach policzyć.Przez płot,okno czy wyjście ewakuacyjne,pod stołem który jednocześnie był bramką,sposobów jest mnóstwo,schowany za zasłoną.Jednym z moich ulubionych,oprócz na "krzywy ryj" jest wstęp na plakietkę.Kiedyś znalazłem w Podkowie Leśnej "TOTALNY ROZPIERDOL SYSTEMU" bez nazwiska czy zdjęcia ,sam napis,wziąłem do Bydgoszczy,przypiąłem pokazuję ochroniarzowi- ten czyta :totalny rozpierdol systemu,słyszy głośną muzykę i myśli sobie ,że muzyk przyjechał i robi co?Wpuszcza mnie bez żadnych pytań.Jak nie masz pieniędzy to trzeba głowę wykorzystać.
_________________
Właśnie takich cieciów nienawidzę najbardziej, przy okazji kop w ryj się należy.
Ekipa robiąca koncerty najczęściej dopłaca, żeby ten czy ów band mógł przejechac pół Polski i zagrać, a tacy frajerzy jak ty sprawiają, że koszty są dużo większe.
Wbilem się na krzywy ryj na dosłownie kilka koncertów w życiu, ale żaden nie był punkowy, a co dopiero scenowy. Nie rozumiem, jak można robić taki syf, przyklaskuję napierdalaniu takich klientów na bramce.


Zgadzam się z kolegą Stanem. Trzeba być totalnym wsiurem żeby robić takie rzeczy i to na własnym podwórku.
 
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

Obecnie nawet za darmo mnie nikt nie wyciągnie. Zepsół sie zespoł i tyle. Jedyna rzeczą ciekawą z jaką kojarzę ta nazwę to był film.
http://www.filmweb.pl/fil...%84ca-1992-1173
Jakby zagrali na żywo do pokazu kinowego to bym rozważył.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2010   

xkrzysiekx napisał/a:
michał ze wsi 2 napisał/a:
Ekipa dopłaca,bo chce coś zrobić, trudności mobilizują do działania,a udany koncert rekompensuje straty.Ale czy ty to zrozumiesz?

ja nie rozumiem tego co napisałeś. sądzę że Stan również ;)
Tak, Stan również. :P

Wejdź kiedyś Michasiu na gig robiony przez moich kolegów/znajomych na krzywy ryj, a pokażę Ci jak trudności mobilizują do działania. Im bardziej będzie ci potem trudno poruszać się o własnych silach, tym bardziej będzie ci się podobało na koncercie, czyż nie.....?
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 19 Paź, 2010   

Stanzberg napisał/a:
Wejdź kiedyś Michasiu na gig robiony przez moich kolegów/znajomych na krzywy ryj, a pokażę Ci jak trudności mobilizują do działania. Im bardziej będzie ci potem trudno poruszać się o własnych silach, tym bardziej będzie ci się podobało na koncercie, czyż nie.....?

Bardzo chętnie spróbuję,tylko najmij konduktora do sprawdzania biletów na sali,bo nawet nie zauważysz kiedy się tam znajdę.Będę bardzo ostrożny bo nie lubię się bić ani być bity,wolę partyzanckie metody.Uważaj wtedy na mikrofon do którego śpiewasz bo mając okazję wsadzę go do dupy dla jaj.
Źle mnie oceniłeś,po miesiącu rejsu z załogą często bywa,że nie ma pieniędzy na jedzenie, a co dopiero koncert.Będąc na takim masz wtedy do wyboru słuchać na dworze przy wejściu albo próbować się wkręcić.Ja osobiście zawsze wybierałem to drugie.Tylko,że my chyba żyjemy w dwóch różnych światach choć o wspólnym mianowniku.
Bardzo przepraszam za swoje zachowanie wszystkich muzykantów i organizatorów,których skrzywdziłem w ten brzydki sposób wchodzenia na koncerty.Może będzie mi się wiodło i sam zorganizuję kiedyś koncert za swoje w ramach rekompensaty.Bardzo przepraszam jeszcze raz ale nie obiecuję,że już nigdy więcej tego nie zrobię.
_________________
Może być?
Może być?
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2010   

Widzę, że zaczynasz łapać, więc daruję sobie dalsze gadkie.

Tak czy inaczej, fiut nosorożca w dupę wszystkim wbijąjącym się na krzywy ryj na gigi DIY.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Paź, 2010   

Kurwa STAN powinienes zostac psychologiem i mieć swoje biuro ,tak szybko zmieniłes podejscie tego mlodego człowieka do słuchania i wchodzenia na gigi :faja: :lol: :mrgreen: :roll:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14