PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
ŚW Zine#10^ŚW Zine#11-SDZ#2 DODRUKi śCIANY wSCHODNIEJ zINE!
Autor Wiadomość
lukasz

Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 94
Skąd: z daleka
Wysłany: Śro 06 Paź, 2010   ŚW Zine#10^ŚW Zine#11-SDZ#2 DODRUKi śCIANY wSCHODNIEJ zINE!

A jednak, dodruki już są:)
dla tych, którzy nie nabyli ziniaczy mają okazję nadrobić zaległości!

DODRUKI ZINIACZY DOSTĘPNE TYLKO U MNIE WYSYŁKOWO LUB NA KONCERTACH GŁÓWNIE W WARSZAWIE.

polecam również zine dostępne u mnie, pochodzące z wymiany:
CHOICE IS OURS#4 5 zł
ISKRA KŁAMSTW ISKRA PRAWD 4 zł
NO CONTROL#1 7 zł
METANOIA#6 8 zł + CDR
PISEMNA SPOWIEDŹ 4 zł
SYRINGE#6 5 zł
SYRINGE#7 5 zł

kontakt:
uta83_o2.pl
http://www.myspace.com/scianawschodniazine
http://www.wschodniasciana.prv.pl

ŚCIANA WSCHODNIA NR. 10 - styczeń 2010
/a4, druk, 64 strony/
Cena: 7 pln + 2 poczta


To właśnie ekipa ŚW odkryła świetną grupę W KILKU SŁOWACH, i jako pierwsi zrobiliśmy z nimi wywiad jak i również z formacjami BURST IN, CANDID, CALM THE FIRE, STRONG SO FAR! czy CORE BALL :)

„Właściciel, jak już wspominaliśmy (my=jednolity, jednomyślny i całkowicie zgrany kolektyw, gdzie każdy za każdym w ogień nawet pójdzie, bo do wody to się nie garniemy)" (SQUATersi Z CONRADA). „Skrzyżowane ręce, dłonie pod pachami, słodcy koneserzy, nowojorskiej emo sceny" (W KILKU SŁOWACH). „A za kopiowanie „Dema” wytoczymy Ci proces o piractwo, wygramy i do końca życia będziemy leżeć dupą do góry i wydawać kasę z odszkodowania! (śmiech)" (TOXYNA). "Muszę też przyznać, że ogólna sytuacja ekonomiczna naszego społeczeństwa przekłada się poniekąd na spadek sprzedaży płyt, np. będąc kilka razy w Niemczech na koncertach czy festiwalach punkowych zauważyłem, że tam dla przeciętnego załoganta nie jest problemem kupno kilku płyt a i jeszcze na kilka przysłowiowych browarów mu wystarczy" (SUB CULTURE). „Zarówno jeśli ktoś chleje czy zażera się kiełbą może być tak samo hardcore jak vegan edge, może być i bardziej" (STRONG SO FAR). „Naszym celem jest pobudzenie do przemyśleń nad samym sobą i otoczeniem, niż wskazywanie drogi" (STRACONY). „Nawet jeśli na widowni jest tylko kilka osób, które naprawdę lubią muzę i występy, to nawet oni się dla nas liczą" (M:40). „Co niektórzy jeszcze nas pamiętają hi, hi" (KNOCKDOWN). „Tak było i tak powinno pozostać, jedyne czego chciałbym, to wzrastający procent uczestnictwa kobiet w punk rocku" (KNIFE IN THE LEG). „Wyjazdy na koncerty pozwalają mi zresetować swój umysł od problemów w pracy itp. rzeczy, a przy okazji człowiek ładuje swoje baterie na nowo co pomaga mu powrócić do rzeczywistości z trochę mniejszym stresem" (ZŁODZIEJE ROWERÓW). „Dla przykładu widzieliśmy na naszych koncertach ludzi, którzy mdlejąc w ekstazie rzucali w nas swoją bielizną ;) " (HARD CANDY). „Przede wszystkim powinniśmy położyć nacisk na dietę wegetariańską - eliminować przemoc z naszego życia dalece jak to jest możliwe" (GAGA-ZIELONE ŻABKI). „Ja zainteresowałem się punkiem ze względu na poruszane w tym środowisku problemy - wegetarianizm, prawa zwierząt, problem rasizmu, nacjonalizmu, homofobii itd." (EXMISJA). „Dzięki temu w ramach jednej „subkultury” spotykają się totalnie przeciwstawne rzeczy jak na przykład straight edge z pijanymi punkami, czy lewicowe idee z konserwatywnymi właśnie" (CORE BALL). „Ja byłam lekko spięta i cały koncert stałam tyłem do publiczności, było kilka wyjebek, później zapomniałam tekst i musiałam improwizować" (CANDID). „Każdy by „załatwiał tematy", „wrzucał coś na maila", obserwował „dynamicznie zmieniający się rozwój sytuacji" lub „korelował coś z czymś". Kurwa, chłopie jak ja tego nie cierpię!" (CALM TO FIRE). „Okaże się, mam nadzieję, wkrótce Jah może nas w pompę cmoknąć" (BURST IN). „Obecnie jestem bezrobotny i nie szukam pracy, ale w żadnej pracy w jakiej byłem nikt nie oceniał mnie po wyglądzie tylko po tym czy jestem dobrym pracownikiem" (BORA). „W czasie, gdy były wojny, w totalnym chaosie piliśmy tani alkohol, paliliśmy marihuanę i robiliśmy wesołe piosenki, myślę, których nikt by nie śpiewał" (ORUŽJEM PROTIVU OTMIČARA). „Płyta się nazywa tak a nie inaczej, bo w Polsce jest jeszcze dużo do zrobienia i obchodzenie tych wszystkich rocznic trochę mnie drażni, bo czasem naprawdę nie ma się z czego cieszyć" (BACK TO REALITY). „NO FUCK to była nasza pierwsza nazwa. To były początki i graliśmy wtedy najprostszego punka" (AMPUTACJA)

Ankieta (wegetariańsko pod prąd) - Komiks - Poezja - Przepisy kulinarne - Relacje z koncertów (ZŁODZIEJE ROWERÓW w Londynie, La Idea Squat Analny Kasztan 08.09., IV urodziny na Zakaźnym, DAYMARES + S.A.T.A.N.+ BURN THE CROSS w lubelskiej Tekturze, MASS KOTKI w Lublinie) - Recenzje zinów - Opowiadanie estetyka uboju

Artykuły poza państwem, rajski uśmiech, rewolucja? chyba nie, uwaga! faszyści przejmują taktykę sceny niezależnej-NS SE, matka boska wyborowa, homofobia - strach przed myśleniem?, punk design, życie (...) To wszystko jest jak wir, który wykorzysta moment Twojej drobnej nieuwagi, wciągnie Cię, wyssa i wydali swoim cienkim odbytem. Najpierw zachęci kilkoma cukierkami, jak dziecko a potem zacznie Cię eksploatować do granic możliwości, nazywając to ładnie „rozwojem zawodowym”. W ten sposób przestajesz być „czymś” dla świata, staniesz się wreszcie „kimś”! (...), sexoholicy (kochają sex jako zwyczajną czynność), my jesteśmy stąd!! (członkowie z grup IN VITRO, ORTODOX, PRZECIW, WSZY, PERU, REARRANGE, BACK TO REALITY... opowiadają o terminie „ściana wschodnia”), bohaterzyna

Grupy w obiektywie:
REGRES na squacie Conrada/benefit FOOD BOT BOMBS/, MEINHOF polish tour/Elba 2009, STRONG SO FAR “X lecie Regresu”, H.G.W./charytatywny warszawski gig/ /Kirek, Pinki, Małgorzata K./

Podsumowanie 2009 roku (MEINHOF, D.Y.R.E.K.T.O.R, SUFFERING MIND, HARD TO BREATHE, HGW, ONE DAY RISE, UTOPIA, STONE HEART, BORN ANEW, THE LUNATICS)




ŚCIANA WSCHODNIA NR. 11/SCENOWY DZIELNICOWY NR. 2 - wrzesień 2010 (DODRUK Z POPRAWKAMI)
/a4, druk, 60 stron/
Cena: 8 pln + 2 poczta


Zawartość splita:
W środku nowego numeru Ściany Wschodniej jak zwykle sporo atrakcji m. in. poezja Rottena i Bentona/NIHILIZZM, muzyka-wywiady (BROKEN FIST, DEATHROW, DUPA ZBITA, HARD TO BREATHE, OVER THE TOP, POSING DIRT, ON WITH LIFE, The LINE, T.O.B., SYRINGE ZINE, GAZON, COMMON ENEMY), artykuły, przepisy kulinarne, grafika, komiksy, relacje i recenzje.
W Scenowym Dzielnicowym wywiady ze SKITSYSTEM, GAVIN PORTLAND (trochę o islandzkiej scenie), IN DEFENCE, HELLO BASTARDS, Jogurt (SMAR SW). Po za tym kolumno-wywiad o paragrafie 278 w Austrii, kolumny: raport z Palestyny, islam a scena DIY + ankieta, How low can you go? (nowe pojebane taktyki skrajnej prawicy w Polsce), rasizm w RPA, sytuacja kraju a MŚ 2010, skłoting w Polsce.




[size=150]WSPIERAJ SCENĘ NIEZALEŻNĄ – KUPUJ I CZYTAJ ZINY – ŚCIANY WSCHODNIEJ NIE ŚCIĄGNIESZ Z SIECI![/size]

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13