PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa płyta PARY WINO
Autor Wiadomość
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 05 Cze, 2010   Nowa płyta PARY WINO

W dniach 4-5 sierpnia nagram swoją nową autorską płytę zatytułowaną "Punk twoja mać".
Nastąpi to w Madnessie.
Zakontraktowane już studio nagraniowe rozstawi w pubie swoje graty, a wszystko po to, że tę płytę mam kaprys nagrać publicznie tzn., każdy chętny może się temu przyglądać.
Będziecie mogli nagrywać to zdarzenie na wszelkie nośniki, robić zdjęcia, w wolnych chwilach rozmawiać z nami, pić piwo, tudzież inne soki, zachowywać się swobodnie, jak to w knajpie, absolutna cisza podczas nagrań nie jest wymagana.
Planowane godziny nagrań to od 18 do oporu.
Wjazd za darmochę.
Zapraszam.
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Sob 05 Cze, 2010   

Chętnie bym się zjawił, gdyby nie odległość, ale to i tak super, że wkońcu coś sie dzieje! Ciekawe, ile będzie trzeba czekać na wydanie płyty, byle nie tyle jak na książkę ;)
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

nazik napisał/a:
Załóż moją katanę :P
Rozumiem, że w przyszłości chcesz ją wystawić na allegro :rotfl:
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

Czy to ma być typowe live czy tylko premeirowe kawałki? I jakie będzie kryterium doboru materiału? Przeciez na płytę zmieści się tlyko 80 minut.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

To będzie typowe studio, tyle tylko, że na Waszych oczach i uszach, max 50 minut, z bonusami i clipami.
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

Rozumiem. Czyli odgłosy knajpianego gwaru będą częścią nagrania czy będzie robione wszystko aby miejsce nie wpłynęło na brzmienie?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

W ogóle nie będzie słychać, że to knajpa tylko sterylne studio.
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

ulalaaa. moze byc ciekawie :D jak przezyje woodstock to powiniennem sie zjawic :D
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

To by było coś - płyta z bonusowym filmem z jej nagrywania. ;D

Studyjna, ale zapewne wyjdzie surowo, nawet jeśli nie będziecie nagrywać totalnie na "setkę".
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Info dla przyjezdnych:

1. będziesz miał/a tylko śpiwór proponuję przyległe do Madnessu pustostany kolejowe.

2. mając namiot proponuję rozbić go za free nad jedyną rzeką we Wrocławiu w której można się kąpać Oławką; na dzikiej lub strzeżonej plaży. z buta to jest 20 minut drogi od Madnessu.

3. jeżeli nie masz nic to 5 minut drogi od Madnessu jest przytułek św. Alberta. Nie jest tam tak strasznie jak to się nazywa. Spałem tam nie raz. Warunek: trzeba być trzeźwym, mieć DO i stawić się przed godz. 23:00

4. Zjeść można za darmochę w Caritasie przy ul. Grabiszyńskiej (z buta godzina drogi od Madnessu lub 15 minut tramwajem). Warunek: trzeba być trzeźwym o godz. 13:00. Jest git; jadałem tam. Mając do wyboru a). najebać się za ostatnie 20 zł, b). zjeść za ostatnie 20 zł, c). zjeść w Caritasie za darmochę i przepić ostatnie 20 zł - wybierałem wariant "c".

Zapraszam.
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Para, ale Ty obcykany jesteś :D
 
 
pepe_PND

Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: secemin - kielce
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Cze, 2010   

Wariant C jest najlepszy :)
Powiem szczerze Darek punk twoja mać że bardzo ciekawy pomysł :)
Podobają mi się takie 'kaprysy' ;)
Po za tym studyjnych płyt już się 'parę' uzbierało więc to dobry pomysł.
Czyń przygotowania :jacko:
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Cze, 2010   

pepe_PND napisał/a:
Wariant C jest najlepszy :)

dla Ciebie opracowałem wariant D :jacko:
 
pepe_PND

Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: secemin - kielce
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Cze, 2010   

hahah boje się zapytać Darek co tam wymyśliłeś w tym 'wariancie D' ;)
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 19 Cze, 2010   

pepe_PND napisał/a:
hahah boje się zapytać Darek co tam wymyśliłeś w tym 'wariancie D' ;)


wariant "D" to hard core na moich sąsiadach :jacko:
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Lip, 2010   

Niektórym z Was pomyliły się miesiące i przyjechaliście tydzień temu, Piotrek, właściciel Madnessu poinstruował tych niektórych, że przyjechali o miesiąc za wcześnie, głupia sprawa. Ponownie zapraszam 4-5 SIERPNIA 2010 :!:
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

:arrow: Wstęp jest dla osób pełnoletnich :!:

 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Jak było? Może jakaś relacja, zdjęcia?
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Właśnie. Co tak cicho? Nawet na YouTube nikt nci nie wrzucił. Odbyła się ta heca w ogóle?
 
Markiz

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Ja byłem 04.08 w Madnessie, ogólnie tak: myślałem, że przybędzie więcej fanów Darka na tą imprezę, lecz chyba nikogo nie było... smutne trochę. Reszta ludzi chyba przyszła nieświadoma procederu...
Co do samego przedsięwzięcia- Para zaczął nagrywać coś koło 22 chyba, wcześniej miał jakieś problemy techniczne. Myślałem, że posłucham sobie nowych kawałków, lecz okazało się, że jedynie co to perkusję było słychać, ponieważ nie można puścić na sali to co jest aktualnie nagrywane- przeszkadzałoby to Parze.
Piwka można było się napić, ale jeśli komuś zależało na wgłębieniu się w najnowsze utwory, to niestety rozczarował się.
O tym co działo się później może powiedzieć sam pomysłodawca tego wydarzenia, bo ja poszedłem wtedy szukać dalej szczęścia. Pozdrawiam:)
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Co się dziwić, że nikt nie przyszedł skoro wydarzenie nie było reklamowane nigdzie poza tym forum?! Trochę nieprzemyślane z marketingowego punktu widzenia...
 
Markiz

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Ale po co tu wpierniczać marketing?? Chyba chodzi o coś więcej??
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Zależy co rozumieć przez "marekting". Ja miałem na myśli po prostu to zeby jak najwięcej osób zainteresowanych o tym wiedziało. W dobie internetu poczta pantoflowa bywa zawodna, czego dowód, jak wynika z Twojej relacji, mieliśmy w Madnessie. Gdyby news o nagrywaniu płyty pojawił się na stronie a nie tlyko na forum, to myślę, że frekwencja wyglądałaby trochę inaczej.
 
Piszczel

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 7
Płeć:
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

To może trochę faktów:
nagranie,a raczej jego termin był znany od ponad dwóch miesięcy.Robiliśmy w tygodniu dwie próby,gdyż gramy ten materiał od stycznie 2010,i uważaliśmy że to wystarczy.
W tygodniu poprzedzającym nagranie postanowiliśmy zrobić więcej prób,(z uwagi na wagę wydarzenia).
szkoda,że Para nie był na wszystkich,ale widocznie wybór miedzy wódką a próba jest prosty.

Pierwszego dnia rzeczywiście były problemy techniczne,leżące po stronie pana,a raczej chłopca do nagrywania.Po prostu nie ogarniał trochę ...
zaczęliśmy więc nagrywać koło 22,i udało się nagrać 10 nowych numerów-ślady perkusji i basu.

Drugiego dnia mieliśmy zacząć nagrywać resztę sekcji od 18-niestety Para się nie pojawił.Doszły mnie słuchy,że przyjechał do niego Siwy...

Zacząłem więc nagrywać ślady bębnów i nagrałem sam 12 numerów.Niestety,z powodu nieobecności Pary nie nagraliśmy basu,wokalu i gitary.
Bardzo dziękuję Mirowi,że pomógł mi wszystko ogarnąć przy nagraniu...
Dalsze nagranie jest uzależnione od Pary-jak się rozliczy i wytrzeźwieje,będziemy kontynuować.

No cóż,nie przyjść na własne nagranie z powodu najebania to czysty punk,szkoda tylko,że ja i Miro zostaliśmy potraktowani jak chuje do lania.
Ale znamy Parę od lat,tak że jesteśmy przyzwyczajeni.
Nagranie miał być rejestrowany na wideo.W planach po nagraniu chcieliśmy zagrać mini-koncert,na którym nagrane wideo miało być użyte w teledyskach do nowych piosenek...

Z ostatnich wiadomości wiem,że podobno Para ma połamane żebra,bo coś tam się stao.:P
Niestety nie wiem szczegółowo,bo Para nie ma nic na karcie gdzieś od roku i nie dzwonił do mnie od zeszłego czwartku,a ja się Parę razy nie mogłem dodzwonić.

Jak się uda,to płyta wyjdzie we wrześniu.Byłoby fajnie,bo to pierwsza płyta Pary gdzieś od 15 lat,jak sam zresztą powiedział.

Całe szczęście,że wszyscy których zaprosiłem nie przyszli,bo byśmy wyszli na frajerów i amatorów.
Było paru znajomych od Pary i od Mira.

Co do materiału to jest 12 nowych numerów:
1.panie Premierze
2.Barykady i Kamienie
3.Techno
4.W Życiu Liczy Się Nic
5.Pogo Dla Naiwnych
6.Ojciec Dyrektor
7.Telenowele
8.Zboczona Muzyka
9.Zawsze I Wszędzie
10.Punk Twoja Mać
11.Sex I Jedzenie
12.Pedofi

Zostały tez nagrane w nowych wersjach stare numery:
1 . CH.W.D.A.R.N.P.Z.
2 .
3 . Gęsty Mocz
4 . Do Pały
5 . Kurwa Twa
6 . Do Murzynów
7 . I Do Ucha I Do Tańca
8 . Niech Całują Mnie W Dupę
9 . Maniana
10 . Pijany I Prawdziwyl

Jak będzie cos wiadomo więcej,dam znać
_________________
To Ja
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

Cytat:
szkoda tylko,że ja i Miro zostaliśmy potraktowani jak chuje do lania.
Twarde slowa, ale spoko, zaraz się okaże, że piszesz z IP Młodego, albo kogoś tam innego, z kim ma kosę.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13