PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Vespa - Starsi Grubsi Bogatsi
Autor Wiadomość
SantaClaus


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 587
Płeć:
Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010   

Coś dla tych,ktorzy sie zastanawiaja nad kupnem:

"Nowa płyta "Osy" to 12 piosenek o miłości, tańcu, seksie, alkoholu, pieniądzach, zdradzie, nienawiści i morderstwie. Wszystko, co chciałbyś usłyszeć, ale boisz się o to zapytać. "Starsi grubsi bogatsi" to album na wskroś popkulturowy - począwszy od telewizyjnego intro ("Czołówka" z gościnnym udziałem lektora Stanisława Heropolitańskiego), poprzez bałwochwalcze "Vespa pany", pościelowe "Powiem ci" i "Law mi forewer", jump-up-bluesowy hit "To tyle dziś kosztuje", rozretrowiony "Miś chce iść" aż do ciemnej strony opowieści o starszych, grubszych, bogatszych: agresywnego, skinhead reggae’owego "Zejdź mi z oczu", ukłonu dla mistrza horroru, Stephena Kinga, "Christine" i wreszcie "Pi bip" - mrocznego, swingowego studium zdrady z telefonią komórkową w roli głównej. A na deser szydercza "Tyłówka", dedykowana polskiemu rynkowi płytowemu, z łacińskim majstersztykiem w wykonaniu szczecińskiego rapera, Winiego.



Vespa sięga do rejonów muzycznych wcześniej przez nią nie penetrowanych: na płycie pojawiają się echa northern soulu, mrocznego rock'n'rolla a nawet bluesa. Wspólnym mianownikiem dla większości piosenek jest pierwszoplanowy głos Alicji, nowością są dwa utwory zaśpiewane przez Porka - trębacza Vespy. Gościnnie na płycie występuje puzonista Kultu i Buldoga, Jarosław Ważny. Tradycyjnie już zespół sięgnął po jamajskie klasyki, które zyskały polskie wersje językowe: "Get up Edina" Desmonda Dekkera i "Love me forever" The Mighty Vikings.



Towarzyszącą płycie książeczkę wypełniają fotosy z nigdy nie zrealizowanego filmu "Starsi grubsi bogatsi". Muzycy wcielają się w czarne charaktery: barona narkotykowego, perwersyjnego arystokratę, zepsutego miliardera, morderczą wdowę, cynicznego łotra i krwawego generała.



Wydawcą albumu jest prowadzona przez członków grupy oficyna Showbiz Monstaz Records.


Utwory:

1. czołówka

2. vespa pany

3. powiem ci

4. tańcz!

5. law mi forewer (the mighty vikings' 'love me forever')

6. to tyle dziś kosztuje

7. wstawaj dziewczyno (desmond dekker's "get up edina")

8. miś chce iść

9. zejdź mi z oczu

10. porek II: powrót toksycznych mutantów

11. christine

12. pi bip

13. morze gorzały, morze słów

14. tyłówka"


------------
Tak,wreszcie przyslali mi plytke,na prawde swietna ;)
 
mi.

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 72
Płeć:
Wysłany: Pią 14 Maj, 2010   

jest pierdolnięcie.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Cze, 2010   

ZGADZAM sie z czarnym koncerty Vespy maja takie same show , bylem na 8/9 chociaz z chlopakami jest milo pogadac i piwka sie napic :punk:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13