PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejne doniesienie do prokuratury
Autor Wiadomość
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

Polska to dziwny kraj... ale i tak dla mnie najlepsze są afery z obrazą uczuć religijnych... tak jak było z jajcami na krzyżu :D

Moim zdaniem to jest chore... tak jak i te homary. Iście polskie.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

dla niektórych religia to poważna sprawa, a te jajca to chuj a nie sztuka :lol:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

mi się tam ten pomysł podobał :oops:

tylko szkoda, ze wzięła smutnego siusiaka... ucieszone wyglądają lepiej :wink:
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

Brodie napisał/a:
niech ci obroncy homara robia zamęt w restauracjach bo przeciez tam takie coś jest na porządku dziennym.
a show pana Garci wg mnie mialo pokazac tym konsumentom homarow co sie dzieje z homarem przed trafieniem do ich zoladka
podtapiania chomikow nie rozumiem, ale z tym homarem to cos jakby "czego oczy nie widza temu sercu nie żal" czy jakoś tak. pokazać to co sie dzieje w restauracji na scenie to od razu wielkie oburzenie obroncow zwierząt. chuj z takim czymś

z jednej strony racja,bo faktycznie niezbyt duzy procent konsumentow orientuje sie w jaki sposob"przygotowywane"jest ich jedzenie. moze na kogos to wplynie na zasadzie"juz wiecej homara nie zjem".

ale chcac byc konsekwentnym, wypadaloby przyklasnac tak samo np biletowanemu zazynaniu krowy czy innego"jadalnego"zwierzecia. tez bedziesz na tak? bo ja nie. i teraz zreszta tez nie jestem, bo jesli pan garcia czy jak mu tam, mialby na mysli dobro zwierzat i uswiadamianie ludzi w czymkolwiek, to 1.nie wiem po jaka cholere topi chomiki; 2.sa na pewno dostepne nagrania z gotowania homarow (z topienia tez by sie pewnie znalazly), wiec niech je rozpowszechnia, a nie za kazdym razem meczy/zabija kolejne zwierze. w ten sposob to zwykle skurwysynstwo i dziwie sie ,ze ma na to zezwolenie.

ciekawe czy jak jakis przyglup za kilka lat wpadnie na pomysl np dzgania ludzi nozem na scenie,bo cos tam, tez przejdzie... :roll:
 
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

magdalenik napisał/a:
z jednej strony racja,bo faktycznie niezbyt duzy procent konsumentow orientuje sie w jaki sposob"przygotowywane"jest ich jedzenie. moze na kogos to wplynie na zasadzie"juz wiecej homara nie zjem".


Jest w tym recht, jednak twierdze ze niewiele osob generalnie jada homary - "foliowane" w jakichś sklepach z "żywnością egzotyczną" sa już koszmarnie drogie, w restauracji byłyby pewnie jeszcze bardziej.
Ale to już tylko moja wrodzona czepliwość. :wink:
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

homara nigdy nie jadlam. w ogole im wiecej sie dowiaduje o "humanitarnych" sposobach zabijania, tym bardziej sie utwierdzam w postanowieniu, ze nigdy zadnego zwierzecia nie zjem!

Cytat:
Homar dostępny jest w sprzedaży żywy. Jeśli na jego ciele widoczne są pomarańczowe plamki, to znaczy, że jest już martwy. Martwy homar może być przyczyną zatrucia, dlatego nie należy takiego przygotowywać. Żywe homary nie powinny mieć żadnych uszkodzeń i śladów skaleczeń. Jeśli chcemy sprawdzić jego świeżość, trzeba chwycić go po obu stronach ciała i podnieść do góry, jeśli podwinie ogon, to znaczy że jest świeży. Warto też pamiętać, że samice mają więcej mięsa niż samce, dlatego lepiej kupować płeć żeńską.


Cytat:

Jeśli chcemy ugotować homara należy go wsadzić żywego do wrzącej wody. Gotowanie trwa ok. 2 minut, chyba, że okaz jest duży, to wtedy należy wydłużyć gotowanie nawet do 12 minut. Jednak przedtem musimy go związać, aby nie walczył. Jeśli ta metoda wydaje się nam niezbyt humanitarna, to rozwiązaniem jest wsadzenie homara na 20 minut do zamrażarki. Ostatnio popularne w sprzedaży są także urządzenia elektryczne, które porażają homara prądem. Ponoć mięso takiego skorupiaka jest później znacznie smaczniejsze.


Cytat:
Ugotowanego w wywarze lub upieczonego w piekarniku podaje się z sosami np. majonezowym.

kurwa,no co za niekompetencja autora. nie podal ile go trzeba trzymac w tym piekarniku :roll:


:crazy: :evil:

Wikipedia napisał/a:
[Homary]Poławiane gospodarczo na dużą skalę.


smacznego kurwa mac.
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009   

Cytat:
a show pana Garci wg mnie mialo pokazac tym konsumentom homarow co sie dzieje z homarem przed trafieniem do ich zoladka
podtapiania chomikow nie rozumiem, ale z tym homarem to cos jakby "czego oczy nie widza temu sercu nie żal" czy jakoś tak. pokazać to co sie dzieje w restauracji na scenie to od razu wielkie oburzenie obroncow zwierząt. chuj z takim czymś

ale nikt nie robi z tego szoł w kuchni i nazywa tego sztuką
_________________

 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009   

brrrrrrr....
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

ja pierdole kiedys publiczne egzekucje to byla normalka i jedna z wiekszych atrakcji, a teraz ludzie sie pierdola z podtopieniem chomika :roll:
mialem cztery lata, kiedy pierwszy raz zabilem chomika. dobrze, ze nie bylem na scenie, bo bym mial przejebane :roll:
_________________
Brains :!:
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009   

gooy napisał/a:
ja pierdole kiedys publiczne egzekucje to byla normalka i jedna z wiekszych atrakcji, a teraz ludzie sie pierdola z podtopieniem chomika

co nie znaczy że to było ok
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12