PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Co ostatnio zawładnęło Waszymi głośnikami?
Autor Wiadomość
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 01 Gru, 2008   

Mecenas napisał/a:
strraszne baby z nowego sadu? fajna muza :D
:lol: To musi być czad! :lol: A możesz podesłać?
Troche jestem ciekaw. :-P
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   

http://rapidshare.de/file...8__YUG.rar.html
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

nowe NAPALM DEATH - miazga! wreszcie porzadny, hardcore`owy old school grind, a nie jakis death metal (choc kapka tegoz też jest, ale przede wszystkim mamy tu punkowy grind). polecma fanom szybkiego GC jak Nasum czy Phobia :P
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Ściągnę sobie z ciekawości by pokatować sąsiadów z rana, nudzą mi się już nowi Analogsi jako pobudka.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

riposterowe brednie na cpdp skłoniły mnie do właczenia ukrainians
za samostijnu ukrainu :twisted:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Podziwiam wszystkich, którzy są w stanie jeszcze czytać te brednie. :-|

U mnie: Real McKenzies, tylko taki light przejdzie w robocie. :(
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Stanzberg napisał/a:
Ściągnę sobie z ciekawości by pokatować sąsiadów z rana, nudzą mi się już nowi Analogsi jako pobudka.

ja sie balem, bo generalnei oni brneli ostatnio w death metal, a tutaj mamy konkretny, punkowy grind! sie powinno spodobac :)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Spodoba się, jeśli podpadnie pod jedną z moich dwóch kategorii - pierwsza to muza, która może polecieć w domu, bo nie męczy Anety i druga, muza która nadaje się do czytania gazety w drodze do pracy. :lol:
Jest jeszcze trzecia kategoria: muza nadająca się do katowania w pracy, ale nie sądzę, żeby Napalm Death się w niej kiedykolwiek zmieścił. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Cytat:
Spodoba się, jeśli podpadnie pod jedną z moich dwóch kategorii - pierwsza to muza, która może polecieć w domu, bo nie męczy Anety

pantofel :P
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Stanzberg napisał/a:
Spodoba się, jeśli podpadnie pod jedną z moich dwóch kategorii - pierwsza to muza, która może polecieć w domu, bo nie męczy Anety i druga, muza która nadaje się do czytania gazety w drodze do pracy. :lol:
Jest jeszcze trzecia kategoria: muza nadająca się do katowania w pracy, ale nie sądzę, żeby Napalm Death się w niej kiedykolwiek zmieścił. :lol:

are you punk or pussy? ;)

mysle ze jednak ND moze sie spodobac, bo wyjatkowo energetyczny wyszedl im ten grind i nawet tych blastow jakby mniej, za to tempo konkretne!
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

...z jednej strony panki, oburzajace sie lamaniem przepisow /z ktorymi sami czesto sie nie zgadzaja/, bluzganiem na politykow i instytucje, czy nieplaceniem podatkow, a z drugiej uspolecznione panki-pantoflarze, ktorzy moga 'byc soba' jedynie w wybranym towarzystwie... crass mial racje. ;)

a u mnie dzisiaj post-metalowo... zreszta jeden chuj, bo nawet gdybym sluchal "grania na trabce, myslalbym ze slucham punka" :lol:

wiec skonczyl sie a storm of light - porywajacy oi/street o ruchaniu lasek na imprezach, a teraz wchodzi huliganski '77 electric wizard, czyli picie piwa i napierdalanie pedalow na paradzie rownosci, po uprzednim rozprawieniem sie z komunistycznymi bojowkami antify. oi!
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

bez przesady z tym oi!em...sa i inne rodzaje punka, niei wiem czy wiesz? :/ :roll:
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Wieś-panki z Was, przecież to było napisane żartobliwie! :P :lol:

Idę się spytać mamy, czy pozwoli mi ściągnąć ten Napalm Death, bo to chyba szatany, poza tym sąsiedzi mnie będą wytykać palcami, że jestem złodziej muzyki. :cry:

Cytat:
crass mial racje
Yeah, that's right, punk is dead.

Będę musiał spalić wszystkie swoje niepunkowe płyty, a jest ich bardzo wiele, ale niestety, trzeba być true; wszystkie zespoły, które nigdy nieopatrznie nie ułożyły kawałka antykościelnego, antywojennego, albo chociaż o niejedzeniu mięsa pójdą na stos.
Cytat:
uspolecznione panki-pantoflarze, ktorzy moga 'byc soba' jedynie w wybranym towarzystwie
:lol: Doskonaly tekst! :lol:
Wiesz, jakbym puścił ten Napalm w pracy, mogłoby się okazać, że kolega z biurka obok zamiast pracować, zacznie nucić te przeboje i gorzej wykona swą robotę. 8)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

kurcze poróbcie se kolorowe avatary bo mi się mylicie w trzej
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Stanzberg napisał/a:
Wieś-panki z Was, przecież to było napisane żartobliwie! :P :lol:


oderalem to pol-zartobliwie i takie charakter miala miec moja odpowiedz ;) natomiast nazbieralo mi sie troche obserwacji i wnioskow - glownie inspirowanych tematem o apatii z wiadomego forum, oraz paroma osobami z hc.pl, i tymze wnioskom dalem ujscie akurat tutaj, pod pretextem odpowiedzi na twoj post.

pretext wybralem marny, zbyt wiele poszlo na raz i calosc wyszla slabo. w dodatku byla zupelnie zbedna :)

Cytat:
Idę się spytać mamy, czy pozwoli mi ściągnąć ten Napalm Death, bo to chyba szatany, poza tym sąsiedzi mnie będą wytykać palcami, że jestem złodziej muzyki. :cry:


sasiedzi to ci raczej powiedza, zebys kurwa wylaczyl te pralke i przestal zarzynac knura w jej 'tle' ;p

Cytat:
Yeah, that's right, punk is dead.


bardziej chodzilo mi o to, ze coraz czesciej 'panki' nie maja nic wspolnego z pankiem, poza naciagana 'tozsamoscia' czy subtelna stylistyka.

Cytat:
Będę musiał spalić wszystkie swoje niepunkowe płyty, a jest ich bardzo wiele, ale niestety, trzeba być true; wszystkie zespoły, które nigdy nieopatrznie nie ułożyły kawałka antykościelnego, antywojennego, albo chociaż o niejedzeniu mięsa pójdą na stos.


dobrze, ze mam glownie mp3... ;p

Cytat:
Wiesz, jakbym puścił ten Napalm w pracy, mogłoby się okazać, że kolega z biurka obok zamiast pracować, zacznie nucić te przeboje i gorzej wykona swą robotę. 8)


ej, ja wiem, ze sie przy marnej okazji czepilem, ale az tak doslownie tego nie odbieraj, bo wyjdzie sytuacja podobna z sasiadem i chuj bombki strzeli ;p

swoja droga fajnie masz, skoro w pracy mozesz sobie siedziec przy wlasnej muzie...

Mecenas napisał/a:
kurcze poróbcie se kolorowe avatary bo mi się mylicie w trzej


kup sobie lepsze okulary ;)
 
Lidka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

w sumie to jak mnie muzyka męczy (czyt:najczesciej wypierdalam z domu bo mi łeb peka) to z szacunku do mnie stara sie jej nie puszczać jak jestem w domu. Czy szacunek to zbrodnia obrażająca punka??

Analogs i ostatnio ktoś mi podrzucił mp3 apteki.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Gru, 2008   

Lidka napisał/a:
Czy szacunek to zbrodnia obrażająca punka??


tak :evil:

le tigre - le tigre
mass kotki - miau miau miau
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Gru, 2008   

dis napisał/a:
oderalem to pol-zartobliwie i takie charakter miala miec moja odpowiedz ;) natomiast nazbieralo mi sie troche obserwacji i wnioskow - glownie inspirowanych tematem o apatii z wiadomego forum, oraz paroma osobami z hc.pl, i tymze wnioskom dalem ujscie akurat tutaj, pod pretextem odpowiedzi na twoj post.
Wybacz, ale nie chce mi się sięgać do tekstów "źródłowych" i szukać nitki rozumowania na tych wszystkich forach...
Nie wiem co ma do tego Apatia, ale tak: nigdy nie lubiłem tej kapeli. :evil:

dis napisał/a:
sasiedzi to ci raczej powiedza, zebys kurwa wylaczyl te pralke i przestal zarzynac knura w jej 'tle'
:rotfl:
No tak, coś w tym jest. :lol:

dis napisał/a:
coraz czesciej 'panki' nie maja nic wspolnego z pankiem, poza naciagana 'tozsamoscia' czy subtelna stylistyka.
Już nie raz pisałem, że wg mnie punk rock to muzyka, estetyka, tożsamość i postawa... co jeszcze?

Cytat:
fajnie masz, skoro w pracy mozesz sobie siedziec przy wlasnej muzie...
Nie ma czego zazdrościć, taki zawód.

Kończmy ten offtop, jak przesłucham ten Napalm to się wpiszę.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Gru, 2008   

SHITFACE "Lovesongs"

i niech to będzie przejście do tematu Apatii i nieszczesnego topicu o niej na pewnym forum. Napiszę krótko: jesli opinie o totalnej ignorancji na cp/dp mogły się komuś wydawać przesadzone, to polecam lekturę tego topicu każdemu wątpiącemu. Mecenas pisał bzdury na forum o tym bandzie (że niby to jakas młucka bez sensu), ale to kropelka w porównaniu do tego, co zawarte jest w tym temacieteksty Apatii traktują wyna wspomnianym forum. Można się tam dowiedziec m.in. , że teksty Apatii traktują wyłącznie o prawach zwierząt i walkce z faszyzmem (nie pomyliło sie wam z Włochatym?). gusta gustami, ignorancja i zupełnei nieuzasadniona arogancja to drugie. ok, w tym topicu kilka osob pisze sensownei, ale ma się wrażenie że tych "głosów rozsądku" jest zaledwie kilka, a reszta troche na oślep podąża za nimi.

dobra, koniec teog off topa. to miało być tylko gwoli wyjasnienia kontrowersji a propos topicu o Apatii
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Gru, 2008   

Cytat:
jesli opinie o totalnej ignorancji na cp/dp mogły się komuś wydawać przesadzone, to polecam lekturę tego topicu każdemu wątpiącemu

Nie chcę ciągnąć tego offtopa, ale przydałoby się wyjaśnić kilka kwestii... przede wszystkim, nie dziwi mnie brak wiedzy na temat tego zespołu na cp, bo nikt tam tego raczej nie słucha. Co do wyrażania opinii na podstawie błędnych przypuszczeń, to już każdy sam siebie musi spytać, czy jest w porządku.
W tematach zespołów uwielbianych przez con-punków raczej nie ma mowy o ignorancji. ;-)

Ogólnie jestem z boku tego konfliktu, bo Apatia nie wywołuje we mnie żadnych emocji, nie słucham, nie interesuję się. Nie dlatego, że mam jakiś problem z ich przekazem, tylko zwyczajnie: nie znoszę tej muzyki, i to odkąd ją usłyszałem w roku bodajże 95.
EOT.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Gru, 2008   

Stanzberg napisał/a:
Wybacz, ale nie chce mi się sięgać do tekstów "źródłowych" i szukać nitki rozumowania na tych wszystkich forach...


tym razem ty wybacz, bo piszac taka 'zbiorowa' konkluzje, ktora nie dotyczyla ani za bardzo ciebie, ani nawet tego forum, powinienem sam je przytoczyc ;) aczkolwiek, nie chce mi sie tego robic.

Cytat:
Nie wiem co ma do tego Apatia, ale tak: nigdy nie lubiłem tej kapeli. :evil:


apatia wlasciwie nic, bardziej madrosci ktore niektorzy stworzyli przy okazji tematu o niej na cp/dp :) ja sama apatie lubie, a jako muzyk, uwazam za jedna z lepszych technicznie polskich kapel hc/punk - co jest w duzej mierze kwestia detali. ale raczej nie o podejscie do ich muzyki /swoja droga nie do konca 'mojej'/ mi chodzilo.

Cytat:
Już nie raz pisałem, że wg mnie punk rock to muzyka, estetyka, tożsamość i postawa... co jeszcze?


nic, jesli do tej pory tego nie napisalem, moj post mial marny punkt zaczepienia ;)

Cytat:
Nie ma czego zazdrościć, taki zawód.


moje skromne spostrzezenia sa takie, ze duzo fajniej sie pracuje przy odpowiedniej muzie.

offtop koncze. oi!
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Pią 05 Gru, 2008   

odnośnie wyżej się wtrącę - apatii studyjnej nie trawiłam odkąd usłyszałam. za to rozwaliła mnie na koncertach. a mino to nadal nie lubię.

a dziś słuchałam i inni wraz ze mną też słuchali - szytwny pal azji.
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Gru, 2008   

kaliber 44/paktofonika/wwo
yo
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   

Varukers i Komatoz(fajosko zacięli na koncercie w Olsztynie).

ps. Będzie ktoś trzynastego w Pilonie? :)
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   

Cytat:
Mecenas pisał bzdury na forum o tym bandzie (że niby to jakas młucka bez sensu),

wypraszam sobie, mój wpis na cpdp :arrow:
Cytat:
az byłem na koncercie, zresztą grali wtedy z włochatym, bawiłem się dobrze, a pamiętam że jakoś nieświadomie sama mi prawa ręka do góry chodziła,
niszcz nazizm=sieg heil :?: :lol:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 12