PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Wasze ulubione kapele?
Autor Wiadomość
Junkie_men


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 17
Skąd: z pod samiuśkich Tater
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Cytat:
zdecydowanie dobrze Very Happy

Bo to nie jest zespół dla fanów good charlotte i simple plan niestety.


Cytat:
The Transplants - co to jest i czy to zle ze nie znam?? Laughing
Pytam powaznie.


Tu masz pare kawałków do przesłuchania. http://www.thetransplants.com/
Wydali narazie 2 płyty, jeden song "Diamonds and guns" leciał nawet w jakiejś reklamie.
W skład zespołu wchodzi wokalista Rancida -Tim Amstrong, basista-Travis Barker i 2 wokalista Rob Anston (jakoś tak)
W najnowszej płycie goscinnie wystąpił Cypress Hill.
_________________
Here's the new face of rock-n'-roll!
It's about fightin' toe to toe...
Hard times come,
Yeah the hard times go.
When I say, come on, come on.
 
buri


Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 644
Skąd: Thorn/Bromberg
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

transplants to porazka, nie moge zrozumiec tak duzej popularnosci tej padaki
_________________
"po kapelach krastowych moge stwierdzić gołym okiem że peja ma więcej wspólnego z punk rockiem"
 
Melo

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 8
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:

W skład zespołu wchodzi wokalista Rancida -Tim Amstrong, basista-Travis Barker i 2 wokalista Rob Anston (jakoś tak)


Barker to perkusista Blink 182. Aktualnie Plus 44.
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:
awaria (street punk)

Że co?
To Happysad to chyba grind-core dla ciebie.
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
Junkie_men


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 17
Skąd: z pod samiuśkich Tater
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

KonPunk napisał/a:
Junkie_men napisał/a:
awaria (street punk)

Że co?
To Happysad to chyba grind-core dla ciebie.


kolejny znawca :?
http://rockets.e-basket.p...waria/news.html
Jak wejdziesz na ich strone to Ci pisze dużymi literami jak chuj w tytule "AWARIA STREET PUNK" po drugie chyba tego nie słuchałes tylko nabijasz posty.
_________________
Here's the new face of rock-n'-roll!
It's about fightin' toe to toe...
Hard times come,
Yeah the hard times go.
When I say, come on, come on.
 
Gecko


Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 29
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:
Cytat:
ale Twój zestaw to zestaw typowego alternatywnego studencika popierdalającego w flanelce.

Tak sie składa że chodze do lo i we flanelce nie popierdalam do szkoły.

Cytat:
polskie: FL, ksu, leniwiec, pudelsi, paprkika korps, punk project, the analogs, awaria, thc-x, t.love, kazik, kult, acid drinkers, maleo reggae rockers, blade loki, sidneja polaka i jeszcze pare kapel których sobie teraz nie moge przypomnieć
zagraniczne: rancid(the best),bean,Lars fredriken,nofx,street dogs,the transplants,operation ivy,mxpx,pennywise,yellowcard.



Kórwa ludzie powiedzcie mi gdzie tu jest jakaś alternatywa (osobiscie bardzo lubie) bo nie czaje tego goscia.

Rozpisze Ci gosciu te zepsoły bo widze że sie totalnie nie znasz na nich.
Rancid----"life won`t wait" (ska,punk,reggae) reszta dyskografii to punk-rock
Bean,nofx,operation ivy,yellowcard---typowy kalifornijski punk
street dogs,pennwywise-najbizej im street punkowi
the transplants---cięźkie gitary i raperski wokal

Polskich mi sie nie chce rozpisywac ale chyba nie jesteś na tyle tepy żeby nie wiedziec że: the analogs,awaria (street punk)
a prawie cała reszta to polski punk. Jesteś jeszcze chyba za młody zeby docenić twórczośc takich ziomków jak Muniek Staszczyk ale wszystko jeszcze przed tobą :roll:

Muńka to akurat mam za sobą i to jakieś dobre 10 lat. Kurwa, nawet nie chce mi się odpisywać, bo zdaje mi się, że przyszedłeś tu pochwalić sie jakich to Ty zespołów nie znasz, a tych ktoórym nie podobają sie one chcesz obrzucić błotem. Twoja sprawa, z mojej strony eot.
 
Gecko


Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 29
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:
KonPunk napisał/a:
Junkie_men napisał/a:
awaria (street punk)

Że co?
To Happysad to chyba grind-core dla ciebie.


kolejny znawca :?
http://rockets.e-basket.p...waria/news.html
Jak wejdziesz na ich strone to Ci pisze dużymi literami jak chuj w tytule "AWARIA STREET PUNK" po drugie chyba tego nie słuchałes tylko nabijasz posty.
Jeśli przy Comie pisałoby, że uwazają sie za balet mongolski to każdemu mówiłbyś, ze to balet mongolski?
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:
kolejny znawca
http://rockets.e-basket.p...waria/news.html
Jak wejdziesz na ich strone to Ci pisze dużymi literami jak chuj w tytule "AWARIA STREET PUNK" po drugie chyba tego nie słuchałes tylko nabijasz posty.
_________________


Przesłuchałem, oceniłem i nawet w 5% street punkiem to nie jest.
A napisać to sobie moga nawet Oicrustsludgedeathdiscopolo.

No ale czego oczekiwać po typie,dla którego street punk zaczyna i kończy się na Analogs :lol:
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
Junkie_men


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 17
Skąd: z pod samiuśkich Tater
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Cytat:
Kurwa, nawet nie chce mi się odpisywać, bo zdaje mi się, że przyszedłeś tu pochwalić sie jakich to Ty zespołów nie znasz, a tych ktoórym nie podobają sie one chcesz obrzucić błotem.


A gdzie ja kogoś obrzucam błotem za to ze nie lubi moich zespołów?
Prowadze podniesioną dyskusje włanie z takimi jak ty którzy myślą ze punk rock to tylko GreenDay i GoodCharlotte bo tak na MTV mówią.
Cytat:

Jeśli przy Comie pisałoby, że uwazają sie za balet mongolski to każdemu mówiłbyś, ze to balet mongolski?


Kórwa ale żeś zargumentował. Czy jeśli na kosciele ktoś napsize sprejem burdel to to bedzie burdel? Twoje argumenty sa chłopie zenujące.
Jak mam komuś odowodnić że dany zespół gra dany gatunek muzyczny skoro nikomu sie nie chce sciągąc paru ich songów??? Podkreskam paru bo ściągniecie np kawałka GŁOGÓW nie potwierdzi mojego zdania bo ten akurat kawałek to ska. Chyba nie ma lepszej metody niż napis na oficjalnej stronie zespołu, bo chyba oni najlepiej wiedza co grają.
Ale widze że ty znasz lepsza metode, więc czekam naa odpowiedź,
_________________
Here's the new face of rock-n'-roll!
It's about fightin' toe to toe...
Hard times come,
Yeah the hard times go.
When I say, come on, come on.
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:
A gdzie ja kogoś obrzucam błotem za to ze nie lubi moich zespołów?
Prowadze podniesioną dyskusje włanie z takimi jak ty którzy myślą ze punk rock to tylko GreenDay i GoodCharlotte bo tak na MTV mówią.


Koleżko co spadł z Tater powiem ci, że warto najpierw poczytać posty ludzi, których o coś oskarżasz. Ja nie mam zbyt wielkiej wiedzy o kapelach, ale jak porównuje kapele słuchane przez ciebie i kapele o których wypowiada się chciażby KonPunk to nie wiem kto tu czerpie wiedze z MTV... (kurwa, z tego posta wynika, że popieram konserwe... :P )
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
Gecko


Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 29
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

No dobra, znaj łaskę pana, odpowem ;)
Junkie_men napisał/a:
Prowadze podniesioną dyskusje włanie z takimi jak ty którzy myślą ze punk rock to tylko GreenDay i GoodCharlotte bo tak na MTV mówią.

Niestety nawet nie mam MTV, a do moich ulubionych kapel moge zaliczyć takie zespoły jak The Briggs, The Damned, Ramones, Adicts, Oxymoron, Killing Joke, Bauhaus czy Mucky Pup ( to tak na szybko). Chuja wiesz o kapelach jakich słucham więc nie pierdol głupot :kiss:
Junkie_men napisał/a:
Kórwa ale żeś zargumentował. Czy jeśli na kosciele ktoś napsize sprejem burdel to to bedzie burdel? Twoje argumenty sa chłopie zenujące.
Jak mam komuś odowodnić że dany zespół gra dany gatunek muzyczny skoro nikomu sie nie chce sciągąc paru ich songów??? Podkreskam paru bo ściągniecie np kawałka GŁOGÓW nie potwierdzi mojego zdania bo ten akurat kawałek to ska. Chyba nie ma lepszej metody niż napis na oficjalnej stronie zespołu, bo chyba oni najlepiej wiedza co grają.
Ale widze że ty znasz lepsza metode, więc czekam naa odpowiedź,

Akurat słyszałem kawałki Awarii, ale mniejsza z tym. To, że zespół określa swoje granie jako street punk wcale nie musi oznaczac, ze oni to grają. To co gra dany zespół określam sam, a nie jak mi ktoś powie/napisze. Choc muszę przyznać, ze w szufladkowaniu zbyt dobry nie jestem.
 
Junkie_men


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 17
Skąd: z pod samiuśkich Tater
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Siedze na wielu forach moich ulubionych kapel z wieloma ludzmi prowadziłem dyskusje,ale z taką chujnią sie jezcze nie spotkałem. Wszyscy sobie tutaj nawzajem dupe lizecie i trzymacie zdanie tych co niby mają najwiekszy staz na tym forum a najmniejsza wiedze.
Ktoś mi zwraca uwage ze ja obrzucam blotem te osoby które nie zgadzaja sie z moim zdaniem a ta sama osoba mi wczesniej pisze że tych kapeli słuchają studenciki chodzacy w sweterkach.

Cytat:
Chuja wiesz o kapelach jakich słucham więc nie pierdol głupot kiss

A ty chuja wiesz o Awarii, myślisz że słuchajac ich przez 10 minut poczujesz klimat tej kapeli?
_________________
Here's the new face of rock-n'-roll!
It's about fightin' toe to toe...
Hard times come,
Yeah the hard times go.
When I say, come on, come on.
 
Gecko


Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 29
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Akurat mój staż jest większy od Twojego o całe 5 dni :D

Junkie_men napisał/a:
Ktoś mi zwraca uwage ze ja obrzucam blotem te osoby które nie zgadzaja sie z moim zdaniem a ta sama osoba mi wczesniej pisze że tych kapeli słuchają studenciki chodzacy w sweterkach.

Nie rób z siebie jeszcze większego błazna, bo pierwszy napisałes np. to
Junkie_men napisał/a:

Cytat:
The Transplants zrozuieć nie moge Shocked

Trzeba mieć większe IQ
Zaczynasz durną napinke, a teraz będziesz zmieniać piaskownice, bo komuś nie podoba sie to czego słuchasz?

Junkie_men napisał/a:
A ty chuja wiesz o Awarii, myślisz że słuchajac ich przez 10 minut poczujesz klimat tej kapeli?

Tu akurat masz racje - słuchalem ich jakies 10 minut(no moze troche więcej ;) ). Wystarczyło bym mógł stwierdzić, ze ich granie mi sie nie podoba (a kapel które mi się nie podobają zwyczajnie nie słucham).
Ostatnio zmieniony przez Gecko Sob 14 Kwi, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Ty junkie-man jakąś kasę dostajesz od tej awarii czy ki chuj?
Napisałem ci jasno i wyraźnie: Odsłuchałem udostępnione Mp3 i dla mnie ten zespół nie ma nic wspólnego ze street punkiem. Posłuchaj sobie troszkę streetowych bandów i wtedy zweryfikuj opinię o Awarii.
Junkie_men napisał/a:
A ty chuja wiesz o Awarii, myślisz że słuchajac ich przez 10 minut poczujesz klimat tej kapeli?

To co mam ich do domu zaprosic,gig w ogródku urządzić czy co?
Są mp3 ,więc po ich przesłuchaniu każdy moze sobie opinie o zespole wyrobic.
Junkie_men napisał/a:
Cytat:
polskie: FL, ksu, leniwiec, pudelsi, paprkika korps, punk project, the analogs, awaria, thc-x, t.love, kazik, kult, acid drinkers, maleo reggae rockers, blade loki, sidneja polaka i jeszcze pare kapel których sobie teraz nie moge przypomnieć
.

Te zaznaczone na kolorowo zespoły to też punk?
Sam napisaleś że :
Junkie_men napisał/a:
Polskich mi sie nie chce rozpisywac ale chyba nie jesteś na tyle tepy żeby nie wiedziec że: the analogs,awaria (street punk)
a prawie cała reszta to polski punk.
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
Junkie_men


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 17
Skąd: z pod samiuśkich Tater
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Cytat:
Zaczynasz durną napinke, a teraz zmienisz piaskownice, bo komuś nie podoba sie to czego słuchasz.

A kto powiedział że zmieniam?

Cytat:
The Transplants zrozuieć nie moge Shocked

Trzeba mieć większe IQ


Gdyby napisał że on nie lubi The Transplants..to OK, ale czy kórwa musi podkreślac to,źe ja niby jestem inny słuchając tego? Bo ja w takim kontekscie zrozumiałem jego wypowiedź.


Edit: A czy TY KonPunk nie widzisz do kórwu nędzy słowa PRAWIE, chyba ono zmienia kontekst wypowiedzi?
_________________
Here's the new face of rock-n'-roll!
It's about fightin' toe to toe...
Hard times come,
Yeah the hard times go.
When I say, come on, come on.
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:
A czy TY KonPunk nie widzisz do kórwu nędzy słowa PRAWIE, chyba ono zmienia kontekst wypowiedzi?

Zniżę się do twojegoi poziomu:
A czy ty farfoclu nie widzisz,kurwa że w twoim spisie nie ma PRAWIE punk-rocka tylko jakieś popierdywania?
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
Gecko


Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 29
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:
A kto powiedział że zmieniam?


Junkie_men napisał/a:
Siedze na wielu forach moich ulubionych kapel z wieloma ludzmi prowadziłem dyskusje,ale z taką chujnią sie jezcze nie spotkałem. Wszyscy sobie tutaj nawzajem dupe lizecie i trzymacie zdanie tych co niby mają najwiekszy staz na tym forum a najmniejsza wiedze.

Skoro napisałeś, ze jest tu taka chujnia itd itp. to tak wywnioskowałem, jak bym uważał, ze jest tu wielka chujnia to bym tu nie siedział :P
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Ale spójrzcie na ten dżinsowy bezrękawnik na avatarze Junkie_Mena - cóż za lans, cóż za subkulturowa prawdziwość... Czy mi się wydaje czy widać tam naszywkę The Bones? :roll:
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Nieja na avku Junki-mana jest Tim Amstrong z Rancid.
A naszywa to chyba US.Bombs(aczkolwiek moge sie mylić)
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
Junkie_men


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 17
Skąd: z pod samiuśkich Tater
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Cytat:
A czy ty farfoclu nie widzisz,kurwa że w twoim spisie nie ma PRAWIE punk-rocka tylko jakieś popierdywania?


I kto tu kogo dyskryminóje za to czego słucha :D
Jak widzisz Grecko źle wywnioskiwałes :?

Cytat:
Ale spójrzcie na ten dżinsowy bezrękawnik na avatarze Junkie_Mena - cóż za lans, cóż za subkulturowa prawdziwość... Czy mi się wydaje czy widać tam naszywkę The Bones? Rolling Eyes


A co Ty myślisz że to jestem JA??? o kórwa... bez komentarza.
To jest Tim Amstrong dziewczynko, jedna z głownych postaci kalifornisjkiego punka pani WIELKA ZNAWCZYNIO
Moim zdaniem koleś jest zajebiscie ubrany, nie wiem czy widziałas kiedyś prawdziwy ubiór pancórski a;e mówie Ci że to nie tylko jest irokez. Chyba ze tam gdzie mieszkasz punki nosza beret, nie wiem mzoe mi powiedz jak powinien wygladac punk?
_________________
Here's the new face of rock-n'-roll!
It's about fightin' toe to toe...
Hard times come,
Yeah the hard times go.
When I say, come on, come on.
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:
A co Ty myślisz że to jestem JA??? o kórwa... bez komentarza.
To jest Tim Amstrong dziewczynko, jedna z głownych postaci kalifornisjkiego punka pani WIELKA ZNAWCZYNIO


No to DOWIEDZIAŁEM się kim jest głowna postać kalifornisjkiego punka . Czuje się teraz poniżony swoją nieznajomością tematu i jestem przybity twoją kąśliwą ripostą Junkie_menie. Trzeba przyznać - jesteś prawdziwym znawcą punka. Składam ci hołd Władco Punkopedii...

ps. Tylko ciekawy jestem, czy słyszałeś kiedyś kapele z naszywki tego kolesia...

ps2.Fakt, mój błąd nie poznałem Armstronga - zresztą widziałem tylko kilka jego zdięć czy video Operation Ivy
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
Junkie_men


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 17
Skąd: z pod samiuśkich Tater
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Sory chłopcze o damskin nicku że nazywałem Cie dziewczyną.

Cytat:
ps. Tylko ciekawy jestem, czy słyszałeś kiedyś kapele z naszywki tego kolesia...


Jeśli jesteś anarchistą to powinieneś wiedziec że jedną z głownych zasad takiego człowieka jest nie podporzadkowywanie sie większości i chęc wyrażenia własnego zdania.
No więc ja nie słucham wszystkiego tego co mi powiedział starszy brat który jest punkiem tylko słucham tego co mi pasóje i nie koniecznie wszystko jest tam punkowe np: sidneja polaka.
A co do do US.Bombs- jedna z kapel których słuchałem nałogowo jeszcze pare lat temu 8)
_________________
Here's the new face of rock-n'-roll!
It's about fightin' toe to toe...
Hard times come,
Yeah the hard times go.
When I say, come on, come on.
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Junkie_men napisał/a:
Moim zdaniem koleś jest zajebiscie ubrany, nie wiem czy widziałas kiedyś prawdziwy ubiór pancórski

kurwa a co to znaczy? muszę się jakoś specjalnie ubierać?
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Junkie_men


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 17
Skąd: z pod samiuśkich Tater
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Cytat:
kurwa a co to znaczy? muszę się jakoś specjalnie ubierać?


ja pierdziele czytaj wczesniejsze posty bo chyba mimowolnie zgodziłes sie z moimi pogladami. Ja własnie pisałem wczesniej (nie tylko w tym temacie) że o tym kto jest punkiem a kto nie, świadczy przede wszystkim czego słucha i jakie poglądy wyznaje a w najmniejszym stopiniu ubiór :roll:
Więc Marqz mimowolnie poparłes mnie w tej dyskusji. Przykro mi :cry:
_________________
Here's the new face of rock-n'-roll!
It's about fightin' toe to toe...
Hard times come,
Yeah the hard times go.
When I say, come on, come on.
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Typie o czym ty mówisz? Za chuja nie poparłem nijak. Sam się zapętlasz, raz piszesz, że
Junkie_men napisał/a:
Chyba ze tam gdzie mieszkasz punki nosza beret
a tuż później

Junkie_men napisał/a:
nie wiem mzoe mi powiedz jak powinien wygladac punk?

czyli tak mogę się ubierać jak chcę i jestem pankiem, ale jak coś noszę co Ci nie pasuje to już za panka nie mogę być? A ja kurwa noszę akurat beret(ale to już nieważne w dyskusji)!
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13