PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Sposob na zapoznanie sie...
Autor Wiadomość
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   Sposob na zapoznanie sie...

Ciekawi mnie jaki macie sposob na zapoznanie sie z osoba, ktora Wam sie podoba. Czy robicie jakies specjalne podchody, czy prosto z mostu proponujecie spotkanie? Czy w takich sytuacjach czujecie treme i zawstydzenie?? itd., itp.
Do bedacych w zwiazku: jak sie zapoznaliscie ze swoja druga polowka? :)
_________________
Dead Press
 
hodei


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 130
Skąd: Toruń
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

cky2k napisał/a:
jak sie zapoznaliscie ze swoja druga polowka?

przez gadu-gadu :D
internetowe uczucia i miłość przez kabel uber alles!
_________________
And life is like a pipe. And I'm a tiny penny rolling up the walls inside
 
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

W sumie przez kabel jest najlepiej zlapac kontakt, pozniej jak sie spotykacie na zywo macie juz pewne tematy porozpoczynane :)

Gorsza sprawa gdy sie nie ma gadulca labo nawet nr telefonu drugiej osoby :(
_________________
Dead Press
 
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

Ja moją luba poznalem w malo romantyczny sposob.
Nie znalem jej wczesniej, tylko troche kojarzylem. Jadac na kolejna impreze na rozbracie zalozylem sobie ze... (coś tam, coś tam).
Ona miala podobny plan. Gdy bylismy w amoku plan zostal zrealizowany.
:wink: :wink:
 
nerka


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 536
Skąd: Nowa Aleksandrya
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

ostanio: emo chłopców wyrywam na nieemowe czapeczki (z miernym skutkiem)
a jeszcze innym upuszczam w barze kule od bilarda na stopy :]
_________________
,,aktywizm musi isc w parze z aktywnoscia!, a przynajmniej z nia nie kolidowac."
 
 
askar

Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 120
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

tak jak wyzej Kamil napisal :D
ale to w sumie romantyczne bylo...

ps. zdradze sekret ze dlatego plany takie mialam bo 2 tyg wczesniej Kamil mi dobra kawe zrobił na imprezie
_________________
go with the flow
Ostatnio zmieniony przez askar Śro 05 Kwi, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

romantyczne w chuj :)
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

Kamil napisał/a:
Gdy bylismy w amoku plan zostal zrealizowany.

tak jest najłatwiej. najważniejsze to na początku złapać w ogóle jakiś kontakt. a potem jak będzie chęć z drugiej strony to można iść dalej. bo jak nie ma to chujnia, nic się nia da zrobić. jak to mówił pałeta:
Z tym największy jest ambaras,
Żeby dwoje chciało na raz.
_________________

 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

Cytat:
Do bedacych w zwiazku: jak sie zapoznaliscie ze swoja druga polowka?

podobnie jak u Kamila - pijacki amok :D i tez sie wczesniej troche znalismy :wink:
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

QkiZ napisał/a:
tak jest najłatwiej. najważniejsze to na początku złapać w ogóle jakiś kontakt.


Ja Ta kolezanke poznalem wlansi ebedac w amoku, przedtawilem sie, cos pomamrotalem itd. :) Teraz stosuje podchody typu pozyczanie zeszytu, ale nie wiem co dalej :(
_________________
Dead Press
 
hodei


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 130
Skąd: Toruń
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

cky2k napisał/a:
Teraz stosuje podchody typu pozyczanie zeszytu, ale nie wiem co dalej :(

zalezy czy to ty pozyczasz czy odwrotnie. Moja znajoma pożyczała notatki a potem zaprosiła swój wymarzony obiekt na piwo w ramach podziękowania i już im się drugi rok kręci, jak widać metoda moze byc skuteczna.
_________________
And life is like a pipe. And I'm a tiny penny rolling up the walls inside
 
 
hellfuel


Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 127
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

Hmm, u mnie było coś w ten deseń. Jakoś w pierwszej licealnej pożyczyłem swojej ówczesnej dziewczynie kasety,
po "zerwaniu" wysłała na spotkanie ze mną swoją klasową kumpelę z moją własnością w plecaku. I jakoś tak wyszło, że z tą wówczas poznaną koleżanką zamierzamy się pobrać za rok :wink:
_________________
rat rider
28.03
Ostatnio zmieniony przez hellfuel Śro 05 Kwi, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
geerwazy


Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 230
Skąd: Hell
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

przez gadu-gadu :P
_________________
Turbonegro must be destroyed!
 
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

u mnie zazwyczaj jakiś koncert, impreza, pub, wyjście ze znajomymi plus oni ze swoimi znajomymi, czy coś podobnego - jak zostanę poznany nowej osobie - być może dlatego, że wtedy sporo łatwiej mi zagadać, bo wobec panien, co mi się bardzo podobają(a tylko takie wyrywam :) ) i je dłużej znam mnie totalnie zatyka i potrafię tylko "eeee..." i ciężko skleić zdanie, heh - ale ośmielony biorę numer, lub ostatecznie później od znajomego, a potem z górki - porozmawiać, umówić się itd. ;)
niestety raczej nie potrafię do totalnie obcej osoby podbić i zagadać, ale i nie wierzę w sens czegoś takiego i umawiania się z osobą, której wogóle nie znam...
chociaż w sumie czasem i zdarzało się bardziej "amokowo", ale to chyba raczej(w moim przypadku) długo związkowi nie wróży ;)

btw. jako rzecze mądrość ludowa "nie bierz dupy z własnej grupy" :!: :idea: :wink:
 
 
michass


Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 165
Skąd: Głogów / Zielona Góra
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

W stosunku do osób kompletnie mi nieznanych jestem okropnie nieśmiały, jednak bariera przełamywana bywa odpowiednią ilością alkoholu. Dzięki temu udało mi się zapoznać kilka osób, których w innym wypadku nigdy bym nie poznał, i znajomości te trwają do tej pory, co sobie bardzo cenię.
 
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

tera to sie juz nie "chodzi do knajpy poszukac sobie zony", ale keidys to mniej wiecej jak julek opisał - przez znajomych. choc bywaly i jakies rooozzneee zwariowane sytuacje, keidy to sie samemu podbijalo, czesto w amoku.
a jezlei chodzi o podryw musielibyscie przybysza wypytać. on ma na to sposoby np texty w stylu:
"fajne buty, pochodzimy razem?"
albo:
"masz mape? bo zgubilem sie w twoich oczach"
ew. nazelowanie wlosow w skoczenie w dresiki iprzeciagle zucie gumy :lol: kiedy panienka jest oniesmiolona anszym (wiesniackim) wygladem naciagamy gume na palec(bez skojarzen świntuchy!), nawijamy ja na palec i mowimy do lasencji " zakrecimy się"?
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
pawlak

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 16
Skąd: Toruń/Bartoszyce
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

Zwierz@k napisał/a:
np texty w stylu:
"fajne buty, pochodzimy razem?"
albo:
"masz mape? bo zgubilem sie w twoich oczach"

ja znam jeszcze:
-bolało?
-co?
-jak taki anioł jak ty spadł z nieba


:lol:
 
cykcyk

Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 415
Skąd: Ciemna strona miasta
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

hodei napisał/a:
zalezy czy to ty pozyczasz czy odwrotnie


No wiadomo, ze ja pozyczam :) W sumie to nie jest takie glupie, moze w nastepnym tygodniu zaproponuje jakies piwko w ramach podziekowania za zeszyt :idea: :) Generalnie ze mnie ciezki przypadek, bo juz jak ja widze mnie zatyka nie mowiac o jakiejs rozmowie... Pozatym dochodzi jeszcze jeden przykry fakt... Nie wiem czy owa kolezanka jest wolna... Ehhh
_________________
Dead Press
 
nerka


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 536
Skąd: Nowa Aleksandrya
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

nie mam metod, nie podrywam, samo tak czasem wynika, a zazwyczj nie ;P
_________________
,,aktywizm musi isc w parze z aktywnoscia!, a przynajmniej z nia nie kolidowac."
 
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

ja tez hehe

kurwa ja jak ten mistrz czekam az zderze sie z moja malgorzata :lol:

co innego to tzw. przelotne znajomosci :)

btw. historia hellfuela byla spoko :wink:
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

ja zazwyczaj jak mam jakis punkt zaczepiania, w sensie jestem jej znajomej znajomym czy cos w tym stylu, to po prostu zapraszam na piwo i tyle ;) jesli sie zgadza to potem w toku spotkania sie czuje co i jak :) mysle, ze zaprosic panne na browar to wielki problem nie jest. a jak nie mam zadnego 'zaczepienia' to roznie. pare miechow temu po prostu podbilem do panny ktora bylem oniesmielony, a widzialem ze na mnie tez zerka, chwycilem delikatnie za reke i wyprowadzilem do stolika na podwroku piwnym przed lokalem i sie przedstawilem i zaczelismy gadac. i badz co badz spedzilem z nia sporo zajebistych chwil, a za miesiac jade do niej w odwiedziny, bo oczywiscie nie mogla byc ze sczecina :) jezeli w knajpie kogos upatrze to najczesciej wypijam dwa piwa na odwage, potem to juz z gorki ;) po dwoch piwach nie mam problemow zadnych podbic i zagadac, zaprosic do tanca. raz tez byla taka sytuacja, ze dziewczyna stojaca kolo mnie stwierdzila ze mam ladne perfumy i jakos sie zaczela rozmowa a potem.. ;) jedna moja byla to poznalem w hipermarkecie na wospie pare lat temu :lol: wrzucala mi kase do puszki, i jak sobie poszla to sie obudzilem ze zajebista dziewczyna, napisalem swoj numer na kartce, podbieglem za nia, wcisnalem jej w lape i ucieklem. ahh ta mlodosc :D a Ty cykcyk zrob jak hodej mowi, toc to najprostsza metoda :)
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

cky2k napisał/a:
Generalnie ze mnie ciezki przypadek, bo juz jak ja widze mnie zatyka nie mowiac o jakiejs rozmowie

no ja mam tak samo właśnie niestety...


Cytat:
a że nie jestem szczególnie nieśmiała to mnie wkopują przodem do przedziałów harcerzy w celu nawiązywania znajomości i zarekwirowania gitary

niestety byłaś mało przekonująca, albo nie chciałaś być :evil:

vanillia77 napisał/a:
nie mam metod, nie podrywam, dziady mnie podrywają

:twisted: :twisted: :twisted: :wink:

rozwal napisał/a:
mysle, ze zaprosic panne na browar to wielki problem nie jest

chyba, że jest sXe ;)
 
 
alutka


Dołączyła: 20 Sie 2004
Posty: 234
Skąd: Ciechanów
Płeć:
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

vanillia77 napisał/a:
nerka napisał:
nie mam metod, nie podrywam

podpisuję sie pod tym Twisted Evil

ja też , zresztą jestem okropnie nieśmiałą osóbką :oops:
_________________
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=22504
 
 
nc
Gość
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

nie mam. zawsze albo wychodzilo po pijaku albo mialem pewna sytuacje wraz z jej swiadomoscia... poniewaz to pierwsze juz mi nie grozi - albo ktos wyjdzie z inicjatywa i nie bede stawial oporu albo nie da rady. tylko na razie glowny problem mam ze soba i nie sadze abym byl w stanie z kims byc, chociaz juz mnie szlag trafia... generalnie jesli jakiejs panny nie znam, zachowuje sie zwykle w stosunku do niej strasznie sztucznie i niesmialo, bez sensu.
 
Moskwa


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 14
Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

Ja jestem osobą bardzo odważną i po prostu... nigdy nie robiłam rzeczy, których bym później żałowała [czyt. nigdy nie traciłam okazji]. A za moim obecnym facetem szalałam od 7 lat. To on był tym wielkim góru, co to mi powiedział, co to jest pogo itp. Tylko, że wtedy wolał dragi i kumpli niż panny. No a teraz się nieco uspokoił. Brakuje mi dawnego Kuby, ale przynajmniej mam to, o czym marzyłam od kiedy po raz pierwszy zauważyłam na tym globie płeć przeciwną.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12