PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Stanzberg
Pon 15 Mar, 2010
Twój stosunek do Boga i wiary
Autor Wiadomość
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Pią 28 Paź, 2005   

stosunek analny
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
michass


Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 165
Skąd: Głogów / Zielona Góra
Płeć:
Wysłany: Sob 29 Paź, 2005   

agnostic front
 
 
Maciek


Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 157
Skąd: dół z wapnem
Wysłany: Sob 29 Paź, 2005   

Nieviadomsky1986 napisał/a:
RZYMSKI KATOLIK ...PRAKTYKUJĄCY OD CZASU DO CZASU

abstynet,praktykujący od czasu do czasu ;)
_________________

C(A)PITALISM-SMASH THE WELFARE STATE
 
 
Misia

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 3
Skąd: gda
Wysłany: Czw 03 Lis, 2005   

geerwazy napisał/a:
A ja wierze w siebie. Nie lubie kleru, pierdolenia zdrowasiek... Chociaż z księdzem mogę pogadać, ale tak na luzie bez żadnego pierdzielenia o Bogu, ale cóż ich sprawa.

Czy ty tego nie wziełeś z filmu stygmaty ?? :P
_________________
siemaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
geerwazy


Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 230
Skąd: Hell
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Lis, 2005   

zajebiście.
_________________
Turbonegro must be destroyed!
 
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Lis, 2005   

kudla17 napisał/a:
iem jedno-ludzie mnie nigdy nie zrozumieją

To fakt.
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Lis, 2005   

kudla17 napisał/a:
Ksiądz powiedział,że ja nie jestem niewierzaća,tylko MAM KRYZYS

Typowa stronniczość Kościoła, dla którego kazdy niewierzący to potencjalny wierzący, a dla Kościoła wierzący jest lepszy od ateisty, więc nie dziw księdzu się, że on się dziwi, że ty chcesz być "gorsza" i "nieświadoma". :wink:
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Kapisz0n


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 1
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw 10 Lis, 2005   

Nie Wierzacy Nie Praktykujacy ...no chyba ze z przymusuT_T
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Lis, 2005   

nie lubie kosciola za to :
 
nc
Gość
Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

w 8 klasie kiedy jeszcze niby tam w cos wierzylem postanowilem ze nie pojde na bierzmowanie. a pare dni pozniej do mojej matki dzwonil oburzony klecha /z kosciola, uczyla nas katechetka/ ze przegladal jakiestam papiery, czy ona o tym wie, cala masa pretensji dlaczego, jak ja tak moge i jej prawil wyklad ok godziny... juz wtedy wiedzialem ze nie chce miec z tymi ludzmi nic wspolnego. z ta cala absurdalna, niedomowiona zgnilizna z ktorej sie wywodza rowniez.
 
nerka


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 536
Skąd: Nowa Aleksandrya
Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

mój stosunek do boga i kościoła???

- nie odbywam takowych stosunków.

:roll:
_________________
,,aktywizm musi isc w parze z aktywnoscia!, a przynajmniej z nia nie kolidowac."
 
 
kosiu


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 6
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

ja w Boga wierze za to ine lubie ksiezy.jestem w trakcie przygotowan do bierzmowania i jest to poprostu patologia :? wymyslaja podpis za jakies rozance i msze. a jak cie gdzies nie bylo to zaraz prawi kazania i praiw beszta :? jestem przzeciwko temu !
 
 
nc
Gość
Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

wiec zamiast pierdolic zrezygnuj.
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

najter napisał/a:
wiec zamiast pierdolic zrezygnuj.
 
nerka


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 536
Skąd: Nowa Aleksandrya
Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

i znowu musze się zgodzic z przedmówcami
_________________
,,aktywizm musi isc w parze z aktywnoscia!, a przynajmniej z nia nie kolidowac."
 
 
QkiZ


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1871
Skąd: WWa
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Lis, 2005   

kosiu napisał/a:
ja w Boga wierze za to ine lubie ksiezy.jestem w trakcie przygotowan do bierzmowania i jest to poprostu patologia wymyslaja podpis za jakies rozance i msze. a jak cie gdzies nie bylo to zaraz prawi kazania i praiw beszta jestem przzeciwko temu !

Kurwa jego mać. Co tu robią takie dzieci. Chyba przy rejestracji zaznacza się opcję że się ma 18 lat. Kto go tu wpuścił.
_________________

 
SHINTA


Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: szczecin
Wysłany: Sob 12 Lis, 2005   

bog? moze i jest ale czy wierze?NIE!
_________________
...:: czy musisz mnie zabić, by wiedzieć kim jesteś ::...
 
 
szkapa

Dołączył: 14 Lis 2005
Posty: 1
Skąd: a stąd:p
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005   

bóg moze i jakis istnieje bo ktoś musiał stworzyć ten burdel..:p,
ale nie utarzsamiam go z żadną konkretną religią, i tak każdy wie że jego bóg jest tym właściwym, a ja niewiem i nie chce wiedzieć, a kościół łee
nie nawidze kościoła, poczynająć od księży którzy bogacą sie na naiwności innych ludzi a kończąc na samej instytucji jako takiej, nie roskminiam jak człowiek który logicznie myśli może wogóle chodzić do kościoła i słuchać pierdolenia tych potuczonych klechów którzy jak stoją na ambonie to mają sie za boga a nie za jego reprezentantów, a najbardziej mnie mkurwia ile te pojeby wydają kasy, ostatnio mi starsza powiedziała że nasz popierdolony proboszcz kupił se do kościółka chrzcielnice za 160tyś!!! ja sie kurwa pytam po chuj mu to?
_________________
sialalala zrób mi dobrze w rytmie SKA...;p
 
nc
Gość
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005   

szkapa napisał/a:
bóg moze i jakis istnieje bo ktoś musiał stworzyć ten burdel..:p


to jest wlasnie typowy przyklad szukania wytlumaczenia, zamiast przyczyny... a jak najlatwiej stworzyc wytlumaczenie? znajdujac czynnik odpowiedzialny w ktory uwierzymy, czyli w tym przypadku tworzac istote wyzsza odpowiadajaca za wszystko, chociaz nie ma do tego zadnych podstaw poza sama niewiedza. czemu tak sadze? bo w analogiczny sposob mozna udowodnic temu tworowi brak logiki, czyli: skad sie wzial bog? odpowiedz wiernych brzmi: istnial od zawsze /co tam ze pojecia "od zawsze" nikt nie jest w stanie sobie nawet wyobrazic bo przekracza to nasze mozliwosci umyslowe/, ja wiec pytam: czy to czasem wszechswiat, nieporownywalnie starszy od czlowieka nie istnial "od zawsze"? tymbardziej ze to wlasnie on jest znacznie pewniejszym punktem oparcia niz wymysl istoty, ktora istnieje od ok. 2mln lat, a potrafi jako-tako myslec od kilku tysiecy...? warte przemyslenia.

poza tym chyba mozesz sie okreslic mianem agnostyka, co w gruncie rzeczy nie jest takie zle ;)
 
Harry Lepper

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 56
Skąd: Pulawy
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005   

Najturs. rozumy czlowieczku, a co wedlug Ciebie jest logicznego i rozumnego w zalozeniu ze wszechswiat istnial od zawsze?
_________________
Make Money Online
AFTERFALL
 
nc
Gość
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005   

Harry Lepper napisał/a:
Najturs. rozumy czlowieczku, a co wedlug Ciebie jest logicznego i rozumnego w zalozeniu ze wszechswiat istnial od zawsze?


nic, poszedlem jedynie dalej waszym tokiem rozumowania. przeczytaj jeszcze raz-moze zrozumiesz sens mojej wypowiedzi.
 
Harry Lepper

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 56
Skąd: Pulawy
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005   

To w takim razie, na podstawie czego twierdzisz, ze jest "zdecydowanie pewniejszym punktem oparcia". Po drugie primo, to chodz sobie tokiem wlasnego rozumowania, bo w glowach innych ludzi to jednak nie siedzisz.
_________________
Make Money Online
AFTERFALL
 
nc
Gość
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005   

odsylam ponownie do wczesniejszej wypowiedzi-umiejetnosc czytania ze zrozumieniem mile widziana. wlasciwie pomoge ci:

"skad sie wzial bog? odpowiedz wiernych brzmi: istnial od zawsze /co tam ze pojecia "od zawsze" nikt nie jest w stanie sobie nawet wyobrazic bo przekracza to nasze mozliwosci umyslowe/, ja wiec pytam: czy w takim razie wszechswiat, nieporownywalnie starszy od czlowieka /na ktorego potrzeby powstalo pojecie stworcy kiedy zapragnal wytlumaczenia pewnych zjawisk/ nie istnial czasem "od zawsze"? tymbardziej ze to wlasnie on jest znacznie pewniejszym punktem oparcia niz wymysl/wstaw tu sobie slowo wiara czy teoria/ istoty, ktora istnieje od ok. 2mln lat, a potrafi jako-tako myslec od kilku tysiecy...?"

poza tym jesli w ktoryms z zalozen na podstawie ktorych wysnulem wlasna teorie nie mam racji-prosze sprostuj mnie, bo po raz kolejny bronisz sie chyba tylko dla zasady...
 
Maciek


Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 157
Skąd: dół z wapnem
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005   

najter napisał/a:
umiejetnosc czytania ze zrozumieniem mile widziana.



najter napisał/a:
przeczytaj jeszcze raz-moze zrozumiesz sens mojej wypowiedzi.


Zacznij po prostu klarownie formułować swoje wypowiedzi, popracuj nad gramatyką i interpunkcją, a gwarantuję Ci, że będziesz dużo częściej rozumiany.
 
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005   

Bog w 6 dni stworzyl swiat. W siodmym dniu odpoczywal.
Wpierw stworzyl mezczyzne, a z jej zebra - kobiete.
To jest nawet lepszy niz Prometeusz, bo ten do tego potrzbowal gliny, ognia i lez. Pomyleniec.
Gdy juz kazierodcza rodzina zeszla z raju na ziemie -
ludzie zyli po 1000 lat, ale zgrzeszyli,
przede wszytskim dlatego, ze dotykali kobiete z okresem, a potem nie umyli reki. Dlatego teraz nie zyja 1000, a ok. 70-90 lat.
Kazano czlowiekowi pnowac nad fauna i flora, ale przeca jak to tak wypada robic to z napletkiem? O zgrozo! Jeden nawet gadal z Bogiem!

A wiec:
Ja napisał/a:
a co wedlug Ciebie jest logicznego i rozumnego w zalozeniu ze Bog istnial od zawsze?
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13