Tak.
PomogĹa.
I to naprawdÄ BARDZO.
CzĹowiek, jeĹli oczywiĹcie zaangaĹźuje siÄ w pracÄ z samym sobÄ , zmierzy siÄ ze swoimi przekonaniami, pozwoli sobie na refleksje (czasem na nerwyđ), ma moĹźliwoĹÄ poznanie siebie samego DUĹťO LEPIEJ.
OczywiĹcie czasem trzeba siÄ przyznaÄ przed samym sobÄ , Ĺźe pewne rzeczy robiliĹmy ĹşleâŚtak zwyczajnie, po ludzku - Ĺşle.
W Krakowie polecam udanie siÄ na psychoterapiÄ tutaj https://medonow.pl/
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Możesz załączać pliki na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum