PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
KSU - BIES&CZAd&ROCK&ROLL
Autor Wiadomość
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pon 24 Maj, 2010   

Przez efekt do solówek rozumiem to, co się włącza żeby gitara brzmiała solówkowo a nie riffowo, nie wiem jak to inaczej okreslić.

A specjalistą od fochów to nie ejst Siczka tylko pani menager :)
 
max

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Wracając do ksiązki KSU Rejestracja buntu-właśnie kupiłem, przeczytałem i nie żałuję. Moim zdaniem lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów kapeli ale nie tylko. Tego co tam jest naprawdę nie ma w internecie i prasie. Mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy, a wszystko poparte jest wypowiedziami członków kapeli którzy wystepowali w niej w różnych okresach działalnosci i ludzi blisko zwiazanych z zespołem. Prawdziwa perełka to rozdział oparty na notatkach funkcjonariuszy MO i SB, momentami mozna sie zdrowo pośmiać. Ciekawie przedstawiona jest równiez historia znajomości Kazika Staszewskiego z chłopakami z Ustrzyk. Czyta sie lekko, napisana z humorem ,chociaz czasami zmusza do refleksji. Do tego mnóstwo archiwalnych fotek z których wiekszośc nie była nigdzie publikowana do tej pory. Polecam i ciekawia mnie wasze opinie jezeli ktoś czytał.
 
Poza kontrolą

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 54
Skąd: Ustrzyki Dolne
Płeć:
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Oczywiscie, że czytałem. Krzychu odwalił kawał dobrej roboty. Sam pamietam te wydarzenia dawno , dawno temu i musze powiedziec , że nie ma tam zadnych przekłamań. Jestem pozytywnie zaskoczony. Jedynie nie rozumiem po co została do części egzemplarzy dołaczona płytka z wywiadem, jeżeli dziennikarz niejaki Pan Szott był kompletnie nie przygotowany i plecie bzdury zadajac pytania, a Siczka się męczy jak tu z tego wybrnac bo wiadomo, że najprostsza recepta to na głupie pytanie głupia odpowiedż, no tylko nie każdemu tak wypada robić. Także polecam i ciekawi mnie opinia Nazika i jak się ma ta ksiązka do książki Wieska której nie znam :)
 
kondi1230


Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Kłomnice
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

KSU jest nadal żywe i zajebiste. Dają przesłanie, to kontestatorzy, jestem dumny, że Polska ma taką reprezentację, jeżeli chodzi o punka. Nawet akustycznie im idzie. Kupiłem ich wszystkie płyty i nie żałuję. ;) :bananik: :punk:
_________________
Bo jak masz zjebany dzień, to zawsze można posłuchać kapeli typu KSU :)
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

Nazik tu masz racje ,KSU juz dawno odcina kupony od swojej legendy ,zreszta Siczka zawsze przyznawał sie do tego że za punk rockiem to on nie przepada ,wtedy był taki czas i dlatego zaczeli grać w tym stylu . I dla mojego pokolenia to oni już żywo i zajebiscie nie grają ,gdyby wtedy popularne było disco polo to legendy bieszczad punks byśmy nie uswiadczyli :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

Z okazji gwiazdki coś wam tu podrzuce za 2 godzinki
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

wciąż czekam
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

:lol: dopiero zgrałem z taśmy, tera sie ciśnie na serwer.
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

Wywiad z pierwszym woklem KSU - Bohunem.

Gadka została przeprowadzona w 1985 roku, jest to "retransmisja" z początku lat 90. z audycji BRUM.
Rozmowa jest przeplatana komentarzem łacha co prowadził BRUM oraz utworami z Kołobrzegu 80 a także z dema z 83 roku. Można również usłyszeć co do powiedzenia ma Brylewski i Lipiński na temat wczesnego KSU.

http://www.mediafire.com/?ti0oi784klo77yf
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010   

Cytat:
Nawet akustycznie im idzie.

Pank akusycznie to idzie dobrze La Aferrze, Against Me! czy też Fitzgerald. A nie KSU. Właściwie to tym ostatnim ostatnio nie idzie w ogóle... Poza tym jakie KSU? To przecież Siczka i sidemani ;)
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

Jakiś czas temu w radiu katowice puścili kawałek z akustycznej płyty KSU, takiej żenady dawno nie słyszałem :zygi:
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

Normalnie CZAD :!:
Ciekawe czy na dupie by mi się podpisali :?:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

Foxy 68 napisał/a:
Wywiad z pierwszym woklem KSU - Bohunem.

Gadka została przeprowadzona w 1985 roku, jest to "retransmisja" z początku lat 90. z audycji BRUM.
Rozmowa jest przeplatana komentarzem łacha co prowadził BRUM oraz utworami z Kołobrzegu 80 a także z dema z 83 roku. Można również usłyszeć co do powiedzenia ma Brylewski i Lipiński na temat wczesnego KSU.

http://www.mediafire.com/?ti0oi784klo77yf


Kolego, w jakim bitrate to to jest? Po rozmiarze widze, że chyba jakieś 192 co najwyżej... I tak pewnie lepsze od tej wersji, która była w necie, skompresowanej przez jakiegoś idiotę do bodajże 96 kbps. Ale możnaby ładnie poprosić o wersję FLAC lub chociaż mp3 320 kbps? Dbajmy o swoje uszy...
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Sob 25 Gru, 2010   

Żeby mieć na kompie w dobrej jakości a nie jakiś bulgoczący syf.

Jakąs łatwo dostepną płyte to można puscić w net w 128, bo kto ma kupić, to i tak kupi. Ale unikalne archiwalne materiały należy zgrywać w jak najlepszej jakości. A niestety większośc zgrywa byle jak, byle było. I potem wiele ciekawostek jest tylko dostepnych w beznadziejnych mp3 a kasety już dawno przepadną...
 
Poza kontrolą

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 54
Skąd: Ustrzyki Dolne
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

suchy693 napisał/a:
Nazik tu masz racje ,KSU juz dawno odcina kupony od swojej legendy ,zreszta Siczka zawsze przyznawał sie do tego że za punk rockiem to on nie przepada ,wtedy był taki czas i dlatego zaczeli grać w tym stylu . I dla mojego pokolenia to oni już żywo i zajebiscie nie grają ,gdyby wtedy popularne było disco polo to legendy bieszczad punks byśmy nie uswiadczyli :old:


Ale ty gościu farmazony nawijasz o disco polo. Od razu widac, ze o niczym pojecia nie masz, a zabierasz głos. Chłopaki grali punka nie dlatego, ze był popularny. Jeszcze duzo musisz sie uczyc zeby zrozumiec pewne sprawy i lepiej sie nie odzywaj jak masz takie głupoty pisac.
Ostatnio zmieniony przez Poza kontrolą Nie 26 Gru, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

Poza kontrolą napisał/a:
suchy693 napisał/a:
Nazik tu masz racje ,KSU juz dawno odcina kupony od swojej legendy ,zreszta Siczka zawsze przyznawał sie do tego że za punk rockiem to on nie przepada ,wtedy był taki czas i dlatego zaczeli grać w tym stylu . I dla mojego pokolenia to oni już żywo i zajebiscie nie grają ,gdyby wtedy popularne było disco polo to legendy bieszczad punks byśmy nie uswiadczyli :old:


Ale ty gościu farmazony nawijasz o disco polo. Od razu widac, ze o niczym pojecia nie masz, a zabierasz głos. Wtedy było co innego popularne tylko nie wiem czy komus takiemu jak ty mowi cos:Abba, Boney M, Afric Simone czy inne badziewie. A chłopaki nie zaczeli grac punka bo był popularny, chu... wiesz o poczatkach i głupi jestes jak but.
No ty jestes kurwa wyrocznią punkrocka jak widac , nie wiem pewnie twoje oburzenie spowodowało to ze pochodzisz stamtąd i byc moze znasz KSU osobiście .Na temat punk rocka jednak troche wiem bo uczestniczyłem w tym w latach 80 i twoje texty to włóż sobie w buty ok kolego dla mnie i wielu innych KSU dawno się skonczyło [było i ni ma ].Apropo zespołów w/w też dziwnym trafem znam .No ale Warszawka co moze wiedziec o punkrocku ,bieszczady to była potega punka wtedy cooooooo .I nie obrazaj mnie bażancie ,nerwy zostaw na wodzy bo to urodzie nie służy :dupa: :dupa: i zawału mozesz dostac :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

No okej może z tym disco polo za bardzo pojechałem fucktycznie ,złe porównanie ale po paru wywiadach Siczki jakie kiedys słyszałem wyciagnąłem z tego takie wnioski Nazik i kolege zabolało ale niech kurwa nie ocenia ludzi jak ich nie zna i nie wie z kim ma do czynienia ,mógł grzeczniej :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Poza kontrolą

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 54
Skąd: Ustrzyki Dolne
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

suchy693 napisał/a:
Poza kontrolą napisał/a:
suchy693 napisał/a:
Nazik tu masz racje ,KSU juz dawno odcina kupony od swojej legendy ,zreszta Siczka zawsze przyznawał sie do tego że za punk rockiem to on nie przepada ,wtedy był taki czas i dlatego zaczeli grać w tym stylu . I dla mojego pokolenia to oni już żywo i zajebiscie nie grają ,gdyby wtedy popularne było disco polo to legendy bieszczad punks byśmy nie uswiadczyli :old:


Ale ty gościu farmazony nawijasz o disco polo. Od razu widac, ze o niczym pojecia nie masz, a zabierasz głos. Wtedy było co innego popularne tylko nie wiem czy komus takiemu jak ty mowi cos:Abba, Boney M, Afric Simone czy inne badziewie. A chłopaki nie zaczeli grac punka bo był popularny, chu... wiesz o poczatkach i głupi jestes jak but.
No ty jestes kurwa wyrocznią punkrocka jak widac , nie wiem pewnie twoje oburzenie spowodowało to ze pochodzisz stamtąd i byc moze znasz KSU osobiście .Na temat punk rocka jednak troche wiem bo uczestniczyłem w tym w latach 80 i twoje texty to włóż sobie w buty ok kolego dla mnie i wielu innych KSU dawno się skonczyło [było i ni ma ].Apropo zespołów w/w też dziwnym trafem znam .No ale Warszawka co moze wiedziec o punkrocku ,bieszczady to była potega punka wtedy cooooooo .I nie obrazaj mnie bażancie ,nerwy zostaw na wodzy bo to urodzie nie służy :dupa: :dupa: i zawału mozesz dostac :old:


Chuj mnie obchodzi czy Ksu sie dla ciebie skonczyło czy nie. Zwracam uwage, zebys nie pierdolił głupot, ze gdyby wtedy disco polo było popularne to nie uswiadczyłbys legendy punk. Dowodzi to, ze nie masz zielonego pojecia o historii i pewnie jak cała warszawka byłes "papierowym buntownikiem " :)
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

Powiedz to też Zygzakowi z TZN xenny i innych chłopakom ze byli papierowymi buntownikami .Wiecej na twój temat nie bede bazgrał bo palców mi szkoda [na takiego króla pank rocka] /I chuj mnie tez obchodzi co masz mi więcej do powiedzenia idz się przewietrz trochę bo chyba rybka swiateczna troszku zaszkodziła ci :grin: :>
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

nazik napisał/a:
suchy693 napisał/a:
wywiadach Siczki jakie kiedys słyszałem wyciagnąłem z tego takie wnioski


Z wywiadów wynika jedynie, że Siczka był fanem np. Black Sabbath, Deep Purple, ... i chciał grać taką muzykę ... ale nikt nie potrafił, więc zdecydował, że będzie grał punka (tak jak chciała pozostała cześć zespołu).
No to miałem na mysli tylko żle to ująłem i z tym disco polo za bardzo wyjechałem [mogłem napisac hard rock/heavy metal] ale co nie zmienia faktu i pisałem o Siczce a nie o innych chłopakach z KSu :>
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Poza kontrolą

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 54
Skąd: Ustrzyki Dolne
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

suchy693 napisał/a:
Powiedz to też Zygzakowi z TZN xenny i innych chłopakom ze byli papierowymi buntownikami .Wiecej na twój temat nie bede bazgrał bo palców mi szkoda [na takiego króla pank rocka] /I chuj mnie tez obchodzi co masz mi więcej do powiedzenia idz się przewietrz trochę bo chyba rybka swiateczna troszku zaszkodziła ci :grin: :>


No własnie :) Zygzak i Xenna to juz całkiem inne czasy, ale przynajmniej wiem w którym momencie jestes. I koniec kropka w temacie.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

Więc kropka i koniec w temacie . PS .A jestem w dobrym momencie ...życia jesli o to chodzi i nie narzekam :!: :!: :!: :!:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

Nikodem15 is back! napisał/a:
Kolego, w jakim bitrate to to jest? Po rozmiarze widze, że chyba jakieś 192 co najwyżej... I tak pewnie lepsze od tej wersji, która była w necie, skompresowanej przez jakiegoś idiotę do bodajże 96 kbps. Ale możnaby ładnie poprosić o wersję FLAC lub chociaż mp3 320 kbps? Dbajmy o swoje uszy...

Jest w 128. Jak chcesz w wersji audio to zapoponuj mi coś sensownego na wymianę i będziesz miał.
Co do dbana o uszy to fakt, zacznijmy o nie dbać i przestańmy słuchać na komputerach :cool:
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

KSU było, jest i będzie gówniane :dupa:

A teraz obrońcy wiary linczujcie, pałujcie w imię "jedynej słusznej prawdy o pankroku" :geek:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:
KSU było, jest i będzie gówniane
:!: :!: :!:
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12