PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Włochaty
Autor Wiadomość
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009   

bo w gruncie rzeczy płyta "Dzień Gniewu" jest rzeczą dobrze wyprodukowaną, z jakimś konceptem i do tego jest spójna. Natomiast "Bunt i Miłość" to największy niewypał, pomijając ten projekt akustyczny.

Cytat:
Pierdolisz... napewno są bardziej punk rockowi niż ty...

Nie chcę być jakimś chujem-moralizatorem, ale takimi tekstami jeszcze nikt niczego i nikomu nie udowodnił.
 
mary_jane


Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 22
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009   

włochaty ma kilka udanych kawałków, ale nie podchodzą mi jakoś specjalnie ani muzycznie a ich teksty to raczej tylko poza
bunt i miłość zdecydowanie nie, szczególnie prawo wyboru jest zjebane masakrycznie, nie żebym była fanką anti-flag ale w orginale ten utwór nie jest zły, poza tym nie lubie coverów
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009   

Mimo że podchodzi mi bardzo wiele piosenek włochatego (tak z połowa ze wszystkich płyt), i naprawdę uważam że to dobra kapela (mimo zrzyny z wiadomo czego, tak płyty "bunt i miłość" nie jestem w stanie w ogóle przetrawić.

Nie jest "catchy" :)

BTW: włochaty ma totalnie kałowate okładki (kto do cholery im to projektuje?). A do płyty "dzień gniewu" jest najgorsza - wstyd postawić na półce, a żal zbiera że ludzie mają koszulki z okładką tej płyty, pamiętam jak wyśmiewaliśmy jednego kolegę :)
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009   

Moim zdaniem "dzień gniewu" jest jednym z lepszych dokonał Włochatego... Zupełnie inaczej i ... no po prostu mi się podoba. Jeden lubi zielone a drugi jak mu się sra na klatę - kwestia gustu.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009   

no ja też lubię dzień gniewu, ale co do okładki... jest ktoś komu się to podoba? Jak tak to z miłą chęcią go obrażę ;)
 
mary_jane


Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 22
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009   

no to mnie obraź, akurat dzień gniewu lubie i nie mam nic do okładki, inne okładki włochatego są zdecydowanie gorsze :D
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009   

aaa... źle doczytałem - fakt okładka jest istną spierdoliną :D
Mam na półce i aż sprawdziłem - chujoza :D
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

Cytat:
no to mnie obraź, akurat dzień gniewu lubie i nie mam nic do okładki


Bo nie masz gustu.

Wytłumaczę więc, dlaczego jest do dupy:

- nikt nie spytał policjantów czy chcą być na okładce włochatego w roli "oprawców" nie sądzę żeby się zgodzili. Poza tym Włochaty powinien zdobyć się na nieco głębszą refleksję niż taki banał.

- pani pielęgniarka ma skórzaną kurtkę, co w kontekście tekstów włochatego wypada głupkowato. (a może to ona jest ta zła a policjanci "dobzi"?)

- ma niewątpliwie bardzo śmieszny wyraz twarzy (ała... :D )

W połączeniu z tytułem można wywnioskować, że nadszedł "dzień gniewu" - policjanci mieli już dość tych pielęgniarek.

nędza i wstyd.

od razu link:
http://img.audiovis.nac.gov.pl/PIC/PIC_2-16.jpg
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

Cytat:
- nikt nie spytał policjantów czy chcą być na okładce włochatego w roli "oprawców"
Stary, to potworność!
Nikt nie pytał Królowej czy chce być na okładce "God Save The Queen", nie mówiąc o setkach (jesli nie tysiącach) innych pankowych okładek. :D

_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

tylko że królowa to symbol, a szeregowy policjant to co innego. Chciałbyś żeby twój ryj w niezbyt fotogenicznej wersji znalazł się na okładce jakiegoś zespołu? :D

Okładka Doom jest fajna i nie sądzę, żeby policjant sfotografowany miał jakieś wonty - tym bardziej, że w zasadzie nie można tu nikogo rozpoznać.
 
mary_jane


Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 22
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

na okładce dnia gniewu też nie moznaby nikogo rozpoznać, bo mają czapki :D
i w życiu bym nie wpadła na to że to może być pielęgniarka,a skąd wiesz że ta kurtka jest z prawdziwej skóry, może być z syntetycznej
:wink:
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

gratuluję ślepoty, trzeba było mówić od razu że masz problemy z widzeniem.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

Cytat:
Chciałbyś żeby twój ryj w niezbyt fotogenicznej wersji znalazł się na okładce jakiegoś zespołu?
To, czy bym chciał czy nie - to jest inna kwestia.
Jeśli ktoś został sfotografowany w sytuacji jak najbardziej publicznej - i do tego podczas pełnienia obowiązków służbowych - a na dokładkę nie da się rozpoznać na 100% jego twarzy, to wybacz, ale nie ma przeciwwskazań do użycia takiego zdjęcia w dowolnym celu.
Prędzej mogłaby się czepiać ta pielęgniarka, że jej protest został wykorzystany w celach marketingowych przez ekipę anarcho-pozer-panków.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

jak najbardziej są widoczne twarze policjantów jak i pielęgniarki w syntetycznej skórze na sobie :D :D:D
Przecież prawdziwe skóry w ogóle nie istnieją - wszyscy zostaliście oszukani ;)
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

Obejrzałem dokładnie tę okładkę - nie wiem, może z perspektywy ochrony do wizerunku publikacja takiego frontu jest wbrew prawu.

Może wypowie się jakiś specjalista od prawa autorskiego etc.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Wto 29 Wrz, 2009   

I niech się wypowie jakiś krytyk sztuki, by potwierdzić me słowa że okładka jest do dupy i żałosna.

[/list]
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Paź, 2009   

www.wlochaty.most.org.pl NOWA strona. Schludna, bardoz fajnie wykonana na moje oko no i duuuużo lepiej czytelna niż poprzednia.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
yang

Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 3
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

Jak miałem 16 lat to ich słuchałem teraz po latach niesłuchania wróciłem częściowo do nich.
Może i są hipokrytami ale...kto nie jest :lol:
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Śro 25 Lis, 2009   

ja słucham tylko pierwszego materiału umieszczonego na "zamianię pieniędzy..."... późniejsze dokonania mi "nie wchodzą" :lol:
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
tompunk

Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 3
Płeć:
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009   

włochaty zakonczył na Triumf Anarchii nan Tyrania i jak dla mnie płytki do tej były bomba...dzien gniewu i bunt i miłosc sa słabe...tak juz jakos jest ze pierwsze płytki punkowych kapel zawsze były najlepsze
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Nie 06 Gru, 2009   

tompunk napisał/a:
włochaty zakonczył na Triumf Anarchii nan Tyrania i jak dla mnie płytki do tej były bomba...dzien gniewu i bunt i miłosc sa słabe...tak juz jakos jest ze pierwsze płytki punkowych kapel zawsze były najlepsze


Cytat:
3 płytki były GIT i na Zdradzie zakonczyli


kolejny kurwa fachowiec pankrokowy.
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 06 Gru, 2009   

:mrgreen:
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pon 07 Gru, 2009   

Kiedyś dużo słuchałem i spore wrażenie na mnie wywarli, jako na gówniarzu. Muzycznie mają naprawdę dobre pomysły, tylko na większości płyt są one dośc chaotycznie posklejane i trudno ogarnąc utwory jako całość. Teksty - wiadomo.

Co by nie mówić, ZMOWA to dzieło rozpieprzające na wióry produkcją, pomysłami i ich dopracowaniem, nawet teksty da się przełknąć jakoś. Do dziś dla mnie to jedna z najlepszych płyt poslkiego punka.
 
Dżizys

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 24
Wysłany: Pon 07 Gru, 2009   

Ja NIGDY nie przekonałem się do Włochatego... nie wiem czemu. Podchodziłem kilka razy, ale po kilku minutach sie po prostu poddawałem i zapuszczałem wiejskie disko dla równowagi...
_________________
Cytat:
Ja pierdolę, jak to możliwe że jacyś młodzi kolesie zamiast ruchać koleżanki, pić piwo, słuchać sobie spokojnie muzyki muszą na siłę szukać jakichś ideologii, walczyć o rasę lub z nazizmem, do tego jeszcze taplać się w polityce i ogólnie szukać problemów w ostatnich latach swojego życia w których się problemów prawie w ogóle nie ma
 
Punkracy

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 37
Skąd: z dupy papierza
Płeć:
Wysłany: Czw 10 Gru, 2009   

może ktoś już o tym pisał, sorki jeśli walę offtopa nie chce mi się czytać i analizować powyższych postów bo jestem patentowany leń; powiem tak, moim zdaniem włochaty bez Paulusa to szied, a jeśli Paulus się sprzedał bo jako zdeklarowany anarcho-pacyfista śmiał kandydować na fotel dyrektora muzeum (nawiasem to trzeba mieć tupet i zero honoru) nomen omen w Muzeum Wojska, którego dyrektorem został; tym samym pogrzebał ideały, o których śpiewał a w które m.in. ja wierzyłem; trafiłem na gównianą fotkę pseudo anarchisty (Paulusa ubrał się chłopina w „garnitur” a przy nim stoją kolesie w podobnych uniformach) żałosny to widok, ręce opadają; "mów mi mów, jakim jesteś anarchistą....samochodów nie wolności będziesz chciał". Słuchałem, wierzyłem i się zawiodłem; skoro jeden się sprzedał mogą to zrobić pozostali członkowie zespołu, nikt mi nie zagwarantuje że tak się nie stanie. I nawet teksty jeśli będą jak najbardziej prawe to z ust kłamcy to ściema i blagierstwo, ktoś mnie tu próbuje ładować w trąbę, można punkom z gimnazjum wciskać ciemnotę bo ja ten chłam pierdolę z góry na dół. Fajnie ze chłopaki z Włochatego chcę zmieniać świat, ale ode mnie to mają środkowy paluch na drogę, yo
Ostatnio zmieniony przez Punkracy Czw 10 Gru, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12