PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Jakim klubom kibicujecie?
Autor Wiadomość
review


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 265
Skąd: elk
Płeć:
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007   

fc.MAZUR -EŁK,BIAŁYSTOK-JAGIELONIA<WARMIA-GRAJEWO-.....lokalny patryiotyzm :P
_________________
SKA PATROL********
 
 
review


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 265
Skąd: elk
Płeć:
Wysłany: Pon 17 Gru, 2007   

GRUBAS napisał/a:
no to za kim(teoretycznie chociaż) :wink:





tak jak wyzej :wink:
_________________
SKA PATROL********
 
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Pon 17 Gru, 2007   

ja jestem za Stalą - od zawsze na zawsze:



Oczywiście żartuję, natomiast dość orientuję się zwłaszcza w ligach zagranicznych, gdyż namiętnie grywam w STS. Dość często wygrywam, gdyż kieruję się kobiecą intuicją a nie tzw "pewniakami", które często dają dupy :D

Mina mężczyzn przy kasie STS, gdyż odbieram 300 zł w porównaniu z ich 20 - bezcenne :lol:

Dobra, kiedyś kibicowałam AC Milanowi :oops:
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

LECH - CRACOVIA - ARKA
 
KiNdEr


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 213
Skąd: Kraków
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2008   

WISŁA-LECHIA-NIEPAMIĘTAM CO
_________________
http://pl.youtube.com/user/LookStudioPL
 
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2008   

Śląsk Wrocław
Chelsea
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2008   

Cytat:
WISŁA-LECHIA-NIEPAMIĘTAM CO
Trzej królowie wielkich miast: Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2008   

Stan, właśnie dostałeś dużego plusa. :wink:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2008   

Ryszard napisał/a:
Stan, właśnie dostałeś dużego plusa. :wink:
He, he, ja nie kibicuję tym klubom. :wink:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2008   

Peszek.

Grubas, używam telewizora. Choć może się wybiorę na Arkę w niedziele.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Astiv

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 66
Skąd: Rybnik
Płeć:
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2008   

ROW Rybnik! ! ! xD
i wiem ze to zabrzmi dziwnie, poniewaz to 2 konkurencyjne kluby, ale
Ruch Chorzów i Górnik Zabrze !

Jak mówi Śląskie przysłowie: Ruch spuchł, Odra szmata, Górnik do kopalni!
 
Painful_Hands


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 139
Skąd: Gliwice
Płeć:
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008   

to nie brzmi dziwnie, tylko jakbys byl dobrze nacpany


a co do slaska wroclaw, to juz niedlugo, a nie bedzie go na mapie
_________________
It has to start somewhere
It has to start sometime
What better place than here
What better time than now
 
 
Turio

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2008   

Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Zagłębie Sosnowiec, Olimpia Elbląg, Addo Den Haag, Arsenal Londyn, Celtic Glasgow.

Bundeslidze, Serie A i Realowi stanowcze Nie.

A jak są jakieś ciekawsze mecze to kibicuję teoretycznie słabszym, ostatnio Getafe - szkoda że odpadli.
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2008   

Painful_Hands napisał/a:
a co do slaska wroclaw, to juz niedlugo, a nie bedzie go na mapie

A tam, po fuzji z Groclinem zostają wszystkie insygnia Śląska, drużyna będzie się nazywać Śląsk Wrocław i jej główny stadion będzie we Wrocławiu. Jeśli chodzi ci o licencje to mnie ona totalnie zgrzewa. Tylko fuzja ma sens jak Śląsk awansuje. :roll:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008   

Jestem przeciwny fuzjom gdy jedna z drużyn której nazwa zostaje w tym tworze uzywana uzyskuje sobie za pieniądze grę w wyższej klasie rozgrywkowej-na miejscu kibiców Sląska boikotowałbym mecze tego sztucznego tworu...

Dziwne to jakby ten cały Drzymała nie mógł normalnie zostać sponsorem Slaska,który i tak ma duze szanse by wejść normalnie do 1 ligi-a tak coz bogacz zabiera fanom z Grodziska pierwszą ligę-jedno wiem na pewno takie fuzje wczesniej czy pozniej szlag trafi...
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Kwi, 2008   

oglądałem dziś czelsi - manczester junajted i zajebisty był mecz mimo że nikomu nie kibicowałem
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Kwi, 2008   

szymon napisał/a:
Jestem przeciwny fuzjom gdy jedna z drużyn której nazwa zostaje w tym tworze uzywana uzyskuje sobie za pieniądze grę w wyższej klasie rozgrywkowej-na miejscu kibiców Sląska boikotowałbym mecze tego sztucznego tworu...

Jak Śląsk nie awansuje to tez będę przeciwny fuzji. Jeśli natomiast im się uda to ją popieram - chodzi właśnie o uniknięcie awansu poprzez fuzję, bo to faktycznie nie fair. Nie rozumiem tylko gdzie tu jakiś "sztuczny twór"...

Meczyk zajebisty był. Mam nadzieję, że uda im się wskoczyć na I miejsce.
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 11 Cze, 2008   

Nie wiem co się stało ale mnie zamurowało.
http://www.sport.pl/pilka...i_Groclinu.html
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Painful_Hands


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 139
Skąd: Gliwice
Płeć:
Wysłany: Sob 05 Lip, 2008   

Polonia W-wa kupila Groclin zdaje sie.
_________________
It has to start somewhere
It has to start sometime
What better place than here
What better time than now
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   

Szacunek dla fanów Sląska Wrocław że nie chcieli fuzji z Groclinem jak Drzymała był taki mądry to czemu nie chciał zostać sponsorem Sląska?

Brawa też dla działaczy i fanów Pogoni Szczecin,którzy również nie dali się zbajerować Drzymale i nie chcieli łaczyc się z Groclinem...takie fuzje nie mają racji bytu...wcześniej czy pozniej padają i klub musi zaczynać od nowa....

Polonia Warszawa nie kupiła jeszcze miejsca od Groclinu ale dla mnie to kurwa skandal że można sobie kupić awans przy stoliku mając trochę gotówki to wypacza sens sportowej rywalizacji...czyzby kibice KSP akceptowali ten twór?

Poza tym ostatnio w PZPN-ie jest jeden wielki burdel-jakim prawem te chuje nie chcą przyznać licencji Poloni Bytom a pól roku temu ją normalnie przyznali-Legia,Widzew,Lech w latach ubiegłych miały długi liczone w milionach złotych a licencje dostawali..widać kto kogo faworyzuje....jeszcze dziś w tv Listek mówi że prawdopodobnie będzie znów kandydował na prezesa pzpn-kurwa w polskiej piłce korupcja,za niecałe 4 lata finały Euro stadionów brak,wszystko w powijakach a ten chuj jeszcze ma tupet startować w nowych wyborach...na takiego chuja tylko jest 1 sposób..nie napiszę jaki bo pały te i inne fora czytają...
 
Turio

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   

Zaryzykuję stwierdzenie że Polonia Warszawa nie ma kibiców w samej stolicy i w tym wypadku nie wiem co Drzymała osiąga, chyba że chce sam się wycofać na stałe z piłki nożnej, bo na konwiktorską nie przyjdzie mu tylu ludzi co do Szczecina czy Wrocławia. Jak będzie miał tylu kibiców co w Grodzisku to będzie dobrze. Polonii kibicują tylko na Muranowie, a po za nimi ludzie którzy o piłce nożnej nie mają żadnego pojęcia a chcą się gdzieś załapać i na muranowie mają znajomych. Polonia ma więcej kibiców w Krakowie, Poznaniu, Gdyni czy Kielcach.

A co do Polonii Bytom szkoda klubu bo walczyli chłopaki o utrzymanie i byli lepsi od jakiegoś Widzewa i innych śmiesznych klubów, a ich kosztem Widzew nie został zdegradowany do 3 ligi tylko do drugiej, co już przewyższa moje możliwości rozumowe, dlaczego w takim razie nie zagrano barażu w którym, w razie porażki Widzew spotkałby się z ligą 3. Mi to po prostu wygląda na bardzo dobry układ Bońka z PZPN i odwołania chuj Polonii dadzą. Szkoda bo oglądanie tego chujstwa jakim jest polska piłka ligowa jest coraz bardziej bezsensowne jak degraduje się podobno 1 z 6 klubów (wg Bońka) który w pierwszej lidze nie miał nic wspólnego z korupcją, jeszcze Groclin wyleci teraz to zostaną tylko 4 w tym Amico-Lech który jest nie do ruszenia tylko dlatego że samemu nowemu tworowi nie można nic zrobić, za to na Amicę byłoby w chuja zarzutów (największe kuriozum PP z Aluminium Konin), na Lecha też coś by się pewnie znalazło.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   

Cytat:
Zaryzykuję stwierdzenie że Polonia Warszawa nie ma kibiców w samej stolicy

zaryzykowałeś i przegrałeś, sporo znajomych z Warszawy kibicuje Polonii, niestety dla przeciętnego kibica to dość niebezpieczny sport( sam się o tym kilka razy przekonałem) i dlatego na stadionie pustki
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Turio

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   

Mecenas napisał/a:
Cytat:
Zaryzykuję stwierdzenie że Polonia Warszawa nie ma kibiców w samej stolicy

zaryzykowałeś i przegrałeś, sporo znajomych z Warszawy kibicuje Polonii, niestety dla przeciętnego kibica to dość niebezpieczny sport( sam się o tym kilka razy przekonałem) i dlatego na stadionie pustki


Nie wiem, ja sam takich ludzi dużo nie znam, żeby byli za Polonią, na Bródnie, Targówku czy Pradze nie znam ani jednej. Co do meczów... jestem przeciętnym kibicem i chodziłem na Legię dopóki było normalnie na żylecie tzn dopóki był doping, bo teraz nie ma z winy zarządu klubu. Nigdy nic mi się nie stało, na wyjazdy też jeździłem i czy to była Łódź czy Wronki to zawsze było oki. Raz tylko w Białymstoku na PP był problem bo psy z armatek wodnych zaczęły napierdzielać, ale też obyło się bez większych obrażeń. Pamiętam jeszcze czasy gdy Polonia była w pierwszej lidze to na derby przychodziło po 5 tys kibiców bo więcej na stadion nie wchodziło. Na Legii był zawsze komplet. Poznałem w taki sposób dużo zajebistych ludzi i przeżyłem chwile których do końca życia nie zapomnę. Na Legii zawsze był doping czy grała z Odrą czy z Wisłą, na Polonię jak przyjechała Pogoń to był piknik nie mecz, nic się kompletnie na stadionie nie działo, leciały tylko kurwy i nic więcej. Lepsi byli kibice ze Szczecina których było niewiele, wspierani przez kibiców Legii którzy się pofatygowali. Co z tego że kibicują jak nie robią dopingu, nie mają opraw i robią piknik na stadionie. Co to są za kibice?
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pon 07 Lip, 2008   

to fakt że doping Legia ma na bardzo wysokim poziomie, nie wiem dlaczego na Polonii jest zupełnie inaczej, ale przyszło mi do głowy że dlatego że pod stadionem polonii po meczach czatują debile z L i spuszczają wpierdol każdemu kto się napatoczy , co do moich znajomych to głównie z Zoliborza i Ochoty są
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Turio

Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pon 07 Lip, 2008   

Nigdy nie zauważyłem takiego procederu żeby spuszczać komuś wpierdol na konwiktorskiej zwłaszcza kibicom Polonii, widocznie mają słabo zorganizowane bojówki, w przeciwieństwie do Lecha czy Arki. Wiadomo, że wszędzie są debile, ale kibice z Poznania też często przyjeżdżali na derby napierdalać Legię. Arka też często siała popelinę. Ja chuliganom się sprzeciwiam na stadionach, na ustawki niech się ustawiają i najebują, co mnie to obchodzi, byleby przestrzegali swoich reguł, bez kos jak to niestety po meczu Legia - Korona się wydarzyło że kibica z Kielc zakosowali kibice Wisły. Najważniejsze aby ojciec z małym dzieciakiem na meczu był bezpieczny i nie dostał butelką w głowę czy kamieniem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12