PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzicie o grupie DEFEKT MUZGO? + ich działalność z Parą
Autor Wiadomość
nc
Gość
Wysłany: Czw 26 Maj, 2005   

bleedandroll napisał/a:
Czyli wszyscy :wink: :kiss:


ja nie, bo nie mam 25 zeta na ksu ani armie, nie wspominajac juz o tym, ze mnie takie rzeczy nie rajcuja... ;)
 
MT-11

Dołączył: 28 Maj 2005
Posty: 2
Wysłany: Sob 28 Maj, 2005   

Ech, ludzie.

Defekt kiedys byl strawny, Sedes tez, ale to bylo bardzo dawno temu, i no coz-----nie byla to nawet wowczas pierwsza liga, prymitywne,plytkie,wulgarne.
Sprawy z pocz. lat 90 - powiem szczerze - bilismy ludzi ktorzy mieli ich koszulki etc. Straszne nieprawdopodobne wrecz scierwo.
Wlochaty i GaGa/Smalec ma sie do tego nijak.
Psy Wojny - tak pol na pol, ale tez kiedys.
Armia stara - no co wy, jak mozna bluzgac, jak sie nawet nie lubi, to trzeba szanowac. A budzy faktycznie ocipial, Maleo tez, Guma inna bajka, ale tez mu cos nie tak... :mrgreen:

Ustrzyki i Pod Prad sa genialne, potem to juz popelina, ale coz...W sumie i tak dla Siczki szacunek.
GaGa i Zielone Zabki sa super, mam sentyment, sczegulnie cenie koncert GaGi na Jarocku 93.
_________________
Zalog reaktywacja jest niezbedna!
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   

MT-11 napisał/a:
Ech, ludzie.

Defekt kiedys byl strawny, Sedes tez, ale to bylo bardzo dawno temu, i no coz-----nie byla to nawet wowczas pierwsza liga, prymitywne,plytkie,wulgarne.
Sprawy z pocz. lat 90 - powiem szczerze - bilismy ludzi ktorzy mieli ich koszulki etc. Straszne nieprawdopodobne wrecz scierwo.
Wlochaty i GaGa/Smalec ma sie do tego nijak.
Psy Wojny - tak pol na pol, ale tez kiedys.
Armia stara - no co wy, jak mozna bluzgac, jak sie nawet nie lubi, to trzeba szanowac. A budzy faktycznie ocipial, Maleo tez, Guma inna bajka, ale tez mu cos nie tak... :mrgreen:

Ustrzyki i Pod Prad sa genialne, potem to juz popelina, ale coz...W sumie i tak dla Siczki szacunek.
GaGa i Zielone Zabki sa super, mam sentyment, sczegulnie cenie koncert GaGi na Jarocku 93.

Ja tam lubię także dziesiejszą Atmię, KSU i Defekt. A zresztą po co wypisujesz tu zdanie swoje na temat tylu kapel?
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   

a ja nie lubilem i nie lubie do tej pory defektow, smalco, gagów i innych armii... jest muza nudna, a i teksty sa o "pitu pitu"... ale to kwestia gusatu...
dla mnie para wino to rokendrolowiec a nie pank... moje zdanie i nie trza sie ze mna zgadzac. pozdrawiam
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pią 03 Cze, 2005   

Kamil napisał/a:
dla mnie para wino to rokendrolowiec a nie pank... moje zdanie i nie trza sie ze mna zgadzac.

Dokładnie.

Nie mam pojęcia, co w Twoim zestawoieniu obok Defektów i Gagi robi Armia. Niezależnie od tego, czy Ci się ten zespół podoba czy nie i od powodów, jest to całkiem inny styl i inna klasa (wyższa raczej) niż te pozostałe kapele.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
nc
Gość
Wysłany: Wto 07 Cze, 2005   

spazma+ napisał/a:
co musze zrobić by być punkiem? nie myć się, pić jabole i śpiewać "niszcz system" ? czy bycie punkowcem ma jakiś cel etc. prócz samozagłady?


rozwazania na poziomie lat 16... glupota i nudy. a armia to w ogole kapela punkowa?? :shock:
 
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Cze, 2005   

ultra punk :P napisał/a:


jakbyś miał rozum w głowie to wiedziałbyś że przesadzam..
ja ostro punkowałem z 10 lat wstecz wtedy gdy Ty wpierdalałeś farfocle spod kanapy..


uuu... mocne slowa... ostro punkowales powiadasz?? a co iroka miales, nosiles zielono-czerowno-granatowe sznorowki? hehe napierdalales nazioli hydrantami?? hehe... kolego przestan....

a czemu piszesz w czasie przeszlym? czyzby cie juz zycie usidliło? kapcie, gazetka i sex pistols w magnetofonie??
:evil: :evil: :evil: :wink: :wink: :wink:
 
SilesiaAttack79


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 120
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Płeć:
Wysłany: Śro 08 Cze, 2005   

[quote="Anonymous"]
Kamil napisał/a:
ultra punk :P napisał/a:

uuu... mocne slowa... ostro punkowales powiadasz?? a co iroka miales, nosiles zielono-czerowno-granatowe sznorowki? hehe napierdalales nazioli hydrantami?? hehe... kolego przestan....

a czemu piszesz w czasie przeszlym? czyzby cie juz zycie usidliło? kapcie, gazetka i sex pistols w magnetofonie??
:evil: :evil: :evil: :wink: :wink: :wink:


pisze w czasie przeszłym bo to było dawno i nie prawda.
bledy mlodosci :lol: :lol: :twisted:
_________________
".......bo ja tak na imie mam...
mam na imie punk!!!"
 
 
nc
Gość
Wysłany: Czw 09 Cze, 2005   

Anonymous napisał/a:
jakbyś miał rozum w głowie to wiedziałbyś że przesadzam..


wyczulem, ze to bylo przejaskrawienie, co nie zmienia faktu ze jakos nie specjalnie kcialo mi sie odpowiadac na podobnym poziomie na tego typu smieszna hm.. "prowokacje"(?)

Cytat:
ja ostro punkowałem z 10 lat wstecz wtedy gdy Ty wpierdalałeś farfocle spod kanapy..


ales Ty fajny! a teraz co? znudzilo sie? :( jej...
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2005   

Punkiem jest się całe życie lub nigdy i nie ma trzeciej ewentualności przypominam obu stronom :wink: .
 
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2005   

mądre słowa!
 
SilesiaAttack79


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 120
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2005   

Para jak na "niepanka" to calkiem madrze i punkowo gadasz :lol: :lol: :wink:
_________________
".......bo ja tak na imie mam...
mam na imie punk!!!"
 
 
riot

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 554
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2005   

dlugie wlosy ma, dziary są... papa wymalowana jest... moze para jedak jest punkiem :wink: :evil: hehe
 
SilesiaAttack79


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 120
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2005   

dlugie kudly odpadaja :twisted: :lol: :wink:
_________________
".......bo ja tak na imie mam...
mam na imie punk!!!"
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2005   

Już jestem mądry... wyłysiałem...,


bo łyse jest mądreeeeeeee! :mrgreen:
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2005   

Para ja widzę na Twojej stronie jakąś świeżą fotkę i tam masz włosy i nawet sporo. :D
Para Wino napisał/a:
bo łyse jest mądreeeeeeee!

Zwłaszcza to w dresach. :mrgreen:
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 09 Cze, 2005   

Anonymous napisał/a:
A śpiewałeś inaczej :wink:
Ale że już sam jestem "gruby i (a) łysy" no i przy okazji mądry :lol: ...
Ostatnio zmieniony przez Para Wino Sob 11 Cze, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
hanae


Dołączyła: 18 Lis 2004
Posty: 17
Skąd: bstok/psn
Płeć:
Wysłany: Nie 12 Cze, 2005   

ja tam defekt lubie. moze to i malo ambitne, moze wiekszosc kawalkow na tych samych akordach, ale slucha sie naprawde niezle. plus sporo sentymentu rowniez. siwy imo ma jeden z fajniejszych wokali, a jak sie smieje to tylko turlac sie po podlodze :lol:
 
Koniu
Moderator


Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 156
Płeć:
Wysłany: Nie 12 Cze, 2005   

ja nie wiem o co chodzi z tą ambitnością....coś nie tak? muzycznie zajebiscie, teksty dobre w wiekszości. Nierozumiem :roll: Niech mi ktoś powie ze np. kawalek 'ptaki ludzie, drzewa' jest prostacki lub malo ambitny, ten jest głupcem :P
_________________
Hell yeah! Sun City Rockers!
 
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pon 13 Cze, 2005   

spazma+ napisał/a:
zgadzam sie z moim przedmówcą /Koniu/
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Pon 13 Cze, 2005   

Mam pytanie co do Defektu... i moze cos Para na ten temat wie, badz zdementuje oficjalnie ta plotke.
Otoz slyszalem pare lat temu jakoby Defekt Mozgu sprzedawal na koncertach plyty Honoru i inne takie kwiatki ;)

Prawda czy falsz?

Bo cos wierzyc mi sie nie chce...
 
SilesiaAttack79


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 120
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Płeć:
Wysłany: Pon 13 Cze, 2005   

Łajek napisał/a:
Mam pytanie co do Defektu... i moze cos Para na ten temat wie, badz zdementuje oficjalnie ta plotke.
Otoz slyszalem pare lat temu jakoby Defekt Mozgu sprzedawal na koncertach plyty Honoru i inne takie kwiatki ;)

Prawda czy falsz?

Bo cos wierzyc mi sie nie chce...
ja słyszałem natomiast jakoby Siwy latał z orzełkiem na fleku po Wałbrzychu i napierdalał panków razem z naziolami alee też to traktuje raczej jako plote
Para zdementuj lub potwierdż :wink:
_________________
".......bo ja tak na imie mam...
mam na imie punk!!!"
 
 
Łajek


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 299
Skąd: Świnoujście/Szczecin
Płeć:
Wysłany: Wto 14 Cze, 2005   

Ja to slyszalem ze Silezja rozpierdala drzwi jak w pijackim amoku nie umie klamki znalezc... :P :lol: :lol:

Para prawda czy falsz? :lol:



Ja mysle ze january blefuje, a Dosia ma racje :lol:
 
SilesiaAttack79


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 120
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Płeć:
Wysłany: Wto 14 Cze, 2005   

notomiast ja słyszałem że łajek zaczyna a nie umie skończyć :lol: :lol:
Łajek napisał/a:
prawda czy falsz?

tu by trza było chłopaków z Gryfina zapytać :lol: :P :wink:
_________________
".......bo ja tak na imie mam...
mam na imie punk!!!"
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 14 Cze, 2005   

:shock: Jaja se robicie? :mrgreen: ale popytam :wink:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13