PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzicie o grupie DEFEKT MUZGO? + ich działalność z Parą
Autor Wiadomość
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

Jesli chodzi o defekt muzgó to od czasu koncertu 2 wrzesnia w Zarnowie strasznie cicho sie o nich zrobiło-jak ktoś jest zainteresowany to od niedawna mozna kupic ich reedycje na cd albumu ''N.U.D.A''-w porownaniu do wersji z mc dodano 5 utworów
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pon 30 Paź, 2006   

Po przeszło 2 miesiącach przerwy szykuje się kolejny koncert Defektu Muzgó-po raz drugi w tym roku zagrają we Wrocławiu w klubie Madness(pierwszy ich koncert tam byl 25 marca)18 listopada wstep 10 zł...Oprocz defektu zagra tez tam grupa Hebana-Raz tu raz tam...para moze teraz wpadniesz na ten koncert-tak przy okazji skoro akurat masz dostep do neta mam tez pytanko czemu sie wstydzisz za Zjednoczoną Europę?Skoro tak ci się nie podoba to jakim cudem 1 utwor z tego albumu znalazł sie na twej ostatniej reedycji Bandit Rockin?
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Śro 01 Lis, 2006   

moze jam sie rusze na ten koncercik ;]dobrze by bylo jak by Para tez zawitał :D
 
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Pon 06 Lis, 2006   

Mam ogromną prośbe , niech ktoś z was ludziska nagra mi ten koncercik na kasete , vhs bede ogromnie wdzięczny . Cena do uzgodnienia, jakoś sie dogadamy .Piszcie na mejla Franz_Mauer@tlen.pl . Dogadamy sie z cenom . Jakość może być obojętna , tylko aby było to nagrane na KASETE VHS Bąć DVD . Zgóry wielkie dzięki .
-------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to Dać , ale nie wiem skąd to brać ''
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 06 Lis, 2006   

szymon napisał/a:
czemu sie wstydzisz za Zjednoczoną Europę?Skoro tak ci się nie podoba to jakim cudem 1 utwor z tego albumu znalazł sie na twej ostatniej reedycji Bandit Rockin?
Bo tylko ten zaakceptowałem, a ściślej to ja tam się czepiam siebie, a nie Siwego (no może z małymi, baaaaaaardzo małymi wyjątkami)
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006   

Rusza Ktos na ten Koncert Defektu? by sie na jakiegos browara poszlo ... ;)
 
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Śro 22 Lis, 2006   

Niech ktoś zda relajce , z koncertu DM czy grali jakieś same stare przeboje czy też pojawił się jakiś nowy który nie ujrzał światła dziennego . Jestem tego ogromnie ciekaw.
---------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to Brać''
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Lis, 2006   

10 grudnia DM gra w Zielonej. Muszę iść koniecznie. A i może jakieś nagranko uda mi się zrobić?
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Śro 22 Lis, 2006   

Nikosiu SYNKU DROGI BYM CI BYł CHOLERNIE WDZIęCZNY MOGę ZAPłACIć :-) ))))))))))))))))))))))
----------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skad to brać ''
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Pon 11 Gru, 2006   

Witajcie ! Wczoraj był koncert Defektu , możecie napisać jakie kawałki grali ? Czy Siwy mówił coś o nowej płycie ? Jestem tego ogromnie ciekaw czy ktoś nagrał ten koncert ? I Bedzie taka możliwość udostępnienia go na jakimś serwerze ????
-------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale Nie wiem skąd TO brać ''
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

Defekt zagrał same stare numery, było po trochu z każdej płyty. siwy ył wyraxnie pod wpływem, często się mylił, ale jakoś dał rade, chyba tylko dlatego, że wylała mu się większość piwa. :) Z tego, co wiem, koncert był nagrywany na video. Support (Razturaztam), w którym grają Victor i Heban z Defektu oraz Borek (eks-basista Defektu) zaserwował porcję świetnego energetycznego ska-punka.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   

Jestem CIEKAW gdzie będzie do ściągniecia ten materiał jestem bardzo mocno zainteresowany dobrze że ktoś to nagrał. Może jakiś dobry człowiek umieści to na emule bąć na jakimś rapid-share albo innym serwerze.
-------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to brać ''
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   

Jak będę mial, to postaram się zgrać chociaż dźwięk i wrzucić mp3.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   

Nikodem15 napisał/a:
Jak będę mial, to postaram się zgrać chociaż dźwięk i wrzucić mp3.


okej, trzymamy za słowo :twisted:
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   

Jeśli zdobędę ten film, bo to nie jest pewne...
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   

Nikodemie ! Wszyscy na ciebie tutaj liczą !!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale Nie wiem skąd to brać ''
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Gru, 2006   

Nikoś moglbys bardziej wysilic sie z tą relacją z koncertu Defektu Muzgo.Rozmawiales moze z siwym?Udalo ci sie nagrac ten koncert ?Czy wiesz cos na temat nagrywania plyty przez Defekt Muzgo?Ile trwal koncert,potrafisz napisac utwory jakie zagrali i czy bylo duzo wiary?Pozdrawiam
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Gru, 2006   

szymon napisał/a:
Rozmawiales moze z siwym?



szymon napisał/a:
Czy wiesz cos na temat nagrywania plyty przez Defekt Muzgo?




szymon napisał/a:
Ile trwal koncert,potrafisz napisac utwory jakie zagrali i czy bylo duzo wiary?



niczym wywiad z szanownym panem Nikodemem, prawda?
:lol: :lol: :lol:
 
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Gru, 2006   

Wiary było aporo, ale bez przesady. Setlistę potem napiszę. Siwy był pijany, więc z nim nie gadałem i watpię by go pisanie nowych kawałków interesowało...
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006   

Nikodemie a może byś tak dał namiar mi na pw na tego gościa co kręcił na koncercie defektu ten koncert ? Bym ci był ogromnie wdzięczny może ja bym go bardziej napierał . Bo jak wysłałem do tego mejla z prośbą o nagranie co mi podałeś wcześniej ten namiar niestety nie otrzymałem odpowiedzi. Cała wiara na ciebie liczy tutaj abyś załatwił to może być to w mp3 choć bym był bardziej ucieszony gdyby to było na Video udostępnione na jakimś serwerze .
---------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to brać ''
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Wto 19 Gru, 2006   

No i tak Panowie i Panie ! Dzisiaj strona najsłynniejszego Polskiego zespołu punkowego z Wałbrzycha padła !!!! Jest to przykra wiadomość gdyż może strona nie była aktualizowana dosyć często ale my ją robiliśmy aktualizowaliśmy dzięki wpisywania się w Księdze Gości ! Mam takie pytanko kto by poświęcił czas i chęci zrobienia jeszcze raz o tej Kapeli :-) ? ?????
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale Nie wiem Skąd to brać ''
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006   

Machnaś spokojnie godzinke temu jeszcze strona dzialala,za kikla dni mysle ze znow bedzie wszystko ok...Kto chce zlapac kontakt z defektem musi skontaktowac sie z włascicielem klubu 4 roze w Zielonej Górze...Pozdrawiam
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006   

Zgadzam się z tobą drogi Szymonie !! Stronka działa z czego się bardzo ciesze . Widocznie serwer był wczoraj bardzo przeciążony ale szkoda tylko że Administrator tej strony nie robi aktualizy jest to dla mnie przykre jak również dla Fanów gdybym się znał na robieniu stron w Html to bym coś zrobił bo mam bardzo dużo materiału na temat Defektu Muzgo jak również nagrania studyjne i Koncerty z jarocinów mam wszystkie i nie tylko .
-------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to brać ''
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

Coś tutaj ucichło . Nikodemie !!! Czy załatwiłeś coś związane z tym koncertem w zielonej co się odbył ??? Nawet gdybyś wrzucił to w mp3 bym bardzo był zadowolony
-------------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to brać ''
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Cierpliwości.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13