PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Blokowaliśmy - blokujemy - blokować będziemy! 11.11.11
Autor Wiadomość
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

A ja chciałbym sie dowiedziec po jaki huj zaproszono grupy z Niemiec które potrafią rozpierdalac kazdą imprezę siłowo ponieważ są uczone jak to robić !!!!!!!! :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

loscrudos napisał/a:
Nie komentuje tych wpisów , przedstawiam je tylko dla potomnych.
Niech każdy z nas sam sobie skonfrontuje je z faktami jakie miały wczoraj miejsce w Warszawie.


Zadziwiające jak nagle obrońcy marszu umilkli za sprawą zaistniałych wydarzeń

Z całym szacunkiem suchy ale lepszą taktyką jest nie dawać okazji do podobnych sytuacji niż liczyć na to że nie będą miały one miejsca
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
oipunk80


Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 64
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

_________________
Waruś
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

http://www.drogalegionist...rtowe&Itemid=91 relacja niewinnych patriotow, co ciekawe drogalegionisty byla wczesniej wymieniana na stronie marszu jako wsparcie medialne, ale juz nie ma :cry:
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

:arrow: Wina leży po obu stronach dla mnie to byli chuligani i bandy gówniarstwa ,zdania nie zmieniłem . Obie strony chciały rozwiazac to siłowo i gówno ich obchodziło że w marszu tez szli normalni ludzie .Z rozmów z starszymi sasiadami którzy byli tam wychodziło że pierwsze rozróby prowokowała strona lewicujaca .Ja bym wszystkim którzy rozrabiali dał miesiąc w kamieniołomach albo sprzatanie miasta . :old: PS i nie bronię ONR i innego chujostwa jak to niektórzy tu myślą!!!!!!!!! A tu mały felietonik Pana Ziemkiewicza z tego dnia Hańby http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/ A tu druga strona medalu Lewackie bojówki z Niemiec [pokojowe]http://www.youtube.com/wa...ayer_embedded#!
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Z tymi Niemcami była to skrajna głupota, do której oczywiście nikt się nie przyzna. Niemniej osoba, która na to wpadła, powinna dostać jakiś medal od ONR. Sądzę, że z tych 10 lub 20 (różne liczby padają) tysięcy 1/4 to były osoby, które bez informacji o Niemcach by się na marsz nie wybrały. Proponuję za rok ogłosić, że blokadę wspomogą też Rosjanie. Zresztą - marny to interes był, skoro niemieccy debile najpierw walczyli z faszyzmem plując na mundury grupy rekonstrukcyjnej, potem schowali się do knajpy kawiorowców z KP, a wreszcie dali się aresztować.

Co do chuliganów... Czytam sobie relacje świadków (oczywiście niewiarygodnych, bo też uczestników marszu), ze policja tych kibiców starannie omijała podczas interwencji koncentrując się na odpowiednich dla siebie partnerach w rodzaju osób starszych. Ciekawe są też relacje, ze policjanci ochraniali wóz TVN, odchodząc od niego, gdy zaczęły się ataki.

Dalej - strona "blokująca" ogłasza jako wielki sukces, że marsz nie przeszedł Marszałkowską. Ja nie kibicuję napierdalaniu się ludzi między sobą, więc mnie to nie martwi, niemniej... Przecież było wiadomo, że w przypadku blokady pochód pójdzie inną trasą, co więcej, organizatorzy na pewno pierwszą wersję puścili wiedząc, że tam stanie blokada. Poprzednio strona anty ruszyła się, gdy doszło do zmiany sytuacji, wczoraj marsz został tak skutecznie zablokowany, że przeszedł sobie bez żadnego problemu. I - przez większość trasy - bez eskorty policji nawet!

Jedynym wygranym wczorajszego dnia jest Platforma Obywatelska, która będzie mogła wprowadzić sobie ostrzejsze przepisy dotyczące zgromadzeń, na trudne czasy - jak znalazł.

Do tej pory się w temacie marszu nie wypowiadałem, bo wydawało mi się to bezcelowe. Na marsz się nie wybierałem, bo "moja tradycja jest nieco inna". Jestem w stanie ogarnąć intencje osób związanych ze sceną punkową, którzy uważają, że ich miejsce jest na blokadzie. Pamiętam jednak takie czasy, gdy warszawscy anarchiści robili demonstrację przeciwko akcji ""Małolat", ale odmówili zrobienia jej razem z Urbanem, mówiąc, ze nie demonstruje się razem ze skurwysynami. Niestety zapomniano o tej zasadzie wchodząc w zbyt szeroką koalicję. Dalej. Znam bardzo wiele osób, które były na marszu, tych "zwykłych ludzi", w których tak wiele osób z "antyfaszystowskiej" strony blokady nie wierzy. To osoby, które z żadną z ideologii, która uzasadnia blokadę nie mają nic wspólnego. Ich intencje potrafię ogarnąć również. Tłumaczę im, czemu nie idę z nimi na marsz, o wielu sprawach dowiadują się ode mnie.

"Zabijajcie się, wyrwijcie sobie włosy
zabijajcie się, wydłubcie oczy
zabijajcie się, połamcie ręce nogi
zabijajcie się, im przecież o to chodzi

Kiedy kurz opadnie, nic nie zrobicie więcej
wasza duma już opadnie, przyjdą oni zacierając ręce
aby splunąć na miernoty, by pogrzebać was
aby pośmiać się z głupoty waszych mas"

kurwa mać, numer z lat 80-tych, a nigdy nie przestanie być aktualny.
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Ja wierzę w tych zwykłych ludzi na marszu.Ba, ja nawet naiwnie liczyłem, że naprawdę to oni będą nadawac ton tegorocznemu marszowi.Ot, stary jestem, a głupi i naiwny. Ale rekompensuje mi kaca wywołanego moją naiwnością obserwowanie umysłowych łamańców wyczynianych przez prawicowych publicystów udowadniających źe to Niemcy na spółę z Blumsztajnem rozjebali wczoraj Warszawę.Ziemkiewicz nie widział hołoty demolującej miasto, widzi za to oczami duszy anarchistów demolujących kościoły....No kurwa...Mieczyk Chrobrego po dziadku niech se w dupę wsadzi, kłamliwa szuja.
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Arbuz napisał/a:
Spoko, zaraz uslyszymy ze kibole byli tam przypadkiem i nikt ich w sumie nie zapraszal, oraz ze nie maja nic wspolnego z marszem i nacjonalizem, suchy, mecenas, rotten : do dziela.

tym się panię kolego różnimy, że mnie nie przeszkadzają poglądy innych ludzi, gdyż nie jestem faszystą
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Cytat:
Jedynym wygranym wczorajszego dnia jest Platforma Obywatelska, która będzie mogła wprowadzić sobie ostrzejsze przepisy dotyczące zgromadzeń, na trudne czasy - jak znalazł.


niestety smutne to i prawdziwe :hmm:
_________________
Wnuk Koryntu
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Rotten82 napisał/a:
Arbuz napisał/a:
Spoko, zaraz uslyszymy ze kibole byli tam przypadkiem i nikt ich w sumie nie zapraszal, oraz ze nie maja nic wspolnego z marszem i nacjonalizem, suchy, mecenas, rotten : do dziela.

tym się panię kolego różnimy, że mnie nie przeszkadzają poglądy innych ludzi, gdyż nie jestem faszystą

Mi przeszkadzaja poglady ktore pchaja tych chujow do takich dzialan :
Cytat:
po godzinie 16.00 VegeMiasto zostało zaatakowane przez bandę prawicowych bojówkarzy...
Przepraszamy wszystkich gości którzy musieli się ewakuować...
Przepraszamy że zostaliście potraktowani gazem pieprzowym...
Przepraszamy ale dziś już NIEczynne, ogarniamy straty i wietrzymy pomieszczenia.
Przepraszamy choć to nie nasza wina...
Zapraszamy jutro od 12 ! ! !


z http://www.facebook.com/Vegavani
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Kod:
Rekompensuje mi kaca wywołanego moją naiwnością obserwowanie umysłowych łamańców wyczynianych przez prawicowych publicystów udowadniających źe to Niemcy na spółę z Blumsztajnem rozjebali wczoraj Warszawę.
Nie ma co, to jest bardzo zabawne. :)

Niemieccy antifowcy zostali aresztowani długo przed główną zadymą, co pozwoliło prawicowym myślicielom skonstuować argument pt. "oni zaczęli". :grin: Nie ważne, że w innej części miasta, w innym kontekście i przez własną, nieusprawiedliwialną głupotę (żadnej konfronatcji nie było).
Komentarz do filmiku zamieszczonego w Nowym Ekranie: "Pałki, kominiarki, niemieckie okrzyki. To lewackie bojówki zakłóciły Święto Niepodległości w Warszawie. Bili się z polską Policją, a potem uciekli do Kawiarni "Nowy Wspaniały Świat" należącej do Krytyki Politycznej."


Cytat:
Ziemkiewicz nie widział hołoty demolującej miasto, widzi za to oczami duszy anarchistów demolujących kościoły.
Zdarzało mi się z nim parę razy zgodzić, ale teraz to już typowo szczekliwa propaganda bez umocowania w rzeczywistości.
Choć trzeba przyznać, że gdy backgroundem wydarzeń jest mało znana subkulturowa, podskórna wojna, żaden establiszmentowy dziennikarz nie poradzi sobie z tematem.

Cytat:
Pamiętam jednak takie czasy, gdy warszawscy anarchiści robili demonstrację przeciwko akcji ""Małolat", ale odmówili zrobienia jej razem z Urbanem, mówiąc, ze nie demonstruje się razem ze skurwysynami.
Przydałoby się do tej tradycji wrócić, czemu Marsz Niepodległości jest chujowy i antypunkowy już pisałem; blokada zaś służy również lansowaniu się feministek, ruchów Palikota i darmowym sparringom dla niemieckiej antify. Nie wspominam już o jakimś radzieckim planktonie który podpiął się pod 11listopada, ale to też niemiłe wrażenie.

Wolę, żeby to jednak było Święto Niepodległości niż zbiorowa napierdalanka.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Palikot napisał/a:
"Dlaczego ma nie być Niemców? To jest szansa na prawdziwe pojednanie, czy to nie jest najpiękniejsze, że możemy nasz Dzień Niepodległości czcić z tymi, z którymi kiedyś o tę niepodległość walczyliśmy?"


:lol:
_________________
Wnuk Koryntu
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Cytat:
Zadziwiające jak nagle obrońcy marszu umilkli za sprawą zaistniałych wydarzeń

zamilkłem bo mam swoje sprawy niezwiązane z internetowymi czy ulicznymi sporami
cieszy mnie że na marszu stawiło się tylu ludzi, martwi że tak wielu spośród nich przyjechało tam z nadzieja na konfrontację z blokadą,
przyznaję, że blokada osiągneła dokładnie to na co liczyła i do czego dążyła już od długiego czasu z pomocą róznych mediów, nie tylko tych oficjalnych
wstyd mi że ludzie utożsamiający się z tradycją narodową są tak mało zdyscyplinowani i niewiele im potrzeba by wszcząć burdy, które sa na rękę przeciwnikom
mimo wszytsko te 20 tys "faszystów" daje nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Po sieci krążą różne ciekawe rzeczy na temat jednego, szczególnie aktywnego uczestnika tej strasznej zadymy, tego, co dał po mordzie fotoreporterowi w wyjątkowo frajerski sposób. Wychodzi na to, że miał sporo szczęścia, że mu przy tym zamachu służbowe kajdanki razem z krótkofalówką z kieszeni nie wypadły.

No chyba, że to faktycznie nawrócony na ostre kibicowanie lewak :mrgreen:

Tajniacy atakujący policję :bananik:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
Ostatnio zmieniony przez Budyń Czw 31 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Mecenas napisał/a:

mimo wszytsko te 20 tys "faszystów" daje nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej


I wniosek ten czerpiesz po obejrzeniu tego co zrobiła chołota w piątek.

Nikt na forum nie twierdził że wszyscy uczestnicy to faszyści, jednak wielu zdroworozsądkowe myślenie pozwalało przypuszczać jacy debile znajdą się w tym marszu. Ty uważałeś że nie można im zabronić uczestnictwa i sam jesteś świadkiem jak to się skończyło. Jeśli w przyszłości znów będą ci sami organizatorzy marszu to znów dojdzie do zadym.

Najgorsze jest to że faktycznie liczba tego typu idiotów niestety niebezpiecznie rośnie. Nie wiem czy to wina kryzysu w gospodarce UE, czy też napędzania przez media i niektóre środowiska polityczne wojny polsko-polskiej. Jednego jestem pewien , im społeczeństwo biedniejsze tym proporcjonalnie zwiększony debilizm w narodzie.

Dwadzieścia tysięcy ludzi , a na wielu stronach internetowych wydźwięk że to lewackie bojówki z niemiec są winne zadymie. Gdzie tu logika , gdzie tu racjonalne podejście do sprawy. Przecież nie może Polak być winien a tym bardziej "patriota" , niech w takim razie winnym będą cudzoziemcy i kto jeszcze...... , no oczywiście że żydzi. Ci z GW czy TVN , zresztą czy to ważne skąd, oni są przecież wszędzie.

Jakoś tak nie trawię zakłamania więc nigdy nie zgodzę się na tak sformuowany przekaz.
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Budyń, no ale chyba nie cały dym wywołali tajniacy po to żeby skompromitować medialnie marsz?Ten kolega z konserw który przed marszem pisał "nie ma lepszego sposobu uczczenia Święta Niepodległości od rozjebania jakiemuś lewakowi łba na Powiślu" a teraz marudzi że wszystko to przez "konfrontacyjny charakter antify" to też tajniak?Czy zwykły idiota?.
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Ha, mowilem :mrgreen: koles dajacy w morde fotografowi to prowokator, lewak, albo tajniak, zaraz sie dowiemy ze lewackich prowokatorow w marszu, bijacych sie z policja bylo wiecej niz uczestnikow blokady :mrgreen:
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Cytat:
Zadziwiające jak nagle obrońcy marszu umilkli za sprawą zaistniałych wydarzeń


1. marsz był największą antyrządową demonstracją
2. spalono nie prywatne auta ale policyjne i prorządowej stacji któa prowadzi swoja wojenkę z kibicami
3. 20 tys ludzi spokojnie sobie przemaszerowało parę km bo nie było policji ani prowokatorów śpiewajacych komunistyczne pieśni z czasów wojny hiszpańśkiej (vide pani szczuka)
4. policja bardzo brutalnie traktowała uczestników marszu ale wiadomo że nazi/policja wielka koalicja

ps. nie interesują mnie subkulturowe wojenki ale zabawnym wydaje mi się to że anarchiści stali w jednym szeregu z takim ryśkiem kaliszem naprzeciwko antyrządowej imprezy
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

r27 napisał/a:
zabawnym wydaje mi się to że anarchiści stali w jednym szeregu z takim ryśkiem kaliszem naprzeciwko antyrządowej imprezy


Ironia losu, ale nie ma sensu przyklaskiwanie nacjonalistom i kibolom, tylko dlatego że aktualny rząd ich nie lubi.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Konan


Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 363
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

ja sie pytam na chuj zaproszono lewackie bojówki z niemiec? bo chyba o ni nie mieli zamiaru blokowac tylko rozpierdalac...
_________________
"żyj tak, aby nigdy nie pisać menu dla czyichs wyżerek"

http://www.lastfm.pl/user/Konano
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

loscrudos napisał/a:

I wniosek ten czerpiesz po obejrzeniu tego co zrobiła chołota w piątek.

wniosek czerpię z faktu że 20 tys. osób przemaszerowało i godnie uczciło 11 listopada, a "sportowców" czynnie biorących udział w "zawodach" było nie więcej niż 500, to tylko moje szacunki na podstawie tego co widziałem na zdjęciach i w tv,
także z tego że człowiek uczy się na błędach a ekipa MW to nie obszczymury tylko inteligentni kolesie (niezależnie czy się z nimi zgadzam czy nie)
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Konan napisał/a:
ja sie pytam na chuj zaproszono lewackie bojówki z niemiec? bo chyba o ni nie mieli zamiaru blokowac tylko rozpierdalac...

I co rozpierdolili cos? Czy "chyba" zrobili to twoi koledzy z marszu? Odwracanie kota ogonem 100%.

Cytat:
"sportowców" czynnie biorących udział w "zawodach" było nie więcej niż 500, to tylko moje szacunki na podstawie tego co widziałem na zdjęciach i w tv,

wg linka ktorego wklejalem wczesniej "chętnych na harce były naprawdę tysiące… " wiec chyba slabo oceniasz. Ale to oczywiscie ludzie z nacjonalizmem nie majacy nic wspolnego.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

wiesz wg CIA na marszu było kilka tys. osób więc takie szacunki pozstaja tylko szacunkami
ja nie twierdzę że zjawili się tam przypadkowo, jeśli czasem zaglądasz na cpdp to przeczytaj sobie odnośny wątek i moje w nim wypociny, nie chce mi się pisac drugi raz
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Cytat:
Ale to oczywiscie ludzie z nacjonalizmem nie majacy nic wspolnego.


w marszu brał udział mój kolega który organizował w mym mieście pierwsze ekipy SHARP, zero nacjonalizmu, zero głupich jazd..poprostu patriota który nie godzi się na to by ludzie pokroju biedronia czy nowickiej stanowili w tym kraju prawo

nie jest tak że albo jestem nazistą albo komunistą, wielu z nas poprostu na codzień uzywa mózgu i nie pozwoli na to by przyzwalać na mordowanie nienarodzonych dzieci i akceptować fakt iż obecne demokratyczne rządy zabierają klasie pracującej 60% dochodów

pank pankiem ale myśleć też trzeba
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Arbuz napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
Arbuz napisał/a:
Spoko, zaraz uslyszymy ze kibole byli tam przypadkiem i nikt ich w sumie nie zapraszal, oraz ze nie maja nic wspolnego z marszem i nacjonalizem, suchy, mecenas, rotten : do dziela.

tym się panię kolego różnimy, że mnie nie przeszkadzają poglądy innych ludzi, gdyż nie jestem faszystą

Mi przeszkadzaja poglady ktore pchaja tych chujow do takich dzialan :
Cytat:
po godzinie 16.00 VegeMiasto zostało zaatakowane przez bandę prawicowych bojówkarzy...
Przepraszamy wszystkich gości którzy musieli się ewakuować...
Przepraszamy że zostaliście potraktowani gazem pieprzowym...
Przepraszamy ale dziś już NIEczynne, ogarniamy straty i wietrzymy pomieszczenia.
Przepraszamy choć to nie nasza wina...
Zapraszamy jutro od 12 ! ! !


z http://www.facebook.com/Vegavani

mnie też przeszkadzają takie typy, ale przeszkadzają mi również ci, którzy rozpierdalali rekonstrukcje historyczną, ale to lepiej przemilczeć, prawda?
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12