PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Blokowaliśmy - blokujemy - blokować będziemy! 11.11.11
Autor Wiadomość
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

Rozmowa z toba nie ma sensu my swoje ty swoje .No wiec idz i rzucaj kamieniami,kurwami i napierdalaj bejsbolem ten tłum .W niczym nie jestes lepszy od tych 10% nazioli to tyle :shock: :>
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

rowniez pozdrawiam, mam nadzieje ze bedziesz sie dobrze bawil idac w marszu pod celtami i falangami.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

Arbuz napisał/a:
rowniez pozdrawiam, mam nadzieje ze bedziesz sie dobrze bawil idac w marszu pod celtami i falangami.
To nie jest zabawa tylko uczczenie Niepodległosci własnego kraju a falangii i inne bzdury zostawiam tobie bo widze ze działaja na ciebie jak plachta na byka .Normalny człowiek nie przejmuje sie tak mało istotnym gównem gdy chodzi o swój kraj .Ale dzieli nas duza róznica wieku i zapewne jak mnie napierdalało Zomo i Milicja za flage bialo czerwoną którą niosłem na manifestacji z okazji Konstytucji 3 maja to ty jeszcze po drabinie na nocnik wchodziłes .Żegnam Politycznie nie poprawny !!!!!!!
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

no tak, jestes starszy to na pewno masz racje ;) oczywiscie ze flagi z celtykami dzialaja na mnie jak plachta na byka, dziwie sie ze na tak wielu ludzi z szeroko pojetej sceny nie dzialaja. zaczynaja sie kombatanckie wspominki o zomo, chyba faktycznie czas powoli konczyc ta dyskusje ;-)
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

Cytat:
ale czy pojadę to nic pewnego
czyli skończy się na internetowej napince :lol:

co do tematu to już sama nie wiem co myśleć.obie strony mają trochę racji. na szczęście problem rozwiązany bo 10-tego będę w odbytomiu na imprezie i nie wyrobię z napierdalaniem faszystów :lol:
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

Arbuz napisał/a:
oczywiscie ze flagi z celtykami dzialaja na mnie jak plachta na byka, dziwie sie ze na tak wielu ludzi z szeroko pojetej sceny nie dzialaja. zaczynaja sie kombatanckie wspominki o zomo,
Mój Wiek i Zomo nie ma tutaj nic do rzeczy , mnie np wkurwia jak ktos ma koszulke z Cze/CCcp ale nie walę go prosto w ryj i nie blokuje mu przejscia przez ulicę i tez dziwie sie ze tak wielu ludzi z szeroko pojetej sceny to nosi . :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
hardcore punx


Dołączył: 03 Cze 2005
Posty: 228
Skąd: 3M
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

suchy693 napisał/a:
Arbuz napisał/a:
rowniez pozdrawiam, mam nadzieje ze bedziesz sie dobrze bawil idac w marszu pod celtami i falangami.
To nie jest zabawa tylko uczczenie Niepodległosci własnego kraju


Nie napiszę, że jesteś pożytecznym idiotą, bo Ciebie nie znam. Natomiast z całą pewnością Ty, i jeszcze kilka osób tutaj, wypisujecie na temat MN pożyteczne idiotyzmy. A wystarczyłoby abyście porównali sobie strony gdańskiej Parady Niepodległości i warszawskiego Marszu Niepodległości. Jeśli to zrobicie, i nie zauważycie istotnej różnicy, polegającej na tym, że ta druga impreza ma charakter wykluczający w przeciwieństwie do tej pierwszej, to wszelka dyskusja z Wami jest pozbawiona sensu. MN ma charakter jawnie polityczny, skierowany jest do środowisk nacjonalistycznych (Szeregi Komitetu są otwarte dla wszystkich osób i stowarzyszeń utożsamiających się z poglądami endeckimi, narodowo-radykalnymi, konserwatywnymi, prawicowymi) i służy ich promocji (strona, bannery na niej z celtykiem, itp). Doprawdy trzeba wielkiej dawki ignorancji lub naiwności aby tego nie zauważać.
Osobiście nie mam nic przeciwko patriotyzmowi i podoba mi się pomysł gdańskiej Parady Niepodległości. Jednak patriotyzm to coś zupełnie innego niż nacjonalizm, rasizm i zamordyzm, które leżą u podstaw MN.
_________________
www.diy3m.org
www.diy-fest.org
 
Konan


Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 363
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

bladaczka napisał/a:
ale czy pojadę to nic pewnego
czyli skończy się na internetowej napince :lol:


jakiej napince? czasami to ja nie wiem o czym gadacie...
_________________
"żyj tak, aby nigdy nie pisać menu dla czyichs wyżerek"

http://www.lastfm.pl/user/Konano
 
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

suchy693 napisał/a:
Obrazek Znajdz mi tu faszyste !!!!!!!!!!! Bo nie rozumiem wrescie o co ci chodzi :crazy:


Albo nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi albo próbujesz wykpić to co ja faktycznie napisałem. Więc jeszcze raz ci to przypomne :
" Myślę że faszystów będzie jakieś 0,2 % bo naprawdę trzeba być już mocno pierdolniętym żeby w takie gówno wierzyć. Sporo za to będzie rasistów , pewnie około 20-30%. Znajdą się także tacy dla których "patriotyzm" oznacza bicie po ryju każdego kto nie jest polakiem. Cóż śmietanka towarzyska "prawdziwych polskich pseudopatriotów"

Teraz sam sobie odpowiedz ile to będzie ludzi skoro na manifestacji było 120-150 osób.
A żeby jeszcze bardziej wyoślić ci ten temat to masz tu link do video z tej manifestacji :
Opole marsz niepodległości
Popatrz sobie jaki jest przekrój uczestników takich marszów.

Co ty suchy693 robiłeś w latach 90-tych ? Też pewnie byłeś wtedy punkowcem i też tak ochoczo przyklaskiwałeś tego typu organizacjom ? Nie pamiętasz ile było wtedy oszołomów którzy pod przykrywką patriotyzmu napierdalali wszystko to co wydawało im się niepolskie ? Chcesz żeby te czasy wróciły ?


Rotten82 napisał/a:

chodzi o to, że prawdziwy antyfaszysta, prawdziwy wolnościowiec, postrzega 10000 osób przez pryzmat grupki osób z onr, która się pośród nich pojawi


Rotten82 wierz mi że ta grupka osób jak ją nazywasz będzie pełniła rolę przywódczą w tym marszu, i to oni będą mieli ze sobą megafony.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

Dzieki za wyjasnienia ale mam to głeboko w dupie co wy tam sobie myslicie i jak wasze mózgi sa pojechane w tym temacie a w latach 90 nie przyklaskiwalismy skinhedom spod znaku swastyki tylko ich napierdalalismy [to wyjasnienie]. Przekrój uczestników w stolicy widziałem nie raz , nie dwa i wiekszośc [90%] to byli normalni ludzie .Dla mnie jestescie tak popierdoleni w tym temacie że nawet nazwac was pożytecznymi idiotami to za duzo ale działajcie ,uswiadamiajcie dalej bóg z wami !!!!!!!
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

I na koniec mała wypowiedz chociaz wiem że nikogo to nie przekona pana R. Ziemkiewicza [img] W poczuciu obywatelskiego obowiązku oraz w trosce o bezpieczeństwo publiczne zwracam uwagę władz na mające miejsce bezprawne działania grożące sprowadzeniem powszechnego zagrożenia. Artykuł 52 kodeksu wykroczeń, przypomnę, stanowi w § 1: "Kto przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu niezakazanego zgromadzenia (...) bezprawnie zajmuje lub wzbrania się opuścić miejsce, którym inna osoba lub organizacja prawnie rozporządza jako zwołujący lub przewodniczący zgromadzenia (...) posiadając przy sobie broń, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia (...) podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny". A w § 2: "Podżeganie i pomocnictwo są karalne". W pogardzie dla tych przepisów porozumienie organizacji lewicowych, w tym odwołujących się do zbrodniczych ideologii maoizmu, trockizmu i tradycji lewackiego terroru lat 70., od wielu dni przygotowuje się jawnie i nawołuje do zablokowania i rozbicia przemocą manifestacji patriotycznej zaplanowanej w Święto Niepodległości 11 listopada, posługując się przy tym pomówieniem, jakoby czczenie tego święta było "propagowaniem faszyzmu". Szczególny niepokój budzi planowany udział w tych działaniach członków anarchistycznych grup niemieckich powiązanych ideowo i organizacyjnie z bojówkami, które niedawno zamieniły pokojowe manifestacje w Rzymie w festiwal ulicznego bandytyzmu. Domagam się od organów państwa polskiego stanowczego i natychmiastowego przeciwdziałania podobnym aktom bandytyzmu w Polsce, a także pouczenia i ukarania mediów, których działania w tej sprawie w pełni wyczerpują znamiona "podżegania i pomocnictwa" w planowanych zamieszkach. Rafał A. Ziemkiewicz, członek komitetu poparcia Marszu Niepodległości 2011[/img]
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
hardcore punx


Dołączył: 03 Cze 2005
Posty: 228
Skąd: 3M
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

suchy693 napisał/a:
I na koniec mała wypowiedz chociaz wiem że nikogo to nie przekona pana R. Ziemkiewicza [url= W poczuciu obywatelskiego obowiązku oraz w trosce o bezpieczeństwo publiczne zwracam uwagę władz na mające miejsce bezprawne działania grożące sprowadzeniem powszechnego zagrożenia. Artykuł 52 kodeksu wykroczeń, przypomnę, stanowi w § 1: "Kto przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu niezakazanego zgromadzenia (...) bezprawnie zajmuje lub wzbrania się opuścić miejsce, którym inna osoba lub organizacja prawnie rozporządza jako zwołujący lub przewodniczący zgromadzenia (...) posiadając przy sobie broń, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia (...) podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny". A w § 2: "Podżeganie i pomocnictwo są karalne". W pogardzie dla tych przepisów porozumienie organizacji lewicowych, w tym odwołujących się do zbrodniczych ideologii maoizmu, trockizmu i tradycji lewackiego terroru lat 70., od wielu dni przygotowuje się jawnie i nawołuje do zablokowania i rozbicia przemocą manifestacji patriotycznej zaplanowanej w Święto Niepodległości 11 listopada, posługując się przy tym pomówieniem, jakoby czczenie tego święta było "propagowaniem faszyzmu". Szczególny niepokój budzi planowany udział w tych działaniach członków anarchistycznych grup niemieckich powiązanych ideowo i organizacyjnie z bojówkami, które niedawno zamieniły pokojowe manifestacje w Rzymie w festiwal ulicznego bandytyzmu. Domagam się od organów państwa polskiego stanowczego i natychmiastowego przeciwdziałania podobnym aktom bandytyzmu w Polsce, a także pouczenia i ukarania mediów, których działania w tej sprawie w pełni wyczerpują znamiona "podżegania i pomocnictwa" w planowanych zamieszkach. Rafał A. Ziemkiewicz, członek komitetu poparcia Marszu Niepodległości 2011]Obrazek[/url]


I co to ma udowodnić? Że pracujesz w policji? :rotfl:
_________________
www.diy3m.org
www.diy-fest.org
 
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

suchy693 napisał/a:
..... a w latach 90 nie przyklaskiwalismy skinhedom spod znaku swastyki tylko ich napierdalalismy [to wyjasnienie].....


Tiaaa . Tylko tych spod znaku swastyki ??? A z ONR i MW to całowaliście się po rączkach ?

Kurwa komuś chyba pamięć szwankuje.
 
muttley

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 96
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

Szkoda ze nikt z obrońców marszu niepodległości nie odpowiedział na pytanie czemu parada niepodległości nie jest negowana, blokowana przez "lewaków"
Czyżby nie widzieli różnicy miedzy patriotyzmem zwykłych Polaków a "patriotyzmem" z pod znaku mw onr c18
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

hardcore punx napisał/a:


I co to ma udowodnić? Że pracujesz w policji? :rotfl:
Tak tak i łapię takich niepokornych i zakuwam w kajdany jak ty :crazy:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

Dalsza rozmowa jest zbyteczna i nie ma juz sensu takze kończę i życzę blokowania tych imprez jak nadłużej :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

muttley napisał/a:
parada niepodległości nie jest negowana, blokowana przez "lewaków"

bo wszyscy się skupiają na warszawie, po prostu większy cyrk. podejrzewam, że gdyby nie było takiego marszu w warszawie, to bojówki z poszczególnych miast zajmowały by się właśnie takimi mniejszymi marszami, na których przecież też się pojawią ci onrowcy, którzy nie pojadą do warszawy
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
muttley

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 96
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

Jak dla mnie przyczyna jest jednak trochę inna a mianowicie chodzi o to kto jest w komitecie organizacyjnym parady a kto marszu
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

Rotten82 napisał/a:
muttley napisał/a:
parada niepodległości nie jest negowana, blokowana przez "lewaków"

bo wszyscy się skupiają na warszawie, po prostu większy cyrk. podejrzewam, że gdyby nie było takiego marszu w warszawie, to bojówki z poszczególnych miast zajmowały by się właśnie takimi mniejszymi marszami, na których przecież też się pojawią ci onrowcy, którzy nie pojadą do warszawy

podejrzewam, no spoko :crazy: to wyjasnij mi szerloku dlaczego w zeszlym roku mimo ze tez byl cyrk w warszawie to blokowany byl rowniez marsz we wroclawiu (organizowany przez NOP) a ten w trojmiescie nie? i znowu "pojawia sie" a "organizuja" - powiedz mi wprost, nie widzisz roznicy, serio?
 
kawkader


Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 448
Skąd: ToruŃ
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

Fragment kodeksu wykroczeń na punkowym forum. Może żyję złudzeniami, ale nie sądziłem że doczekam takiego dnia. :cry:
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

suchy693 napisał/a:
Dzieki za wyjasnienia ale mam to głeboko w dupie co wy tam sobie myslicie i jak wasze mózgi sa pojechane w tym temacie a w latach 90 nie przyklaskiwalismy skinhedom spod znaku swastyki tylko ich napierdalalismy [to wyjasnienie]. Przekrój uczestników w stolicy widziałem nie raz , nie dwa i wiekszośc [90%] to byli normalni ludzie .Dla mnie jestescie tak popierdoleni w tym temacie że nawet nazwac was pożytecznymi idiotami to za duzo ale działajcie ,uswiadamiajcie dalej bóg z wami !!!!!!!


wyluzuj kolego - jakoś nie wiem do czego twoje wywody mają prowadzić
każdy ma prawo do własnej jazdy do własnej jazdy ma prawo każdy
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

kawkader napisał/a:
każdy ma prawo do własnej jazdy do własnej jazdy ma prawo każdy

pod warunkiem, że nie chodzi o udział w marszu niepodległości ;)
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011   

http://www.bhpoland.org/strona/pl_news.htm
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011   

Nie możemy założyć że należy tolerować nietolerancje bo wtedy wpadniemy w błędny krąg, który niechybnie może prowadzić do brania udziału w tego typu spędach.

Nietolerancji nie można tolerować! :old:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011   

Marchin napisał/a:
Nietolerancji nie można tolerować! :old:

nietolerując nietolerancje stajesz się nietolerancyjny i również ciebie nie można wtedy tolerować;)
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 8