PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
CYMEON X na winylu
Autor Wiadomość
OKO

Dołączył: 07 Cze 2005
Posty: 162
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   CYMEON X na winylu

CYMEON X na winylu

Legenda i pionierzy polskiej sceny hardcore/straight edge. Pierwsi SE w Polsce którzy doczekali się regularnej płyty. Swoim rewolucyjnym przekazem inspirowali nie tylko straight edge kids i nie tylko scenersów. Istnieli zaledwie kilka lat, ale wywołali pozytywny ferment, aktualny również w 2011 roku. Mało która hc/punkowa kapela tamtych lat zrobiła tak wiele dla propagowania wegetarianizmu, praw zwierząt i życia wolnego od narkotyków.

Po 17 latach, „Free Your Mind, Free Your Body”, płyta oryginalnie wydana w 1993 roku przez wytwórnię Enigmatic, prowadzoną wówczas przez obecnego wokalistę Casteta, doczeka się swojej reedycji. Najpierw na winylu, a potem na CD. Po masteringu brzmią te piosenki równie świeżo i spontanicznie jak kiedyś, ale na pewno klarowniej. Okładka, a w zasadzie dwie różne okładki (! – rysunki znanego rysownika komiksowego Jakub
Rebelki), to już zupełnie nowa jakość.

- Mieć więcej
- Taki jak ty
- Koniec strachu
- Chcę twojej przyjaźni
- Niewolnik
- Wygrać swoje życie
- Socjalna rewolucja
- Matko

- Skowyt
- Love story
- Młodzi faszyści (Apatia)
- Manifest
- Znalazłem
- Dwie drogi
- Wolfpack (DYS)
- Disengage (YOT)

Nieprzypadkowo dokonujemy tej reedycji właśnie teraz. Cymeon X powróci jesienią 2011! Już za 2 miesiące ukaże się ich zupełnie nowa, studyjna, właśnie nagrywana płyta, a sam zespół pojawi się na kilku (a może i więcej?) comebackowych koncertach. Ale to dopiero jesienią. Póki co, 1 września oddajemy w Wasze ręce winylową wersje jednej z najważniejszych płyt polskiej sceny hardcore/punk.



okładka wersji kolorowej: (150 red clear, 150 green solid)



okładka wersji na czarnym winylu

zamawiać można już teraz, wszystkie wersje w cenie 39 zł, premiera 1 września 2011

pasazer@pasazer.pl
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   Re: CYMEON X na winylu

OKO napisał/a:
Legenda i pionierzy polskiej sceny hardcore/straight edge. Pierwsi SE w Polsce którzy doczekali się regularnej płyty. Swoim rewolucyjnym przekazem inspirowali nie tylko straight edge kids i nie tylko scenersów. Istnieli zaledwie kilka lat, ale wywołali pozytywny ferment, aktualny również w 2011 roku. Mało która hc/punkowa kapela tamtych lat zrobiła tak wiele dla propagowania wegetarianizmu, praw zwierząt i życia wolnego od narkotyków.
l

Wystarczyło napisać, że Ci sie podoba Panie Józku. :green:
A tak całkiem poważnie to opis moglby być taki. Jedna z bardziej rozpoznawalnych kapel tamtego okresu posrod setek innych zwracajacych uwage na propagowanie wegetarianizmu, praw zwierząt i życia wolnego od narkotyków. Mozna takze dodac ze to grupa, która integrowala ludzi o takich wlasnie przekonianiach w czasach swej dzialalnosci itd.. Swoje oryginalne kasety puscilem w obieg wtórny. Wiec obecnie dysponuje tylko kopiami cyfrowymi . No chyba, ze jednak gdzies sie ukryły :)
 
muttley

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 96
Płeć:
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

Mam na kasecie i często wracam do tego nagrania najlepsze kawałki dla mnie to skowyt i manifest. Kaseta trochę się zjeździła wiec cd zapewne zakupie najchętniej przy okazji jakiegoś ich koncertu, mam nadzieje ze pojawia się gdzieś w okolicy mojej wioski
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

ja mam nawet na mp3 :) moge sie w sumie podzielic :)
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

chyba pierwsza kapela hc jakiej spróbowałem. mam spory sentyment, za to nie mam gramofonu.

ale pewnie i tak kupie :misiek:
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13