PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Homoseksualiści bez szans na własne potomstwo?
Autor Wiadomość
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:
Cytat:
Homoseksualizm (z greki ὁμόιος homoios = taki sam, równy, i z łac. sexualis = płciowy), inaczej: homoseksualność – zaangażowanie psychoemocjonalne i pociąg seksualny do tej samej płci[2]. Jest jedną z orientacji seksualnych obok heteroseksualizmu, czyli popędu do płci przeciwnej oraz biseksualizmu, czyli popędu ukierunkowanego na obie płci. W seksuologii, szczególnie w starszej literaturze, spotykane jest użycie słowa homoseksualizm także w odniesieniu do seksu homoseksualnego.

Tak w skrócie, do szerszej wersji był link.
Homoseksualizm nie jest chorobą, bo został skreślony z listy chorób. Odbyło się to w 1973 roku, pod silnym naporem homoseksualnego lobby Prezydium American Psychiatric Society w swoim oficjalnym poradniku diagnostycznym zastąpiło definicję homoseksualizmu z `zaburzenia’ na termin `stan’. Dzięki temu Światowa Organizacja Zdrowia skreśliła homoseksualizm z listy chorób psychicznych. To jest piękne: decydować o prawdach naukowych drogą głosowania.
Nie oznacza to, że homoseksualizm jest stanem normalnym. Fakt wcześniejszego wpisania tego zjawiska na listę chorób kiedyś, udowadnia że jest to jednak odchylenie, niezależnie czy za chorobę zostaje uznane, czy nie. Normą jest przecież ogół, a nie margines.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010   

Biały napisał/a:
ps. michał - też dłuuugo mieszkałem w życiu na wiosze, więc bez spiny ;P raczej miałem na myśli stan umysłu ;)

W porządku,tylko żartowałem.
Myślę,że dyskusję należało zacząć od znaczenia słowa "normalny",pochodzącego od słowa "norma".Wbiłem sobie w wikipedię,a tam naciągnięte to słowo w każdą stronę.
Na chłopski rozum tłumacząc,znaczy to mniej więcej tyle,że jeśli na dziesięciu chłopa ośmiu współżyje z kobietami,a dwóch z mężczyznami to można przyjąć że normą jest współżycie z kobietami,a odchyłką od niej homoseksualizm.Stąd utarte w społeczeństwie, zresztą trafnie zgodnie z definicją,że bycie homoseksualistą jest nienormalne.Inną sprawą jest to,że jest to tolerowane,jako obojętne dla społeczeństwa nie wyrządzające nikomu postronnemu krzywdy.Jakkolwiek legalny związek,nadal byłby pewnie neutralny,{nie widzę jednak podstaw do przyznawania jakiś specjalnych przywilejów mniejszością,tym bardziej z dziedziny związanej ściśle z seksem},tak już adopcja cudzych dzieci byłoby w moich oczach ich krzywdzeniem i nigdy bym nie zaryzykował dobrowolnie się na to zgodzić.
Oddałbym dwóm mężczyznom,którzy podobnie jak homoseksualiśći mieszkali by razem,spali nawet w jednym łóżku,a nawet jeden drugiemu przytrzymałby huja,żeby się wyszczał ale nie czuł by przy tym jeden do drugiego pociągu seksualnego czy pożądania.Bo właściwie to ostatnie jest tylko w moim odczuciu jednak nienormalne.Stosunki płciowe w homoseksualiźmie mogą być tylko zaspokojeniem swojej próżności.Dla przyjemności,bo chyba nikt nie spodziewa się tu owoców miłości.Żądania swobód obywatelskich za to nadal wydaje mi się śmieszne.
Ps.Homoseksualizm w naszych realiach jest śmieszny ale to co przytoczył Winterfresh o Afganistanie jest ohydne.Ciekawe co na to nasi homoseksualiści?
_________________
Może być?
Może być?
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Nie 19 Gru, 2010   

Biały napisał/a:
Spoko, różnica polega jednak na tym, że w przypadku gwałtu czy morderstwa: a) robimy komuś krzywdę b) robimy to wbrew jego woli. Homoseksualizm jest natomiast nieszkodliwy i dobrowolny.

A co powiesz na dobrowolny związek kazirodczy brata z siostrą? Nikt nikomu nie robi krzywdy, wszystko jest za zgodą obu stron, ba - nawet się kochają. Pomimo tych przesłanek trudno jednak uznać tego typu związek na normalny.
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

100% Hate napisał/a:
Biały napisał/a:
Spoko, różnica polega jednak na tym, że w przypadku gwałtu czy morderstwa: a) robimy komuś krzywdę b) robimy to wbrew jego woli. Homoseksualizm jest natomiast nieszkodliwy i dobrowolny.

A co powiesz na dobrowolny związek kazirodczy brata z siostrą? Nikt nikomu nie robi krzywdy, wszystko jest za zgodą obu stron, ba - nawet się kochają. Pomimo tych przesłanek trudno jednak uznać tego typu związek na normalny.


Ale wiesz o tym, że związek siostry z bratem jet nienormalny dlatego, że to jest związek bliskich krewniaków, a nie dlatego, że braciszek i siostrzyczka czują pociąg do tej samej płci? I z tego samego względu związek kazirodczy dwóch braci będzie nienormalny, z jakiego nienormalny jest związek brata i siostry? A jeśli tak, to homoseksualizm być może nie jest normalny, ale na pewno nie dlatego, dla czego związek rodzeństwa. Dkaczego wieć odwołujesz do kazirodztwa, to tajemnica twojego pięknego umysłu, bo na pewno nie dlatego, że chcesz pisać na temat.

A czy w ogóle jest normalny? Oczywiście. Bo może służyć miłości, tak jak każdy inny związek seksualny, a miłość jest normalna, bo miłość jest dobra. I tu mam świetny trolling, cudowny, bo prawdziwy i trollerski zrazem: homofoby do osoby upośledzone lub pokrzywdzone - nie pojmują, że erotyczna miłość jest dobra, albo los ich pokrzywdził i nie zaznali. Gdyby pojmowali, to przecież nie twierdziliby, że homoseksualizm jest nienormalny, bo jak coś, co może być dobre, może być nienormalne (nie, nie interesuje mnie to naprawdę, ale skoro pierdolisz o normach, to ja dorzucę bredni o wartościach tego samego sortu, żebyś pokazał, czy poważnie traktujesz brednie o tym, czy coś jest normalne, czy nie)?
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

jaś skoczowski napisał/a:


A czy w ogóle jest normalny? Oczywiście. Bo może służyć miłości, tak jak każdy inny związek seksualny, a miłość jest normalna, bo miłość jest dobra. I tu mam świetny trolling, cudowny, bo prawdziwy i trollerski zrazem: homofoby do osoby upośledzone lub pokrzywdzone - nie pojmują, że erotyczna miłość jest dobra, albo los ich pokrzywdził i nie zaznali. Gdyby pojmowali, to przecież nie twierdziliby, że homoseksualizm jest nienormalny, bo jak coś, co może być dobre, może być nienormalne (nie, nie interesuje mnie to naprawdę, ale skoro pierdolisz o normach, to ja dorzucę bredni o wartościach tego samego sortu, żebyś pokazał, czy poważnie traktujesz brednie o tym, czy coś jest normalne, czy nie)?
Jakbym Środę czytał. Zero racjonalnych argumentów i tylko słowotok.
BadMotherfucker napisał/a:
Tylko potwierdzasz to co pisałem :faja:

A do okularów dokupiłem jeszcze takie coś w ilościach masowych żeby rozdawać kolegom których szukam

To wasza sprawka ?
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
Jakbym Środę czytał. Zero racjonalnych argumentów


Chłopie czy Ty podałeś chociaż jeden racjonalny argument ? Przytaczasz same cytaty ze społeczniackiego środowiska które mnóstwo osób podważyło odwołując się do moralności, czy chociażby wolności wyznań :dupa: :zongler:

Nie widzisz że giniesz od własnej broni :?:

A jak tak bardzo zależy Ci na dyskusjach politycznych to z powodzeniem znajdziesz setki ukierunkowanych w tę strone forów - stamtąd też już Cię pogonili :?:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Winter, ty też masz okulary na oczach, tyle że od innego optyka. Nie ma sensu spierać się wtedy, gdy dyskurs rządzi ludźmi, a nie ludzie dyskursem. Póki co nie odpowiedziałeś na pytania, jakie ci zadałem i zamiast tego wolałeś wklejać cudze artykuły prasy prawicowej, które MUSZĄ mówić prawdę ;)

@Hate: Kazirodztwo jest szkodliwe.

Panowie dalej nie dostałem jakiegokolwiek racjonalnego dowodu na to, że homoseksualizm jest chorobą :green:

:zongler:

ps. o, jaś skoczowski żyje ;)
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Biały odpowiedziałem, że homoseksualizm sam jest chorobą, był wpisany na listę chorób, a o kulisach jego wykreślenia pisałem. O tym, że przez demokratyczne głosowanie można przeprowadzić każdą bzdurę, przekonał mnie podobny przypadek gdy anglikańscy biskupi przegłosowali, że diabła nie ma. Rozumiem, że przed głosowaniem był.
Homoseksualizm jest i będzie istniał na pograniczu normalności, jako rodzaj wynaturzenia i odstępstwa od normy. Ale czy to powód, żeby homoseksualistom dawać przywileje ?
Oda Nobunaga był absolutnym władcą Japonii i homoseksualistą. Czy przyznał podobnym sobie apanaże ? Nie. Nie było takiej potrzeby. A teraz nagle jest ?
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
O tym, że przez demokratyczne głosowanie można przeprowadzić każdą bzdurę, przekonał mnie podobny przypadek gdy anglikańscy biskupi przegłosowali, że diabła nie ma. Rozumiem, że przed głosowaniem był.


Znowu sam się zabijasz - czyli uważasz że jeśli kiedyś jeden człowiek ustalił że homoseksualizm jest chorobą to miał rację :?:
A kiedy robi to sztab ludzi to już racji nie mają :crazy:

Nuclear Winter napisał/a:
Homoseksualizm jest i będzie istniał na pograniczu normalności, jako rodzaj wynaturzenia i odstępstwa od normy. Ale czy to powód, żeby homoseksualistom dawać przywileje ?
Oda Nobunaga był absolutnym władcą Japonii i homoseksualistą. Czy przyznał podobnym sobie apanaże ? Nie. Nie było takiej potrzeby. A teraz nagle jest ?


Jakie znowu kurwa przywileje :?: :!:
Grzebanie w genach jest samo w sobie pojebanym procederem sprzecznym ze zdrowym rozsądkiem i moralnością

A co powiesz na to że homoseksualiści mogą sobie adoptować dziecko? Przychodzi taki do domu dziecka, twierdząc że jest całkiem normalnym kawalerem - ma normalną pracę o czym może poświadczyć szef zakładu pracy, bądź jest właścicielem własnej firmy.
W razie nalotów domowych jakiś kontroli tłumaczy się że mężczyzna z którym mieszka jest jego kuzynem lub współlokatorem...

I kolejne pieniążki podatników idą na bezsensowne walki homofobów z ludźmi odmiennej orientacji jakby mało było tego że miliony rocznie idą na walkę z nieszkodliwą marihuaną :-|

Czyżby homoseksualizm był szkodliwy :?:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

nazik napisał/a:
Nuclear Winter, skoro nie tolerujesz homoseksualizmu, może sam jesteś gejem i w ten sposób chcesz odsunąć od siebie "podejrzenie"?

Pamiętam film "Citizen X". Był w nim jakiejś wysokiej rangi komisarz partyjny, który okazywał delikatnie mówiąc niechęć do homoseksualistów, później zaś się okazało, że sam naparza młodocianych płacąc im za to.

Brawo rozpoznałeś mnie .Ponadto skoro nie toleruję lewactwa jestem stalinowcem. A ponieważ ostrzegam przed islamską rekonkwistą jestem też Wielkim Muftim. Ty to masz łeb.
BadMotherfucker napisał/a:

Znowu sam się zabijasz - czyli uważasz że jeśli kiedyś jeden człowiek ustalił że homoseksualizm jest chorobą to miał rację :?:
A kiedy robi to sztab ludzi to już racji nie mają :crazy:


Choroby nie odkrywa się przez głosowanie tylko przez badania naukowe i zwykle okrywa ją jeden naukowiec. Reszta tylko potwierdza.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

O Wielki stalinowski Mufti poluzuj w końcu swoje nacjonalistyczne zwieracze i otwórz oczy - nie jest jeszcze za późno :old:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

nazik napisał/a:
Nacjonalizm, skrajna prawica i homofobie - to są choroby.

Poluzowałem
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

jaś skoczowski napisał/a:
A czy w ogóle jest normalny? Oczywiście. Bo może służyć miłości, tak jak każdy inny związek seksualny, a miłość jest normalna, bo miłość jest dobra. I tu mam świetny trolling, cudowny, bo prawdziwy i trollerski zrazem: homofoby do osoby upośledzone lub pokrzywdzone - nie pojmują, że erotyczna miłość jest dobra, albo los ich pokrzywdził i nie zaznali. Gdyby pojmowali, to przecież nie twierdziliby, że homoseksualizm jest nienormalny, bo jak coś, co może być dobre, może być nienormalne (nie, nie interesuje mnie to naprawdę, ale skoro pierdolisz o normach, to ja dorzucę bredni o wartościach tego samego sortu, żebyś pokazał, czy poważnie traktujesz brednie o tym, czy coś jest normalne, czy nie)?

"Bo miłość jest dobra"-czyje to słowa?Apostoła Pawła?Bardzo jestem ciekaw co jest fundamentem twoich przekonań?Skąd wiesz,że "miłość" jest dobra i skąd wiesz,że "miłość erotyczna",homoseksualna jest dobra?Czy z tego samego źródła czy z różnych?
_________________
Może być?
Może być?
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Teraz to już niżej niż DNO :zygi: :crazy:

To że Tobie w życiu nie wyszło, nie znaczy że miłość jest zła ... Wam panowie brakuje w życiu jednego bardzo ważnego elementu - KOBIETY
Ale mając tak nasrane pod kopułami wcale się nie dziwię że żadna was nie chce :old:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:
Teraz to już niżej niż DNO :zygi: :crazy:

To że Tobie w życiu nie wyszło, nie znaczy że miłość jest zła ... Wam panowie brakuje w życiu jednego bardzo ważnego elementu - KOBIETY
Ale mając tak nasrane pod kopułami wcale się nie dziwię że żadna was nie chce :old:

Nie wiem jak Michał. ale ja mam 16-letniego syna. Pewnie go sobie sklonowałem.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Masz 16-sto letniego syna i siedzisz na forum zamiast zastanwiać się czy przypadkiem nie wchodzi w zbyt bliski kontakt z jakimś mężczyzną?
Albo czy przypadkiem nie dołączył do lewaków?
A może pali gdzieś flagę narodową?

Poza tym fakt posiadania syna nie oznacza wcale że masz też kobietę :faja:
W którymś z artykułów było napisane ...
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:
Teraz to już niżej niż DNO :zygi: :crazy:

To że Tobie w życiu nie wyszło, nie znaczy że miłość jest zła ... Wam panowie brakuje w życiu jednego bardzo ważnego elementu - KOBIETY
Ale mając tak nasrane pod kopułami wcale się nie dziwię że żadna was nie chce :old:


Człowieku ty mnie chyba źle zrozumiałeś?Pytam Jasia o źródło jego wiedzy,celem konfrontacji czy aby znaczenia słowa "miłość" nie dopasowuje do swoich potrzeb.Ja również uważam tak jak apostoł Paweł,że miłość jest dobra,mam trójkę dzieci i chęć na następne.Jeśli ocenił miłość jako dobrą na podstawie Pisma Świętego to na pewno wie też,że homoseksualizm nie jest tam zachwalany i z miłością tam przedstawianą nie wiele ma wspólnego.A może ja czegoś nie doczytałem,dlatego proszę go o wyjaśnienia.To wszystko,nie atakuj mnie na przyszłość tak brutalnie,bo jest mi bardzo przykro,a tym bardziej ubliżasz mojej żonie,która wybrała mnie tylko "za moje nasrane pod kopułą",bo nic prócz tego nie miałem.

Bardzo cię proszę jak nie umiesz spokojnie dyskutować to weź wypierdalaj i daj podyskutować innym na ten temat.
_________________
Może być?
Może być?
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Cytat:
Homoseksualizm sam jest chorobą, w dodatku nie w 100 %, ale uleczalną.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Wymiękam, z takim poglądem nie sposób dyskutować.

Punk rock też jest uleczalną chorobą, wystarczy uczesać całe towarzystwo, wyrwać im kolczyki, wypalić tatuaże i do obozu resocjalizacyjnego. Odechce im się zachowań aspołecznych, wyśle się ich potem do roboty na 10h dziennie i będzie spokój.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

I bardzo się michale cieszę że jest tak jak mówisz
Faktycznie mnie poniosło, bo jak czytam brednie które wypisuje Winter a którym Ty często schlebiasz to mnie bierze na wymioty :/
Druga sprawa - dlaczego mieszasz w sprawy moralno-emocjonalne tak zakłamaną rzecz jak religia? A skoro już to robisz to pamiętaj o fundamentalnej rzeczy - ten którego nazywasz bogiem dał nam WOLNĄ WOLĘ
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Cytat:
Punk rock też jest uleczalną chorobą, wystarczy uczesać całe towarzystwo, wyrwać im kolczyki, wypalić tatuaże i do obozu resocjalizacyjnego. Odechce im się zachowań aspołecznych, wyśle się ich potem do roboty na 10h dziennie i będzie spokój.
Cytat:
Druga sprawa - dlaczego mieszasz w sprawy moralno-emocjonalne tak zakłamaną rzecz jak religia? A skoro już to robisz to pamiętaj o fundamentalnej rzeczy - ten którego nazywasz bogiem dał nam WOLNĄ WOLĘ

Swoje poglądy spróbuję przybliżyć na podstawie tych dwóch wpisów.Więc religię,wmieszał Jasiu nie ja,słowami "bo miłość jest dobra" w moim przekonaniu,żywcem wzięte ze św.Pawła.Ale skoro już został ten temat poruszony dodam tylko,że religia nie jest zakłamana,mogą ją dla własnego użytku naciągać ludzie{biskupi,guru itp.}Bóg dał nam wolną wolę,oraz pewne wskazówki jak żyć by było nam wesoło i przyjemnie.Korzystanie z nich jest rzeczywiście dobrowolne,nawet osoba niewierząca wiele pożytecznych porad by z tego wyciągnęła.Ale to nie na temat,do którego właśnie wracam.
Myślę,że to homoseksualizm jest zakłamany i tym pedzie mnie wkurwiają.Nic mi do ich zboczeń.Jako pank bardzo często nazywany byłem nienormalnym,robiłem nienormalne rzeczy i zgadza się wszystko.Co mam kryć?A u homoseksualistów jest inaczej,robią nienormalne rzeczy,a pierdolą że normalni.
To ostatnie zdanie wytłumaczę na podstawie rozkmin z kumplami,którzy mieli okazję być w psychiatryku.Więc tam dopuki twierdzisz,że jesteś normalny-jesteś podejrzany.Skoro homoseksualiści robią dziwne rzeczy i twierdzą,że są normalni to chyba jest to co najmniej podejrzane.Stąd nie widzę nic dziwnego w teorii Winterfresha,jak to homoseksualistów boli,to tylko potwierdzają swoje dolegliwości i tyle."Pank" nauczył mnie bardzo wiele,między innymi nazywać rzeczy po imieniu.Bardzo przepraszam brygadę homoseksualistów jeśli uraziłem ich tym postem ale tak właśnie myślę.
Nadal oczywiście czekam na odpowiedź na to.
"Bo miłość jest dobra"-czyje to słowa?Apostoła Pawła?Bardzo jestem ciekaw co jest fundamentem twoich przekonań?Skąd wiesz,że "miłość" jest dobra i skąd wiesz,że "miłość erotyczna",homoseksualna jest dobra?Czy z tego samego źródła czy z różnych?
_________________
Może być?
Może być?
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
jaś skoczowski napisał/a:


A czy w ogóle jest normalny? Oczywiście. Bo może służyć miłości, tak jak każdy inny związek seksualny, a miłość jest normalna, bo miłość jest dobra. I tu mam świetny trolling, cudowny, bo prawdziwy i trollerski zrazem: homofoby do osoby upośledzone lub pokrzywdzone - nie pojmują, że erotyczna miłość jest dobra, albo los ich pokrzywdził i nie zaznali. Gdyby pojmowali, to przecież nie twierdziliby, że homoseksualizm jest nienormalny, bo jak coś, co może być dobre, może być nienormalne (nie, nie interesuje mnie to naprawdę, ale skoro pierdolisz o normach, to ja dorzucę bredni o wartościach tego samego sortu, żebyś pokazał, czy poważnie traktujesz brednie o tym, czy coś jest normalne, czy nie)?
Jakbym Środę czytał. Zero racjonalnych argumentów i tylko słowotok.


Ale misiu, mis zauważył, że ja po prostu nie bardzo rozumiem, co z tego, że homoseksualizm miałby być nienormalny, a nie dyskutuje z tym, że jest? Jest np. jako odstępstwo od normy statystycznej, tak bezdyskusyjnie - większość ludzi do heteroseksualiści. Ale jeśli rozumiesz przez nienormalny niesłuszny, to oczywistym pytaniem jest, wobec czego, jakich zasad niesłusznym? No i wtedy jest problem, bo wy tego zespołu zasad wskazać nie potraficie, nie wskazujecie też wartości, na jakie by zamachiwał się homoseksualizm. Ale pierdolicie o jego nienormalności. EDITHA: Mnie osobiście kompletnie nie interesuje, czy homoseksualizm jest normalny. Ani dobry. Ja po prostu wiem coś o wartościach i normach, czego wy nie. Wiem na przykład, że to nie tak, że ludzie moga przyjmować, że coś jest słuszne lub nie, dobre lub nie, na podstawie widzimisię, co wy oczywiście robicie. A dlaczego nie na podstawie widzimisię albo "ja czuję"? Bo wtedy nie ma miejsca na racjonalną dyskusję o normach. A twoje osobiste zdanie jest równe w tym przypadku twojemu osobistemu zdaniu pt. "boli mnie dupa". Ja rozumiem, że ludzie mający problem z homoseksualizmem go mają, rzecz w tym, że nie mają nic do powiedzenia oprócz tego, że mają problem (np. że ich to brzydzi, ulubiony argument homofobów).
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Ciekawe texty piszecie i człowiek moze czegos wiecej sie dowiedziec na ten temat nono :strach: :strach: :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Cytat:
.Jako pank bardzo często nazywany byłem nienormalnym,robiłem nienormalne rzeczy i zgadza się wszystko.Co mam kryć?

Cytat:
"Pank" nauczył mnie bardzo wiele,między innymi nazywać rzeczy po imieniu

brawo dla tego pana :!: :!:

do jasia: kiedyś myslałem że racjonalizm to lek na całe zło tego świata, ale nichuja, racjonalnie rzecz biorąc to jesteśmy zakałą społeczeństwa bo zamiast pracować i poprawiać dobrobyt swój i naszych bliźnich spędzamy fchuj czasu bezproduktywnie na forum, pijąc po knajpach czy melinach
jebać racjonalizm, niech żyją emocje :bananik: :punk:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

jaś skoczowski napisał/a:
Ja po prostu wiem coś o wartościach i normach, czego wy nie.

Cały czas czekam,chcąc poznać źródło twoich wartości i norm aby dalej prowadzić owocną dyskusję.
jaś skoczowski napisał/a:
Wiem na przykład, że to nie tak, że ludzie moga przyjmować, że coś jest słuszne lub nie, dobre lub nie, na podstawie widzimisię, co wy oczywiście robicie. A dlaczego nie na podstawie widzimisię albo "ja czuję"?

Co do pierwszego zgoda,ja też nie czuję się upoważniony do oceny innych,dlatego korzystam z dorobku ludzkości, wypracowanych przez tysiąclecia najlepszych dla człowieka zachowań w społeczeństwie,z których nomen-omen bardzo mało ludzi korzysta,a tam nigdzie homoseksualizm nie jest przedstawiany jako normalny,więc?Nic nowego nie wymyślam,w przeciwieństwie do homoseksualistów.Powiedzmy mogłeś źle odczytać moje wpisy,bo powinienem słowo "myślę",zastąpić słowem "wierzę"-bardzo przepraszam.
Dlaczego nie-"ja czuję"?To co?Ty chodzisz i nosem wąchasz i wyczuwasz czy coś jest dobre,a coś złe?Ja też kiedyś tak czułem jak ty,że coś złego się stanie i może lepiej nie iść,a okazało się,że nic się nie stało.Takie czucie bardzo często wprowadza w błąd.Złudzenie miłości erotycznej też miałem w życiu,a jak,{było przyjemnie ale czy dobrze?}czas jednak pokazał,że byłem w błędzie.Miłość jest tylko jedna i nie ma żadnych odmian.To "coś"czego brakuje homoseksualistą do pełni szczęścia to nie jest możliwość legalizacji związku czy adopcji dziecka,czy nawet własne dziecko z próbówki.Brakuje im tylko miłości,nic więcej,gdyby ją mieli,nie wysuwali by żadnych żądań.
Jeszcze raz bardzo proszę podać źródło twoich norm i wartości.
_________________
Może być?
Może być?
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Mecenas napisał/a:
Cytat:
.Jako pank bardzo często nazywany byłem nienormalnym,robiłem nienormalne rzeczy i zgadza się wszystko.Co mam kryć?

Cytat:
"Pank" nauczył mnie bardzo wiele,między innymi nazywać rzeczy po imieniu

brawo dla tego pana :!: :!:

do jasia: kiedyś myslałem że racjonalizm to lek na całe zło tego świata, ale nichuja, racjonalnie rzecz biorąc to jesteśmy zakałą społeczeństwa bo zamiast pracować i poprawiać dobrobyt swój i naszych bliźnich spędzamy fchuj czasu bezproduktywnie na forum, pijąc po knajpach czy melinach
jebać racjonalizm, niech żyją emocje :bananik: :punk:


Ale wiesz, że albo nazywasz rzeczy po imieniu, albo tylko wyrażasz, co czujesz bo: rzeczy to nie tylko to co czujesz? Ja oczywiście mogę zrozumieć tekst typu "pedały nie są normalne" jako "auła" albo "fuj". Tylko wytłumacz mi jedno, dlaczego czyjeś "aua" ma sie przekłądać na to, że ktoś inny, kto nie ma "aua" ani "ała" nie może z swoim kochankiem/kochanką adoptować dziecko (jako para, a nie samotny rodzic), choć ma stały dochód, porządnie płaci podatki, szanuje porządek prawny i jest najzwyczajniej wyjątkowo sympatycznym kolesiem? Bo pakuje komuś część swoje ciała do tej dziurki, co się Tobie nie podoba? To okej, przejdźmy na emocje: ić spierdalaj.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12