PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
przecież dostałaś kwiaty :eeek:
Autor Wiadomość
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:
Poza tym podejście o którym mówisz jest conajmniej chore :zdziwienie:

dlatego na samym początku tematu wspomniałem, że to zjawisko któe nie istnieje ;]
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010   

ko0niu napisał/a:
Mec, pamiętaj, ja tu mogę coś powiedzieć bo mieszkam z Aśką prawie 4 lata i nie jedną batalię mamy za sobą. Jeśli zrobiłeś jakąś krzywą akcję 3 lata temu, nie ma powodu dla którego nie można by ci jej wypomnieć jutro kiedy to nie wyniesiesz śmieci/ zostawisz włosy w umywalce po goleniu/ zostawisz brudne gacie na fotelu w pokoju lub zrobisz coś o równym stopniu szkodliwości dla świata. Tu żadne przepraszanie, tłumaczenie i kajanie się nie pomaga, tym bardziej kwiaty/czekoladki ważne, że 3 lata temu poszedłeś na jedno piwo z kolegą i wróciłeś upierdolony nad ranem. Jak widać związek pomiędzy tymi wszystkimi zdarzeniami jest logiczny i można je bardzo szybko ze sobą połączyć i elegancko wypomnieć. Na nic tu kwiaty! :lol: :lol: :lol: :old:
kuń masz kamery w naszej rezydencji? czasem mi się zdarza, potrzeba zrobienia wieczoru nienawiści, podczas którego wypominam wszystko co mi przychodzi do głowy. fundujemy sobie wszystko na raz zamiast się truć jadem w mniejszych dawkach, ale częściej. na razie działa.
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

śmieszne jest też to, że jak facet zrobi coś źle to od razu awantura, a jak dziewczyna zrobi to samo źle to od razu hihi haha
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

Anka, ja myślę, że 3/4 ludzi tak ma. Nienawidzę wywlekania spraw sprzed X lat :ziew:
 
 
mi.

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 72
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

bo u nas sprawy nie ulegają przedawnieniu. :misiek:
 
Dzemu


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 729
Skąd: Zielona/ŻuRomin
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

ko0niu napisał/a:
Anka, ja myślę, że 3/4 ludzi tak ma. Nienawidzę wywlekania spraw sprzed X lat :ziew:

ja to nazywam wypominkami ;) Wqrwia to bardzo.
_________________
[...] Jestem pojebany, jestem nienormalny, jestem Inny - i niech tak zostanie [...]

„Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Lis, 2010   

michał ze wsi 2 napisał/a:
Idą do kąta se strzepać


wiesz z autopsji ?
 
magdalenik


Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 1290
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Lis, 2010   

ko0niu napisał/a:
Jeśli zrobiłeś jakąś krzywą akcję 3 lata temu, nie ma powodu dla którego nie można by ci jej wypomnieć jutro kiedy to nie wyniesiesz śmieci/ zostawisz włosy w umywalce po goleniu/ zostawisz brudne gacie na fotelu w pokoju lub zrobisz coś o równym stopniu szkodliwości dla świata. Tu żadne przepraszanie, tłumaczenie i kajanie się nie pomaga, tym bardziej kwiaty/czekoladki ważne, że 3 lata temu poszedłeś na jedno piwo z kolegą i wróciłeś upierdolony nad ranem. Jak widać związek pomiędzy tymi wszystkimi zdarzeniami jest logiczny i można je bardzo szybko ze sobą połączyć i elegancko wypomnieć. Na nic tu kwiaty!


no to teraz kolej na mnie :twisted: :


takie pierdoły, które wymieniłeś potrafią naprawdę czasem wyprowadzić z równowagi, a wtedy pamięć dot. przeszłości bardzo się wyostrza :twisted:

a dlaczego przepraszanie w takim wypadku nie skutkuje? ja osobiście nie wierzę, że faceci zostawiają po sobie włosy czy skarpetki tylko raz. albo, że wracaja najebani nad ranem tylko raz. robią to notorycznie, nie czuli na prośby i skargi.

w moim przypadku jest tak, że za pierwsze przewinienie w danym temacie (oczywiście mówimy o takich o małej szkodliwości :wink: ) nie robię jakichś wielkich afer i słowo przepraszam działa. czyli przestaję się gniewać, winy zostają zapomniane. ALE GDY: przewinienie nr 1 powtórzy się za tydzień, zostanę przeproszona, po czym za kolejny tydzień nastąpi znów to samo, to już wtedy słowo przepraszam traci na znaczeniu. a gdy przewinienie nr 1 powtarza się JESZCZE RAZ i jeszcze raz i łącznie mamy już 30 razy to wtedy "przepraszam" nie ma już właściwie żadnego znaczenia, kwiatki również. i po takim 30stym razie wypomianam faktycznie również pierwszy, bo będąc recydywistą w takim aż stopniu nie można być traktowanym jakby się coś tylko raz zrobiło :P

błędy popełnia każdy i powinny one zostać wybaczone :razz:
ALE sytuacja się zmienia, gdy ktoś się na błędach nie uczy...

"przepraszam" powinno wg mnie znaczyć tyle co: żałuję, że to zrobiłem, przykro mi, że cię zawiodłem - więcej tak nie zrobię. po czym osobnik powinien się naprawdę postarać, aby sytuacja się nie powtórzyła. jeśli poprawy nie ma, a jest recydywa, to w dupie mam takie "przepraszam".

ale jeśli sytuacja jest wyjątkowa, jednorazowa - to nawet na kaca po piwo komuś skoczę itp :wink:
 
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 08 Lis, 2010   

Aneta napisał/a:
michał ze wsi 2 napisał/a:
Idą do kąta se strzepać


wiesz z autopsji ?


Tak,ale wolałbym publicznie o swoich sprawach intymnych nie gadać. ;-)
_________________
Może być?
Może być?
 
Jako


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Ja swojej ez dawałem Kwiaty chodź mówiła że nie trzeba no ale kulturka musi być
_________________
Jako
 
 
Carper

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 55
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Płeć:
Wysłany: Czw 16 Lut, 2012   

http://www.youtube.com/watch?v=RO2sDp2-Pw8
To chyba zamyka temat :faja:
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Ja to bym się chciał zapytać czemu kobiety kiedy odpierdalają to nie kupią piwka facetowi ? Albo nie zrobią jakiejś ulubionej potrawy ?
Temat wyraźnie wskazuje na przepraszanie kobiety - a co z nami ?
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

BadMotherfucker napisał/a:
odpierdalają to nie kupią piwka facetowi
Moja mama jak chce się podlizać tacie to mu kupuje piwo :P
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
Carper

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 55
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Płeć:
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Ja tam piwo czasem dostanę ;)
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Sob 18 Lut, 2012   

tja... ze strony kobitek to to zawsze wygląda tak że sie przytuli i delikatnym ukorzonym głosem: nie bądź złyyy :roll: :lol:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13