PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Poproszę badziki do kontroli
Autor Wiadomość
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Wto 30 Mar, 2010   

kurestwo raczej nie, zwykła burda, ale kiedy się o tym myśli to brzmi zabawnie :lol:
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Zwierz@k napisał/a:
Mojego znajomego stłukli kiedyś głuchoniemi


Czasem jeżdżę do pracy z takimi głuchoniemymi licealistami, za każdym razem mam wrażenie że migają niepochlebnie o mnie. Też tak macie? Może twój kumpel odniósł takie wrażenie, próbował chłopakom wygarnąć i się skończyło na bójce? :lol:
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

dokładnie, zawsze mam wrażenie że sie ze mnie chuje zbijają :evil:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Foxy 68 napisał/a:
Jeśli byście stali przed knajpą nie wchodząc do niej, to faktycznie kilku debili było by mniej na koncercie.
Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu o słuszności tego co napisałem.

gooy napisał/a:
Mechanik, jak chcesz koncerty na które nie wejda Ci "debile" to organizuj je w lesie i informuj tylko znajomych.
Nie napisałem że chcę, tylko że nie miałbym nic przeciwko, więc tutaj jestem wolny, w przeciwieństwie do osób którym to przeszkadza.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Tak samo jest wolny ktoś, komu nie przeszkadza, że naziole jakiegoś emigranta zabiją, życzliwie odnosi się do przemocy policji, przechodzi obojętnie wobec przymusu ograniczania wolności osobistej na lotniskach – i jak mu czipa wszczepią, też nie będzie protestował, bo jest wolny i takie ograniczenia mu nie przeszkadzają.
W przeciwieństwie oczywiście do tych, którzy dostosować się nie chcą.
:wall: :wall: :wall:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

widze, ze niedlugo czeka nas oficjalne pojawienie sie TPDP - Totalitarian Punk Division Poland.
_________________
Brains :!:
 
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Naprawdę nie dostrzegasz różnic Stanzberg? :crazy: To może w ten sam deseń, tylko w drugą stronę?! Nie powinno się zabraniać naziolom zabijać emigrantów, bo przecież zabranianie to totalitaryzm. Itd., itp.
:wall: :wall: :wall:

Co do sedna sprawy, zastanówcie się może chwilę co doprowadziło do takich sytuacji, może dojdziecie do jakichś ciekawych konkluzji.
 
Dilinger


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 35
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Mechanik napisał/a:
zastanówcie się może chwilę co doprowadziło do takich sytuacji, może dojdziecie do jakichś ciekawych konkluzji.

A może Ty nas oświecisz co mogło do takich sytuacji doprowadzić?? :>
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Mechanik napisał/a:
To może w ten sam deseń, tylko w drugą stronę?! Nie powinno się zabraniać naziolom zabijać emigrantów, bo przecież zabranianie to totalitaryzm. Itd., itp.


A ten "argument" apropo czego?
Ja rozumiem że twoje badziki są w 100% poprawne i mucha nie siada, ale nie mogę zrozumieć ze tego typu kontrole są dla ciebie czymś akceptowalnym.

Mechanik napisał/a:
Co do sedna sprawy, zastanówcie się może chwilę co doprowadziło do takich sytuacji, może dojdziecie do jakichś ciekawych konkluzji.


Czekam aż nas oświecisz. :lol:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Mechanik po prostu chce wróżyć z badzików.
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Mechanik napisał/a:
To może w ten sam deseń, tylko w drugą stronę?! Nie powinno się zabraniać naziolom zabijać emigrantów, bo przecież zabranianie to totalitaryzm. Itd., itp.

Mam wrażenie, że kolega jeszcze nie załapał różnicy między wolnością myśli, sumienia i postaw, a ultrawolnością robienia wszystkiego co się da. :roll:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Mechanik napisał/a:
Co do sedna sprawy, zastanówcie się może chwilę co doprowadziło do takich sytuacji, może dojdziecie do jakichś ciekawych konkluzji.

populacja nazioli drastycznie spadła w ekosystemie, a tłuc kogos trzeba, bo sie wyjdzie z wprawy. a powod to zawsze sie znajdzie, moze byc zły badziol, moze byc zły ryj.
_________________
Brains :!:
 
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Marchin napisał/a:
A ten "argument" apropo czego?
Czytaj dokładniej a będziesz wiedział.

Dilinger napisał/a:
A może Ty nas oświecisz co mogło do takich sytuacji doprowadzić?? :>
Marchin napisał/a:
Czekam aż nas oświecisz. :lol:
No problemo :lol: : To co kiedyś było punkową prowokacją, dziś m.in. dzięki wynalazkom typu "conservative punk" już nią nie jest. Jeśli nie widzicie związku, i chcielibyście dalszego tłumaczenia, to nic już na to nie poradzę.

Ryszard napisał/a:
Mam wrażenie, że kolega jeszcze nie załapał różnicy między wolnością myśli, sumienia i postaw, a ultrawolnością robienia wszystkiego co się da. :roll:
Widzisz, ja dostrzegam te różnice też trochę dalej, tam gdzie Stanzberg już ich chyba nie dostrzega, i była to absurdalna odpowiedź na jego absurdalny post.
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

konserwy zjebały pankroka :? :sad:
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Mechanik napisał/a:
Czytaj dokładniej a będziesz wiedział.


Tak jak napisał Rysiek. Twój obrót kota ogonem był absolutnie bzdurny i absolutnie nie dowodził niczego.

Mechanik napisał/a:
To co kiedyś było punkową prowokacją, dziś m.in. dzięki wynalazkom typu "conservative punk" już nią nie jest. Jeśli nie widzicie związku, i chcielibyście dalszego tłumaczenia, to nic już na to nie poradzę.


Ja nie widzę związku ale nie chce dalszego tłumaczenia. :lol: Jakość twojej dedukcji mnie poraża.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Mechanik napisał/a:
To co kiedyś było punkową prowokacją, dziś m.in. dzięki wynalazkom typu "conservative punk" już nią nie jest.

np. co :?:
_________________
Brains :!:
 
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Mechanik napisał/a:
Foxy 68 napisał/a:
Jeśli byście stali przed knajpą nie wchodząc do niej, to faktycznie kilku debili było by mniej na koncercie.
Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu o słuszności tego co napisałem.

Jak chcesz się bawić w psa to wypierdalaj na komende. proste. Co to za pankrok jak jakiś ciul będzie sprawdzał co sobie przypiełem do kurtki,jaką mam koszulkę :? i łaskawie mi pozwolił lub nie wejść na koncert a co za tym idzie "wesprzeć scene".
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Mechanik napisał/a:
No problemo :lol: : To co kiedyś było punkową prowokacją, dziś m.in. dzięki wynalazkom typu "conservative punk" już nią nie jest. Jeśli nie widzicie związku, i chcielibyście dalszego tłumaczenia, to nic już na to nie poradzę.


:lol: :lol:
O co ci chodzi z tymi konserwami, masz jakieś lęki? Jeśli przeczytałem tam kiedykolwiek posta w którym ktoś wychwalał nazizm, to był to jakiś margines marginesu. Podejrzewam, że nigdy nie poznałeś nikogo kto na tym forum się udziela, ale twierdzisz, że zmienili punk na zawsze bo to jakieś nazipunki (?). Musisz przełknąć fakt, że nie każdy kto nie chce np. pozwalać pedałom na adopcje dzieci jest naziolem. Polecam iść czasem na koncert i porozmawiać z ludźmi zamiast wpierdalać się w to co kto nosi na katanie czy koszulce i na kogo pójdzie głosować w wyborach.
 
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Typ z flaga CP/DP idzie na manifestacje NOPu a potem wielkie zdziwienie i oburzenie ze ktos dostaje w mazak za koszulke CP, to jest dopiero :lol:
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
Typ z flaga CP/DP idzie na manifestacje NOPu a potem wielkie zdziwienie i oburzenie ze ktos dostaje w mazak za koszulke CP, to jest dopiero


Nie wierze w to co czytam i nie mam siły żeby komentować. :lol: :lol: :lol:
Jakieś czarnuchy-rasisci pobiły białych ludzi i później murzynki się dziwią że dostają w mazak za kolor skóry. Przecież powinni się przemalować jak dżekson :!:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

a jak jakis inny typ z flaga CP/DP pojdzie na parade rownosci to wtedy odpowiedzialnosc zbiorowa tez zadziala :?: :crazy: :?:
_________________
Brains :!:
 
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

gooy napisał/a:
a jak jakis inny typ z flaga CP/DP pojdzie na parade rownosci to wtedy odpowiedzialnosc zbiorowa tez zadziala

A gdyby tu bylo przedszkole i synek wasz malutki tedy przechodzil.... - coraz bardziej mi sie podoba ten cytat :mrgreen:
Marchin napisał/a:
Nie wierze w to co czytam i nie mam siły żeby komentować. :lol: :lol: :lol:
Jakieś czarnuchy-rasisci pobiły białych ludzi i później murzynki się dziwią że dostają w mazak za kolor skóry. Przecież powinni się przemalować jak dżekson :!:

Problem w tym ze koloru skory sie nie wybiera, w przeciwienstwie do koszulek. Chcesz prowokowac jako CP? Licz sie z tym ze kogos sprowokujesz, ciezko to zrozumiec?
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
ciezko to zrozumiec?


Bardzo ciężko. Czemu uważasz że oni kogoś prowokują? Co wy się tak tych konserw dojebaliście? Bo ktoś stamtąd głosuje na PiS? Bo nie chcą chodzić z wami na parady pedałów (tez nie chce, a z CP się nie identyfikuje)? Czy jaki jest prawdziwy powód. Bo poza tym że są przeciwko aborcji, lubią post regiment tak samo jak ty. Rozpierdalacie wszystko na około a potem się dziwicie że nie stworzone historie chodzą. O wielkich antyfaszystach. Żałość, naprawdę.

I nie wracaj z tym NOPem bo na kilometr czuć tanim pretekstem.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Marchin napisał/a:

Bardzo ciężko. Czemu uważasz że oni kogoś prowokują?

:lol: :lol: :lol: gosciu, prosze cie, tam w co trzecim temacie jest napisane ze "lewacki" pankrok jest zgodny z "polityczna poprawnoscia"(czymkolwiek to jest) i ze prawdziwa prowokacja to bycie ortodoksyjnym konserwatysta
Marchin napisał/a:
Co wy się tak tych konserw dojebaliście? Bo ktoś stamtąd głosuje na PiS? Bo nie chcą chodzić z wami na parady pedałów (tez nie chce, a z CP się nie identyfikuje)? Czy jaki jest prawdziwy powód. Bo poza tym że są przeciwko aborcji, lubią post regiment tak samo jak ty.

To temat na dluzszy post. W skrocie : Przede wszystkim nie podoba mi sie ich wywyzszanie sie, uwazanie sie za jedynych prawdziwych pankrokowcow i jebanie reszty sceny (aka kumatosc).Slabe sa rasistowskie zarty i generalnie dziecieca podjarka z faktu ze sa biali. Pozatym nie uwazam za spoko i fajne picie jednego dnia z naziolami, a drugiego lazenie na skłoty na koncerty. Poglady polityczne sa dopiero dalej, mimo ze niewatpliwie nie jest mi z nimi po drodze.
Marchin napisał/a:
Rozpierdalacie wszystko na około a potem się dziwicie że nie stworzone historie chodzą. O wielkich antyfaszystach. Żałość, naprawdę.

:lol: :lol: :lol: Nie jestem w antifie. A niestworzone historie sa zawsze zabawne. Np taka ze rozpierdalam wszystko na okolo :lol: Ciekawe czy laski na to leca?
Marchin napisał/a:
I nie wracaj z tym NOPem bo na kilometr czuć tanim pretekstem.

Dla kogo tani, dla tego tani.
Ostatnio zmieniony przez Arbuz Czw 01 Kwi, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Cytat:
W skrocie : Przede wszystkim nie podoba mi sie ich wywyzszanie sie, uwazanie sie za jedynych prawdziwych pankrokowcow i jebanie reszty sceny (aka kumatosc).Slabe sa rasistowskie zarty i generalnie dziecieca podjarka z faktu ze sa biali. Pozatym nie uwazam za spoko i fajne picie jednego dnia z naziolami, a drugiego lazenie na skłoty na koncerty. Poglady polityczne sa dopiero dalej, mimo ze niewatpliwie nie jest mi z nimi po drodze.

to rozumiem że sobie reki nie podamy nastepna razą?
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10