PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Poproszę badziki do kontroli
Autor Wiadomość
Czarny!


Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 376
Skąd: Świdnica - Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

Johny sam już wiesz jak tam jest :)

Atrakcje poza koncertowe w postaci sprawdzania badzików mnie ominęły :(
_________________
www.myspace.com/klubmadness
www.madnes.website.pl
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

sprawdzanie badzików... szkoda że ja nigdy nie trafię na takiego idiotę... łancuchy w górę !
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

O co chodzi ze sprawdzaniem badzików, ktoś znowu zapomniał wziąć leków? :roll:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

Już tłumacze wrocławskie wieści...
Jeden koleś ze swoim kolegą ( tym do rasz wrocław anfifa spiritof36 itp ) napierdolili mojego kumpla, zajebali mu gazem i go natłukli... za to że się wstawił za kumpelą, bo zaczęli ją odpychać i jechać ze szmatami itp... Adams ma spieczoną od gazu mordę a panna ma krwiaka za uchem i wstrząs mózgu bo jej najebali.

ANTIFA !
Poza tym, jeden z nich a może i oba kiedyś chcieli mnie napierdalać, widziałem się z nimi gdzieś kilka razy i nic, tylko przekazywali przzez 3 osoby żeby wiadomość do mnie doszła że mam przejebane :)

Chłopcy mają pozamiatany teren, bo jaki kiedyś któregoś spotkam bo mu rozpierdolę twarz, kolano i trochę pleców - po prostu spuszczę masakryczny wpierdol za pomocą łańcucha.
Cała ta akcja miała miejsce dzień przez koncertem, a na koncercie chłopcy podbijali do tych których np nie znali i czaili co noszą za badziki :D
Chyba im mało i szukali atrakcji. Tak działą ANTIFA ANTIFA POLSKA
koleś ma ksywę świerzak, a drugi to niejaki kuba, ten kuba od netowych napinek. Chłopcy się coś rozpuścili... tak to wygląda.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
Ostatnio zmieniony przez wawrzon Pią 26 Mar, 2010, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

wawrzon napisał/a:
a na koncercie chłopcy podbijali do tych których np nie znali i czaili co noszą za badziki

Na konserwach koleś też pisał, że jak wracał z koncertu, to podbiło do niego 4 typa i sprawdzili mu badziki...
 
johnyboi


Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 45
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

Czarny! napisał/a:
Johny sam już wiesz jak tam jest


Byłem, sprawdziłem, było warto zarówno ze względu na miejscówę, jak i sam koncert.
Szkoda że kastecior nie dał paru bisów więcej :grin: ale było z petardą więc w sumie nie ma co się czepiać. Wszelkich dziwnych akcji świadkiem nie byłem, pomijając brutalne podpalenie przy pomocy benzyny a następnie utopienie w Odrze pewnej nabitej na pal typiary o imieniu marzanna.
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

100% Hate napisał/a:
wawrzon napisał/a:
a na koncercie chłopcy podbijali do tych których np nie znali i czaili co noszą za badziki

Na konserwach koleś też pisał, że jak wracał z koncertu, to podbiło do niego 4 typa i sprawdzili mu badziki...



a nie wiem, nie zaglądałem. najważniejsze że wiemy kto to :) lekko przyjebani goście którzy biją panienki i walą kolesi gazem po pysku żeby im napierdolić...
... 100% żenady
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
fakir69

Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 116
Skąd: Ruda Ślaska
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

Tak to sobie czytam i ktoś, kto mało rozumie może dojść do wniosku, że to ktoś z Wagenburga odpowiedzialny jest za te dziwne akcje... A tak przecież chyba nie jest?

Organizacyjnie wszystko bez zarzutu - jedzenie (najlepsze na trasie), scena, piwo, wynagrodzenie, dobre przyjęcie przez publikę. Dzięki i polecam wszystkim.
_________________
http://www.facebook.com/thecastet
http://www.castet.bandcamp.com
http://www.enigmaticstrikesagain.blogspot.com
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

Nieeee to zupełnie nikt z Wagenburgu. to po prostu kolesie uważający się za antyfaWrocław. Jest ich taka mała garstka, palców u ręki mi zostanie by ich zliczyć:)
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

Jestem w pierdolonym szoku. Musiałem się tym z wami podzielic :/ :crazy:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Po tym co napisał Wawrzon to mnie już nic nie zdziwi. Chłopcy są w takim razie spaleni, antifa która napierdala kogoś takiego jak Adams to już w ogóle sprawa żałosna, kto go zna ten powie to samo. Bicie kobiet to zachowanie, które nie kwalifikuje tych cioteczek jako ludzi w ogóle.
Wiadomo jakie typy mają ksywy, wiadomo jak wyglądają. Tyle starczy, Wrocław to nie Nowy York, w końcu się napatoczą.

Jak napisał Marcin "jestem w pierdolonym szoku" :crazy:
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

To ja jeszcze sprostuje że sprawa miała charakter prywatny i nie miała nic wspólnego z polityką (z tego co mi wiadomo ;-) ). Co nie zmienia faktu że jest przejebana.

No ale ze sprawdzania badzików to ich kurwa nikt nie wytłumaczy. :?
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Jak ktoś w ogóle wyskakuje do kogoś gazem to na pewno jest pojebem. :-|

Castet wiadomo, że ekstraklasa, też mi odkrycie. :razz:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Czarny!


Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 376
Skąd: Świdnica - Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Wawrzon , Koniu... pytanie byliście, widzieliście? teraz Wy robicie napine.
Wagenburg na bank nie miał nic wspólnego ze sprawdzaniem poprawności politycznej !
Co do w/w dwóch ksyw, nie wiem czy to oni, ale sprawa nabiera podtekstu prywatnego ( Adams od nich dostał dzień wcześniej po mordzie - życie. Ale ani on nic o tym nie pisał, ani nikt z forum tego nie widział, tak jak faktu sprawdzania badzioli - jeśli była taka akcja, wole słyszeć opinie sprawdzających i sprawdzanych, niż Wawrzona z Jeleniej Góry, czy Konia z Krakowa... )

Boże gorzej niż w przedszkolu - sama akcja sprawdzania badzików jest żenująca...
Ale czuje się jak w telenoweli albo jakimś nowym teleturnieju z Zygmuntem Heiserem czy jak on tam ma - wypierz swoje brudy publicznie.

Mój stosunek do Skłotu po gigu poszedł na plus, nie mam nic do zarzucenia, poza oświetleniem pomiedzykoncertowym w postaci jarzeniówki sztuk 1 na całą "salę koncertową"
_________________
www.myspace.com/klubmadness
www.madnes.website.pl
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Co do akcji to zebrałem informacje z obydwu stron barykady i czuje się prawie jakbym tam był i to widział. ;-)

A co do sprawdzania badzików to przydało by się żeby kaczma to zrelacjonował ale on teraz słucha ska i na pank forum już nie wchodzi. :razz:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
antipop77


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

heh, ale afera, az se konto zalozylem :lol: mialem kiedys dawno, ale zapomnialem hasla i w ogole.

przede wszystkim to koncert byl zajebisty jesli chodzi o Casteta, co prawda tak jak napisalem na konserwach, liczylem jeszcze na jakis cover Gitsow na koniec, no ale moge jakos na ten mankament przymknac oko.

co do akcji po koncercie, to bylo juz w ogole poza klubem. szlismy sobie na chate z kumplem, a za nami spacerowalo 4 gosci. na co specjalnie uwagi nie zwracalem, dopoki jeden z nich nie podbiegl i nie zapytal, czy sie do browara nie dorzucimy. oczywiscie spotkall sie z odmowa, ale nic nie sapal, tylko wrocil do swoich kolegow. no i za chwil pare podbiegli juz do nas w czworke i wyjebali z tekstem "czlopaki jaki macie badziki" :lol: no i zaczeli ogledziny. rosmieszylo mnie to dosc i pytam, czy sie w pankowa milicje bawia i zaczeli cos tam sapac, ale ogolnie rozeszlo sie po kosciach.

potem na lastfm, gosc napisal, ze "zostalem rozpoznany jako conserwatyvny punk" i mam sie nie dziwic, ze ktos chcial mi ryja obic na sklocie. szczerze mowiac ni chuja nie mam pojecia jak oni mnie niby rozpoznali, bo wrzucilem tam jedno zdjecie pare lat temu, podejrzewam ze raczej zrobili to dopiero po calej akcji w netcie, jak napisalem o tym zajsciu tu i owdzie.

ogolnie jesli o mnie chodzi, nie zamierzam sie na nikim mscic, czy sie napinac. nic sie w sumie nie stalo, ale nie pierwszy raz sie spotykam z takimi dziwnymi sytuacjami i czuje sie po nich zazenowany.
osobiscie wole energie rozladowywac w pogo, gdy wiekszosc stoi jak pizdy, ale jak widac niektorzy wole inne zabawy.
_________________
'70s in NYC this is place i wanna be!
 
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Czarny! napisał/a:
Wawrzon , Koniu... pytanie byliście, widzieliście? teraz Wy robicie napine.
Wagenburg na bank nie miał nic wspólnego ze sprawdzaniem poprawności politycznej !
Co do w/w dwóch ksyw, nie wiem czy to oni, ale sprawa nabiera podtekstu prywatnego ( Adams od nich dostał dzień wcześniej po mordzie - życie. Ale ani on nic o tym nie pisał, ani nikt z forum tego nie widział, tak jak faktu sprawdzania badzioli - jeśli była taka akcja, wole słyszeć opinie sprawdzających i sprawdzanych, niż Wawrzona z Jeleniej Góry, czy Konia z Krakowa... )

Boże gorzej niż w przedszkolu - sama akcja sprawdzania badzików jest żenująca...
Ale czuje się jak w telenoweli albo jakimś nowym teleturnieju z Zygmuntem Heiserem czy jak on tam ma - wypierz swoje brudy publicznie


co ma do tego sam wagenburg ? Pewnie czarny - lepiej olać to że się dzieją takie sprawy - o tym się nie mówi. Kumplowi też się nie pomaga i zlewa na takie akcję. :zdziwienie: :crazy: Tak jest najwygodniej - apolityczny i skryty w każdym względzie :)
No ja Cie proszę... Poza tym czy było choć słowo, że to wina skłotu ? Organizatorów ? kapel ? Czytaj dokładnie i ze zrozumieniem.


Pisałem ogólnie o akcji, odnośnie sprawdzania badzików i tego co tacy ludzie robią poza sprawdzanie badzików podczas koncertu castetu - szkoda że nie trafia kurwa na mnie. Szkoda że się takie akcję kurwa dzieją, i niebawem się kurwa skończą. Tyle. Pisze publicznie bo Panowie prywatnie udają, że nie istnieją, chowają dupska w piasek.

P.S. bicie kobiet i słabszych to jest jak najbardziej sprawa prywatna i skryta :D
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Dalej to co opowiadasz mi nie wchodzi. Próbuje sobie wyobrazić kube w takiej sytuacji i ni-chu-ja. Tylko nie odbieraj tego że ci nie wierze. Po prostu dalej jestem w pierdolonym szoku. ;-)

A skąd wiesz że to oni te badziki sprawdzali?
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

Po pijaku się różne rzeczy robi, sprawdzanie badzików, sprawdzanie legitymacji... :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

Bo słyszałem on znajomych którzy byli na koncercie - tam robili to samo, podbijali do obcych których nie znali :)
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
fakir69

Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 116
Skąd: Ruda Ślaska
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

Sam wyłapałem z 10 osób, które nie miały legitymacji. Wstyd.
_________________
http://www.facebook.com/thecastet
http://www.castet.bandcamp.com
http://www.enigmaticstrikesagain.blogspot.com
 
Czarny!


Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 376
Skąd: Świdnica - Wrocław
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

wawrzon napisał/a:
Bo słyszałem on znajomych


Taaa? a ja słyszałem, że Elvis żyje ... Hura !
_________________
www.myspace.com/klubmadness
www.madnes.website.pl
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

fakir69 napisał/a:
Sam wyłapałem z 10 osób, które nie miały legitymacji. Wstyd.
Mówisz tak, bo myślisz że nie wiemy w którym katowickim lombardzie zostawiłeś swoją. Tylko, że oczywiście TOBIE nikt nie odważy się sprawdzić! :cry:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Mechanik


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

He he he, wawrzon wypłakałeś się już na forum i w radiu jak to zła Antifa Wrocław sprawdzała ludziom badziki przed koncertem, "a nawet po koncercie", zostało ci tylko napisać list do bravo.
Jakiś chłopina wyżalił się na forach że po koncercie ktoś chciał od niego wysępić na browar, a ty kręcisz aferę że Antifa Wrocław sprawdza ludziom badziki na koncertach. Podobnie z tym rzekomym pobiciem - twój kumpel dostał w mazak w jakichś prywatnych sprawach, a ty piszesz że Antifa Wrocław bije ludzi. To tak jak z tymi samochodami co je rozdają na Placu Czerwonym w Moskwie.

Swoją drogą osobiście nie miałbym nic przeciwko sprawdzaniu badzików na koncertach.
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Mechanik napisał/a:
Swoją drogą osobiście nie miałbym nic przeciwko sprawdzaniu badzików na koncertach.

to ja bede na koncertach sprawdzał czy wszyscy są niebieskookimi blondynami
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13