PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Wasze ulubione kapele?
Autor Wiadomość
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

mi sie tam nigdy wlasciwie nie wydawały prawdziwe...
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
einer

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 90
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

Grycek21 napisał/a:


No OK, zgadzam się, że mają piosenki przerobione, ale nie wszystkie. A w obecnej sytuacji w kraju ich teksty wydają mi się dość prawdziwe.


Boże chroń przed prawdziwością tekstów Włochatego...
 
Marguz

Dołączył: 13 Gru 2005
Posty: 1199
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

Pedofil napisał/a:
grajac kowery ze zmienionymi tekstami?

panie pedofilu bez przesady, nie wszystko jest zkowerowane
_________________
IQ jeden z drugim ma 102 a punk 77.
 
 
Nieviadomsky1986


Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 32
Skąd: 1/2TUSK
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

LadyPidżama napisał/a:
Punk
-Sex Pistols(im starsze płyty tym lepiej)

Inne
-Dżem
-


Wymień te starsze płyty pistolsów, które lubisz :lol: bo ja znam tylko jedną, od biedy dwie, jeżeli wliczyć w to "The Great Rock and Roll Swindle" ( pomijam tutaj wszelakiego rodzaju składanki i nagrania koncertowe, które różnią się od siebie układem track listy i okładką)

A Dżem to najprawdziwszy punk, Rysiek Rydel był pierwszym punkiem w Polsce tyle, że wyglądał jak hipis. Nawet dawał sobie w żyłę jak Sid Vicious. Punki mają więcej wspólnego z hipisami niż z jakimiś podpakowanymi i niedorozwinietymi skinhedami co to potrafią tylko bić i okradać z naszywek. Ostatnio chcieli zbić mojego kumpla bo miał na kostce naszywkę Leniwca. Walczmy z rasizmem i nietolerancją, na pohybel nietolerancyjnym kurwom, jedyne czego chcemy to anarchia i pokój.
 
 
Gość

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Moje ulubione zespoły to Crass, Conflict, Anti - Flag, a z polskich to Włochaty, Sixpack, Leniwiec, a ze starszych polskich to Homomilitia, Stradoom Terror i parę innych. Nie lubię jak kapele nie niosą sobą żadnego przekazu tylko biadolą, że piwo jest za drogie itd. A ci "apolityczni" to już przesada nienawidzą polityki, a w domu słuchają Konkwisty i Honoru. Gdzie tu sens, gdzie logika ??
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

piotrek69 napisał/a:
Nie lubię jak kapele nie niosą sobą żadnego przekazu tylko biadolą, że piwo jest za drogie itd.

:lol:
A ile znasz kapel, które w tekstach utyskują na cenę piwa :?:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Piotrek69 - nie radze odpowiadać. Lobby streetpunkowe jest na tym forum bardzo silne :twisted:
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
Browar
Gość
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Nieja napisał/a:
Piotrek69 - nie radze odpowiadać. Lobby streetpunkowe jest na tym forum bardzo silne

Zaraz bardzo silne,przesadzasz ;)
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

piotrek69 napisał/a:
Moje ulubione zespoły to Crass, Conflict, Anti - Flag, a z polskich to Włochaty, Sixpack, Leniwiec, a ze starszych polskich to Homomilitia, Stradoom Terror i parę innych.


Cześć jestem Łukasz i też mam 12 lat.


piotrek69 napisał/a:
Nie lubię jak kapele nie niosą sobą żadnego przekazu tylko biadolą, że piwo jest za drogie itd.


Powtórzę za Stanem: Wymień 1(słownie jedna) kapelę z kręgu Oi/street punk utyskującą na cene browara!

piotrek69 napisał/a:
A ci "apolityczni" to już przesada nienawidzą polityki, a w domu słuchają Konkwisty i Honoru.


A ci "polityczni" miby odcinaja się od komuchów a tak naprawdę brandzlują się przy RATM i Los Fastidios.


piotrek69 napisał/a:
Gdzie tu sens, gdzie logika ??


Czytająć twojego posta jak mantrę powtarzałem ten wers.
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

KonPunk napisał/a:
piotrek69 napisał/a:
Nie lubię jak kapele nie niosą sobą żadnego przekazu tylko biadolą, że piwo jest za drogie itd.


Powtórzę za Stanem: Wymień 1(słownie jedna) kapelę z kręgu Oi/street punk utyskującą na cene browara!

Spokojnie, Punk, zagadka będzie za trudna! Niech wymieni JAKĄKOLWIEK kapelę z KTÓREGOKOLWIEK kręgu, która miewa takie bolączki. :lol:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Gość

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

To utyskiwanie to tylko przykład, faktycznie nie znam kapeli, która tak śpiewała, ale widziałem w jakimś wywiadzie z oiową kapelą stwierdzenie, żeby powiesić odpowiedzialnych za wzrost cen piwa, co do mojego wieku to mylicie się, mam 22 lata itrochę w zyciu widziałem, Los Fastidios i RATM dotykają w tekstach spraw ważnych jak np. problemy społeczne, antyrasizm, prawa zwierząt itp.

Dla Was konserw idiotą jest każdy kto ma inne zdanie niż Wy i nie wiem czemu spotkał was zaszczyt czytania mojej odpowiedzi, może mam nadzieję, że zaczniecie myśleć...
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

piotrek69 napisał/a:
Los Fastidios i RATM dotykają w tekstach spraw ważnych jak np. problemy społeczne, antyrasizm, prawa zwierząt itp.

Skrewdriver porusza w tekstach problemy społeczne w Irlandii Płn., zahacza o kwestię imigracji na Wyspach i budzi narodowego, brytyjskiego ducha. Widzisz w tym coś niestosownego? :lol:

piotrek69 napisał/a:
Dla Was konserw idiotą jest każdy kto ma inne zdanie niż Wy i nie wiem czemu spotkał was zaszczyt czytania mojej odpowiedzi, może mam nadzieję, że zaczniecie myśleć...

W momencie czytania takich wypowiedzi na sekundę staję się prawdziwą, złą konserwą. Jak można tak okrutnie pierdolić?
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
KonPunk


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Marienburg Brigade
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Wielkanocny wysyp neostradowców.
Gdyby wczoraj się to pojawiło rzekłbym że ktoś z Conservative jaja se robi,ale tu mamy przypadek klinicznego debilizmu...
piotrek69 napisał/a:
nie wiem czemu spotkał was zaszczyt czytania mojej odpowiedzi, może mam nadzieję, że zaczniecie myśleć...

i wybujałego ego.
_________________
w@w@w.c@o@n@s@e@r@v@a@t@i@v@e@p@u@n@k.n@e@t - wypierdol anarchię i sprawdź co zostanie!

Say "rather no" to fascism!
 
Gość

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Wysławianie Hitlera i rasistowska polityka brytyjczyków to problemy społeczne??
A Tobie KońPunku nie mam zamiaru odpowiadać, bo kliniczny debilizm przedstawiają Twoje poglądy i Ty sam...
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

piotrek69 napisał/a:
rasistowska polityka brytyjczyków to problemy społeczne?


No właśnie oni się nie zgadzali z polityką rządu brytyjskiego, więc chyba nie była aż tak rasistowska?
Przytoczyłbym Ci liczby, ale nie chce mi sie, bo pewnie sam wiesz ilu na Wyspach mieszka kolorowych w porównaniu np. z Polską. ;)
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Tokyo Raider

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Smar SW spiewal, ze "nie ma piwa" ale nie wiem czy oni byli street punkami.

P.S. Moze Yoghurt zdementuje bo z tego co widze to on tam chyba gral.

Pozdro
 
Pedofil


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 56
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Tokyo Raider napisał/a:
Smar SW spiewal, ze "nie ma piwa" ale nie wiem czy oni byli street punkami.

Jakbys sie wsluchal w ten ambitny tekst to tam nie chodzilo o ceny piwa, ale po co sprawdzac... :/ no yoghurt to zajebisty street punkowiec a smar sw to legenda polskiego streetpunka i poza tym tępili anarchie. wszystko sie zgadza
_________________
 
einer

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 90
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

piotrek69 napisał/a:
Moje ulubione zespoły to Crass, Conflict, Anti - Flag, a z polskich to Włochaty, Sixpack, Leniwiec, a ze starszych polskich to Homomilitia, Stradoom Terror i parę innych. Nie lubię jak kapele nie niosą sobą żadnego przekazu tylko biadolą, że piwo jest za drogie itd. A ci "apolityczni" to już przesada nienawidzą polityki, a w domu słuchają Konkwisty i Honoru. Gdzie tu sens, gdzie logika ??


no tak bo punk powinien być anarchistą... :lol: :lol: :lol:
Co do Skrewdrivera to pierwsza płyta jest wyjebana w kosmos.
Na pewno teksty Skrewdrivera robią mniejszą sieczkę z mózgu niż Włochaty czy Crass... I kurwa wolę słuchać o problemach społecznych w Irlandii Płn. jak to powiedział Stan, niż tekstów o Matce ziemi albo o wycinaniu lasów w Pakinamburze...
kurwa zbulwersowałem się mam dziś chyba zły dzień
 
Tokyo Raider

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Pedofil napisał/a:
Tokyo Raider napisał/a:
Smar SW spiewal, ze "nie ma piwa" ale nie wiem czy oni byli street punkami.

Jakbys sie wsluchal w ten ambitny tekst to tam nie chodzilo o ceny piwa, ale po co sprawdzac... :/ no yoghurt to zajebisty street punkowiec a smar sw to legenda polskiego streetpunka i poza tym tępili anarchie. wszystko sie zgadza


No wlasnie chodzilo o to, ze nie ma piwa "kurwa mac" :D Tekst ten mozna rozpatrywac moim zdaniem na kilku plaszczyznach.

1. Sytuacja w kraju jest tragiczna bo w sklepach nie ma piwa co jest absolutna pomylka bo piwo bylo zawsze nawet za komuny.
2. Nie ma piwa, bo nie mamy na nie kasy,ewentualnie jest zbyt drogie dla nas bo nie chce nam sie na nie pracowac.
3. Wolimy przeznaczyc zarobine pieniadze na cos innego np. THC

Co do Yoghurta, nie wiem co sadzic, jego kolega z zespolu (Ninja) w jakims zinie sie wypowiadal, ze jest Oiowcem, pozniej sie dowiedzialem, ze jest nazista wiec nie wiem tak naprawde jakim zespolem byl Smar SW. Anarchistycznym, street punkowym czy tez nie daj Boze nazistowskim.
Pozdro
 
hellcat


Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 203
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

"Przyszła moda na hardcore'a/ załóż kaptur (?)/wypij jabola" (chyba tak to leciało).
Ten fragment chyba wszystko wyjaśnia.
 
Tokyo Raider

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Dalej nie rozumiem o co wam chodzi i nie wiem jak mam traktowac Smar SW. Nazisci, Oiowcy czy co?
Pozdro
 
Browar
Gość
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Tokyo Raider napisał/a:
Dalej nie rozumiem o co wam chodzi i nie wiem jak mam traktowac Smar SW. Nazisci, Oiowcy czy co?
Pozdro

Raczej (A)narchole.
 
Xiao Mei


Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 1337
Skąd: pokój 2046
Płeć:
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Nie karmic trolla.
_________________
I'll fuck you, before you fuck me.
 
Tokyo Raider

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: Sob 31 Mar, 2007   

Xiao Mei napisał/a:
Nie karmic trolla.


Te, paskuda...
Nie wtracaj sie jak nie masz zamiaru wniesc nic konstruktywnego do dyskusji.

A troll to twoja stara :twisted:
 
Łukasz BdK


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 42
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007   

albo jesteś żartem albo trollem. czyli ostatnią osobą, która powinna cokolwiek napomnknąć o konstruktywności...
_________________
www.myspace.com/uglyasyou
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12