PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Szymix
Czw 11 Lip, 2013
Rock na Bagnie 2013
Autor Wiadomość
Żaba

Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 143
Skąd: z wioski
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Tu pytaj, tam sporo ludzi ze śląska https://www.facebook.com/...873458/?fref=ts
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Sob 15 Cze, 2013   

EDIT: bla bla nie aktualne
Ostatnio zmieniony przez wajch Śro 03 Lip, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
Żaba

Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 143
Skąd: z wioski
Wysłany: Sob 15 Cze, 2013   

Tu macie rozklad Przewozów Regionalnych przyjazd do Osowca w czwartek - powrót w poniedzialek rano. W niedzielę po festiwalu zwiedzamy Biebrzański Park Narodowy i Twierdzę Osowiec. http://rocknabagnie.com.pl/pociagiem-na-bagno/
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Pią 21 Cze, 2013   

EDIT: bla bla nie aktualne
Ostatnio zmieniony przez wajch Śro 03 Lip, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
Żaba

Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 143
Skąd: z wioski
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013   

KINO FESTIWALOWE:

Piątek
18.00 – sala kinowa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu – film Przemysława Tymińskiego – „PUNK ROCK WEDŁUG ZŁODZIEI ROWERÓW”

Sobota
18.00 – sala kinowa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu – film Dariusza Landowskiego - „Variété – muzyka bez końca”
https://www.youtube.com/w...player_embedded

06 lipca 2013 (sobota)

12.00 – Premiera książki „Grunt to Bunt – Rozmowy o Jarocinie III” połączona ze spotkaniem z muzykami biorącymi udział w legendarnych edycjach Festiwalu w Jarocinie (sala kominkowa w budynku na plaży)
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Jak tam przygotowania?
 
Żaba

Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 143
Skąd: z wioski
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

wajch napisał/a:
Jak tam przygotowania?

Wszystko idzie zgodnie z planem :grin:
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Lip, 2013   

Sam wyjazd, ekipa, kwatera, atmosfera, klimat, tarpany, aftery do 5 rano, żarcie, piwo i wódka na pełnym wypasie.


Koncerty w dzień pierwszy, które utkwiły mi w pamięci:


Tester Gier - pełen żywioł i dobry kop w dupę na otwarcie festu, dzięki dla chłopaków za wspólne odśpiewanie koweru pewnej puławskiej załogi.

Kuba Rozpruwacz - Bardzo fajny, równy set, zakupiłem płytkę.

Banda Whysego - Nazwa z dupy ale koncert na pełnym luzie, dobry tekst o związkach partnerskich.

Rumor - Absolutne odkrycie dnia pierwszego, totalnie niedoceniona kapela, która gra od początku lat 90-tych, ciężki hc/punk z konkretnym przekazem a wokalista to najlepszy przykład na to ile można mieć w sobie energii mając tyle lat, masakra.

SKTC - Pełen profesjonalizm, jeden z bardziej czadowych koncertów obu dni festiwalu.

Spirit Of 84 - Trochę niemrawy początek ale potem już górki. Brawo dla Owca za dobre chórki. Jedyny minus jak dla mnie to brak "Eurowizji".

Bachor - Chyba najlepsza zabawa w dzień pierwszy. Bardzo dobry koncert!

Przeciw - Jak zawsze w formie. Koncertowo ta ekipa nigdy nie zawodzi.

Plebania - O dziwo w tym zespole w ogóle nie czuć braku gitary czy pełnego zestawu perkusyjnego. Publika mocno ruszyła w tany a potem nie chciała puścić kapeli ze sceny.

Deuter - Pełna profeska i zdecydowanie więcej energii niż na płycie.

O zespole 1984 nawet nie chce mi się pisać z wiadomych względów.


Dzień drugi zaczął się mocnym %klinowaniem% od samego rana po afterze, który trwał do 5-tej więc lekko spóźniony i nie do końca trzeźwy powróciłem na posterunek.

Koncerty w dzień drugi, które utkwiły mi w pamięci:


No Profits - Miła dla ucha i oka ska punkowa odmiana.

Street Chaos - Dwie gitary jednak robią robotę w tum zespole. HC pełną gębą. Szacunek za tekst o pobitym kumplu. Na deser radosna piosnka Sick Of It All.

Larwy Polarne - Kopara w dół i odkrycie dnia drugiego. Doskonałe, zrozumiałe teksty Grabarza, gadki miedzy kawałkami po których ciary na grzbiecie przechodziły no i świetna muzyka. Zapamiętajcie tą nazwę!

Whitman - Pojawili się jako trio bo w ostatniej chwili opuścił ich wokalista. Na trzy wokale brzmiało to wyjątkowo dobrze. Muzycznie jak na moje ucho to taki energetyczny hc/punk z mocnymi naleciałościami 77. Szymon chyba najbardziej zabawne teksty rzucał ze sceny miedzy kawałkami. Ogólnie koncert na bardzo duży plus.

Against All Ods - Dojebali aż miło! Trzy wokale, w tym jeden damski. Jedyny minus to część tekstów po angielsku. Osobiście wolałbym jednak całość po polsku.

Redakcja - Energia, moc, radość z grania no i demon sceniczny w osobie Darka Duszy = 10/10.

Armia - Potężne brzmienie i megakoncert.

TZN Xenna - Świetnie, profesjonalnie i z małymi akcentami teatralnymi. Doskonałe zakończenie tego rewelacyjnego festiwalu. Wschodzący świt = bezcenne widoki.
_________________
Wnuk Koryntu
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

A ja od tak z ciekawości wszedłem na jakieś lokalne forum i niektórzy mieszkańcy stwierdzili, że lepiej zrobić za publiczne pieniądze festiwal 2 dniowy, ale disco-polo, bo większa frekwencja będzie.
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

wajch napisał/a:
A ja od tak z ciekawości wszedłem na jakieś lokalne forum i niektórzy mieszkańcy stwierdzili, że lepiej zrobić za publiczne pieniądze festiwal 2 dniowy, ale disco-polo, bo większa frekwencja będzie.


2 200 osób to mało? do tego zero burd i mordobić oraz słownie JEDNA interwencja policyjna.
_________________
Wnuk Koryntu
 
wajch


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 414
Płeć:
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

Nie wiem ile było, tylko cytuję luźno z forum mieszkańców. Dla mnie było super. Miejscowi rzeczywiście trochę nieszczęśliwi, sam sobie z jednym po ryju daliśmy pod sceną.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15