PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Karcer
Autor Wiadomość
wlochatybilly


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 33
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

No w sumie obaj mieliście rację , stopa była samplowana reszta nie , perka z nowego Karcera jako żywo przypomina mi tą z Pennywise .
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011   

W Poznaniu było zaiste ogniście. Old Crewman, jak widziałeś hipisa w długich piórach co się parę razy wdarł na scenę do mikrfofonu, to byłem ja.

A płytki jeszcze nie mam. :(
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Nic nie widziałem, bo mi widok zasłaniały własne długie pióra :faja:
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2011   

Może to i lepiej. :P

Płytkę już sprawdziłem, jest świetna. Nie wiem jak oni to robią, że nadal mają takie pomysły na muzykę i teksty. Niestety produckja i mastering wołają o pomstę do nieba i to chyba jest powód dlaczego sporo ludzi uważa ten album za słaby. A wcale taki nie jest!
 
zahar

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 15
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2011   

Przesłuchałem "wariatów" chyba ze 100 razy, z czego po kupieniu (!) z 10 razy. Dla mnie ciągle jest to najlepsze wydawnictwo punkowe ostatnich lat. Słucham tej muzy od od Jarocina '84 i znam muzę wszsystkich kapel które przetrwały od tamtej epoki. Z szacunkiem dla WC, których nie mogę rozpoznać. Widzę tylko Dezertera i Karcer, które jako jedyne reprezentują ciągle wysoki poziom. Tragiczna wydaje mi się ostatnia Armia i co robi Moskwa w Jarocinie? Sexbomba kombinuje i z reklamą w TV i video chałturkami Teksty Karcera to najlepsze jakie słyszałem w ostanich latach. Muzycznie są nie-do-wyjebania - po prostu najlepsi. Widziałem ich w W-wie pare tygodni temu - zostawiają daleko w tyle wszystkich ze swojego rocznika. Brzmienie na płycie - nie wiem kto to jest 'sporo ludzi' ale mam nadzieję, że to znawcy produkcji i masteringu. Inaczej to koniec punk rocka! Płyta nie jest wymuskana ale to jest właśnie potęga takiej muzy. Lady gaga proponuje nie tylko zajebisty mastering i produkcję ale i cycki i zgrabną dupe. Olej Nikodem tych sporo ludzi, I prawda - albumm słaby nie jest. Jest wykurwisty i każdy punkowy korzeń powinien go usłyszeć i mieć. Zyczę KARCEROWI 120 lat grania i sobie, żebym ich mógł słuchać. Acha, i jak sie wkurwię, to pojadę do 3Miasta, gdzie nie chce mi się jeździć, żeby posłuchać ich z WC i Rejestracją. Kurwa ale sie napisałem.
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

Właśnie mastering jest w stylu Lady Gagi i ogólnie współczesnych trendów, kompresja i zero dynamiki. Nic to nie ma wspólnego z analogowym brzmieniem. W porównaniu z potężnym brzmieniem "Nic nikomu o niczym" to niestety marne trzeszczące popierdywanie.
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2011   

Brzmienie jest skompresowane, ale dość zbliżone do "nic nikomu o niczym".

Analogowe brzmienie to prędzej "wschód jest pełen słońca".
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

Na początku płyta zdawała mi się nagrana na siłę, bez pomysłu. Po kilkukrotnym przesłuchaniu stwierdziłem ze w sumie jest kilka naprawdę sytych numerów, które jakimś cudem nie brzmią tak zajebiście jak powinny. To chyba właśnie ten zjebany mastering. :hmm: :sad:
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Czw 28 Kwi, 2011   

Brzmienie zbliżone do Nic nikomu...? Litości, chyba żartujesz. Przy tej nowej płytcie to nawet Anarchiva brzmi zajebiście, co nie zmienia faktu, że muza i teksty same w sobie są znakomite.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Czw 28 Kwi, 2011   

Nikodem15 is back! napisał/a:
Przy tej nowej płytcie to nawet Anarchiva brzmi zajebiście

a słuchałeś już z oryginału, czy wreszcie się doprosiłeś kogoś przez pw żeby ci zgrał i wysłał?
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Słuchałem z oryginału. Ale nawet po mp3 128 kbps można ocenić brzmienie przecież, nie przesadzajmy, że to jakaś kosmiczna różnica wobec oryginału.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

nie słuchałem z mp3, więc nie wiem, po prostu nie czaję o co wszystkim chodzi z brzmieniem tej płyty, bo to akurat jak dla mnie duży plus
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Trzeszczy przecież i ejst płaskie i zamulone, bębny jak z kartonu.
 
zahar

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 15
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

wybieram się z kawałkiem rodziny do Ucha na Karcer i resztę mistrzów, ale mam wątpliwość czy suportuje BorninthePRL czy HC Rausofmyeyes? Pytam o to tu i ówdzie ale nikt nic nie wie. Czy w sobotę nie można zacząć później tylko o 18.00?
 
zgon


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 60
Płeć:
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   

Karcer wymiata ;) Katuje plytke "nikt nikomu o niczym" już dłuższy czas
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   

Ostatnia płyta "wariaci i geniusze" nosi juz slady sentymentalnego ogladania sie wstecz. I to pod kazdym wzgledem. Co w sumie moze byc w miare interesujace dla mlodych sluchaczy chcacych posluchac starszych nagran. Zaangazowania w utrzymanie zespolu jednak nie mozna odmowic. Cos ciekawego sie nadal znajdzie, zwlaszcza w zestawie koncertowym.
 
zahar

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 15
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   

a ja nie oddam życia za wasz hymn i przyczepię to:

http://www.youtube.com/watch?v=Cmzqdgr0d3s
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12